3 najlepsze tanie VPN w 2020 roku: Oszczędzaj pieniądze! | Przegląd VPN

Besten VPN


VPN pomoże ci bezpiecznie i anonimowo surfować po Internecie. Sieci VPN szyfrują ruch internetowy, lepiej anonimizują adres IP i pomagają omijać geograficzne ograniczenia online. To wszystko jest bardzo przydatne, ale wybór najlepszej sieci VPN nie jest łatwym zadaniem. Liczba sieci VPN na rynku jest większa niż kiedykolwiek, co utrudnia dokonanie właściwego wyboru.

Każdy dostawca VPN twierdzi, że jest najlepszy, najszybszy lub najbezpieczniejszy. Mimo to istnieje wiele różnic między nimi. Bezpłatne sieci VPN są wystarczająco ładne, ale płatna sieć VPN ogólnie robi lepszą robotę. Istnieją nawet dość duże różnice cenowe między różnymi płatnymi VPNami. Oczywiście wszyscy chcielibyśmy uzyskać najlepszą usługę VPN za najniższą cenę. Ale który dostawca VPN faktycznie oferuje najlepszą ofertę? Przyjrzeliśmy się temu i stworzyliśmy własne 3 najlepsze tanie usługi VPN.

Trzy tanie usługi VPN

Większość sieci VPN prosi klientów o miesięczną opłatę, aby mogli oni utrzymywać i ulepszać swoje usługi. Zarobione przez nich pieniądze mogą na przykład zostać przeznaczone na poszerzenie sieci serwerów, poprawę obsługi klienta lub aktualizację serwerów współpracujących z (amerykańskim) Netflixem. Częściowo z powodu tej miesięcznej płatności, sieci VPN premium są zazwyczaj lepszej jakości niż darmowe VPN.

Nikt nie chce płacić za VPN zbyt dużo. Na szczęście nie musisz. Istnieje wiele tanich sieci VPN, które oferują doskonałą jakość pomimo niskich cen. Dostawcy ci są idealni dla przeciętnego użytkownika Internetu, który chce zwiększyć swoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie, nie kosztując zbyt wiele. Po przeprowadzonych badaniach stwierdziliśmy, że trzech poniższych dostawców VPN jest obecnie najtańszymi jakościowymi sieciami VPN na rynku.

RANK I VPN
NASZ WYNIK
CENA ZA MIESIĄC
STRONA INTERNETOWA VPN-PROVIDER
1. Surfshark8.81,99 USDDo strony Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 USDDo strony internetowej CyberGhost
3. PureVPN6,81,65 USDDo strony PureVPN

Oceny, które daliśmy tym różnym dostawcom, oparte są na naszych szczegółowych recenzjach. Podana „cena za miesiąc” to najniższa cena, za którą można uzyskać subskrypcję. Zwykle są to subskrypcje na rok lub dłużej. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych tanich sieci VPN, możesz przeczytać ich krótkie podsumowania poniżej.

Surfshark

Surfshark to bardzo przyjazny dla użytkownika VPN. Będąc stosunkowo nowym graczem na rynku VPN, starają się przyciągać nowych klientów swoimi niskimi cenami, wysokim poziomem przyjazności dla użytkownika i nienaganną prędkością. Ponadto Surfshark współpracuje z Netflix i umożliwia pobieranie anonimowo. Jeśli o to poprosisz, jest to najlepsza dostępna sieć VPN, gdy masz ograniczony budżet.

Jako platforma recenzująca nie mamy na co narzekać, jeśli chodzi o Surfshark. Wierzymy, że ten dostawca szybko stanie się jednym z największych dostawców VPN na świecie. Módlmy się, aby po drodze nie zmienili swoich cen!

CyberGhost

CyberGhost kiedyś był darmową usługą VPN, chociaż od tego czasu przekształcił się w system płatny. Ta zmiana spowodowała ogromną poprawę ich usług. CyberGhost jest szybki i ma rozległą sieć serwerów. Ponadto współpracuje z amerykańskim Netflix. CyberGhost jest bardzo bezpieczny, a przede wszystkim niezwykle przyjazny dla użytkownika.

CyberGhost VPN ma bardzo dobrą cenę. Ponadto ten dostawca usług premium ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wypróbować dostawcę, zanim poświęcisz się subskrypcji długoterminowej.

PureVPN

PureVPN może być najtańszą siecią VPN w danym momencie, jeśli wykluczysz wszystkie bezpłatne usługi. Ten dostawca oferuje dużą sieć serwerów. Posiada również wyspecjalizowane serwery przesyłania strumieniowego, których można używać do oglądania ulubionych usług przesyłania strumieniowego. Pojedynczej subskrypcji PureVPN można używać jednocześnie na maksymalnie pięciu urządzeniach. Co więcej, będziesz mieć 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdybyś nie był zadowolony.

Naszym powodem umieszczenia PureVPN na trzecim miejscu na naszej liście najlepszych tanich sieci VPN jest jego historia. W 2017 roku PureVPN dostarczył dzienniki użytkowników do FBI. Dowodzi to, że PureVPN przechowywał identyfikowalne dzienniki swoich użytkowników. Od tego czasu wiele się zmieniło w PureVPN. W 2019 r. PureVPN został poddany niezależnemu audytowi. Ta kontrola wykazała, że ​​PureVPN nie prowadzi już żadnych dzienników, które pozwalają każdemu zidentyfikować konkretnego użytkownika i / lub jego działania online. W związku z tym ulepszeniem zasad rejestrowania zdecydowaliśmy się włączyć PureVPN do naszych trzech najlepszych tanich sieci VPN. Jest to po prostu najtańszy dostępny VPN premium, który w tym konkretnym przypadku przekonuje nas, aby dać temu dostawcy wątpliwości.

Tanie VPN: na co trzeba uważać?

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru ważne jest, aby zdecydować, czego chcesz od VPN. Czy chcesz VPN, który pozwala szybko przesyłać strumieniowo lub pobierać torrenty? Potrzebujesz szybkiego. Czy wolisz VPN, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa? Wybierz VPN z wysokim poziomem szyfrowania, zasadą braku logowania i bez problemów z bezpieczeństwem. Wreszcie możesz potrzebować VPN dla całej rodziny. W takim przypadku potrzebujesz usługi, która jest przyjazna dla użytkownika i może być używana na wielu urządzeniach jednocześnie.

Każda przyzwoita usługa VPN zapewni ci pewien poziom bezpieczeństwa, przyjazności dla użytkownika i szybkości. Mimo to istnieje wiele różnic między dostawcami. Jedna sieć VPN może być znacznie bezpieczniejsza od drugiej, ale ma również niższe prędkości. Niektóre sieci VPN oferują wiele opcji i wymagają wiedzy technicznej od użytkowników, podczas gdy inne są instalowane w mgnieniu oka i są łatwe w obsłudze. Dlatego dobrze jest wiedzieć, jakie funkcje ma mieć VPN. Przeczytaj recenzje i wypróbuj niektóre usługi VPN, jeśli to w ogóle możliwe. Jeśli szukasz szczegółowego przeglądu najlepszych sieci VPN w tym momencie, możesz również zapoznać się z innym naszym artykułem: pięć najlepszych wszechstronnych sieci VPN.

Bezpłatna lub płatna sieć VPN?

Tarcza VPNOprócz płatnych VPN, jakkolwiek tanie mogą być, możesz mieć kilka darmowych VPN. Istnieje kilka przyzwoitych darmowych VPN, o których będziesz mógł przeczytać w naszym artykule „5 najlepszych darmowych dostawców VPN”. Mimo to większość bezpłatnych sieci VPN ma pewne ograniczenia: nawet najlepsza darmowa sieć VPN nie jest idealna. Często mają ograniczenia prędkości, limit danych lub ograniczoną sieć serwerów. Dlatego darmowe VPN są ogólnie przydatne, jeśli chcesz wypróbować VPN. Jednak intensywne lub dłuższe korzystanie z bezpłatnej usługi szybko stanie się niewygodne.

Badania wykazały, że duża część darmowych sieci VPN dostępnych online jest niewiarygodna i niebezpieczna. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie online, prawdopodobnie nie będziesz chciał mieć nic wspólnego z tymi (czasem fałszywymi) dostawcami VPN. Zawsze bądź ostrożny, wybierając darmową sieć VPN. Pamiętaj, aby sprawdzać wiarygodne recenzje i, jeśli to możliwe, radzimy wybrać (taniego) dostawcę premium.

Ostatnie przemyślenia: najlepsza tania VPN

Tanie VPN to doskonały wybór dla każdego, kto planuje regularnie korzystać z VPN, ale nie chce na to wydawać zbyt dużych pieniędzy. Zasadniczo lepiej jest wybrać tańszą sieć VPN niż darmową. Ponieważ na rynku jest tak wiele sieci VPN, niektórzy dostawcy próbują konkurować, obniżając swoje ceny. Jest to wygodne dla Ciebie jako klienta, ponieważ oznacza to, że możesz uzyskać świetną sieć VPN za niższą cenę. Ponieważ każdy ma inne życzenia dotyczące VPN, trudno jest wybrać jedną usługę VPN i twierdzić, że jest to najlepsza tania VPN na świecie. Osobiście wybralibyśmy Surfshark, ale możesz się nie zgodzić. Właśnie dlatego chcielibyśmy zostawić Cię z trzema najlepszymi tanimi VPNami:

RANK I VPN
NASZ WYNIK
CENA ZA MIESIĄC
STRONA INTERNETOWA VPN-PROVIDER
1. Surfshark8.81,99 USDDo strony Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 USDDo strony internetowej CyberGhost
3. PureVPN6,81,65 USDDo strony PureVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me