Najlepšie VPN služby pre Kodi. Skontrolujte našich najlepších 5! | VPNoverview

kodi tv vpn


Kodi je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom, pôvodne napísaná pre Xbox, ktorá je však teraz k dispozícii na väčšine zariadení. Funguje ako zábavné centrum, ktoré kombinuje všetky vaše mediálne služby. VPN vám to môže pomôcť prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Kombinácia Kodi so službou VPN vám umožní streamovať anonymne a bezstarostne. Prečítajte si všetko o našich 5 najlepších poskytovateľoch VPN pre spoločnosť Kodi.

Používanie Kodi v kombinácii s VPN má niekoľko výhod. Všetky vaše streamy sú anonymné, môžete obísť geografické obmedzenia a váš internetový prenos je chránený šifrovaním. VPN ponúka užívateľovi slobodu, anonymitu a bezpečnosť. Všetko o funkciách VPN si môžete prečítať v našom článku so všeobecnými informáciami o používaní VPN.

Inštalácia VPN nie je zlý nápad, keď streamujete s Kodi. Sieť VPN vám môže pomôcť získať prístup k obsahu Netflix v inej krajine. Kodi vám umožňuje zostaviť vlastnú kolekciu streamovacích služieb, aby ste k nim mali prístup pomocou ich aplikácie. Niektoré doplnky v spoločnosti Kodi ponúkajú obsah, ktorý nie je možné zdieľať. Ak chcete zabezpečiť, aby nikto nevidel, čo robíte na serveri Kodi, na ochranu svojej anonymity môžete použiť sieť VPN. Ale aké sú najlepšie poskytovatelia VPN, ktoré sa používajú v kombinácii s Kodi? Predstavujeme vám 5 najlepších poskytovateľov, o ktorých si myslíme, že fungujú dobre v kombinácii so spoločnosťou Kodi. Ďalej vám vysvetlíme, ako môžete tieto dve služby najlepšie využívať spoločne.

Ktoré služby VPN dobre spolupracujú so spoločnosťou Kodi?

Všetci nasledujúci poskytovatelia VPN dobre spolupracujú so spoločnosťou Kodi. Navyše zaručujú bezpečné a anonymné spojenie.

1.ExpressVPN

Express VPN je z nejakého dôvodu na vrchole väčšiny našich porovnávacích zoznamov. Majú vynikajúci zákaznícky servis a veľkú ponuku serverov po celom svete. Majú zavedené kvalitné bezpečnostné opatrenia a zabezpečujú, že vždy existuje spôsob, ako získať prístup k americkému obsahu Netflix. Preto sú ideálne na použitie v kombinácii s Kodi. Podľa našich skúseností je rýchlosť a stabilita pripojenia tiež veľká. Musíme si uvedomiť, že sú pre VPN drahé, ale za to dostanete najlepšiu kvalitu.

2. IPVanish

Podľa nášho názoru má IPVanish najrýchlejšie pripojenie k VPN. IPVanish má na svojich webových stránkach prepracovaného sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť nastaviť ich aplikáciu tak, aby dobre fungovala so spoločnosťou Kodi. Pre ľudí, ktorí radi streamujú anonymne a bezpečne, ponúka IPVanish najlepšiu kombináciu rýchlosti a bezpečnosti. Ich ceny sú v porovnaní s inými sieťami VPN pomerne vysoké. Na svojich webových stránkach však často majú skvelé ponuky. Získajte viac informácií o našich skúsenostiach s IPVanish.

3. VyprVPN

VyprVPN má veľmi rýchlu sieť, ktorú sami spravujú. Tento poskytovateľ je súčasťou internetového konglomerátu Goldenfrog. Z tohto dôvodu majú veľa prostriedkov na optimalizáciu svojich služieb. S ich dostupným predplatným môžete mať tri súčasné spojenia.

4. GOOSEVPN

GOOSE VPN je relatívne mladý holandský poskytovateľ VPN. Rýchlo si vytvárajú meno pre seba. GOOSEVPN ponúka kvalitné servery s rýchlym a stabilným pripojením. Majú dva typy odberov. Odporúčame ich neobmedzený plán. Druhé, lacnejšie predplatné má limit 50 GB, čo nie je ideálne, ak chcete streamovať veľa filmov a seriálov. Chcete sa dozvedieť viac o tejto holandskej službe VPN? Prečítajte si našu úplnú recenziu GOOSE VPN.

5. NordVPN

Spoločnosť NordVPN má obrovské množstvo serverov vo viac ako 50 krajinách. O bezpečnosť sa veľmi zaujímajú, a preto ponúkajú kvalitnú bezpečnosť a nevedú záznamy. Rýchlosti internetu sa zlepšili a teraz sú ideálne na streamovanie. Jedno predplatné môžete použiť súčasne na šiestich zariadeniach. NordVPN je tiež jednou z najdostupnejších prémiových VPN na trhu.

Nastavte si VPN pre Kodi

Vo väčšine prípadov nebude ťažké streamovať so spoločnosťou Kodi prostredníctvom pripojenia VPN. Ak ste si nastavili predplatné u poskytovateľa VPN a nainštalovali jeho softvér, väčšina práce sa dokončí. Poskytovatelia VPN uľahčujú inštaláciu svojich aplikácií. Len čo sa pripojíte k jednému zo serverov VPN, všetka vaša prevádzka bude presmerovaná cez toto zabezpečené pripojenie.

Všetko, čo skutočne potrebujete, aby ste mohli bezpečne a anonymne streamovať, je najprv sa pripojte k sieti VPN. Vo väčšine aplikácií VPN ide o stlačenie jedného tlačidla. To isté platí pre počítač, tablet a smartfón. Ak sa pripojíte k sieti VPN pred otvorením aplikácie Kodi, ste pripravení začať bezpečne streamovať!

Ak chcete získať prístup k obsahu pre streamovacie služby v inej krajine, vyberte túto krajinu v aplikácii VPN. Ak ste k tomuto serveru pripojení v inej krajine, zdá sa, že máte prístup k internetu z danej krajiny. Väčšina poskytovateľov má vynikajúcu zákaznícku podporu, takže ak narazíte na akékoľvek problémy, môžete ich kontaktovať.

Nainštalujte si VPN do smerovača

Možno budete chcieť používať Kodi na inteligentnej televízii alebo v kombinácii s prehrávačom médií, ako je Google Chromecast alebo Amazon Fire TV Stick. V týchto prípadoch je možné nastaviť pripojenie VPN prostredníctvom smerovača, aby všetky zariadenia pripojené k smerovaču mohli využívať zabezpečené pripojenie VPN. Na tento účel potrebujete smerovač, ktorý podporuje pripojenie VPN. Prečítajte si všetko o tomto v našom článku o inštalácii VPN na smerovač.

Ako funguje ukážka VPN

Záverečné myšlienky

Kodi je pekná aplikácia na sledovanie filmov a seriálov na vašom notebooku, počítači, smartfóne alebo televízii. Kombinácia Kodi s VPN zabezpečí, že budete anonymní a bezpečne. Okrem toho vám dáva možnosť obísť geografické obmedzenia a poskytnúť vám ešte viac obsahu. S jedným z vyššie uvedených poskytovateľov si môžete byť istí, že to bude fungovať. Pozrite sa tiež na našich najlepších 5 všestranných najlepších poskytovateľov VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me