Найкращий VPN для Apple TV | Максимум використання телевізора! | VPNOVперегляд

Чорний квадрат з логотипом Apple TV та синім щитом, на якому написано


У наші дні дуже багато людей володіють телевізором Apple. Apple TV по суті перетворює звичайний телевізор у смарт-телевізор, на якому ви можете відтворювати фільми та серіали прямо з Інтернету. На жаль, звичайно, весь інтернет-трафік, що надходить на Apple TV і переходить на нього, відбувається через незахищене з’єднання. Це пов’язано з кількома ризиками для безпеки. На щастя, ви можете зробити ваш Apple TV набагато більш захищеним, використовуючи VPN (Virtual Private Network). Також VPN дозволить вам використовувати ваш Apple TV набагато вільніше, менш обмежений спосіб. Зрештою, VPN дозволяє обійти безліч географічних обмежень.

Багато потокових сервісів, які можна використовувати на вашому Apple TV, такі як Netflix, Hulu, BBC iPlayer та YouTube застосовують так звані гео-обмеження. Наприклад, пропозиція серіалів та фільмів Netflix у різних країнах різна. Наприклад, американська версія Netflix, яка пропонує більше шоу, ніж будь-яка інша версія, доступна лише в США. Hulu взагалі недоступний за межами США. Це обмеження, ймовірно, вплине на вас, якщо ви не живете в США або ви їдете на відпочинок до закордонної країни. Крім того, BBC iPlayer, який використовується багатьма для перегляду популярних британських передач, зазвичай доступний лише у Великобританії. VPN, однак, дозволяє обійти багато цих потокових гео-обмежень.

VPN пропонує ще багато переваг, крім того, що він корисний для розблокування гео-обмежень. Якщо ви хочете дізнатися більше про всі ці переваги, перегляньте цю статтю. Більшість переваг, які пропонують VPN, належать до однієї з трьох категорій: безпека, конфіденційність та свобода. У наступній частині ми коротко і чітко підсумовуємо всі три ці переваги, пропоновані VPN.

Яка перевага використання VPN для мого Apple TV?

Є кілька вагомих причин використовувати VPN на вашому Apple TV. Найважливіші причини:

 • Безпека: В Інтернеті є чимало компаній та урядів, які намагаються створити «цифровий профіль» на вас. З іншого боку, є також хакери, які шукають вашу особисту інформацію, інформацію про рахунки та платіж. Використовуючи VPN, ви зашифруєте свій інтернет-трафік, зробивши це набагато складніше для компаній, урядів та хакерів отримувати вашу особисту інформацію. Тому ви набагато краще захищені в Інтернеті, якщо використовуєте VPN.
 •  Конфіденційність: VPN змінюється і тому приховує вашу IP-адресу. Це означає, що веб-сайтам буде важче приписувати вашу інтернет-діяльність і, по суті, розкривати вашу особу. Це означає, що використання VPN підвищує рівень анонімності та конфіденційності.
 • Розблокування / свобода: Більшість людей використовують VPN через можливість VPN пропонувати обійти географічні обмеження. Використовуючи VPN, ви можете отримати доступ до контенту, який, як правило, недоступний у країні, де ви перебуваєте. Це дозволяє, наприклад, отримати доступ до американської версії Netflix за межами США. Або отримати доступ до iPlayer BBC за межами Сполученого Королівства. Однак розблокувати не лише потокові VPN-адреси вмісту можна. Через свої можливості розблокування VPN можуть також допомогти боротися з цензурою та відшкодувати свободу в Інтернеті..

Найкращі послуги VPN для Apple TV

Хороший VPN є безпечним і надійним, швидким, зручним для користувачів і має сервери у великій кількості країн. VPN для вашого Apple TV повинен бути швидким, тому що в іншому випадку трансляція серіалів і фільмів буде справжнім болем. Звичайно, ви не хочете чекати вічності, щоб ваше улюблене шоу було заповнено. Крім того, важливо, щоб VPN мав велику кількість серверів та серверів. Зрештою, чим більше локацій на сервері пропонує VPN, тим більше вмісту можна розблокувати, оскільки вам потрібно підключитися до сервера в країні / країнах, до яких вміст обмежений. Отже, наявність серверів у багатьох країнах, по суті, є обов’язковою для VPN Apple TV. На жаль, більшість безкоштовних VPN не відповідають наведеним вище критеріям. Тому ми рекомендуємо замість цього скористатись одним із наступних трьох преміальних постачальників VPN.

ExpressVPN для Apple TV

ExpressVPN – це, можливо, найкращий постачальник VPN на даний момент. Цей постачальник пропонує дуже зручне програмне забезпечення та дуже швидкий. Програмне забезпечення ExpressVPN доступне для Windows, Mac Os, iOS, Android та Linux. ExpressVPN дуже підходить для обходу географічних обмежень, оскільки VPN має понад 3000 серверів у 94 різних країнах. Крім того, ExpressVPN пропонує чітке та просте керівництво щодо налаштування ExpressVPN-з’єднання на вашому Apple TV. Це все означає, що ExpressVPN, безумовно, є одним з найкращих VPN-провайдерів для Apple TV. Крім того, ви можете спробувати ExpressVPN протягом 30 днів і побачити, чи це він є правильним постачальником для вас, оскільки вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

NordVPN для Apple TV

NordVPN – один з доступних доступних преміальних VPN-провайдерів. Більше того, це один із найбезпечніших варіантів VPN, який існує там. Зрештою, NordVPN пропонує (подвійний) військовий клас, 256-бітове шифрування AES. Це вважається дуже безпечним типом шифрування. Крім того, NordVPN пропонує дуже інтуїтивно зрозуміле та зручне для користувача програмне забезпечення. Це робить VPN простим у використанні навіть для користувачів, які вперше користуються VPN. Крім того, пропонуючи велику цінність, NordVPN також надає всім своїм клієнтам 30-денну гарантію повернення грошей.

Surfshark Apple TV

Якщо ви шукаєте доступний VPN для свого Apple TV, який може дуже добре конкурувати зі своїми преміальними конкурентами, Surfshark – це чудовий постачальник. Враховуючи дуже конкурентоспроможну ціну Surfshark, швидкість, якою він керує, щонайменше вражаюча. Особливо американські сервери, які ми протестували (з офісу в Нідерландах), працювали чудово і були дуже швидкими. Звичайно, це чудово для людей, які люблять використовувати свій Apple TV для використання американських потокових служб, таких як Netflix та Hulu.

Крім того, Surfshark має понад 1000 серверів у 61 країні. Це робить Surfshark дуже підходящим VPN для розблокування. Surfshark також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, що дозволяє випробувати його, перш ніж дійсно прийти до чогось.

Налаштування VPN на вашому Apple TV

Щойно ви отримаєте собі підписку на VPN, звичайно, вам захочеться налаштувати VPN на своєму Apple TV. Це можна зробити, встановивши VPN на роутер або віртуальний роутер на вашому ПК з ОС Windows або Mac. Як тільки ви підключите ваш Apple TV до маршрутизатора, ваш Apple TV також буде підключений до VPN. Ви хочете точно знати, як встановити VPN на маршрутизатор? Тоді прочитайте наш глибокий посібник з цього питання.

Фінальні думки

У цій статті ви змогли прочитати, чому важливо та корисно використовувати VPN на своєму Apple TV. Завдяки VPN, який працює на вашому Apple TV, ви будете більш анонімними, безпечнішими та вільнішими в Інтернеті. Також у цій статті обговорювалися три найкращі VPN для вашого Apple TV. Такі оператори, як ExpressVPN, NordVPN та Surfshark, можуть допомогти вам безпечно використовувати ваш Apple TV. Нарешті, у цій статті пояснено, як налаштувати VPN на своєму Apple TV.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map