VPN на Android TV. Ідеальна комбінація!

На смарт-телевізорах все частіше використовується зручна операційна система Android. На телевізорі Android ви можете легко отримати доступ до Google Play Store і завантажити на ваш телевізор безліч програм (потокових). Оскільки ви все це робите через підключення до Інтернету, розумно подумати про використання VPN (Virtual Private Network). Зрештою, VPN пропонує безліч переваг щодо конфіденційності та безпеки, а також можливість отримати доступ до безлічі вмісту, обмеженого географією..


На своєму Android TV ви маєте доступ до всіх популярних потокових сервісів, таких як Netflix, Hulu, HBO тощо. На жаль, потокові послуги не пропонують однаковий контент у всьому світі. Існує маса географічних обмежень, які можуть обмежити ваше задоволення від перегляду. За допомогою VPN ви можете обійти ці географічні обмеження та отримати доступ до всіх фільмів та серіалів у своїх улюблених потокових послугах. Більше того, це може бути корисно, коли ви відпочиваєте, але хочете подивитися шоу на одному з національних потокових служб у вашій країні. За допомогою VPN ви можете підключитися до сервера у своїй країні та переглядати його все одно.

Перевага VPN на Android TV

Є кілька причин, через які VPN значно покращить ваш Android TV.

 • Безпека: Щоразу, коли ви підключаєтесь до Інтернету, це створює ризики для ваших пристроїв та безпеки в Інтернеті. За допомогою VPN ваші дані шифруються, що ускладнює можливість шпигувати за вами іншими. Це навіть навіть для вашого постачальника послуг Інтернету важко побачити, які веб-сайти ви відвідуєте чи які фільми ви передаєте.
 • Анонімність: VPN дозволяє вам змінити свою IP-адресу. Таким чином, відстежувати свою діяльність в Інтернеті до свого місцезнаходження чи людини стає набагато складніше.
 • Свобода: Як згадувалося раніше, це найважливіша причина поєднання використання Android TV з хорошим VPN. Підключившись до VPN-сервера, ви отримуєте доступ до Інтернету з IP-адресою VPN-сервера, і, здається, ви перебуваєте десь у світі. Таким чином ви можете легко обійти безліч географічних обмежень.

Найкращий VPN для Android TV

Хороший постачальник VPN безпечний, швидкий, має сервери у багатьох різних країнах та зручний для користувачів. Швидкість вашого зв’язку важлива, коли ви хочете передавати серіали чи фільми, тому що нецікаво чекати цілу вічність, щоб ваш фільм буферний. Кількість локацій серверів VPN важлива, якщо ви хочете обійти географічні обмеження. З цих причин часто не годиться використовувати безкоштовний сервіс VPN на Android TV. Безкоштовні сервіси часто обмежують швидкість, дані та сервери, і вони іноді можуть бути навіть небезпечними. Наступні постачальники VPN пропонують чудові послуги, які добре працюють з Android TV.

Найкращий VPN для Android TV: ExpressVPN

ExpressVPN – швидкий, безпечний, зручний у користуванні та має політику нульових журналів. Програмне забезпечення ExpressVPN доступне для Windows, Mac, iOS, Android та Linux. У них понад 3000 северів у понад 94 різних країнах, що, ймовірно, надасть вам достатньо варіантів для обходу географічних обмежень. Найголовніше, що у них є простий додаток для Android TV, який робить встановлення та використання ExpressVPN шматочком торта. Не впевнені, чи кращий постачальник послуг ExpressVPN для вас? Спробуйте їх послуги з 30-денною гарантією повернення грошей.

Найкращий бюджетний VPN для Android TV: Surfshark VPN

Surfshark – це не тільки швидкий і надійний VPN, але і дуже доступний. Їх найдешевша підписка коштує трохи менше $ 2 на місяць. За цією ціною ви отримуєте VPN, який пропонує чудові протоколи безпеки, але також більш ніж пристойні швидкості для потокового потоку, безліч серверів (понад 1000 в 61 різних країнах) для геодеблокування та дуже зручний для Android додаток.

Найкращий геодеблок VPN для Android TV: NordVPN

NordVPN справді світить, якщо мова йде про, мабуть, найважливіший додаток VPN для користувачів Android TV: подолання географічних обмежень. Зрештою, NordVPN – це не лише відмінна VPN за чудову ціну з хорошою швидкістю та великими характеристиками безпеки. Він також пропонує додаткову функцію, яка дуже зручна для розблокування (потокового) вмісту, який ExpressVPN та Surfshark не пропонують (поки): виділена IP-адреса. Виділена IP-адреса – це унікальна IP-адреса, яка значно ускладнює трансляції таких служб, як Netflix, як ви використовуєте VPN. Причиною цієї корисної функції є те, що потокові сервіси часто блокують користувачів VPN. Крім цього, NordVPN також пропонує затуманені сервери, що ускладнює виявлення користувачів NordVPN..

Іншими словами, якщо ви шукаєте чудовий VPN за гідну ціну, що чудово розблокує географічний обмежений вміст, ми від щирого серця рекомендуємо NordVPN.

VPN проти DNS на вашому Android TV

Якщо ви хочете лише обійти географічні обмеження, SmartDNS також може стати варіантом для вас. За допомогою DNS ви можете змусити сайти думати, що ви отримуєте доступ до Інтернету з іншого місця. Недоліком DNS є те, що він не шифрує ваше з’єднання як VPN та не приховує вашу IP-адресу. Крім того, багато варіантів SmartDNS також оплачуються, тому ви можете також заплатити за VPN і отримати більше у відповідь.

За допомогою DNS ви повинні стежити за викраденням DNS. Ваш постачальник послуг Інтернету пройде повз DNS і приєднає IP до вашого з’єднання, тобто ви не зможете обійти геоблокування. У гіршому випадку ваші пристрої можуть заразитися шкідливим програмним забезпеченням. З цих причин ми завжди рекомендуємо використовувати VPN над використанням DNS.

Kodi на Android TV з VPN

kodi tv vpnKodi – популярний потоковий сервіс, який ідеально використовувати в поєднанні з Android TV. Додаток об’єднує всі ваші улюблені потокові послуги в одному місці і дозволяє вам легко переходити між різними службами. З цієї причини це популярний додаток для встановлення на Android TV. Ми рекомендуємо завжди використовувати Kodi у поєднанні з VPN. Таким чином ви можете залишатися безпечними та анонімними. Це важливо для програми, яка дозволяє додавати додатки, які не завжди перевіряються.

Встановлення VPN на Android TV

Існує кілька способів встановити VPN на Android TV. Найпростіший спосіб – це додаток VPN від Google Play Store. Якщо ви хочете захистити всі свої пристрої за один раз, можливо, буде простіше встановити VPN на маршрутизаторі.

Фінальні думки

VPN ідеально підходить, якщо ви хочете максимально використовувати свої потокові послуги на Android TV. Ви можете обійти географічні обмеження, щоб ви могли переглядати улюблені шоу під час відпустки або отримати доступ до вмісту, який зазвичай доступний лише у певних країнах. Оскільки у вас є легкий доступ до Google Play Store на Android TV, завантажити програму VPN дуже просто. VPN надасть вам більше вмісту, а також буде безпечно та анонімно одночасно. Ніхто не зможе побачити те, що ви дивитесь на своєму Android TV, крім вас. Ми рекомендуємо ExpressVPN, Surfshark або NordVPN у поєднанні з Android TV, але якщо вам потрібен ще один із найкращих VPN-провайдерів, ви також можете переглянути наші 5 найкращих VPN прямо зараз.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map