Sledujte po celom svete americký Netflix. To je ako! | VPNOverview.com

Myslíte si, že ste už videli každú show a film na Netflixe? Zamysli sa znova! Netflix za posledných pár rokov výrazne vzrástol (a pravdepodobne to bude aj naďalej robiť) a je k dispozícii v mnohých krajinách. Každá krajina má však inú verziu Netflixu s vlastnou knižnicou filmov a relácií. V tomto článku vám vysvetlíme, prečo tomu tak je a ako máte prístup k rôznym databázam Netflix. Je pomerne ľahké získať prístup k filmom a seriálom, ktoré ponúka Netflix v inej krajine. Chcete sa pozerať na americkú verziu Netflix (ktorá má najväčší počet filmov a seriálov), aj keď nie ste v USA? Držať sa. Máme pre vás riešenie.


S VPN môžete ľahko obísť geografické obmedzenia online. To platí aj pre obmedzenia vynútené spoločnosťou Netflix. Stačí použiť server VPN, ktorý sa nachádza v inej krajine, a budete si môcť pozrieť verziu Netflixu v tejto krajine. Nie všetci poskytovatelia VPN sú však schopní získať prístup ku všetkým vašim obľúbeným programom. Potrebujete dobrú VPN, ktorá sa aktívne snaží obísť bloky Netflix. Koniec koncov, Netflix sa, podobne ako mnoho iných streamovacích služieb, snaží zabrániť používateľom VPN v prístupe k Netflixu blokovaním IP adries zo serverov VPN. Stále však existujú siete VPN, ktoré môžu obísť obmedzenia vynútené spoločnosťou Netflix. Nižšie nájdete štyroch najlepších poskytovateľov VPN, ktorí sledujú Netflix.

4 najlepší poskytovatelia VPN pre Netflix

Ak chcete sledovať americkú verziu Netflixu s VPN, musíte použiť server VPN v USA, ktorý nie je blokovaný sieťou Netflix. Okrem toho musí byť server dostatočne rýchly, takže nemusíte čakať na vyrovnanie videí. Po testovaní viacerých poskytovateľov VPN na niekoľkých funkciách, ktoré sú potrebné na pohodlné sledovanie Netflixu bez obmedzení, sme prišli s top 4 z najlepších poskytovateľov pre Netflix. Tu sú:

1. Streamujte Netflix rýchlo pomocou ExpressVPN

ExpressVPN je skvelá sieť VPN na sledovanie siete Netflix, najmä z dôvodu vysokej rýchlosti jej serverov a pripojení. Toto je užitočné najmä pre streamovanie, pretože to znamená, že vaše videá sa nemusia neustále ukladať do vyrovnávacej pamäte. ExpressVPN navyše ponúka veľké množstvo serverov v mnohých rôznych krajinách a v priebehu rokov si vybudoval silnú povesť. Ponúkajú tiež vynikajúcu zákaznícku podporu a užívateľsky prívetivé aplikácie pre všetky zariadenia.

ExpressVPN nie je najlacnejšou možnosťou v okolí, existuje však dôvod, prečo je v hornej časti zoznamu bez ohľadu na to. V snahe obísť geobloky spoločnosti Netflix ExpressVPN neustále aktualizuje svoje servery, aby mali vždy k dispozícii servery, ktoré vám umožňujú prístup k sieti Netflix kdekoľvek na svete. Ak vás Netflix zablokuje, zákaznícky servis ExpressVPN vám pomôže nájsť správny server. Inými slovami, sledovanie siete Netflix v tejto sieti VPN nebude problém. Ak sa chcete o tomto poskytovateľovi dozvedieť viac, môžete sa pozrieť na našu recenziu ExpressVPN.

2. Sledujte Netflix so špeciálnymi servermi CyberGhost

CyberGhost je dokonalý poskytovateľ VPN, pokiaľ ide o sledovanie Netflix. Ponúkajú veľké množstvo serverov rozmiestnených vo viac ako 60 krajinách. Týmto spôsobom si môžete vybrať, ku ktorej verzii Netflixu a ktoré relácie a filmy chcete získať prístup. Ich servery sú navyše vynikajúce a vaše pripojenie príliš nespomalí. Vďaka špeciálnym možnostiam streamovania softvéru CyberGhost VPN sa môžete ľahko pripojiť k fungujúcemu serveru Netflix. Aplikácia CyberGhost ponúka zoznam špeciálnych serverov, ktoré sú optimalizované pre všetky druhy streamovacích služieb po celom svete. To znamená, že budete môcť používať CyberGhost na jednoduché a rýchle sledovanie Netflixu. Nebudete musieť sami hľadať funkčný server, ako je to v prípade väčšiny ostatných sietí VPN.

Aplikácia CyberGhost sa ľahko používa a dokonca má špecifický režim pre streamovanie. Je to vynikajúca aplikácia pre začínajúcich používateľov VPN. Ak narazíte na problémy pri streamovaní, môžete sa obrátiť na vynikajúci zákaznícky servis spoločnosti CyberGhost, ktorý vám pomôže. Celkovo vzaté, CyberGhost je určite jedným z najlepších poskytovateľov VPN, ak si chcete pozrieť americkú verziu Netflix. Zistite viac o tomto poskytovateľovi v našej rozšírenej recenzii CyberGhost.

3. Ľahko streamujte Netflix s NordVPN

NordVPN je veľmi populárny poskytovateľ VPN, ktorý dobre spolupracuje s American Netflix. NordVPN aktívne pracuje na dostupnosti Netflixu. Majú špeciálnu funkciu Smart Play, vďaka ktorej je veľmi ľahké navštíviť americkú verziu Netflix. Vďaka ich technológii Smart Play (šifrovaná funkcia SMART-DNS) sa automaticky objaví, akoby ste v USA pri surfovaní na webových stránkach Netflix. Po nadviazaní spojenia s American Netflix už nebudú servery presmerované. Táto funkcia znižuje stratu rýchlosti, ku ktorej zvyčajne dochádza pri používaní siete VPN. Je zrejmé, že pre spoločnosť Netflix je dosť ťažké zistiť tento typ obtoku.

Veľkou výhodou je, že NordVPN je veľmi cenovo dostupný pre kvalitu, ktorú ponúkajú. NordVPN tiež ponúka vyhradené IP adresy a zmätené servery, ktoré poskytujú extra „maskovanie“ pre vaše pripojenie VPN. Toto sa môže hodiť, pretože sieť Netflix niekedy blokuje veľa „bežných“ používateľov VPN naraz (prostredníctvom blokovania servera). Normálne pripojenie NordVPN vám však vo väčšine prípadov už poskytne prístup k americkému Netflixu. Ak sa zdá, že Netflix nefunguje, jednoducho stránku obnovte alebo vyberte iný server v aplikácii. Ste zvedaví na tohto poskytovateľa? Prečítajte si všetko o bezpečných a pohodlných doplnkových možnostiach spoločnosti NordVPN v našej recenzii spoločnosti NordVPN.

4. Prístup k rôznym knižniciam Netflixu pomocou Surfshark

Surfshark je relatívne nový poskytovateľ, ktorý sa rýchlo dostal na vrchol trhu VPN. Ich softvér je mimoriadne užívateľsky príjemný a ich rýchlosť je tiež vynikajúca. Pravdepodobnosť oneskorenia v dôsledku tohto poskytovateľa je veľmi malá. Ak používate Surfshark na sledovanie Netflixu, budete mať prístup k mnohým rôznym verziám Netflixu. Surfshark dokáže odblokovať pätnásť rôznych knižníc Netflix. Napríklad pomocou holandského servera získate prístup k holandskej verzii platformy, zatiaľ čo americký server vám poskytne Netflix USA. Ak navštívite Netflix so serverom, ktorý nedokáže odblokovať lokálnu verziu platformy, automaticky sa odošle na server American Netflix.

Okrem prístupu k Netflixu má Surfshark mnoho ďalších možností, ktoré vylepšia vaše online skúsenosti. Surfshark napríklad používa mimoriadne bezpečné protokoly a umožňuje vám tiež anonymne sťahovať torrent. Všetky tieto služby ponúkajú za neuveriteľne prijateľnú cenu, čo z neho robí veľmi užitočnú sieť VPN. Je tu ešte niečo, čo robí z Surfsharku skvelú sieť VPN na sledovanie siete Netflix: pomocou jediného dostupného predplatného môžete pripojiť neobmedzený počet zariadení. Inými slovami, s Surfshark môžete vy a celá vaša rodina sledovať (americkú) Netflix na akomkoľvek zariadení, ktoré chcete! Prečítajte si celú recenziu spoločnosti Surfshark a získajte viac informácií o tomto poskytovateľovi.

Rôzny obsah na sieti Netflix

Netflix je streamovacia služba, ktorá ponúka veľké množstvo filmov a seriálov. Ako možno viete, filmy a relácie, ktoré môžete sledovať, závisia od toho, kde sa na svete nachádzate. Niet divu, že USA Netflix ponúka najväčšie množstvo obsahu. Väčšina ostatných krajín má prístup iba k asi tretine z celkového množstva obsahu Netflix. Nie je to tak preto, že sa Netflix snaží byť pre svojich zákazníkov láskavý. Spoločnosť má v skutočnosti zmluvy s distribútormi v každej krajine, ktoré musia dodržiavať. Títo distribútori tlačia Netflix na kontrolu, kde majú zákazníci prístup k určitému obsahu. Našťastie tieto obmedzenia môžete obísť pomocou VPN.

Originály Netflixu, napríklad 13 dôvodov, prečo je Orange nová čierna, a koruna je vysielaná po celom svete. V týchto prípadoch Netflix vlastní práva a nemusí sa zaoberať prostredníkom. To isté, žiaľ, neplatí pre zvyšok série a filmy, ktoré ponúka. Tu je niekoľko sérií a filmov, ktoré sú k dispozícii v americkej verzii Netflixu, ale nie všade inde na svete. Po prvé, tu je niekoľko sérií:

 • Všetci Američania
 • Greyova anatómia
 • Nové dievča
 • Parky a rekreácia
 • Portlandia
 • Súkromná prax
 • náprava
 • nadprirodzený
 • Úrad (USA)
 • Zóna súmraku
 • Twin Peaks

Netflix USA má tiež veľa filmov, ktoré nie sú dostupné všade:

 • Vážny muž
 • Modrý Valentín
 • pálenie
 • Frances Ha
 • Božia vlastná krajina
 • jej
 • háčik
 • Indiana Jones a lupiči stratenej archy
 • Inglorious Basterds
 • Jiro Dreams of Sushi (Dokumentárny film)
 • Kill Bill (vol. 1 + 2)
 • Mary Poppins sa vracia
 • Pánov labyrint
 • Rosemaryho dieťa
 • Nevlastní bratia
 • Sto-noha cesta
 • Lobster
 • Princezná a žaba

Existuje niekoľko spôsobov, ako obísť obmedzenia oblasti pre Netflix. Netflix sa však snaží bojovať proti týmto „odblokovacím trikom“. Preto niektoré z týchto metód už nefungujú (vždy). V našich očiach je VPN najlepšou metódou na slobodné a pohodlné sledovanie Netflixu. VPN tiež poskytuje svojmu používateľovi slobodu, anonymitu a bezpečnosť. V hornej časti tohto článku nájdete štyri najlepšie VPN, s ktorými sa môžete pozerať na Netflix. Povieme vám, ako sme sa rozhodli pre tieto štyri a prečo je lepšie nepoužiť bezplatnú sieť VPN. Nakoniec opíšeme aj niekoľko alternatív k VPN, ako napríklad použitie proxy alebo prehliadača Tor.

Koľko filmov a seriálov má Netflix?

Existuje web s názvom uNoGS, ktorý udržuje aktuálnu databázu knižnice Netflix v konkrétnych krajinách. Pomocou týchto údajov sme vytvorili graf, ktorý ukazuje, koľko obsahu porovnal Netflix USA v porovnaní s inými krajinami:

Knižnica Netflix v rôznych krajinách

Ako vidíte, Netflix USA je na prvom mieste v zozname. Nasledujú ďalšie krajiny s mnohými anglickými rečníkmi (Kanada, Veľká Británia, India a Austrália). Niet divu, že krajiny s veľkým počtom obyvateľov majú tendenciu mať k dispozícii viac filmov a predstavení ako krajiny s menším počtom obyvateľov. Napríklad Mexiko (španielsky hovoriaca krajina) a Brazília (portugalsky hovoriaca krajina) majú väčšiu knižnicu predstavení a filmov Netflix ako Španielsko a Portugalsko. Mnohé anglosaské krajiny sa však proti tomuto pravidlu postavia, v porovnaní s neanglicky hovoriacimi partnermi, ako je vidieť vyššie. Austrálčania majú k dispozícii oveľa viac obsahu ako Nemci, hoci v Nemecku žije viac ako trikrát viac ľudí.

Majte na pamäti, že filmy a seriály, ktoré ponúka Netflix do rôznych krajín, sa neustále menia. Obsah sa pridáva a odstraňuje každý deň, takže čísla budú neustále kolísať. Napriek tomu rozdiely zostanú. Všeobecne platí, že americká verzia Netflix vychádza na prvom mieste s najväčšou knižnicou s najväčším obsahom.

Prečo Netflix nepracuje s každou VPN?

Netflix nefunguje vždy, keď používate sieť VPN. Je to preto, že spoločnosť sa aktívne snaží zastaviť ľudí, keď sa snažia obísť svoje geografické obmedzenia. Ako sme už spomenuli, spoločnosť Netflix má právne zmluvy s producentmi a distribútormi filmov po celom svete, čo znamená, že veľká časť ich obsahu sa môže zobraziť iba v konkrétnych krajinách. Nenájdete všetky americké série a filmy o britskej verzii Netflixu ani naopak.
S cieľom presadiť tieto „pravidlá“ používa Netflix umiestnenie pripojené k vašej IP adrese na určenie, či by ste mali získať prístup k určitému obsahu. Ak napríklad používate online nemeckú adresu IP, pri prihlásení do účtu sa zobrazí nemecká verzia systému Netflix. VPN to môže zmeniť, pretože mení IP adresu, ktorú používate na prístup na internet.

Netflix však vie, že sa to stáva. Preto sa snažia zistiť adresy IP, ktoré používajú siete VPN, pozerajú sa na prenosové čísla a následne tieto adresy IP zablokujú. Namiesto toho, aby mohli na Netflixi sledovať akýkoľvek film alebo seriál, mnohí používatelia VPN sa preto dostanú k chybovej správe, v ktorej sa uvádza, že ak chcú používať platformu, musia vypnúť svoj proxy / odblokovací nástroj proxy..

chyba netflix

Našťastie sa Netflix snaží sprístupniť svoje predstavenia a filmy kdekoľvek na svete. To by znamenalo, že všetci používatelia Netflixu by mali prístup k presne rovnakým filmom a seriálom v čase. Chvíľu to potrvá, kým sa k tomu dostaneme. Dobrá sieť VPN, ktorá nie je blokovaná sieťou Netflix, vám momentálne poskytne najväčšiu šancu na získanie zahraničného obsahu Netflix pomocou vášho účtu..

Použitie VPN na obídenie geografických obmedzení

Testovali sme niekoľko poskytovateľov VPN na nasledujúce funkcie a vytvorili sme najlepších 4 najlepších poskytovateľov VPN na sledovanie (americkej) siete Netflix.

Prístup k Netflixu

Na účely sledovania Netflix musí poskytovateľ VPN spĺňať niekoľko požiadaviek. Ako už bolo uvedené, spoločnosť Netflix uzatvára tieto druhy služieb. Netflix zobrazí chybové hlásenie, ak zistí použitie VPN. Nie všetci poskytovatelia VPN sa snažia (a uspejú) obísť toto obmedzenie, takže je to najdôležitejšia funkcia, na ktorej sme testovali. Ak by sme nemohli sledovať Netflix u poskytovateľa, nezaradili sme ich do tohto zoznamu. Vezmite prosím na vedomie, že sa snažíme aktualizovať tak často, ako je to možné, ale vidíme, že toto je pokračujúci proces medzi službami Netflix a VPN, dostupnosť Netflixu prostredníctvom konkrétnych serverov a dokonca aj poskytovatelia sa môžu veľmi rýchlo meniť..

rýchlosť

VPN štítĎalšou funkciou, ktorá je dôležitá pri sledovaní Netflixu pomocou VPN, je rýchlosť. Ak sledujete Netflix, nechcete čakať na načítanie filmu alebo epizódy. Preto je rýchlosť pre toto hodnotenie veľmi dôležitá. Používanie siete VPN môže spomaliť vaše pripojenie, pretože váš internetový prenos je často presmerovaný v rôznych krajinách. Pochopiteľne, čím väčšia je vzdialenosť medzi servermi, tým pomalšie je pripojenie. Medzi rôznymi poskytovateľmi však existujú aj veľké rozdiely v rýchlosti. U niektorých poskytovateľov si sotva všimnete rozdiel, ale u iných môžu byť pomalé rýchlosti dosť frustrujúce.

To isté platí pre stabilitu spojenia. Naše skúsenosti s rýchlosťou a stabilitou pripojenia sa môžu mierne líšiť od vašich skúseností, ak žijete mimo Európy. Našťastie väčšina poskytovateľov vám umožní vyskúšať si ich služby určitý čas, kým sa prihlásite na odber.

Zákaznícky servis

Pretože poskytovatelia VPN neustále hľadajú cesty okolo geoblokád, môže sa stať, že Netflix zablokuje určité servery, ktoré poskytovateľ používa. To je okamih, keď sa zákaznícky servis stáva dôležitým. Ak má poskytovateľ kvalitný zákaznícky servis, bude vás môcť viesť na server, ktorý ešte nie je blokovaný spoločnosťou Netflix.

Vyhradená adresa IP

Ďalšou službou, ktorú niektorí poskytovatelia majú, je vyhradená adresa IP. Netflix zistí hlavne adresy IP VPN, keď zistí, že veľa ľudí používa systém Netflix z rovnakej adresy IP súčasne. Poskytovatelia VPN vám poskytnú prostredníctvom služby vyhradenej adresy IP osobnú adresu IP napríklad v USA. Budete jediná osoba, ktorá použije túto adresu IP, takže pravdepodobne nebudete mať žiadne podozrenie na Netflix. Táto funkcia však často stojí navyše a mierne znižuje úroveň vášho súkromia.

Rôzne zariadenia

Ak používate Netflix približne rovnako ako my (čo je veľa), pravdepodobne by ste radi pozerali filmy aj na rôznych zariadeniach. Všetky vaše inteligentné televízory, prenosné počítače, tablety a smartfóny mohli prehrávať obsah Netflix. Ale môžete sa tam dostať aj k obsahu Netflixu v cudzej krajine? Odpoveď je áno: niektoré VPN fungujú aj na všetkých týchto rôznych zariadeniach. Všetky VPN, ktoré odporúčame pre Netflix, majú užitočné aplikácie, ktoré je možné ľahko stiahnuť a nainštalovať do smartfónu, ako aj do tabletu a smart TV. Inými slovami, môžete si užiť väčšiu ponuku filmov a seriálov na akomkoľvek zariadení, ktoré vlastníte: iPhone, iPad, Mac, Windows PC, Chromecast, Android TV a ďalšie zariadenia s Androidom.

Bezplatná sieť VPN, ktorú môžete používať s Netflixom

Aj keď existujú niektorí poskytovatelia bezplatných sietí VPN, ktorí vám umožnia obísť geografické obmedzenia, neodporúčame ich používať. V prvom rade bezplatní poskytovatelia VPN môžu informácie, ktoré o vás získajú, použiť na predaj iným stranám. Pravdepodobne budú mať väčšiu snahu to robiť ako platené služby, pretože majú silnejšiu finančnú motiváciu. Po druhé, je pravdepodobnejšie, že infikujú váš počítač škodlivým softvérom, pretože môže chýbať ich ochrana a vnútorná bezpečnosť. Väčšina z nich navyše neponúka žiadny zákaznícky servis. To znamená, že vám nebudú schopní pomôcť, ak budete potrebovať pomoc s prístupom k obsahu v USA Netflix alebo ak narazíte na akékoľvek iné problémy..

Platte menej za predplatné služby Netflix pomocou VPN

Ak ešte nemáte predplatné Netflixu, môžete získať peknú zľavu aj pomocou VPN. Urobili sme rozsiahly výskum rôznych cien predplatného Netflix v rôznych krajinách. Výberom servera VPN v konkrétnej krajine sa budete môcť prihlásiť na odber siete Netflix, ako keby ste boli v tejto krajine. Toto nemá vplyv na obsah, ktorý sa bude zobrazovať na platforme. Koniec koncov, vždy uvidíte verziu Netflix, ktorá zodpovedá vašej polohe. Nezáleží na tom, či ste sa prihlásili na odber Netflixu z Argentíny alebo Turecka: ak na prístup k Netflixu použijete americkú IP adresu, stále uvidíte všetky filmy a filmy, ktoré sú súčasťou amerického katalógu..

V súčasnosti je najlacnejšie prihlásiť sa na odber Netflixu s tureckou IP adresou. V prípade, že vás zaujíma, ako to dosiahnuť, môžete sa pozrieť na náš prieskum: Ušetrite peniaze na Netflixe. Nájdete tu všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli získať lacné predplatné Netflix pomocou VPN.

Ďalšie výhody používania VPN

Odblokovanie obsahu Netflix špecifického pre danú krajinu nie je jedinou výhodou, ktorú môže služba VPN ponúknuť. Poskytuje vám takmer úplné informácie sloboda na internete. Obmedzenia oblasti sa ukladajú prostredníctvom streamovacích služieb, ale existujú aj krajiny, ktoré obmedzujú prístup svojich občanov k internetu. Tento typ cenzúry sa dá obísť aj pomocou VPN.

Sieť VPN šifruje všetkých vás internetový prenos. Tiež presmeruje všetok prenos cez ich servery. Tieto funkcie sťažujú hackerom, vládam alebo iným stranám prístup k akýmkoľvek vašim osobným údajom. Týmto spôsobom VPN ponúka zabezpečenia že sa môžete bezpečne pohybovať po internete.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou VPN je anonymita môže ti to ponúknuť. Pretože sieť VPN presmeruje vašu komunikáciu prostredníctvom inej adresy IP, nikto neuvidí vašu vlastnú adresu IP. Vaša IP adresa je prepojená s vašou polohou a nakoniec s vašou identitou. Skrytím adresy IP pomocou siete VPN ste online oveľa anonymnejší.

Celkovo je VPN užitočná pre oveľa viac, než len na sledovanie obsahu v USA Netflix. Poskytuje vám online viac slobody, bezpečnosti a anonymity. Ak máte záujem prečítať si tieto ďalšie výhody, môžete si prečítať náš článok o výhodách VPN.

Ďalšie metódy obchádzania obmedzení oblasti: Proxy servery a Tor

Logo Tor The Onion RouterNiektorí hovoria, že na sledovanie amerického Netflixu môžete použiť proxy server alebo prehliadač Tor. Naša skúsenosť je však taká, že Netflix blokuje používanie väčšiny serverov proxy. Navyše spojenie nebude také stabilné a rýchle ako s inými metódami, čo znamená, že zaťaženie môže byť veľmi únavné.

Tor funguje ako prehliadač a funguje tak, že posielate internetový prenos cez rôzne servery po celom svete. Každý server ponúkne ďalšiu úroveň anonymity. Pretože premávka musí prejsť toľkými rôznymi „uzlami“, Tor môže byť tiež pomalý. Okrem toho nemôžete pomocou prehliadača Tor zabezpečiť, aby bol výstupný server (posledný uzol presmerovania) umiestnený v USA. To znamená, že pokus o prístup k USA Netflix cez Tor nie je nič viac ako hazard s nízkou pravdepodobnosťou. Streamovanie videí na serveri Netflix vyžaduje primeranú rýchlosť prenosu údajov. Z tohto dôvodu odporúčame namiesto toho použitie dobrej VPN. Okrem toho vám VPN môže poskytnúť oveľa viac výhod, než len sledovať americký Netflix, ako sa uvádza v predchádzajúcej časti.

Záverečné myšlienky

Prebiehajúca snaha distribútorov vo filmovom priemysle o zákaz nelegálneho sťahovania a streamingu znamená, že niekedy aj ľudia s platným predplatným Netflixu alebo iným streamingom sú blokovaní. Odporúčame teraz použiť sieť VPN na obídenie obmedzení oblasti a na sledovanie amerického Netflixu alebo akejkoľvek inej verzie Netflixu, ktorú radi sledujete. Dúfajme, že tento článok vám pomohol nájsť tú správnu sieť VPN. Budeme tieto služby testovať z hľadiska ich efektívnosti a budeme vás informovať!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me