Як використовувати VPN зі своїм Chromecast у 2019 році VPNOперегляд

Google Chromecast – це корисний медіапрогравач, який дозволяє передавати фільми, серіали, спорт та музику зі своїх пристроїв на телевізор. Ви можете якнайкраще скористатись своїм Chromecast догном за допомогою VPN. У цій статті ми розповімо вам про різні переваги використання Chromecast у поєднанні з VPN та як ним користуватися..


За допомогою Chromecast ви можете легко передавати медіа на телевізор. Однак деякі потокові послуги можуть накладати географічні обмеження на певний вміст. Щоб отримати доступ до всього цього обмеженого матеріалу, ви можете використовувати VPN. Більше того, VPN гарантує, що все, що ви робите в Інтернеті, включаючи потокове, анонімне та безпечне. Жоден хакер чи уряд не повинен бачити, що ви потоково передаєте, правда?

Найкращі постачальники VPN для Google Chromecast

Що слід шукати у VPN для Google Chromecast? Напевно, найважливіша особливість – швидкість. Для трансляції фільмів або музики потрібне швидке і стабільне з’єднання з Інтернетом. Деякі постачальники VPN трохи сповільнюють ваш зв’язок через різні рівні безпеки. Якщо ви шукаєте хороший VPN для передачі, важливо шукати швидкість.

Більшість постачальників VPN мають сервери у багатьох країнах. Розташування їх серверів є життєво важливим, якщо ви плануєте змінити своє віртуальне місцезнаходження за допомогою VPN. Практично мати багато країн на вибір, оскільки це збільшує шанс знайти країну, де доступний ваш потік..

Нарешті, загальна якість VPN вплине на вашу роботу з ним у поєднанні з вашим Chromecast. Кращі постачальники VPN мають зручні програми та чудове обслуговування клієнтів. Читайте також нашу статтю з оглядами загальних кращих постачальників VPN.

Маючи на увазі ці функції, ми створили першу трійку кращих постачальників VPN, які потрібно використовувати разом із вашим Chromecast.

1. ExpressVPN для Chromecast

ExpressVPN вже багато років є одним з провідних постачальників VPN. Вони мають понад 2000 серверів у більш ніж 90 різних країнах. Цього більш ніж достатньо, щоб завжди знаходити потрібну країну для вашого потоку.

ExpressVPN дуже швидкий, тому трансляція фільмів, серіалів та музики не повинна бути проблемою.

Їх додатки зручні та зрозумілі. Більше того, якщо ви не можете зрозуміти, як змусити щось працювати, їх обслуговування клієнтів із задоволенням допоможе вам у будь-який час. Читайте все про цього постачальника в нашій повній оцінці ExpressVPN.

2. Surfshark для Chromecast

Surfshark за короткий проміжок часу зарекомендував себе як дуже надійний і доступний сервіс. Вони мають одну з найкращих пропозицій з 1,80 доларів на місяць та дуже надійну серверну мережу з понад 1000 різних серверів у 61 країні. У Surfshark також є гарне обслуговування клієнтів, яке відповість на всі ваші запитання електронною поштою, хоча це може зайняти і день. Їх шифрування та простота використання також чудові. Загалом, серфінгхарк – це чудовий вибір для потокової передачі Chromecast.

3. CyberGhost для Chromecast

CyberGhost має понад 2700 серверів по всьому світу. Ця пропозиція надає вам достатній вибір, щоб завжди мати доступ до геоблокованих матеріалів.

Цей постачальник має достатньо високу швидкість для всіх поточних сеансів. Більше того, CyberGhost зручний, якщо ви хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix.

CyberGhost дозволяє 7 пристроїв одночасно підключатися до Інтернету за допомогою лише однієї підписки. Також вони дуже доступні. Перегляньте наш звіт про тест CyberGhost, щоб дізнатися більше.

Чому варто використовувати VPN разом із Google Chromecast?

Є кілька причин, чому використання VPN з Google Chromecast може мати переваги. Найголовніше – це дозволяє обійти географічні обмеження. Він також забезпечує безпеку вашого інтернет-зв’язку та анонімізує вашу діяльність в Інтернеті.

Обхід географічних обмежень за допомогою VPN

Найважливіша причина, коли люди можуть використовувати VPN у поєднанні зі своїм Chromecast – це отримати доступ до більше вмісту. Деякий вміст потокових служб, таких як Netflix, ховається за географічними обмеженнями. Це означає, що є країни, де певний вміст доступний, та інші, де його немає. Наприклад, Netflix US має втричі більше, ніж вміст потокового сервісу у більшості інших країн. Поширення прав та проблем із авторським правом заважає потоковим службам пропонувати однаковий вміст у всьому світі.

За допомогою VPN ви можете отримати доступ до своєї потокової служби так, ніби ви перебуваєте в іншій країні. Провайдери VPN мають сервери у багатьох різних країнах. Коли ви встановили програмне забезпечення VPN, ви просто підключитесь до сервера у вибраній країні. Якщо ви перебуваєте у Франції, але ви підключаєтесь до американського сервера, здається, що ви отримуєте доступ до Інтернету з США. Тепер у вас є доступ до всього вмісту в США в різних потокових службах. На ваш Chromecast за допомогою VPN просто більше!

Chromecast настільки малий, що його легко взяти з собою скрізь, куди ви їдете. Якщо ви перебуваєте у відпустці та хочете скористатися послугою потокового передавання, яка доступна лише у вашій країні, ви також можете використовувати свою VPN для підключення до сервера у вашій країні..

Якщо ви хочете дізнатися більше про перегляд вмісту Netflix у США, прочитайте нашу статтю про перегляд Netflix за допомогою VPN.

Безпека в Інтернеті з VPN

VPN шифрує весь ваш трафік даних та забезпечує ваше з’єднання з Інтернетом. Таким чином, жоден уряд, хакер, рекламодавець, постачальник послуг Інтернету чи компанія не можуть бачити нічого, що ви робите в Інтернеті. Ви матимете анонімність, і Ваша особиста інформація, як-от дані для входу та паролі, є безпечною. Ви можете подумати, що вам нічого приховувати. Однак компанії можуть використовувати інформацію, яку вони отримують від вашої потокової поведінки, для націлювання на певну рекламу чи вміст. Таким чином, вони вирішують, що ви можете побачити в Інтернеті, і ви втратите частину своєї свободи в Інтернеті. Детальніше про використання VPN читайте в нашій статті про анонімне перегляд.

VPN в поєднанні з Kodi

Kodi – популярний мультимедійний програвач з відкритим кодом. Він поєднує всі ваші улюблені потокові послуги в одній службі, тому вам не потрібно перемикатися між ними. Оскільки ви можете зображати послуги Google Chromecast, Kodi та VPN, цілком підходять для поєднання. У вас буде все в одному місці, ви зможете передавати його на свій телевізор, а VPN надасть вам більше вмісту та безпечного зв’язку.

Безкоштовна VPN

Можливо, ви не хочете витрачати гроші на переваги, які пропонує VPN. Якщо це так, ви можете подивитися нашу статтю про найкращі безкоштовні VPN-сервіси. Однак якщо ви плануєте використовувати VPN для потокового передавання, безкоштовний VPN не буде корисним. Більшість безкоштовних постачальників VPN обмежують кількість даних, які ви отримуєте у користування щомісяця. Найчастіше такої кількості даних недостатньо навіть для передачі одного фільму.

Більше того, вони обмежують швидкість неоплачених користувачів. Це означає, що завантаження відео чи пісні може зайняти віки. Додайте до цього той факт, що ви, швидше за все, не зможете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, можливо, вам захочеться задуматися про використання безкоштовного VPN. Якщо ви просто хочете анонімно переглядати Інтернет, то безкоштовне VPN може стати тим, що вам потрібно.

Встановіть свою VPN на Chromecast

Існує різні способи встановлення VPN, щоб він працював у поєднанні з вашим Chromecast. Ви не можете встановити VPN безпосередньо на Chromecast, але ви можете встановити його на пристрої, які використовуєте для передавання на Chromecast. Більшість постачальників робить цей процес надзвичайно простим завдяки приємному майстру установки.

Найбезпечніший варіант – встановити VPN на маршрутизатор, щоб усі пристрої, підключені через цей маршрутизатор, були захищені. Другий варіант – створити точну точку на вашому ПК або Mac, але це може сповільнити з’єднання.

Налаштування ілюстрації Google Chromecast

Встановлення та використання Chromecast для Linux

Деякі користувачі Linux можуть також захотіти передавати свої потоки на більший екран. Ви можете прочитати тут, щоб знайти потрібний VPN для Linux. Він відрізняється залежно від розповсюдження, але якщо ви використовуєте Linux Mint, Ubuntu або будь-який інший дистрибутив на базі debian, ви можете використовувати MkChromecast або останню версію медіаплеєра VLC (він повинен бути принаймні версією 3.0).

Ви можете завантажити обидві наступні команди

 • sudo apt-get install mkchromecast
 • sudo apt-get install vlc

Після відкриття файлу за допомогою VLC, ви можете натиснути у верхньому меню на пункт Відтворення > Рендерер > а потім виберіть chromecast.

За допомогою MKChromecast ви повинні тримати термінал відкритим і використовувати ці команди.

 • mkchromecast –video -i “/path/to/file.mp4”

Якщо ви хочете додати субтитри:

 • mkchromecast –video -i “~ / Відео / Example.mp4” –підписки ~ / Відео / Example.srt

Якщо ви хочете передати відео з веб-сайту:

 • mkchromecast -y https://www.youtube.com/watch?v=NxD_kWK8A5M –video

Фінальні думки

Використання VPN у поєднанні з Chromecast має багато переваг. Це дозволяє обійти географічні обмеження та отримати доступ до вмісту з усього світу. Крім того, він гарантує, що ваш зв’язок захищений від участі сторонніх осіб, і ви залишаєтеся анонімними під час трансляції.

ExpressVPN, Surfshark та CyberGhost – це надійні постачальники, які допоможуть вам досягти максимальних можливостей за допомогою Chromecast. Всі вони добре оцінюють швидкість та розташування сервера.

Вам може здатися, що ви хочете отримати безкоштовну VPN, але дізнаєтесь, що це не варіант, якщо ви хочете передавати фільми чи музику.

Встановлення VPN для вашого Chromecast може бути складним завданням, але є посібники, які проводять процес покроково.

Насолоджуйтесь потоково вільно та анонімно!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map