Najlepsi dostawcy VPN dla komputerów Mac. Najlepsze 3 sieci VPN dla komputerów Mac | Przegląd VPN

Dzięki dobrej sieci VPN dla komputera Mac możesz bezpiecznie i anonimowo przeglądać sieć. Ponadto VPN pomaga uzyskać znacznie większą swobodę korzystania z Internetu, której można na przykład użyć do oglądania treści Netflix w innym kraju. Ponadto możesz korzystać z publicznych sieci Wi-Fi bez obawy, że hakerzy wykradną Twoje dane osobowe. W tym artykule dowiesz się, jacy są najlepsi dostawcy VPN dla komputerów Mac.


VPN dla komputerów Mac: na co zwrócić uwagę

Router wirtualnyIstnieje wiele dostawców do wyboru, gdy szukasz VPN dla swojego komputera Mac. Najważniejszym warunkiem jest to, że dostawca oferuje oprogramowanie dla MacOS, systemu operacyjnego Mac. Na szczęście prawie wszyscy dostawcy VPN premium to robią.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są prędkości połączenia. Może to być bardzo denerwujące, jeśli Twój VPN zostanie znacznie spowolniony. Właśnie dlatego poddajemy wszystkich dostawców VPN szybkim testom, aby sprawdzić, czy działają dobrze. Ponieważ wyniki mogą być bardzo różne, warto o tym pamiętać, wybierając VPN dla komputerów Mac.

Wreszcie, istnieje wiele osobistych preferencji, jeśli chodzi o VPN. Jedna osoba może uznać za bardzo ważne, aby dostawca VPN zezwalał na pobieranie torrentów, podczas gdy druga chce mieć możliwość korzystania ze swojego konta na 5 urządzeniach jednocześnie. Najlepsi dostawcy VPN zaspokajają potrzeby wszystkich i oferują świetny stosunek jakości do ceny.

Najlepsi dostawcy VPN dla komputerów Mac

Biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne funkcje, następujący wybór dostawców VPN jest najbardziej odpowiedni dla MacOS. Wszyscy dostawcy poniżej mają świetne oprogramowanie i aplikacje dla innych systemów operacyjnych, takich jak Android, iOS i Windows.

ExpressVPN dla komputerów Mac

Nie można sporządzić listy dobrych dostawców VPN dla komputerów Mac bez wzmianki o ExpressVPN. Oferują dużą liczbę serwerów (ponad 3000) w równie imponującej liczbie krajów (94). Serwery te pozwalają na szybkie i stabilne połączenie. Możesz pobierać przez sieci P2P, a ExpressVPN nawet działa z Netflix, co oznacza, na przykład, możesz oglądać duży wybór filmów i seriali amerykańskiej wersji Netflix.

ExpressVPN ma doskonałe aplikacje dla wszystkich systemów operacyjnych. Aplikacja na MacOS jest bardzo prosta i przejrzysta. Ich środki bezpieczeństwa są zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami, dzięki czemu będziesz bardzo bezpieczny i anonimowy. ExpressVPN jest z naszej pierwszej piątki od kilku lat.

Surfshark dla komputerów Mac

Surfshark to nie tylko bardzo przystępny cenowo dostawca VPN, ale także oferuje dużą sieć serwerów, obejmującą ponad 1000 serwerów w 61 krajach. Co więcej, Surfshark jest zaskakująco szybki jak na VPN w swoim przedziale cenowym, a nawet zapewnia znacznie droższym konkurentom ucieczkę za swoje pieniądze. Surfshark również oferuje świetną aplikację dla systemu MacOS, która jest bardzo przyjazna dla użytkownika i działa bardzo intuicyjnie.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność, Surfhark jest tam z najlepszymi. Surfshark twierdzi, że nie zbiera i nie przechowuje dzienników użytkowników, co uznajemy za wiarygodne, biorąc pod uwagę jurysdykcję, którą są objęte (Brytyjskie Wyspy Dziewicze).

Surfshark pozwala również na pobieranie torrentów, które oferuje nawet specjalne serwery P2P. Nie wszyscy dostawcy VPN umożliwiają pobieranie torrentów, ale Surfshark jest dostawcą VPN przyjaznym dla pobierania. Warto również wiedzieć, że Surfshark działa dobrze z amerykańską wersją Netflix.

Możesz wypróbować Surfshark na komputerze Mac przez 30 dni z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Prywatny dostęp do Internetu dla komputerów Mac

Prywatny dostęp do Internetu ma również przyjemną aplikację na MacOS. Ten dostawca stawia prywatność swoich klientów na pierwszym miejscu. Oferują doskonałe standardy bezpieczeństwa, bezpieczne protokoły szyfrowania i nie prowadzą dzienników. PIA umożliwia również pobieranie torrentów.

Kolejnym dużym plusem jest to, że PIA jest bardzo przystępna cenowo. Ponieważ komputery Mac są wystarczająco drogie, warto zaoszczędzić trochę pieniędzy na sieci VPN. Możesz uzyskać subskrypcję z PIA za zaledwie kilka dolarów miesięcznie.

Instalowanie sieci VPN na komputerze Mac

Dzięki subskrypcji na rzecz jednego z wyżej wymienionych dostawców bardzo łatwo jest skonfigurować połączenie VPN na komputerze Mac. Większość dostawców VPN premium oferuje łatwą aplikację, dzięki czemu ich VPN jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Możesz jednak samodzielnie skonfigurować połączenie VPN. Wykonaj następujące kroki, aby skonfigurować VPN dla komputera Mac:

  • W menu Apple przejdź do „Preferencji systemowych”.
  • Wybierz sieć”.
  • Kliknij znak plus w lewym dolnym rogu.
  • Wybierz „VPN” w polu Interfejs.
  • Wybierz preferowany protokół. OpenVPN jest najbezpieczniejszą i ogólnie najlepszą opcją.
  • Wpisz swoje dane logowania. Możesz uzyskać te informacje ze strony internetowej swojego dostawcy VPN.

Zalecamy korzystanie z kreatora łatwej instalacji i aplikacji oferowanej przez większość dostawców VPN, ponieważ jest to łatwiejsze. Ponadto, jeśli ręcznie skonfigurujesz połączenie VPN i chcesz zmienić ustawienia, musisz wrócić do preferencji systemowych, a aplikacja VPN może automatycznie zmienić wszystko za Ciebie.

Końcowe przemyślenia

ExpressVPN, Surfshark i prywatny dostęp do Internetu to dobre opcje, jeśli chcesz korzystać z VPN na komputerze Mac. Za kilka dolarów co miesiąc możesz być znacznie bardziej chroniony i anonimowy w Internecie. Użyj ich łatwych aplikacji, aby utworzyć bezpieczne połączenie za pośrednictwem jednego z ich serwerów VPN. Jeśli chcesz, możesz także samodzielnie skonfigurować połączenie VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me