Найкращий VPN для смарт-телебачення | Отримайте більше від телевізора! | VPNOverview.com

Якщо у вас є смарт-телевізор, ви можете легко передавати свої улюблені фільми та серіали без необхідності використання додаткового обладнання. Не потрібно підключати ноутбук до телевізора, наприклад, для доступу до Netflix або Hulu. Зрештою, увесь USP розумних телевізорів – це їх здатність підключатися безпосередньо до Інтернету.


Тим не менш, навіть при смарт-телевізорі ви можете зіткнутися з деякими проблемами, намагаючись переглянути улюблене шоу. Поширене питання – так зване геоблокування. Це означає, що безліч потокових служб, таких як Netflix, Hulu, BBC iPlayer BBC і навіть Youtube, блокують (частину) їх вмісту для глядачів у певних регіонах чи країнах. Наприклад, американська версія Netflix, яка має найбільшу кількість фільмів та серіалів, доступна лише для стримерів, розташованих у Сполучених Штатах. Так само, отримати доступ до iPlayer BBC, як правило, можна лише з Великобританії.

Однак існує дуже просте рішення, щоб обійти ці та більшість інших географічних обмежень. Цього можна досягти без зайвих клопотів, використовуючи VPN (Virtual Private Network).

Хочете дізнатися більше про можливості та переваги, які пропонує VPN, і який VPN є правильним для вашого смарт-телевізора? У такому випадку продовжуйте читати нижче.

Чому б я встановив VPN на своєму Smart TV?

Як зазначено вище, використання VPN – це ідеальний спосіб обійти географічні обмеження на вашому смарт-телевізорі. Це означає, що VPN – це чудовий спосіб отримати доступ до більшої кількості фільмів, серіалів та шоу, які можна передавати на вашому смарт-телевізорі.

Інша основна перевага використання VPN – це позитивний ефект, який він має на вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті, через шифрування та змінену IP-адресу, яка пропонує хороший VPN. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, перегляньте цю статтю.

Обхід географічних обмежень на вашому смарт-телевізорі

Завдяки VPN для вашого смарт-телевізора ви, нарешті, зможете переглядати фільми та шоу, до яких, як правило, не можна буде отримувати доступ, залежно від вашого географічного місцезнаходження. Потрібно сказати, що це має ряд чітких переваг, таких як можливість доступу до величезної американської версії Netflix з будь-якої точки світу. Або можливість дивитися Hulu за межами США, або вміст з BBC iPlayer за межами Великобританії, або доступ до заблокованих відео YouTube.

Дивіться американську версію Netflix де завгодно

Як ви можете знати, американська версія Netflix, яка містить найбільшу кількість серій та фільмів на сьогоднішній день, серед яких безліч ексклюзивних американських назв, як правило, недоступна, якщо ви не перебуваєте в США. Це може означати, що якщо ви не живете в США або ви відпочиваєте, ви не зможете переглядати улюблене шоу чи фільм. На щастя, VPN часто дозволяє легко обійти ці обмеження Netflix.

У наші дні багато потокових служб, включаючи Netflix, виявляють та блокують користувачів VPN. Вони роблять це, блокуючи конкретні IP-адреси, якщо вони помічають велику кількість трафіку (так, можливо, VPN або проксі-користувачів), що надходить з цих адрес. Ось чому варто інвестувати в хороший VPN з великою кількістю серверів (IP-адрес) та зручними функціями для боротьби з географічними обмеженнями, наприклад

Отримайте доступ до BBC iPlayer за межами Великобританії

Як і Netflix, BBC iPlayer – це дуже популярна послуга потокового потоку. Це онлайн-медіаплеєр BBC (British Broadcasting Corporation), який дозволяє вам слідкувати за улюбленими британськими шоу в прямому ефірі або дивитися їх пізніше.

На жаль, через проблеми з правами, до BBC iPlayer, як правило, можна отримати доступ лише з Великобританії. На щастя, є способи обійти це, хоча, ви здогадалися, використання VPN – це один з найкращих способів зробити це. Хороший VPN дозволить вам постійно стежити за багатьма улюбленими британськими телевізійними шоу та бути безпечним та анонімним, поки ви це робите.

Дивіться Hulu за межами США.

Hulu – це сервіс потокової передачі, подібний до Netflix. Одна з головних відмінностей полягає в тому, що Hulu взагалі не доступний за межами США (на відміну від Netlflix, який пропонує різні шоу на основі країни, в якій ви перебуваєте). Багато призів Hulu за велику пропозицію фільмів і серіалів. Використовуючи VPN, ви можете бути одним із багатьох людей, які насолоджуються широким вибором фільмів та серіалів Hulu, будь то в США чи ні!

Доступ до заблокованих відео YouTube

Іноді, коли ви намагаєтесь відтворити відео на YouTube, ви побачите повідомлення, що “Це відео недоступне у вашій країні” або щось подібне. Звичайно, це прекрасний приклад географічного обмеження. Мабуть, найкращий спосіб обійти це, підключившись до VPN-сервера в одній із країн, де доступне відео.

Найкращий VPN для вашого смарт-телебачення

Якщо ви шукаєте хороший VPN для свого смарт-телевізора, дуже важливо переконатися, що ви вибрали VPN, який пропонує хороші швидкості. Оскільки в основному ви будете використовувати свій смарт-телевізор для передачі вмісту середнього та великого розміру, VPN, який значно знижує швидкість вашого Інтернету, може стати неприємністю досить легко. Ось чому, як правило, ми не рекомендуємо використовувати безкоштовну послугу VPN. Зрештою, багато безкоштовних VPN-сервісів застосовують обмеження швидкості та / або даних. Дві речі, яких ви хочете уникати під час перегляду повних серіалів та фільмів.

Крім того, зазвичай платні VPN пропонують набагато більше серверів та серверів, ніж їхні безкоштовні аналоги, що дає вам більше можливостей щодо розблокування улюблених серіалів та фільмів. Враховуючи ці речі, ми вибрали кілька постачальників VPN, які, на нашу думку, є найбільш підходящими для VPN варіантами для смарт-телебачення.

Кращий всебічний VPN для смарт-телебачення: ExpressVPN

ExpressVPN – чудовий постачальник VPN, який, чесно кажучи, працює на всіх фронтах. Велика безпека, велика кількість серверів та швидкісні з’єднання – це частина речей, які пропонує ExpressVPN. Спеціально для Android TV, який є популярним типом смарт-телевізора, ExpressVPN – це чудовий варіант, завдяки дуже зручному додатку для Android.

ExpressVPN пропонує понад 3000 серверів у 94 країнах, що робить його чудовим VPN для розблокування. Також ExpressVPN пропонує 256-бітове шифрування, дуже хорошу підтримку клієнтів та сувору політику без журналів.

Найкращий преміум-бюджет VPN для смарт-телебачення: Surfshark

Surfshark – це дуже хороший, але також дуже доступний VPN-сервіс. Особливо якщо врахувати, що його найдоступніша підписка починається всього з 1,99 долара на місяць, Surfshark пропонує напрочуд хороші швидкості потоку. У нашому огляді Surfshark, який проводився з нашого офісу в Нідерландах, ми помітили, що особливо його сервери в США здавалися дуже швидкими. Це робить Surfshark чудовим VPN для перегляду величезної американської версії Netflix, де б ви не були.

Крім того, Surfshark – це дуже зручний для користувачів VPN, який пропонує чудову підтримку клієнтів та не менш вражаючий, зрозумілий, зручний інтерфейс. Це в поєднанні зі своєю доступністю робить Surfshark чудовим VPN для користувачів розумних телевізорів, які раніше ніколи не використовували VPN. Крім цього, користувачі смарт-телевізорів Android будуть раді почути, що у Surfshark є чудовий додаток для Android.

Відмінна VPN для розблокування смарт-телебачення: VyprVPN

Як і Surfshark та ExpressVPN, VyprVPN пропонує чудове додаток для Android, яке легко встановити на Android TV, що є приємним бонусом для власників цього типу смарт-телевізорів. Крім того, VyprVPN – це безпечний, швидкий VPN з великою кількістю серверів. Крім того, завдяки VPN-шифруванню «Хамелеон» VyprVPN чудово підходить для розблокування вмісту Netflix та інших гео обмежень. Одним словом, VyprVPN – це чудовий VPN для вашого розумного телебачення.

Сумісність VPN зі смарт-телевізором

На щастя, практично всі смарт-телевізори дозволяють вам підключитися до VPN, встановивши VPN на маршрутизаторі або на віртуальному маршрутизаторі на вашому комп’ютері Windows або Mac. Можливо, ви віддаєте перевагу використовувати простий в налаштуванні VPN-додаток прямо з ігрового магазину чи магазину додатків. У цьому випадку вам знадобиться конкретний тип смарт-телевізора, а саме Android TV або Apple TV.

Налаштування VPN на вашому Smart TV

Налаштувати VPN на своєму смарт-телевізорі можна кількома способами. Один з найпоширеніших способів – це встановлення VPN на маршрутизаторі, а це означає, що всі пристрої, підключені до цього маршрутизатора, включаючи ваш смарт-телевізор, також будуть автоматично підключені до VPN. Інші способи налаштування VPN на вашому смарт-телевізорі: налаштування VPN на віртуальному маршрутизаторі на комп’ютері або просто завантаження програми VPN прямо на ваш смарт-телевізор. Зверніть увагу, що цей останній метод працює лише тоді, коли у вас є телевізор Android або Apple TV. Вам потрібна додаткова допомога з налаштуванням VPN на своєму Smart TV? Тоді сміливо перегляньте цей посібник.

Фінальні думки

Використання VPN на смарт-телевізорі – це прекрасний спосіб обійти геоблоки. Це робить VPN чудовим способом перегляду фільмів та фільмів, недоступних там, де ви живете чи де проводите відпустку. Крім того, використання VPN на вашому смарт-телевізорі, як і на будь-якому іншому пристрої, також означає, що ваша особа буде набагато краще захищена від урядів, компаній, маркетологів та хакерів. Це допомагає повернути конфіденційність в Інтернеті та краще захистити вашу особисту інформацію. Загалом, ми, безумовно, рекомендуємо вам підключити свій смарт-телевізор до VPN. З цією метою ми зазвичай радимо використовувати ExpressVPN, Surfshark або VyprVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map