Кращі VPN для iPhone. Найкращі варіанти перевірені. VPNOперегляд

У наші дні стає все важливішим вживати додаткових запобіжних заходів, коли ви перебуваєте в мережі. Загальнодоступні мережі Wi-Fi не завжди безпечні для використання, і багато веб-сайтів та організацій відстежують вашу онлайн-діяльність. Таким чином, для того, щоб переконатись у тому, що немає будь-яких (зловмисних) сторін, які стежать за вашим кожним онлайновим ходом, корисно вжити певних заходів безпеки, наприклад використання VPN (Virtual Private Network).


Користувачі iPhone теж можуть отримати велику користь від використання VPN-з’єднання. Це правда, що iPhone в основному має хороші функції проти зловмисного програмного забезпечення. Однак це, звичайно, не впливає на безпеку мереж, до яких ви підключаєтесь, що все ще може бути небезпечно. Зловмисне або відсутнє зловмисне програмне забезпечення, використання незахищених мереж може призвести до безлічі проблем, просто подумайте, наприклад, про хакери, які вкрадуть ваші дані. Ось чому найкраще встановити VPN, що допомагає забезпечити безпеку вашого з’єднання. Це особливо важливо, оскільки сьогодні багато користувачів iPhone та смартфонів покладаються на громадські мережі Wi-Fi, особливо під час подорожей.

На щастя, встановити VPN на своєму iPhone просто і легко. Ми до цього підемо пізніше. Але спочатку ознайомтеся з нашим керівництвом щодо вибору найкращої VPN для вашого iPhone та наших 3 найкращих VPN для iPhone.

Який VPN вибрати для вашого iPhone? – Наш топ-3

Потрібно сказати, що для того, щоб вибрати правильну VPN, спершу потрібно знати, що ви шукаєте в VPN. Нижче наведено кілька важливих критеріїв, на які ми звернули особливу увагу при виборі нашої топ-3, і які, ймовірно, важливі для вас, можна знайти нижче.

 • Швидкість: VPN знижують швидкість вашого інтернет-з’єднання до певної міри. Однак існують великі відмінності в цих зниженнях швидкості між різними постачальниками. З деякими ви ледве щось помітите, а з іншими ви помітите суттєву різницю. Ось чому ми звернули на це увагу, тестуючи різні VPN на своєму iPhone.
 • Безпека та конфіденційність: Щоб визначити ступінь безпеки та конфіденційності, пропонованих VPN, ми розглянули запропоновані протоколи та політику реєстрації VPN. Ми також розглядали, чи отримав VPN якісь негативні новини, пов’язані з порушеннями безпеки чи конфіденційності. Нарешті, ми взяли до уваги функції безпеки, такі як перемикач “kill”. 
 • Зручність у користуванні: Оскільки, очевидно, люди менш зацікавлені в установці та використанні VPN, який важко орієнтуватися і не є зручним для користувачів, ми також розглядали зручність використання як важливий критерій. Це означає, що ми також звернули увагу на дизайн та зовнішній вигляд інтерфейсу VPN та якість його команди з обслуговування клієнтів.
 • Сервери: якщо ви використовуєте VPN для розблокування сайтів, ви хочете, щоб у VPN було багато різних серверів у різних країнах. Наприклад, якщо ви використовуєте VPN-сервер у Німеччині, ви не зможете отримати доступ до американських Netflix. Крім того, чим ближче до вашого місцезнаходження сервер VPN, тим швидше ви збираєтеся досягти швидкості.
 • Додаткові функції та параметри: Звичайно, не всі VPN створюються рівними. Це також стосується додаткових варіантів, пропонованих різними постачальниками VPN. У той час як деякі VPN можна вважати рішеннями про конфіденційність “не надмірними”, інші провайдери виходять із шляху, пропонуючи додаткові варіанти. Вони можуть варіюватися від антиреклами до затуманених серверів. Ми також звернули увагу на додаткові параметри, такі як можливості геодеблокування та сумісність Netflix.
 • Вартість: Звичайно, всім подобається заощадити трохи грошей. Ось чому ми також обов’язково врахували вартість та цінність.

Виходячи з вищенаведених критеріїв, ми створили наступні 3 найкращих VPN для iPhone.

1. ExpressVPN

Ми рекомендуємо ExpressVPN всім користувачам iPhone, оскільки цей преміальний VPN практично не має вад, коли мова йде про безпеку, швидкість та зручність у користуванні. Цей VPN захищатиме ваші дані та має велику серверну мережу з понад 3000 серверів у 94 країнах. Щоб зробити речі ще кращими, ExpressVPN чудово підходить для iPhone, завдяки своєму чудовому додатку. Додаток добре розроблений і простий у навігації. ExpressVPN – це, мабуть, найкращий VPN зараз, що також дуже добре підходить для iPhone. Єдиний мінус: Цей VPN трохи дорожчий, ніж у багатьох його конкурентів. На щастя, проте ви можете спробувати VPN безкоштовно, завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

2. CyberGhost

CyberGhost – чудовий постачальник VPN за дуже розумну ціну. Його сервери швидкі, його безпека, безумовно, суттєва, а додаток дуже зручний. Ще однією великою перевагою, яку пропонує CyberGhost, є гарантія повернення грошей на 45 днів. Це довша гарантія повернення грошей, ніж пропонується більшістю інших постачальників VPN. Таким чином, ви можете сказати, що у вас більш тривалий “пробний період” із CyberGhost. Єдиний мінус, якщо ви хочете, що має CyberGhost, – це те, що його сервери трохи повільніші, ніж сервери ExpressVPN та сервери Surfshark, згідно з нашими тестами. Тим не менш, CyberGhost все ще є прекрасним вибором для хорошого VPN на вашому iPhone.

3. Surfshark

Surfshark – це, безумовно, VPN, яку ми рекомендуємо користувачам iPhone та користувачам VPN взагалі. Однією з причин є те, що він, напевно, пропонує найбільшу цінність будь-якого преміального VPN там. Це цілком можливий найдешевший провайдер VPN – лише $ 1,99 за дворічну підписку. Він також пропонує хороші швидкості та чудовий, простий у навігації мобільний додаток. Безпека та конфіденційність, які пропонує Surfshark, є першокласними. Surfshark є відносно новим на ринку VPN, він показав багато вдосконалень за короткий проміжок часу. Основна причина, чому багато хто йде з цим провайдером, все ще залишається низькою ціною та великою цінністю, яку він пропонує. Surfshark також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Безкоштовні та платні VPN програми для iPhone

З великою кількістю VPN там, звичайно, є і кілька безкоштовних віртуальних приватних мереж. Незважаючи на те, що вони спочатку можуть здатися чудовими, більшість VPN мають деякі суттєві недоліки. Наприклад, багато вільних VPN застосовують обмеження даних, обмеження швидкості та іноді обмеження на сервері. Більше того, проводилися дослідження, які показують, що конфіденційність та безпека, пропоновані безкоштовними VPN, часто не піддаються нулю.

Якщо ви все ще хочете дізнатися, чи підходить вам безкоштовний VPN, радимо прочитати нашу статтю про найкращі безкоштовні VPN-сервіси. У цій статті ми обговорюємо декілька безкоштовних VPN-провайдерів, які, всупереч безлічі безкоштовних VPN-послуг, є дуже пристойними VPN. Зауважте, що ми не звертали особливої ​​уваги на сумісність iPhone під час створення нашого списку найкращих безкоштовних VPN.

Навіщо використовувати VPN для iPhone?

Якщо ви користуєтесь загальнодоступними мережами Wi-Fi, завжди є ймовірність, що інші намагаються вкрасти ваші дані. Особливо в деяких місцях відпочинку громадські мережі Wi-Fi не завжди безпечні. Використовуючи VPN, кіберзлочинцям можна значно ускладнити отримання ваших даних, таких як вхід у вашу електронну пошту чи дані банківського рахунку в Інтернеті. Також VPN допомагає повернути конфіденційність в Інтернеті. Також за допомогою VPN ви можете обійти так звані гео-обмеження. Наприклад, VPN може допомогти вам отримати доступ до американської версії Netflix, незалежно від того, де ви перебуваєте у світі.

На сьогодні ви, напевно, знаєте, що VPN може зробити для вас. Тим не менш, нижче ви знайдете короткий підсумок переваг використання VPN на своєму iPhone.

Причина
Пояснення
Зробіть інтернет-з’єднання більш безпечним.Для багатьох наших читачів це головна причина використання VPN. Користувачі iPhone не завжди знають про ризики, які перед ними становлять загальнодоступні мережі Wi-Fi. Оскільки інтегруючі функції безпеки iPhone часто означають, що не потрібно додаткове антивірусне програмне забезпечення, користувачі iPhone іноді забувають, що мережі теж можуть бути небезпечними. Загальнодоступні мережі Wi-Fi можуть використовуватися кіберзлочинцями, щоб отримати доступ до ваших даних, таких як паролі, зображення та навіть увійти в реквізити для інтернет-банкінгу. Тому найважливішою причиною більшості користувачів iPhone отримати VPN є захист їх зв’язку.
Захист конфіденційності в ІнтернетіДуже багато людей, користувачів iPhone або іншим чином, не поглядають на шпигунські очі, наскільки йде їхнє життя в Інтернеті. Зрештою, компанії можуть використовувати вашу особисту інформацію, щоб подавати вам цільову рекламу та інші неприємності. Для багатьох захист їх конфіденційності є суто важливим. Крім того, у деяких країнах, для яких не характерна велика політична чи релігійна свобода, може бути навіть небезпечно відвідувати певні веб-сайти або висловлювати певні ідеї в Інтернеті, не використовуючи щось, щоб зробити себе більш анонімним в Інтернеті, наприклад, VPN. Нарешті, багато людей використовують VPN для анонімного завантаження.
Розблокування веб-сайтів та потокових службЩе одна причина, по якій люди використовують VPN, яка набирає популярності в наші дні, – це можливість VPN розблокувати багато гео-обмеженого вмісту. Наприклад, VPN може допомогти вам отримати доступ до іноземних веб-сайтів або вмісту, які в іншому випадку будуть заблоковані. Наприклад, це може допомогти вам отримати доступ до американської версії Netflix, не дивлячись на те, що ви не знаходитесь у США чи iPlayer BBC, не перебуваючи у Великобританії..

Встановлення програми VPN на iPhone

Існує безліч способів встановити VPN-додаток на ваш iPhone. Крім того, більшість постачальників VPN спростили це у простий та зручний процес. Тим не менш, ми дамо вам коротке покрокове керівництво нижче, яке стосується більшості користувачів iPhone.

 1. Отримайте підписку у постачальника VPN (той, про який ви знаєте, має додаток для iPhone).
 2. Завантажте додаток VPN з магазину програм.
 3. Відкрийте додаток та ввійдіть у свій обліковий запис із деталями свого журналу.
 4. За бажанням можна налаштувати налаштування VPN на свій смак. Розгляньте протоколи, додаткові параметри безпеки тощо.
 5. Нарешті, увімкніть з’єднання VPN. Після натискання з’єднання ваш iPhone, швидше за все, запропонує вам налаштувати конфігурацію VPN-з’єднань. Просто виконайте кроки.

Встановлення VPN на свій iPhone вручну

Крім встановлення спеціальної програми, ви також можете встановити VPN на свій iPhone вручну. Для цього вам знадобиться кілька деталей, як показано на скріншоті нижче.

Додати знімок конфігурації VPN

Як тільки ви перейдете на цей екран, вам доведеться заповнити кілька реквізитів, які ви можете знайти на веб-сайті свого постачальника VPN..

Щоб перейти на цей екран, просто виконайте наступні дії:

 1. Спочатку перейдіть до Налаштування.
 2. Потрапивши туди, прокрутіть униз до “Загальні“.
 3. Тепер прокрутіть увесь шлях вниз і виберіть “VPN“.
 4. Нарешті, виберіть “Додати конфігурацію VPN“.

Таким чином ви можете вручну встановити VPN на свій iPhone. Однак зауважте, що такий спосіб роботи значно менш “зручний”. Зрештою, якщо ви хочете будь-яким чином налаштувати ваше VPN-з’єднання, вам завжди доведеться повертатися на цей екран і змінювати речі вручну. Якщо використовувати VPN-додаток, це набагато простіше, часто це відбувається автоматично, а комутація серверів набагато зручніша.

Висновок: найкращий VPN для iPhone

Якщо коротко підсумовано, найкращі VPN для iPhone зараз у нашій книзі – це три:

 1. ExpressVPN
 2. CyberGhost
 3. Surfshark

Усі VPN, які перераховані вище, чудово працюють на iPhone. Зрештою, всі вони отримали чудові, зручні для користувача програми для iPhone і дуже добре працюють, коли справа стосується як швидкості, так і безпеки. Більше того, ExpressVPN – це не лише одна з найкращих VPN для iPhone, але й найкраща VPN загалом, на наш погляд. CyberGhost пропонує велику ціну за дуже розумними цінами, в той час як Surfshark настільки доступний для преміум-VPN, що він робить чудовим VPN для користувачів iPhone вперше. Якщо ви не можете знайти VPN, який вам подобається, між цими трьома варіантами, ви також можете ознайомитися з нашим зручним оглядом усіх тестуваних VPN. Більше того, ця кнопка дозволяє фільтрувати VPN за всіма цінами, від функцій до сумісності iPhone. Щасливого та безпечного перегляду!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map