Кращі послуги VPN для Kodi. Перевірте наші 5 найкращих! | VPNoverview

kodi tv vpn


Kodi – це безкоштовна програма з відкритим кодом, спочатку написана для Xbox, але тепер доступна на більшості пристроїв. Він функціонує як розважальний центр, який поєднує всі ваші медіа-послуги. VPN може допомогти вам зробити це через безпечне з’єднання. Поєднання Kodi з сервісом VPN дозволить вам анонімно та безтурботно стріляти. Читайте все про наші топ-5 кращих VPN-провайдерів для Kodi.

Використання Kodi у поєднанні з VPN має ряд переваг. Весь ваш потік анонімний, ви можете обійти географічні обмеження, а ваш інтернет-трафік захищений шифруванням. VPN пропонує користувачеві свободу, анонімність та безпеку. Ви можете прочитати все про функції VPN у нашій статті із загальною інформацією про використання VPN.

Встановлення VPN не є поганою ідеєю, коли ви передаєте потоковий код за допомогою Kodi. VPN може допомогти вам отримати доступ до вмісту Netflix в іншій країні. Kodi дозволяє скласти власну колекцію потокових служб, щоб ви могли отримати доступ до них усіх за допомогою своєї програми. Деякі додатки в Kodi пропонують вміст, яким вони не можуть ділитися. Щоб переконатися, що ніхто не бачить, що ви робите на Kodi, ви можете використовувати VPN, щоб захистити свою анонімність. Але які найкращі постачальники VPN використовувати в поєднанні з Kodi? Ми представляємо вам топ-5 провайдерів, які, на наш погляд, добре працюють у поєднанні з Kodi. Крім того, ми пояснимо, як можна найкраще використовувати ці дві послуги разом.

Які VPN-сервіси добре працюють з Kodi?

Всі перелічені нижче постачальники VPN добре співпрацюють з Kodi. Більше того, вони гарантують безпечне та анонімне з’єднання.

1.ExpressVPN

Express VPN є причиною більшості наших списків порівняння. Вони мають чудове обслуговування клієнтів та велику пропозицію серверів по всьому світу. Вони мають якісні заходи безпеки та гарантують, що завжди є доступ до американського контенту Netflix. Таким чином, вони ідеально підходять для використання в поєднанні з Kodi. На наш досвід, швидкість і стабільність з’єднання також великі. Ми повинні зазначити, що вони є дорогими для VPN, але ви отримуєте найкращу якість натомість.

2. IPVanish

На наш погляд, IPVanish має найшвидший VPN-зв’язок. IPVanish має досконалий посібник на своєму веб-сайті, який допоможе вам налаштувати їх додаток, щоб він добре працював з Kodi. Для людей, які люблять передавати анонімно та безпечно потоково, IPVanish пропонує найкраще поєднання швидкості та безпеки. Їх ціни досить високі в порівнянні з іншими VPN. Однак вони часто мають чудові пропозиції на своєму веб-сайті. Дізнайтеся більше про наш досвід роботи з IPVanish.

3. ВипрВПН

VyprVPN має дуже швидку мережу, якою вони керують самі. Цей провайдер є частиною Інтернет-конгломерату Goldenfrog. Через це у них є багато засобів для оптимізації своїх послуг. Ви можете мати три одночасних з’єднання з їх доступною підпискою.

4. GOOSEVPN

GOOSE VPN – відносно молодий голландський постачальник VPN. Вони швидко будують назву для себе. GOOSEVPN пропонує якісні сервери з швидким і стабільним з’єднанням. Вони мають два типи підписки. Ми б рекомендували їх необмежений план. Інший, дешевший, підписка має обмеження в 50 Гб, що не ідеально, якщо ви хочете передавати багато фільмів та серіалів. Хочете дізнатися більше про цю голландську службу VPN? Прочитайте наш повний огляд GOOSE VPN.

5. NordVPN

NordVPN має величезну кількість серверів у понад 50 країнах. Вони дуже дбають про безпеку, і через це вони пропонують якісну безпеку і не ведуть журнали. Швидкість Інтернету покращилася і тепер ідеально підходить для трансляції. Ви можете використовувати одну підписку на шести пристроях одночасно. NordVPN також є одним з найбільш доступних преміальних VPN на ринку.

Налаштуйте свою VPN для Kodi

У більшості випадків передача даних із Kodi через VPN-з’єднання буде непросто. Коли ви встановили свою підписку у постачальника VPN та встановили їх програмне забезпечення, велика частина роботи виконується. Провайдери VPN дозволяють надзвичайно просто встановити свої програми. Щойно ви підключились до одного з серверів VPN, весь ваш трафік буде перенаправлений через безпечне з’єднання.

Все, що вам дійсно потрібно зробити, щоб безпечно та анонімно передаватись – це переконайтеся, що ви підключені спочатку до VPN. У більшості програм VPN це питання натискання однієї кнопки. Це те саме для вашого комп’ютера, планшета та смартфона. Якщо ви підключитесь до свого VPN перед тим, як відкрити додаток Kodi, ви готові безпечно розпочати передачу!

Якщо ви хочете отримати доступ до вмісту для потокової служби в іншій країні, ви виберете цю країну у своїй програмі VPN. Коли ви підключитесь до цього сервера в іншій країні, вам здається, що ви отримуєте доступ до Інтернету з цієї конкретної країни. Більшість постачальників послуг мають чудову підтримку клієнтів, тому якщо у вас виникнуть труднощі, ви можете зв’язатися з ними.

Встановіть VPN на свій маршрутизатор

Ви можете використовувати Kodi на смарт-телевізорі або в поєднанні з медіаплеєром, таким як Google Chromecast або Amazon Fire TV Stick. У цих випадках можливо встановити VPN-з’єднання через маршрутизатор, щоб усі пристрої, підключені до цього маршрутизатора, змогли користуватися захищеним VPN-з’єднанням. Для цього вам потрібен маршрутизатор, який підтримує VPN-з’єднання. Про це читайте в нашій статті про встановлення VPN на маршрутизаторі.

Як працює VPN ілюстрація

Фінальні думки

Kodi – це приємний додаток для перегляду фільмів та серіалів на своєму ноутбуці, комп’ютері, смартфоні чи телебаченні. Поєднання Kodi з VPN забезпечить вам анонімність та безпеку. Більше того, це дає вам можливість обійти географічні обмеження, надаючи вам ще більше вмісту. З одним із вищезгаданих провайдерів ви можете бути впевнені, що це спрацює. Ознайомтесь також з нашими кращими 5 найкращими постачальниками VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me