Кращий VPN для Китаю: обхід китайського брандмауера | VPNoverview.com

Китай – країна безпрецедентного економічного зростання. У наступний час Китай став однією з найбільших держав світу. На жаль, Китай також є країною, де безкоштовний Інтернет не настільки широко доступний, як на Заході. Кожен, хто подорожує до Китаю, виявить, що сайти, такі як Gmail, Facebook та YouTube, більше не працюють. Прикро, бо це лякає західних туристів, бізнес та експатів. Крім того, громадяни Китаю не мають доступу до всієї інформації, яка там знаходиться.


На щастя, є спосіб обійти китайські бар’єри. Рішення досить просте: Використовуйте VPN. VPN – це програмне забезпечення, яке захищає ваше інтернет-з’єднання і з’єднує вас з Інтернетом через сервер в іншій країні. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як саме це працює та які VPN – найкращий вибір у Китаї.

Великий брандмауер Китаю: Чому Китай блокує веб-сайти?

Китай із замком

Великий Брандмауер Китаю, також відомий як «Золотий щит» – це найбільша система цензури в Інтернеті. Не всі частини Інтернету, до яких можна легко отримати доступ до США, також доступні в Китаї. Google, Facebook, Twitter, YouTube та багато інших веб-сайтів заблоковані. Але чому?

Ну, річ у тому, що блокуючи сайти, уряд Китаю намагається захистити своїх громадян від вмісту, який може вважатися небезпечним чи недоречним. Однак саме китайський уряд вирішує, що є недоброзичливим, а що ні. Більше того, це означає, що китайські компанії також захищені від конкуренції з-за кордону. Наприклад, оскільки громадяни мають доступ лише до китайської версії Facebook, вони змушені використовувати це, а не конкурента з-за меж Китаю. Також уряд полегшує перевірку даних китайських компаній та громадян.

Для цього брандмауер складається з різноманітних технологій. Це включає блокування IP-адрес веб-сайтів, а також фільтрацію систем доменних імен (DNS), URL-адрес та пакетів. Китай також активно блокує VPN. Але Китай – величезна країна, тому неможливо, щоб уряд докладно стежив за всією інтернет-активністю своїх громадян. Як результат, брандмауер може бути дуже непослідовним: веб-сайт, заблокований в одній провінції, може бути доступний в іншій провінції.

Це означає, що величезний брандмауер не ідеально захищений. Це тривала гра в котів і мишей між заблокованими сайтами та китайською владою. Спочатку хтось знаходить дірку в стіні, потім Китай закриває цю дірку і знову заводить коло.

Які веб-сайти заблоковані в Китаї?

У китайського уряду є кілька причин блокування сайтів. Іноді це питання “захисту” своїх громадян, іноді запобігання конкуренції ззовні, а іноді застосування та заборони певної ідеології. Якою б не була причина, це дратує західних відвідувачів цієї прекрасної країни.

Нижче наведено огляд заблокованих сайтів. Ми не згадуємо про всі заблоковані сайти (цей список просто занадто великий), але ми надаємо вам кілька відомих і часто використовуваних заблокованих сайтів.

Блокований САЙТ 
БЛОКОВАНИЙ МУЖ 
Китайська Вікіпедія (частина)Травень 2015 року
РозбратЛипень 2018 року
DropboxЧервень 2014 року
DuckDuckGoВересень 2014 року
FacebookЛипень 2009 року
FlickrЛипень 2014 року
Google (Карти, Документи, Gmail тощо)Травень 2014 року
HBOЧервень 2018 року
InstagramВересень 2014 року
Microsoft OneDriveЛипень 2014 року
NetflixНевідомо
PinterestБерезень 2017 року
ПорнхубТравень 2012 року
RedditСерпень 2018 року
SlideShareНевідомо
Піратська бухтаЛютий 2012 року
ТиндерНевідомо
Торпроект2008 рік
Twitch.tvВересень 2018 року
TwitterЧервень 2009 року
ВімеоЖовтень 2009
WhatsAppВересень 2017 року
YouTubeБерезень 2009 року

Gmail, Facebook та YouTube у Китаї

На щастя, VPN – це просте і досить відоме рішення для протидії китайській інтернет-цензурі. За допомогою VPN ви можете легко обійти бар’єри, оскільки він підключає вас до Інтернету через сервер, розташований за межами Китаю. Наприклад, Інтернет-трафік можна перенаправити через Німеччину. Китайський брандмауер бачить лише те, що ви підключаєтесь до німецького сервера, а не те, що ви підключаєтесь до Google. Цей сервер дозволений, тому ваше з’єднання можна створити. Китай не знає, що ви фактично використовуєте Google через цей зовнішній сервер. Це може бути важко зрозуміти, як саме працює VPN, але він, як правило, працює так:

Доступ до YouTube з Китаю без VPN

Youtube в Китаї без PVN

Без VPN китайський брандмауер бачить, що ви намагаєтесь отримати доступ до сайту, який вони заблокували. Ви отримаєте повідомлення про те, що сайт, який ви намагаєтесь відвідати, недоступний.

Доступ до YouTube з Китаю за допомогою VPN

Youtube Китай з VPN

За допомогою VPN ваші дані будуть зашифровані, і китайський брандмауер побачить лише те, що ви хочете підключитися до сервера в іншій країні. Китайський брандмауер не розпізнає це як заблокований веб-сайт і дозволить з’єднання. Тепер сайт, який ви намагаєтесь відвідати, стане доступним.

Три кращі VPN для Китаю

Є VPN, які мають особливі функції, що дозволяють їм обходити китайський брандмауер без виявлення. Ви часто можете встановити ці VPN на свій смартфон або планшет, щоб ви могли вільно ними користуватися в Китаї. Нижче ви знайдете огляд кращих постачальників VPN для Китаю. Шукаєте більше? Перегляньте наш інструмент порівняння VPN.

ExpressVPN для Китаю

ExpressVPN – не найдешевший сервіс VPN, але це один з найкращих для Китаю. Він використовує в Гонконзі сервери-скриті, які спеціально розроблені для обходу міжмережевого екрану. ExpressVPN також має сервери поблизу Китаю, щоб якнайшвидше Інтернет без цензури. ExpressVPN використовує перемикач kill для конфіденційності своїх клієнтів. Це зупиняє всі інтернет-програми, як тільки VPN відключається. Це означає, що жодна інформація не буде відкрита через незахищене з’єднання. Служба VPN також забезпечує захист від витоку DNS, захист від витоку WebRTC та шифрування OpenVPN з ідеальною секретністю вперед для шифрування вашої інформації та забезпечення вашої конфіденційності. Це може здатися трохи технічним, але суть полягає в тому, що ви залишаєтесь безпечними та анонімними навіть у Китаї.

NordVPN для Китаю

NordVPN використовує інший метод для обходу міжмережевого екрану під назвою “Obfsproxy VPN technology”. Це та сама надійна технологія, яку Тор використовує для подолання бар’єрів. За допомогою цієї послуги вам не потрібно турбуватися про конфіденційність. NordVPN також використовує перемикач захисту і забезпечує захист від витоку DNS. NordVPN має шифрування OpenVPN з ідеальною секретністю вперед. Вам потрібно підключитися через спеціальний сервер NordVPN, оскільки вам доведеться використовувати Obfsproxy.

ВипрВПН для Китаю

VyprVPN використовує підбір порту та технологію «скритість» під назвою «Хамелеон». Ця технологія спеціально розроблена для обходу міжмережевого екрану. Це робить ваш зашифрований трафік VPN схожим на звичайний інтернет-трафік. Найяскравіше в цьому VPN-сервісі – це те, що він повністю контролює всю свою інфраструктуру. Нема третіх сторін, що збільшує як швидкість, так і конфіденційність. Недоліками є те, що журнали з’єднань зберігаються (під час підключення до VPN) і що P2P (торрент) не дозволяється.

Встановлення VPN для Китаю

Для встановлення VPN вам практично не потрібні технічні знання. Ви можете встановити VPN, просто завантаживши файл і запустивши його. Це працює так само, як, наприклад, встановлення Spotify. Встановіть VPN на робочий стіл за допомогою цього покрокового керівництва:

 • Перейти до веб-сайт обраного постачальника VPN
 • Виберіть підписку форма і створити аккаунт
 • Завантажте файл встановлення VPN для вашої операційної системи або увійдіть на веб-сайт і завантажте інсталяційний файл зі сторінки свого облікового запису
 • Запустіть інсталяційний файл як тільки воно закінчило завантаження
 • Запустіть майстра встановлення з завантаженого файлу
 • Коли встановлено програмне забезпечення VPN, ви можете відчинено це
 • Після відкриття програмного забезпечення ви можете увійдіть у свій обліковий запис, який ви створили
 • Після входу ви перебуваєте в програмному забезпеченні VPN. Зрештою, ви можете змінити налаштування та вибрати сервер
 • Увімкніть VPN. Зазвичай в програмному забезпеченні VPN є очевидна кнопка або комутатор. Після підключення VPN ви зможете користуватися Інтернетом, що не потребує цензури, в Китаї

На Android або iOS це працює майже так само, але ви можете просто завантажити програмне забезпечення з App Store або Google Play. Також корисно, що не потрібно мати окремий обліковий запис для кожного пристрою. Ви можете встановити VPN на всіх своїх пристроях, а для входу вам потрібен лише один обліковий запис та підписка.

Будь ласка, запиши: Деякі сайти постачальників VPN заблоковані в Китаї. Це означає, що ви не можете завантажити та встановити VPN, перебуваючи в Китаї. Тому обов’язково встановіть VPN, перш ніж їхати в Китай. У Китаї може бути важко припинити підписку на VPN.

Чи законні VPN в Китаї?

Оскільки Китай блокує VPN, ви можете задатися питанням, чи VPN незаконні в Китаї. Це трохи сіра зона. Поки не було зафіксовано випадків, коли хтось потрапляв у проблеми з використанням VPN, але Китай намагається зробити це максимально складним у використанні VPN. Сайти VPN заблоковані, а програмне забезпечення VPN для Android та iOS недоступне в магазинах додатків. У 2015 році телефонні зв’язки всіх користувачів VPN у Сіньцзяні були відключені. Це з’єднання не було відновлено, поки не було видалено програмне забезпечення VPN. Однак це було одноразово.

Як іноземець, у Китаї виникне дуже мало проблем, якщо ви використовуєте VPN. Незважаючи на те, що VPN, які не були затверджені державою, нещодавно були заборонені в Китаї, до цього часу нічого не зроблено. Коротше кажучи: ще нічого не варто хвилюватися, але це гарна ідея бути в курсі новин про використання VPN у Китаї..

Китайські альтернативи західним сайтам

Можливо, ви не хочете використовувати VPN або вам цікаво китайські альтернативи західним сайтам. У Китаї є власний аналог майже для всіх відомих західних сайтів. Вони мають власні пошукові системи, відео-сайти та соціальні мережі. Це цікаво подивитися. Можливо, ви навіть можете краще зв’язатися з місцевими жителями, скориставшись цими сайтами. WeChat особливо популярний у Китаї. Він використовується майже для чого завгодно, і ви дійсно втратите, якщо довго знаходитесь в Китаї і не користуєтеся ним. У будь-якому випадку, у таблиці нижче показані деякі загальноприйняті західні сайти та сервіси поряд зі своїм китайським колегою. Це не завжди є лише забороною. Іноді є й інші причини, чому сайти працюють добре на Заході, але не в Китаї (наприклад, конкуренція, законодавство тощо).

СПІЛЬНИЙ САЙТ АБО СЛУЖБ 
КИТАЙ АЛЬТЕРНАТИВ 
FacebookWeChat *, QQ
GoogleBing, Google.cn (не завжди працює), Baidu
Гугл-мапиGoogle.cn, карти Baidu, карта відкритих вулиць, Mapquest
Сайти новин Кварц, Asia Times, China Daily, дипломат, Південно-Китайський ранковий пост
Інтернет-магазини для покупокTaobao, Tmall
PinterestВоксіхуан
Рецензуючі сайти рецензентів Діапін
ТиндерТантан
TwitterВейбо
UberDiDi, Mobike (для велосипедів)
YouTubeЮко Туду, Білібілі

* Порівнюючи WeChat (Weixin) з Facebook, це справді не робить справедливим. WeChat набагато більший і використовується для багатьох інших цілей. Це свого роду мега платформа, що складається з Instagram, Facebook, WhatsApp, Uber, Apple Pay та багато іншого. Ви можете задати питання, замовити таксі, оплатити в ресторанах тощо. Китайці використовують його майже для чого завгодно, і тому настійно рекомендується поглянути на неї та використати її, якщо ви збираєтеся тривалий час перебувати в Китаї. Є також деякі китайські сайти та сервіси, яким у нас фактично немає альтернативи. Одним із прикладів цього є Дубан. Дубан – це поєднання IMDb, Spotify, SoundCloud та Myspace. Це місце зустрічі для всіх видів культурних інтересів, таких як фільми та музика.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map