Гра з VPN: Найкращі варіанти VPN | VPNoverview

Використання VPN під час ігор може здатися не найбільш очевидною комбінацією. Більшість геймерів побоюються, що відставання неминуче за допомогою VPN-з’єднання. Хоча це правда, що служби VPN можуть сповільнити ваше з’єднання через всі заходи безпеки, є VPN-провайдери, які запобігають цьому. Нижче ви можете дізнатися, які функції VPN важливі, якщо ви хочете використовувати його під час ігор. Крім того, ми перерахуємо кращих VPN-провайдерів для ігор.


Що шукати у VPN для ігор

Якщо ви хочете використовувати VPN для ігор, ви можете врахувати кілька факторів. Ось найважливіші.

Швидкість

Найбільше цінуватиме більшість геймерів у VPN – швидкість та стабільність з’єднання. Для багатокористувацьких ігор в Інтернеті необхідне хороше з’єднання. Ви почуєте, як геймери скаржаться або хвастаються своїм пінгом. Пінг посилається на затримку між клієнтом гравця та ігровим сервером. Цифри відносяться до часу в мілісекундах (мс), необхідного для пересування інформації між серверами. Чим нижче пінг, тим краще буде працювати ваша гра. Більш високий пінг може спричинити відставання, яке може дуже дратувати, коли ви граєте в онлайн-змагальну гру.

Деякі ігри навіть відключать гравця, якщо їх пінг занадто високий, щоб нормально функціонувати в грі. З цієї причини постачальники VPN нижче вибираються в основному на їх високій швидкості та стабільному ping.

Безпека

Щоразу, коли ви отримуєте доступ до Інтернету, ви ризикуєте напасти, чи просто ви переглядаєте Інтернет, чи граєте в інтенсивний багатокористувацький шутер. VPN пропонує захист від цих небезпек, шифруючи всі ваші дані, анонімізуючи вашу онлайн-діяльність.

У дійсно напружених та конкурентних онлайн-іграх іноді трапляється, що протилежна команда буде гравцями DDoS з іншої команди. Це означає, що вони будуть надсилати багато трафіку на IP-адресу свого опонента. Ви можете захистити себе від цієї неприємної тактики за допомогою VPN.

Свобода

Деякі розробники ігор запускають нові ігри лише в одній частині світу, часто для перевірки реакції та пошуку помилок. Якщо ви хочете бути першими, хто грає в нові ігри, але ви живете в тій частині світу, яка не надає вам раннього доступу, VPN може бути рішенням.

Більше того, деякі країни забороняють певні ігри через їх насильницьку чи сексуальну природу. На щастя, існує ціна цензура. Якщо ви перебуваєте в одній з цих країн, але хочете грати в ці ігри, ви можете обійти ці обмеження за допомогою VPN.

Провайдери VPN часто мають сервери у великій кількості країн. Підключившись до сервера за межами своєї країни, ви можете обійти будь-які обмеження, які встановлює ваше географічне місцезнаходження. Ви отримаєте доступ до Інтернету, як ніби ви були у цій країні. Це означає, що географічні обмеження вашої власної країни більше не стосуються вас.

Щоб переконатися, що швидкість вашого з’єднання не надто страждає, ви можете підключитися до сервера в країні, близькій до вашої. Чим далі сервер, тим повільніше буде ваше з’єднання.

Більшість постачальників VPN підтримують різні протоколи для вашої онлайн-безпеки. Деякі протоколи швидші за інші. Однак часто найшвидші протоколи є найменш захищеними. У більшості інтерфейсів додатків VPN легко перемикатися між протоколами. Що ви можете зробити, це включити найшвидший протокол кожного разу, коли ви починаєте грати.

Період випробування

Більшість постачальників VPN мають тестовий період або гарантію повернення грошей, що дозволяє протестувати їхні послуги перед тим, як взяти на себе передплату. Ми радимо вам добре використати цей тестовий період. Особливо, коли ви плануєте використовувати VPN під час ігор. Ми перевіряємо VPN-провайдерів з Нідерландів, але якщо ви десь в світі, то постачальники можуть працювати дуже інакше. Скористайтеся тестовим періодом, щоб побачити, як працює служба в поєднанні з вашою улюбленою грою. Якщо ви це зробите, у вас є найкращі шанси знайти VPN, який працює для вас.

Кращі VPN-провайдери для ігор

Використовуючи вищеописані міркування та протестуючи різні провайдери, нам вдалося знайти пару чудових VPN, які ідеально підходять для ігор. Ви хочете залишатися безпечними та анонімними в Інтернеті, граючи також у свої улюблені ігри без відставання? Спробуйте скористатися однією з наступних VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN – один з найкращих VPN-провайдерів. Їх зв’язки швидкі та стабільні, і вони мають понад 2000 серверів у більш ніж 90 різних країнах. Маючи достатню кількість серверів на вибір, ви можете легко знайти найшвидшого і насолоджуватися їх захистом під час гри в онлайн-гру. Вони трохи дорожчі, ніж інші послуги VPN, але ви отримуєте найкращий пакет швидкості та безпеки у відповідь.

Ви можете спробувати послугу ExpressVPN з 30-денною гарантією повернення грошей, щоб побачити, як вам це подобається в поєднанні з вашими улюбленими іграми.

IPVanish

IPVanish – одна з найшвидших VPN-служб і, таким чином, ідеально підходить для онлайн-ігор. Вони мають достатню кількість серверів у понад 60 країнах, щоб завжди можна було знайти швидкий сервер поблизу вас.

З їх міцним захистом ви не станете жертвою DDos-атак, і зможете без будь-яких відставань побити своїх опонентів..

Спробуйте цю послугу з 7-денною гарантією повернення грошей, щоб побачити, як вона працює в поєднанні з вашими улюбленими іграми.

Приватний доступ до Інтернету (PIA)

Приватний доступ до Інтернету – популярний VPN-провайдер із великим шифруванням та швидкими та стабільними зв’язками. Вони дозволять вам насолоджуватися своїми іграми, не помічаючи, що ви повністю захищені. Дійсно чудовий і доступний VPN для геймерів.

Перш ніж отримати підписку на PIA, перевірте, чи вони надають сервери поблизу, де ви знаходитесь. У порівнянні з провайдерами вище, вони доступні в меншій кількості країн. Однак якщо вони доступні у вашому окрузі, це для вас не має значення.

Фінальні думки

Поєднання ігор та VPN може бути не найбільш очевидним, але насправді є важливим. У наш час багато ігор грають в Інтернеті. Все, що ви робите під час підключення до Інтернету, підлягає злому та іншим небезпекам. Відомо, що VPN послуги сповільнюють ваш зв’язок, що відлякує геймерів. Однак багато постачальників працюють у напрямку швидких та стабільних зв’язків, і їх можна використовувати під час ігор, не створюючи відставання. Ми рекомендуємо ExpressVPN, IPVanish та PIA, якщо ви хочете використовувати VPN під час ігор. Завжди найкраще звернутися до провайдерів VPN з терміном тестування або поверненням грошей, щоб ви могли бачити, що вони добре працюють для вашого місцезнаходження та підключення до Інтернету.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me