Огляд найкращих маршрутизаторів VPN | VPNOперегляд

Встановивши на маршрутизаторі VPN-з’єднання, ви гарантуєте, що всі дані, що проходять через маршрутизатор, будуть автоматично зашифровані та анонімізовані. Це означає, що вам не потрібно встановлювати VPN на всіх своїх пристроях окремо; все шифрується, як тільки він проходить через роутер. Нижче ми пояснимо, як це все працює, і дамо вам кілька порад, як вибрати найкращий маршрутизатор VPN.


Причини встановлення VPN на маршрутизаторі

Більшість людей просто встановлюють VPN безпосередньо на комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон. Це часто найпростіший і швидкий спосіб отримати безпечний та анонімний доступ до Інтернету. Однак більш просунуті користувачі, можливо, захочуть встановити VPN на своєму маршрутизаторі. Є кілька причин, чому ви можете це зробити:

 • Встановивши VPN-з’єднання на маршрутизаторі, весь ваш інтернет-трафік проходить через VPN-сервер. Вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення VPN окремо на кожному пристрої.
 • Деякі смарт-телевізори чи пристрої не мають програмного забезпечення VPN. Встановлення VPN на маршрутизаторі все ще дає всі переваги VPN. Однією з переваг є можливість розблокувати різні потокові сайти.
 • Охоронні компанії часто виявляють порушення безпеки в публічному Wi-Fi, що показує, що навіть захищені мережі Wi-Fi вразливі для хакерів. Це стосується і наших домашніх мереж. Використовуючи VPN, ви ускладнюєте проникнення хакерів у вашу мережу Wi-Fi.

Як тільки клієнт VPN на маршрутизаторі встановлений правильно, всі пристрої в мережі підключаються до решти Інтернету через захищене VPN-з’єднання. Наступна графіка показує, як виглядає, коли ваш маршрутизатор налаштований як VPN-клієнт.

Маршрутизатор з'єднання VPN мигтів

Що слід шукати в маршрутизаторі VPN?

Як і придбання іншого обладнання, слід пам’ятати кілька важливих речей, вибираючи маршрутизатор VPN. Окрім загальних речей, таких як швидкість, добре перевірити наступні речі:

 • Процес установки: Щоб встановити VPN на свій маршрутизатор, вам потрібно налаштувати маршрутизатор дуже специфічним чином. Цей процес називається миготінням. Вибираючи маршрутизатор VPN, ви можете отримати маршрутизатор, що попередньо спалахнув. Вам часто доводиться замовляти їх в Америці, але вони є варіантом, якщо ви не хочете самостійно прошивати маршрутизатор. Складаючи наш список найкращих маршрутизаторів VPN, ми звернули увагу на маршрутизатори, які легко прошиваються, або маршрутизатори, які попередньо спалахнуть.
 • Мережеві порти та підключення: за допомогою маршрутизаторів ви можете налаштувати різні мережеві порти або з’єднання. Це дозволяє використовувати VPN для деяких підключень, але не у всіх. Крім того, це дає можливість налаштувати різні VPN-сервери в різних мережевих портах. Таким чином, ви можете мати локальний тунель VPN на одному порту, а американський – на іншому. Це може бути корисно для перегляду американських Netflix, не використовуючи (повільніше) американське VPN-з’єднання для всіх своїх пристроїв (якщо ви не живете в США).
 • Ціна: Звичайно, ціна також є дуже важливим аспектом, який слід враховувати при виборі маршрутизатора VPN. Різниця в ціні між певними маршрутизаторами величезна. Деякі маршрутизатори VPN коштують у чотири рази дорожче, ніж інші. Важливо врахувати, чи справді вам потрібні всі додаткові варіанти, які пропонують ці більш дорогі маршрутизатори. З цієї причини ми також розглядали ціну маршрутизаторів VPN при складанні нашого списку найкращих маршрутизаторів.
 • Потужність процесора: Зазвичай, вибираючи роутер, не потрібно приділяти багато уваги процесору. Однак це важливий аспект при перегляді маршрутизаторів VPN. Оскільки маршрутизатор повинен зашифрувати та розшифрувати ваші дані через постачальника VPN, маршрутизатор VPN повинен працювати трохи важче, ніж звичайний маршрутизатор. Ось чому ми також розглянули потужність обробки різних маршрутизаторів.

Крім того, ви також повинні пильно звернути увагу на ціну самого програмного забезпечення VPN. Зрештою, більшість VPN не є безкоштовними. Щоб використовувати VPN-функціональність цих маршрутизаторів, ви також повинні отримати підписку VPN.

Найкращі маршрутизатори VPN (щоб прошивати їх самостійно)

Для початку ми обговоримо п’ять маршрутизаторів, які ви можете налаштувати самостійно. Це так звані маршрутизатори VPN клієнтів, які можна налаштувати для підключення до постачальника VPN. Якщо цей процес налаштування власного маршрутизатора здається вам занадто складним, ви можете віддати перевагу маршрутизатору, який вже налаштований магазином або виробником. Далі в цій статті ми також обговоримо, де ви можете придбати маршрутизатори, які вже налаштовані для використання VPN (попередньо прошиті маршрутизатори).

1. Asus RT-AC88U – найкращий варіант з 8 мережевими портами

Asus RT-AC88UAsus RT-AC88U – це чудовий маршрутизатор VPN з 8 мережевими портами. Завдяки своїй швидкості, кількості портів, простоті установки програмного забезпечення VPN та розумній ціні цей маршрутизатор заслужив перше місце в цьому списку. Найвищі швидкості за допомогою цього маршрутизатора можна досягти за допомогою пристроїв, які підтримують з’єднання 5 ГГц. Загалом, це чудовий вибір: відмінна продуктивність, багато портів, легке встановлення програмного забезпечення та все-таки хороша ціна.

2. Asus ROG Rapture GT-AC5300 – Фантастична продуктивність, але трохи дорожча.

Asus ROG Rapture GT-AC5300Asus ROG Rapture GT-AC5300 – це вражаюча технологія. Цей маршрутизатор більше схожий на космічний корабель, ніж звичайний маршрутизатор. Що дуже приємно в цьому маршрутизаторі, це те, що ви можете використовувати мережевий порт, щоб визначити, чи потрібно використовувати VPN-з’єднання. Таким чином ви можете вибрати переадресацію та шифрування лише частини своїх пристроїв через VPN-з’єднання. Попередник цього маршрутизатора був нашим улюбленим, але з приходом Asus RT-AC88U цей маршрутизатор трохи впав.

Ви також можете встановити кілька тунелів VPN. Наприклад, один пристрій можна підключити до локального сервера VPN через маршрутизатор, а інший пристрій (у тій же мережі) підключений до американського VPN-сервера. Корисно, наприклад, якщо ви хочете подивитися американський Netflix, наприклад. За допомогою кнопки внизу ви можете замовити Asus ROG Rapture GT-AC5300.

3. Linksys WRT3200ACM – суцільний варіант

Linksys WRT3200ACMНалаштування Linksys WRT3200ACM надзвичайно просто в поєднанні з більшістю VPN. Особливо ExpressVPN, наш улюблений постачальник VPN, дуже добре працює з цим маршрутизатором Linksys. Якщо у вас є підписка на ExpressVPN, ви отримаєте код активації. Введіть цей код у свій новий маршрутизатор Linksys WRT3200ACM, і ви готові безпечно та анонімно використовувати Інтернет на всіх своїх пристроях!

Ви можете використовувати OpenVPN TCP і UDP як протоколи VPN. Переключення між серверами також дуже легко. Цей маршрутизатор заснований на OpenWRT, а прошивка цієї версії спеціально розроблена для ExpressVPN. Хоча цей маршрутизатор все ще дуже добре працює з іншими VPN-провайдерами.

4. TP-Link Archer C2300 – найдешевший

TP-Link Archer C2300TP-Link Archer C2300 може бути не найкращим маршрутизатором у списку з точки зору продуктивності, але він все ще працює чудово. Ось чому ми рекомендуємо його як модель початкового рівня. Безпека та конфіденційність в Інтернеті повинні бути доступними для всіх, включаючи тих, хто не має грошей на один із вищезгаданих маршрутизаторів VPN.

Сказавши це, цей маршрутизатор, мабуть, найкращий VPN роутер на даний момент у своєму ціновому діапазоні. За допомогою цього маршрутизатора ви можете досягти чудових швидкостей, хоча найкращі швидкості досягаються, коли підключені пристрої підтримують 5 ГГц.

5. Asus ROG Rapture GT-AX11000 – Фантастичний маршрутизатор, але дуже дорогий і забезпечує високу швидкість бездротового AX.

Asus ROG Rapture GT-AX11000Хоча цей маршрутизатор буде занадто потужним для багатьох користувачів, ми все ж хотіли відзначити його як номер 5 у нашому огляді маршрутизаторів VPN. Це, мабуть, найкращий маршрутизатор, доступний на даний момент, але недоліком є ​​те, що ви можете досягти максимальної швидкості лише на пристроях, які підтримують технологію Wireless AX. Можливо, цей маршрутизатор заслуговує більш високого місця в майбутньому, але поки що цей варіант занадто дорогий для багатьох користувачів, і не всі його функції будуть актуальними для аварійного користувача.

Як прошивати ваш роутер?

Для того, щоб прошивати ваш маршрутизатор і таким чином переконатися, що підключені пристрої підключені до Інтернету через VPN-з’єднання, потрібно зробити наступні дії:

 • Знайдіть свій маршрутизатор у базі даних маршрутизаторів DD-WRT (на цій сторінці) та завантажте .bin файл;
 • Перегляньте конкретні вказівки на цій сторінці DD-WRT, щоб дізнатися, як саме встановити нову прошивку. Якщо ваш маршрутизатор тут не вказаний, будь ласка, надайте Google свій маршрутизатор у поєднанні з DD-WRT;
 • Найпростіший спосіб – це змінити програмне забезпечення за допомогою Web-GUI:
  • Скиньте маршрутизатор (за допомогою кнопки на маршрутизаторі);
  • Увійдіть до системи управління маршрутизатором через комп’ютер, до якого можна отримати доступ через IP-адресу маршрутизатора;
  • Шукайте в системі управління, де можна прошивати нову прошивку;
  • Прошийте прошивку (цей процес може не бути перерваний, інакше ваш маршрутизатор може бути назавжди пошкоджений);
  • Скиньте маршрутизатор;
 • Ваш маршрутизатор зараз блимає.

Для отримання додаткової інформації про те, як прошивати роутер, перегляньте нашу статтю DD-WRT, де детальніше пояснюється, як прошивати маршрутизатор..

Кращі маршрутизатори VPN з попередньо встановленою прошивкою VPN

Замість того, щоб самостійно прошивати маршрутизатор, ви також можете придбати маршрутизатор, який уже налаштований на належну роботу в поєднанні з певною VPN. Це називається попередньо спалашеним маршрутизатором. Ми вибрали кілька маршрутизаторів, які вже налаштовані на роботу з конкретним постачальником VPN. Нижче ви можете знайти найкращі маршрутизатори для ExpressVPN. Ми вибрали ExpressVPN, оскільки це наш номер 1 кращим постачальником VPN, згідно з нашими тестами та відгуками.

Щоб скористатися функціоналом VPN, вам потрібно буде отримати підписку на постачальника VPN, який підтримує маршрутизатор. Зверніть увагу, що всі попередньо прошиті маршрутизатори родом з Америки, і вам доведеться платити кредитною карткою або Paypal. Вам також потрібно замовити спеціальний адаптер, якщо ви живете за межами США і у вас є інший тип розетки.

1. Asus RT-AC5300 DD-WRT FlashRouter для ExpressVPN

Asus-RT-AC5300Першим маршрутизатором, який ми вибрали для ExpressVPN, є Asus RT-AC5300. Це справжній приголомшливий роутер. Цей маршрутизатор не просто схожий на електростанцію, це. Всередині ви знайдете дуже швидкий процесор 1,4 ГГц, зовні ви можете бачити не менше 8 антен. Це дозволяє вам підключити одночасно 10 або більше пристроїв. Цей маршрутизатор також описаний як оптимальний вибір для онлайн-ігор та перегляду відео в 4K якості.

Ця комбінація ідеально підходить для потокової передачі Netflix високої якості або перегляду BBC iPlayer. За допомогою кнопки внизу ви можете замовити Asus RT-AC5300. Цей маршрутизатор налаштований на ідеальну роботу в поєднанні з ExpressVPN.

.

2. Linksys WRT3200ACM для ExpressVPN

Linksys WRT3200ACMМи вже обговорювали Linksys WRT3200ACM в нашій першій 5, але оскільки цей маршрутизатор так добре працює з ExpressVPN, ми також вносимо його в наш список попередньо прошитих маршрутизаторів. Це відмінний маршрутизатор VPN для ExpressVPN, і якщо ви замовляєте його за допомогою кнопки нижче, вам не доведеться спалахувати його самостійно.

.

Як налаштувати VPN на маршрутизаторі?

Налаштування та правильна настройка VPN на маршрутизаторі досить проста. Цей процес називається миготливим, при якому ви налаштовуєте прошивку роутера. Однак вам потрібні правильні вказівки, оскільки є невелика ймовірність, що маршрутизатор пошкодиться, якщо ви зробите це неправильно.

OpenWRT – це найпоширеніший пакет з відкритим кодом, який робить маршрутизатори готовими до VPN-з’єднання. Ми написали велику інструкцію про те, як встановити DD-WRT та VPN на маршрутизатор. У цьому посібнику ми пояснюємо процес крок за кроком та додаємо зображення, щоб зробити його ще простіше.

У мене вже є модем Wi-Fi, наданий моїм Інтернет-провайдером, як це працює з маршрутизатором VPN?

Цілком ймовірно, що Ви отримали Wi-Fi модем від свого постачальника послуг Інтернету (ISP). Якщо ви все ще хочете підключити свої пристрої до маршрутизатора VPN, вам доведеться придбати його окремо і підключити до Wi-Fi модему свого провайдера. Найкращий спосіб – використовувати кабель для підключення маршрутизатора VPN до вашого Wi-Fi модему. Це дозволяє досягти максимальної швидкості. Вам також потрібно встановити Wi-Fi модем на “режим моста”. Це гарантує, що ваш Wi-Fi модем передає Інтернет лише наступному маршрутизатору і не виконує функції самого маршрутизатора. Таким чином, ви все ще можете підключити VPN-роутер зі стандартним Wi-Fi-модемом від свого інтернет-провайдера.

Висновок маршрутизатора VPN

Якщо ви шукаєте хороший маршрутизатор VPN, зверніть увагу на такі фактори, як процес встановлення, кількість мережевих портів, ціна та потужність процесора. Для того, щоб дати вам чіткий огляд кращих маршрутизаторів VPN, ми самі провели порівняльне дослідження найкращих маршрутизаторів VPN. Наші топ-5 маршрутизаторів, на яких вам потрібно встановити власну VPN, це:

 1. Asus RT-AC88U
 2. Asus ROG Rapture GT-AC5300
 3. Linksys WRT3200ACM
 4. TP-Link Archer C2300
 5. Asus ROG Rapture GT-AX11000

Ви також можете замовити попередньо прошитий роутер з Америки. Вам не доведеться встановлювати VPN самостійно, але це коштуватиме вам трохи більше грошей, і вам може знадобитися придбати окремий адаптер для живлення маршрутизатора. Тому ми рекомендуємо вам прошивати маршрутизатор самостійно, використовуючи наш покроковий план DD-WRT. Все ще цікавить попередньо прошитий роутер, ми рекомендуємо ці два для ExpressVPN:

 1. Asus RT-AC5300
 2. Linksys WRT3200ACM
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map