Дізнайтеся, як використовувати VPN з Fire TV Stick тут!

Amazon Fire TV Stick об’єднує всі ваші улюблені потокові послуги в одному місці. За допомогою палички ви можете перетворити звичайний телевізор у Smart TV. Щоб ще більше збільшити цю зручність, ви можете використовувати Fire TV Stick у поєднанні з VPN. VPN гарантує, що ви можете потоково анонімно та безпечно переглядати та дозволяє переглядати геоблокований вміст.


Навіщо використовувати VPN разом із Amazon Fire TV Stick

Такий сервіс, як Amazon Fire TV Stick, ідеально підходить для збору всіх потокових послуг на телевізорі. Однак ви повинні пам’ятати, що це використовує Інтернет так само, як і інші ваші пристрої. З Інтернетом ми завжди повинні враховувати нашу конфіденційність та анонімність. За допомогою VPN ви можете забезпечити свою діяльність в Інтернеті та отримати свободу та анонімність.

Обхід географічних обмежень

Мабуть, найважливіша особливість VPN для любителів кіно та музики – це можливість обходити геоблокований матеріал. Потокові сервіси, такі як Netflix, HBO та Hulu, встановили географічні обмеження на деякі матеріали. Вони повинні це зробити через договори, які вони мають з дистриб’юторами в різних країнах. Тож ви, можливо, не зможете переглянути певний фільм у своїй країні, тоді як якби ви їхали до США, ви могли б його переглянути. За допомогою VPN ви можете змінити своє віртуальне місце розташування і зробити вигляд доступу до Інтернету з іншої країни. З цієї причини люди люблять використовувати VPN, щоб отримати доступ до цього геоблокованого матеріалу.

Анонімність та безпека

Найважливішою особливістю VPN є захист пропонованих пропозицій. Програмне забезпечення VPN шифрує весь ваш інтернет-трафік і гарантує, що ніхто не може отримати доступ до ваших особистих даних. Більше того, ваша IP-адреса, яка є відбитком вашої онлайн-діяльності, прихована. Під час використання VPN ви отримуєте IP-адресу сервера VPN, до якого ви підключені. Ніхто не побачить вашу справжню IP-адресу. Таким чином, ніхто не зможе пов’язати вашу інтернет-діяльність з вашим Інтернет-з’єднанням, місцеположенням і, зрештою, особою. Ви можете бути абсолютно анонімним. З’ясуйте все, що вам хотілося дізнатись у нашій великій статті про використання VPN.

Що шукати у постачальника VPN для Amazon Fire TV Stick

Кожен постачальник VPN пропонує дещо інший пакет функцій. Деякі провайдери зосереджені на загальному користувачі Інтернету, а інші більш орієнтовані на старанних ігор. Щоб зрозуміти, які VPN-провайдери добре вживаються з використанням Amazon Fire TV Stick, слід пам’ятати кілька речей.

Насамперед важлива швидкість і стабільність з’єднання. Під час потокового передавання медіа ви не хочете чекати години завантаження вашого фільму. Швидкість – це те, на що слід дивитися, оскільки деякі провайдери сповільнюють ваш зв’язок через високі заходи безпеки, які перенаправляють ваш Інтернет. На щастя, існує маса провайдерів, які навряд чи сповільнюють ваш зв’язок. Якщо ви хочете використовувати VPN для багатьох потокових передач, це провайдери, на які слід звернути увагу.

По-друге, якщо ви будете використовувати свій VPN для обходу географічних обмежень, вам знадобиться неабияка кількість серверів у різних країнах, щоб ви могли перемикатися між місцями. Таким чином, кількість серверів та їх розташування є на що слід звернути увагу, коли ви шукаєте VPN. Здебільшого декількох різних країн, з якими можна зв’язатися, буде достатньо, щоб переглянути все, що вам подобається. Однак, можливо, ви хочете дивитись телевізор із певної країни. Якщо це так, розумно заздалегідь перевірити, чи є у постачальника сервер у цій країні.

Нарешті, якість повного постачальника має велике значення для вашого потокового досвіду. Якість їх захисту, обслуговування клієнтів та додатки важливі для загальної зручності користувачів, яку може запропонувати постачальник. Ми перевірили всі ці функції широко, тому вам не доведеться робити це самостійно.

Важливо. Хоча VPN може надавати вам доступ до геоблокованих матеріалів для деяких потокових служб, для початку вам потрібно буде передплатити ці послуги.

Кращі VPN-провайдери для Amazon Fire TV Stick

Маючи на увазі швидкість, сервери та загальну якість провайдерів, ми можемо рекомендувати наступні два сервіси для використання в поєднанні з Amazon Fire TV Stick.

1. ExpressVPN

ExpressVPN – один з наших улюблених провайдерів, який використовується в поєднанні з Amazon Fire TV Stick. Він має сильне 256-бітове шифрування та чудову підтримку клієнтів. Їх додаток дуже зручний у користуванні та доступний для Amazon Fire TV Stick, який ідеально підходить для встановлення та налаштування.

Швидкість їх з’єднання настільки висока, що навряд чи ви помітите будь-яку різницю зі своєю звичайною швидкістю. Це полегшує трансляцію та перегляд фільмів, серіалів та музики без відставання.

Маючи понад 1700 серверів у більш ніж 90 різних країнах, ви завжди зможете знайти сервер, який може розблокувати ваші улюблені відео.

Через велику якість компанії ExpressVPN трохи дорожче, ніж ваша звичайна VPN-послуга.

2. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету (PIA) – ідеальна альтернатива, якщо ви шукаєте більш доступну послугу. PIA відома тим, що вони захищають вашу конфіденційність і не ведуть журналів будь-якого типу.

Вони мають понад 3000 серверів у 25 різних країнах, що має бути достатньо, щоб задовольнити всі ваші потреби в потоці. Швидкість і стабільність їх з’єднання досить хороші, щоб протікати без будь-якої затримки.

Встановлення VPN для вашого Fire TV Stick

Існує кілька різних способів встановити VPN на Amazon Fire TV Stick. Погляньте на наш детальний посібник, який пояснює, як ви можете це зробити. Ви побачите, що є кілька додатків, які можна встановити безпосередньо на Fire TV Stick. Однак у більшості випадків це неможливо. Вам доведеться встановити VPN на своєму маршрутизаторі або на віртуальному маршрутизаторі на вашому ПК або Mac. Перевага цих останніх методів полягає в тому, що всі ваші домашні пристрої будуть захищені. Після того, як ви встановите VPN, ви зможете вільно, анонімно та безпечно передавати потокове відео за допомогою Fire TV Stick.

Встановити ілюстрацію Amazon Fire Stick

Фінальні думки

Поєднання функціональних можливостей Amazon Fire TV Stick з можливостями послуги VPN – це чудовий спосіб анонімно передавати фільми та музику. VPN дозволить вам обійти будь-які географічні обмеження і зробити це через зашифроване з’єднання. Перегляд кількості серверів та швидкості та стабільності з’єднання допоможе вам знайти потрібного провайдера для цілі трансляції. ExpressVPN та PIA – це хороший варіант безперешкодного трансляції на Fire TV Stick.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map