Топ-5 справді безкоштовних VPN-провайдерів 2020 року. Знайдіть найкращі безкоштовні VPN-мережі!

У цій статті перераховані найкращі безкоштовні VPN на даний момент. VPN дозволяє використовувати Інтернет більш анонімно та безпечно, оскільки він надає вам зашифроване з’єднання. Більшість постачальників VPN вимагають платити, щоб мати можливість використовувати їх захищену серверну мережу. Однак є деякі постачальники VPN, які пропонують безкоштовне VPN-з’єднання.


Коли ви почнете шукати, ви помітите, що кілька безкоштовних VPN-послуг мають прийнятну якість. Навіть найкращі безкоштовні підписки на VPN часто мають обмеження даних або обмеження швидкості. Деякі провайдери пропонують обмежений базовий додаток безкоштовно, маючи намір переконати вас отримати згодом платну підписку. У цій статті ви дізнаєтесь більше про безкоштовні VPN-сервіси, про те, як вони працюють, і чому ви повинні бути обережними з ними. Крім того, ми рекомендуємо п’ять чудових безкоштовних VPN-послуг, які ви можете почати використовувати відразу.

Випробування з постачальниками Premium VPN: варто врахувати

Ви можете шукати безкоштовну VPN, щоб анонімно переглядати та завантажувати торренти, або обходити обмеження в Інтернеті, яке не дозволяє вам отримувати доступ до Facebook на своєму робочому місці чи в школі, або навіть географічний блок. Хоча деякі безкоштовні VPN будуть виконувати свою роботу дуже добре в цих випадках, не всі вони зможуть дати вам те, що вам потрібно. Можливо, вони не зможуть розблокувати сторінки, на які ви хочете отримати доступ. Крім того, багато послуг стверджують, що вони “безкоштовні”, але все-таки беруть щось у вас, навіть якщо це не гроші. Деякі безкоштовні VPN, наприклад Hola, продають ваше з’єднання для передачі даних іншим. Інші безкоштовні провайдери навіть записують веб-сайти, які ви відвідуєте, щоб вони могли продавати ці дані маркетинговим агенціям. Іншими словами, ви можете подумати, що ваше життя в Інтернеті захищене VPN, але тим часом ваша конфіденційність ще більше загрожує.

Ви можете розглянути питання про безкоштовне VPN, оскільки ви хочете спробувати (конкретний) VPN, перш ніж приймати щомісячний платіж. Це зрозуміло, але ви, можливо, не отримаєте повного досвіду з безкоштовною підпискою. Платні VPN, як правило, більш безпечні та пропонують більше варіантів, таких як необмежена кількість даних, необмежена швидкість, належна підтримка клієнтів та доступ до американської версії Netflix, де б ви не знаходилися. Якщо ви обережно ставитеся до своїх грошей, але хочете отримати преміальну VPN, ми радимо вам відверто запропонувати: Surfshark. За кілька доларів (зараз це менше 2 доларів на місяць) ви отримуєте всі переваги преміального VPN. Surfshark також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, яка може бути корисною, якщо ви все-таки не користуєтесь VPN – хоча ми сумніваємося, що це буде так.

Якщо ви просто шукаєте найкращу VPN на ринку, спробуйте ExpressVPN. Цей VPN стабільний, швидкий і має сервери майже в 100 країнах. Вони мають велику гарантію повернення грошей, яка дозволяє протестувати їх послугу 30 днів без ризику. Якщо ви зареєструєтеся на 1-річну підписку за допомогою кнопки нижче, ви навіть отримаєте три місяці додатково – безкоштовно.

На щастя, є кілька надійних варіантів, якщо безкоштовний VPN – це те, що ви шукаєте. Ви можете зіткнутися з обмеженнями даних або обмеженням швидкості, але безкоштовні постачальники VPN у списку нижче, як правило, дуже непогані. VPN, про які ми будемо обговорювати далі, є повністю безкоштовно. Вам не потрібно реєструватися зі своєю платіжною інформацією або використовувати гарантію повернення грошей. Безкоштовно дійсно безкоштовно з цими постачальниками VPN.

Найкращий безкоштовний VPN

трофейКоли безкоштовна послуга VPN вважається достатньо хорошою для нашого списку? Ну, а хороший безкоштовний VPN як мінімум має бути – ви здогадалися – безкоштовним. Окрім цього, слід слідкувати за кількома речами: обмеження даних, обмеження швидкості, кількість одночасних підключень (на різних пристроях), які це дозволяє, та розташування сервера, яке пропонує VPN. Безкоштовні VPN часто мають поєднання різних обмежуючих факторів щодо даних, швидкості Інтернету та доступності сервера. Таким чином, найбільш підходящий безкоштовний VPN залежить від ваших особистих потреб та потреб.

Якщо ви хочете отримати швидку VPN, вам слід спробувати знайти безкоштовну службу VPN, яка має сервери у вашій країні та не обмежує швидкість (що може бути складно з огляду на обмежену кількість серверів, які пропонують найбільш безкоштовні VPN). Чи плануєте ви використовувати VPN для потокової передачі? Тоді важливо мати великий обсяг даних (або в ідеалі взагалі без обмежень) та хороші швидкості. Однак, що стосується потокової передачі, платні VPN-послуги, як правило, краще піддаються для цієї мети через їх високу швидкість та відсутність обмеження даних. Незважаючи на те, що безкоштовні підписки на VPN зазвичай нижчої якості, ніж платні, є пара, яку варто спробувати.

По-перше, ми дамо вам найкращі 5 найкращих безкоштовних VPN-систем у випадковому порядку. Якщо ви хочете дізнатися більше про цих провайдерів, прокрутіть униз і продовжуйте читати.

Наші топ-5 безкоштовних VPN

Безкоштовний постачальник VPN
Обмеження швидкості
Щомісячний ліміт даних
Кількість серверів
Netflix США
Завантаження анонімно
ПротонVPNНі*Жоден3ТакНі
Сховати.meНі10 Гб5НіТак
TunnelBearНі500 Мб (1,5 Гб, якщо ви поділитесь ними через Twitter)23НіНі
ВітрописНі2 Гб (10 Гб, якщо ви зареєструєте електронну пошту)10НіТак
ZoogVPNТак2 Гб3ТакТак

* Безкоштовний сервіс ProtonVPN має обмежену кількість серверів. Коли багато користувачів одночасно перебувають на цих серверах, що часто трапляється, це може негативно впливати на швидкість вашого Інтернету.

Нижче ви знайдете детальну інформацію про безкоштовні VPN в нашому списку.

ПротонVPN

протонний банер

Технічні характеристики ProtonVPN Free

 • Торренти:
 • Netflix: +
 • Одночасне підключення: 1
 • Розташування сервера: 3
 • Обмеження даних: Жоден
 • Обмеження швидкості: Жоден
 • Ціна: Повністю безкоштовно

ProtonVPN – популярний постачальник VPN з Швейцарії, який також пропонує безкоштовну послугу. Їх програмне забезпечення дуже зручне в користуванні, а рівень безпеки – великий. Безкоштовна версія ProtonVPN не має обмеження даних або обмеження швидкості, хоча їхні сервери можуть стати досить повільними, коли багато людей користуються ними одночасно, що часто буває. ПротонVPN не підтримує завантаження торрентами, але іноді надає вам доступ до Netflix, залежно від сервера.

Однак ми маємо повідомити вас, що найкраще використовувати безкоштовний пробний період ProtonVPN, якщо ви бажаєте переглядати Netflix з VPN. Ця пробна версія надає преміальні функції, тому ви матимете доступ до набагато більше серверів, ніж лише до восьми серверів у США, Нідерландах та Японії. Під час останнього тесту на сумісність ProtonVPN з Netflix (27 березня – ми протестували безкоштовну пробну версію, оскільки наш тестер автоматично отримав доступ до цього при реєстрації нового облікового запису), ми виявили, що багато серверів ProtonVPN блокуються Netflix. Однак ми врешті знайшли сервер, з яким ми могли спостерігати Netflix. Таким чином, ми радимо вам використовувати безкоштовну пробну версію для Netflix, щоб ви швидше знаходили сервер, який працює з потоковою службою.

Якщо ви використовуєте цю безкоштовну версію, програмне забезпечення регулярно намагатиметься переконати вас перейти на платну версію. ProtonVPN надає вам доступ до три розташування сервера: три розташовані в Нідерландах, три в Японії та два в США. Ви можете використовувати ProtonVPN Free увімкнено один пристрій в той час, але бачачи, що це безкоштовно, ви можете теоретично кілька разів зареєструвати різні адреси електронної пошти.

Окрім безкоштовної послуги ProtonVPN, ми також розглянули преміальну (платну) версію цього провайдера. Ми в цілому дуже задоволені ProtonVPN, і ви можете прочитати наш повний огляд тут.

Сховати.me

hid.me логотип

Технічні характеристики Hide.me VPN

 • Торренти: +
 • Netflix:
 • Одночасне підключення: 1
 • Розташування сервера: 5
 • Обмеження даних: 10 Гб на місяць
 • Обмеження швидкості: Ні
 • Ціна: Повністю безкоштовно

Hide.me пропонує як платну, так і безкоштовну VPN. Безкоштовна підписка надає вам доступ до п’ять серверів: у Нідерландах, Канаді, Сінгапурі та двох у США. У безкоштовній версії Hide.me є обмеження даних 10 Гб на місяць. Ви одночасно зможете захищати лише один із своїх пристроїв, але служба зберігає політику “без журналу”.

Завдяки підтримці Windows, iOS, MacOS, Android та FireOS, Hide.me можна використовувати майже на всіх пристроях. Служба також дозволяє трафік P2P, навіть з безкоштовною підпискою VPN. Це означає, що ви можете завантажувати торренти, хоча ви, швидше за все, досягнете обмеження даних відносно швидко, якщо ви вирішите використовувати VPN для цієї мети. Безкоштовна версія Hide.me також надає цілодобовий доступ до служби підтримки клієнтів.

TunnelBear

Тунеліст логотип

Технічні характеристики TunnelBear VPN

 • Торренти:
 • Netflix:
 • Одночасне підключення: 5
 • Розташування сервера: 20
 • Обмеження даних: 500MB – 1,5 Гб на місяць
 • Обмеження швидкості: Ні
 • Ціна: Повністю безкоштовно

TunnelBear – ще один хороший варіант, якщо ви шукаєте безкоштовну VPN. Інтерфейс зрозумілий, веселий і простий у використанні. Встановлення VPN також швидко та просто. Крім того, безпека та шифрування не відповідають номіналу. Безкоштовна версія TunnelBear не обмежує швидкість. Однак у нього є ліміт даних 500MB на місяць. Ви можете розтягнути цей ліміт до 1,5 Гб, рекламуючи TunnelBear у Twitter.

Навіть за допомогою своєї безкоштовної версії TunnelBear дозволяє вибирати з усіх їхніх 23 сервери. Це чудово, адже це означає, що сервери не сповільнюватимуться стільки, скільки сервери, що належать до безкоштовних VPN, лише декілька серверів. Щодо розташування серверів, ваші варіанти включають (але не обмежуються ними) США, Великобританія, Канада, Німеччина, Японія, Нідерланди та Італія. Нам вдалося скористатися декількома різними онлайн-потоковими послугами, а саме Hulu, BBC iPlayer та YouTube. TunnelBear доступний для Windows, Mac, Android та iOS. У цього провайдера є деякі обмеження, але все-таки ідеально хороший безкоштовний VPN. Якщо ви хочете завантажити безкоштовну версію, натисніть “Ціни” у верхній частині веб-сайту. Потім виберіть безкоштовну підписку.

Вітропис

Windscribe банер

Технічні характеристики Windscribe VPN

 • Торренти: +
 • Netflix:
 • Одночасне підключення: Необмежений
 • Розташування сервера: 11
 • Обмеження даних: 2 ГБ – 10 ГБ на місяць
 • Обмеження швидкості: Ні
 • Ціна: Повністю безкоштовно

У Windscribe є зручне програмне забезпечення та програми, які легко встановлювати. Цей безкоштовний VPN має ліміт даних 2 Гб на місяць. Однак якщо ви вирішите поділитися своєю електронною адресою з Windscribe, ви зможете користуватися нею до 10 Гб місяць. Знову ж таки, майте на увазі, що це технічно плата: ви платите своєю електронною адресою і отримуєте більше даних взамін. Навіть при такому обмеженні ви швидко втратите дані після дня великого використання Інтернету, особливо під час завантаження чи потокового передавання. Більше того, безкоштовна версія Windscribe не пропонує той же рівень безпеки, що і платна версія. Не те, що безпеки Windscribe бракує, але це може бути і краще.

Пропозиції Windscribe 11 серверів у різних країнах для своїх безкоштовних користувачів. Це повинно бути достатньо для середнього вільного VPN-користувача. Більше того, ви можете користуватися Windscribe на будь-якій кількості пристроїв.

ZoogVPN

Zoog банер

Технічні характеристики Zoog VPN

 • Торренти: +
 • Netflix: +
 • Одночасне підключення: 1
 • Розташування сервера: 3
 • Обмеження даних: 2 Гб на місяць
 • Обмеження швидкості: Так
 • Ціна: Повністю безкоштовно

ZoogVPN – це безкоштовна послуга VPN з досить безпечним з’єднанням. Zoog VPN не реєструє ваш інтернет-трафік. Однак вони вказують на те, що платна версія є більш безпечною, ніж їх безкоштовна версія. ZoogVPN має три сервери доступний для безкоштовних користувачів: один в Амстердамі (Нідерланди), один у Лондоні (Великобританія) та один у Вашингтоні (США). Безкоштовну версію можна використовувати лише на один пристрій зараз. Крім того, ZoogVPN має і a ліміт даних 2 Гб на місяць і а обмеження швидкості. Цей постачальник VPN досить швидкий, але якщо його сервери відчувають великий трафік, першими це помітять безкоштовні користувачі. Їх зв’язки значно сповільниться.

Безкоштовна VPN проти платної VPN

Ви повинні бути обережними під час використання безкоштовних VPN-сервісів. Дослідження серед понад 300 безкоштовних VPN-програм показало, що багато з них не працюють належним чином або не поводяться з вашими даними. Доступ до всіх видів непотрібної конфіденційної інформації (наприклад, до ваших контактів, фотографій та соціальних мереж) вимагається, а деякі безкоштовні постачальники навіть заражають ваш пристрій шпигунським та іншим зловмисним програмним забезпеченням. Китайські компанії також належать до безлічі безкоштовних VPN-сервісів, що може викликати у вас підозри щодо їхніх намірів та рівня безпеки VPN. Оскільки в наші дні всі ми використовуємо Інтернет безперервно, ми платимо за використання хорошої та надійної послуги VPN.

Платні послуги VPN, як правило, більше пам’ятають про вашу конфіденційність і пропонують більш високий рівень безпеки, а також багато інших додаткових функцій. Наприклад, підключення, як правило, набагато швидше, вам дозволено кілька одночасних з’єднань (так що ви можете поділитися своєю підпискою з друзями та родиною або просто використовувати один обліковий запис і на своєму ноутбуці, і на телефоні), і ви навіть можете отримати доступ до потокової передачі такі послуги, як Netflix. Ви також можете безпечно завантажувати торренти, і вам не доведеться турбуватися про обмеження даних. Більшість цих функцій недоступні для безкоштовних послуг. Більше того, платні підписки на VPN стали досить дешевими. Якщо ви хочете дізнатися, які провайдери – найкращі VPN-сервіси на даний момент, ми хотіли б віднести вас до цього огляду:

Дешеві VPN

Існують великі різниці в цінах між платними VPN. Особливо, якщо ви шукаєте безкоштовний VPN, ціна деяких преміальних постачальників VPN може вас шокувати. На щастя, існує ряд постачальників VPN, які пропонують фантастичні VPN-з’єднання за дуже низькими цінами. Всього за кілька доларів на місяць ви можете отримати дійсно хороший VPN та насолоджуватися спокоєм щодо безпеки вашого інтернет-з’єднання та даних. Хороший приклад чудового VPN, який коштує мало, – Surfshark. Хочете дізнатися більше про різні дешеві VPN там? Ви можете перевірити нашу статтю:

Безкоштовні VPN без обмежень даних

Як ви бачили, більшість хороших безкоштовних VPN мають обмеження даних. Безкоштовні користувачі VPN обмежуються таким чином, оскільки підтримка VPN-серверів та VPN-з’єднань коштує грошей. Обмеження даних дозволяє провайдеру дозволити вам ознайомитися з їх сервісом VPN, не коштуючи їх занадто великих грошей. Тим не менш, є одна хороша безкоштовна VPN без обмеження даних: ProtonVPN. Замість обмеження даних безкоштовна версія цього VPN часом може бути досить повільною, оскільки всі його безкоштовні користувачі розкинуті лише на трьох серверах. Коли ці сервери будуть занадто переповнені, ваша швидкість знизиться. Протон сподівається, що це робить тривале використання їх безкоштовного сервісу менш привабливим. Якщо знижена швидкість не є проблемою для вас (наприклад, коли вам не потрібен VPN під час трансляції), ProtonVPN, безумовно, варто задуматися.

Великий недолік обмежень даних безкоштовних VPN – це те, що вони часто не дозволяють вам переглядати весь фільм чи показ. Якщо ви щось переглядаєте в онлайн-потоці чи навіть на Netflix, ви натиснете ліміт даних приблизно через годину-дві. Тож навіть якщо швидкість з’єднання не є проблемою, задоволення від перегляду буде недовгим.

Безкоштовні VPN без обмежень на швидкість

Оскільки більшість безкоштовних VPN вже використовують обмеження даних, вони не бачать необхідності застосовувати обмеження швидкості. Як результат, ці VPN часто такі ж швидкі, як і платні VPN. Деякі безкоштовні VPN вирішують не застосовувати обмеження швидкості, оскільки їхні безкоштовні сервери настільки зайняті, що з’єднання все одно не буде дуже швидким. На щастя, є провайдери, які пропонують порівняно багато серверів як частину їхніх безкоштовних підписок, такі як TunnelBear та Windscribe. Це означає, що, незважаючи на те, що VPN-з’єднання безкоштовне, швидкості все ще дуже пристойні. Особливо TunnelBear наочно демонструє, як виглядатиме платна передплата з ними, оскільки вони надають вам доступ до всіх їх серверів.

Безкоштовна VPN для всіх ваших пристроїв

Більшість хороших безкоштовних VPN пропонують програмне забезпечення та програми, сумісні з найпоширенішими пристроями та операційними системами. Це означає, що такі VPN легко встановити на комп’ютер, смартфон та планшет. Деякі VPN навіть пропонують програмне забезпечення для менш відомих операційних систем, що дозволяє використовувати, наприклад, безкоштовний VPN в Linux. Ми коротко обговоримо різні пристрої нижче.

Безкоштовна VPN для комп’ютера або Mac

Більшість безкоштовних VPN доступні для Windows та Mac. Існує два способи використання VPN на комп’ютері: ви завантажуєте програму для своєї операційної системи або додаєте розширення для браузера. Деякі VPN доступні лише як розширення для браузера, наприклад, для Chrome або Firefox. Це означає, що вони НЕ захищають увесь ваш інтернет-трафік, включаючи торрент та електронні листи. Єдине, що захищає розширення браузера VPN, – це Інтернет-трафік, який проходить через ваш веб-переглядач, наприклад, Інтернет-банкінг через веб-сайт вашого банку.

Для різних операційних систем потрібні різні види програмного забезпечення VPN. Користувачам Linux часто буде складніше налаштувати VPN-з’єднання, ніж користувачі Windows або Mac. Встановлення VPN в Windows або Mac, як правило, є лише питанням завантаження та встановлення програми, тоді як користувачам Linux часто доведеться налаштувати VPN-з’єднання вручну..

Безкоштовний VPN для iOS та Android

VPN на мобільному пристроїОкрім VPN для настільних комп’ютерів, все більш популярними стають VPN для смартфонів. Ми не тільки використовуємо наші смартфони все більше і більше, але й ми часто їх підключаємо до незахищених Wi-Fi мереж частіше, ніж це робимо з комп’ютером. Безкоштовна VPN, безумовно, є додатковою цінністю для будь-якого користувача смартфона, який часто виявляє себе та використовує ці мережі. Окрім Windows та Mac, майже всі хороші безкоштовні VPN пропонують програмне забезпечення для Android та iOS. Усі VPN, які ми перераховували вище, є найкращими безкоштовними VPN на даний момент, пропонуючи програмне забезпечення як для Android, так і для iOS.

Безкоштовний VPN для планшета

Смартфони – не єдині пристрої, які працюють на Android та iOS: також iPad та планшети Android. Встановити та налаштувати безкоштовне програмне забезпечення VPN на своєму планшеті дуже просто, якщо ви вже отримали його на своєму телефоні, оскільки це працює для обох. Це ідеально, якщо ви хочете, наприклад, дивитися американську версію Netflix на своєму iPad. Як і для смартфонів, всі перераховані вище безкоштовні VPN-програми мають програмне забезпечення як для iPad, так і для планшетів Android.

Безкоштовні локації VPN-сервера

Що стосується місць розташування серверів, більшість безкоштовних VPN пропонують невеликий розмір вибіркової плати за їх підписку, за винятком TunnelBear. TunnelBear надає вам доступ до всієї глобальної мережі серверів.

Безкоштовна VPN
Місце розташування сервера
ПротонVPNСША, Нідерланди та Японія
Сховати.meСША (Схід, Захід, Середній), Нідерланди, Німеччина та Канада
TunnelBearВсі їхні глобальні сервери, включаючи США та Великобританію
ВітрописСША, Великобританія, Нідерланди, Канада, Гонконг, Франція, Німеччина, Швейцарія, Норвегія та Румунія
ZoogVPNСША, Великобританія та Нідерланди

Висновок: що є найкращим безкоштовним VPN?

Безкоштовні VPN підходять, коли ви використовуєте їх лише раз і раз, і не потрібно занадто багато даних. Наприклад, безкоштовний VPN зручний для швидкого обходу блоку IP-адреси (гео-). Безкоштовні VPN-сервіси, про які ми розповідали в цій статті, зазвичай підтримують декілька платформ і операційних систем. Отже, незалежно від того, чи шукаєте ви безкоштовну VPN для iPad, безкоштовну VPN для Android або безкоштовну VPN для iPhone, вищезгадані служби VPN повинні працювати на вашому пристрої. Однак, коли ви почнете використовувати безкоштовний VPN для Netflix або Popcorn Time, ви, швидше за все, зіткнетеся з проблемами з обмеженнями даних та обмеженням швидкості. Так само ви матимете обмеження щодо завантаження шоу та фільмів у безкоштовній версії. Як результат, ви, мабуть, потребуватимете платну VPN більшу частину часу, якщо хочете завантажити або скористатися послугами потокового відео та аудіо..

Надати чітку відповідь на питання про те, яка безкоштовна послуга VPN найкраща, непросто. Якщо ви хочете отримати безкоштовну послугу VPN, то переконайтесь, що виберіть одного з перерахованих нами постачальників. Тим більше, що багато безкоштовних VPN-додатків у магазині Play і App Store працюють не належним чином – або навіть шкідливі для вашого пристрою / конфіденційності – рекомендуємо не завантажувати перше знайдене вільне VPN. Наприклад, тримайтеся далеко від безкоштовного VPN Hola. Зрештою, безпека Інтернету починається з хорошого VPN, а поганий VPN може мати протилежний ефект.

Нижче ви знайдете таблицю, яка містить найкращі безкоштовні VPN-провайдери при розгляді різних критеріїв:

Критерій
Найкращий безкоштовний варіант VPN
ШвидкістьВітропис
ДаніПротонVPN
Місце розташування сервераTunnelBear
БезпекаПротонVPN
Простота використанняTunnelBear
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me