Дивитися американський Netflix у всьому світі. Ось як! | VPNOverview.com

Як ви думаєте, ви вже бачили кожне шоу та фільми на Netflix? Подумати ще раз! За останні кілька років Netflix значно виріс (і, ймовірно, буде продовжувати це робити), і він доступний у багатьох країнах. Однак у кожній країні є інша версія Netflix із власною бібліотекою фільмів та шоу. У цій статті ми пояснимо, чому це так, і як ви можете отримати доступ до різних баз даних Netflix. Отримати доступ до фільмів та серіалів, які Netflix пропонує в іншій країні, досить легко. Ви хочете переглянути американську версію Netflix (яка має найбільшу кількість фільмів і серіалів), навіть якщо ви не в США? Залишатися неподалік. У нас є рішення для вас.


За допомогою VPN можна легко обійти онлайн-географічні обмеження. Це стосується також обмежень, застосованих Netflix. Просто використовуйте сервер VPN, який знаходиться в іншій країні, і ви переглянете версію Netflix цієї країни. Однак не всі постачальники VPN здатні отримати доступ до всіх ваших улюблених шоу. Вам потрібна хороша VPN, яка активно намагається обійти блоки Netflix. Зрештою, Netflix, як і багато інших потокових служб, намагається не допустити доступу VPN до Netflix, блокуючи IP-адреси з VPN-серверів. Тим не менш, все ще є VPN, які можуть обійти обмеження, застосовані Netflix. Нижче ви знайдете чотири найкращих постачальника VPN для перегляду Netflix.

4 найкращих постачальника VPN для Netflix

Якщо ви хочете переглянути американську версію Netflix з VPN, вам потрібно використовувати сервер VPN у США, який не блокується Netflix. Крім того, сервер повинен бути досить швидким, тому вам не доведеться чекати, коли відео завантажуватиметься. Після тестування декількох постачальників VPN на декількох функціях, необхідних для зручного перегляду Netflix без обмежень, ми створили топ-4 найкращих провайдерів для Netflix. Ось вони:

1. Швидко передайте Netflix за допомогою ExpressVPN

ExpressVPN – це чудовий VPN для перегляду Netflix, особливо через високу швидкість роботи його серверів та з’єднань. Це особливо корисно для потокової передачі, оскільки це означає, що вашим відео не доведеться постійно буферувати. Більше того, ExpressVPN пропонує велику кількість серверів у багатьох різних країнах і протягом багатьох років створив потужну репутацію. Вони також пропонують чудову підтримку клієнтів та зручні програми для всіх пристроїв.

ExpressVPN – це не найдешевший варіант, але є причина, коли він знаходиться у верхній частині нашого списку незалежно. Намагаючись обійти геоблоки Netflix, ExpressVPN постійно оновлює свої сервери, гарантуючи, що у них завжди є сервери, які дозволяють вам отримати доступ до Netflix в будь-якій точці світу. Якщо Netflix все-таки заблокує вас, служба обслуговування клієнтів ExpressVPN допоможе вам знайти потрібний сервер. Іншими словами, перегляд Netflix за допомогою цього VPN не буде проблемою. Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з цим провайдером, можете ознайомитися з нашим оглядом ExpressVPN.

2. Слідкуйте за Netflix за допомогою спеціальних серверів CyberGhost

CyberGhost – ідеальний постачальник VPN, коли справа стосується перегляду Netflix. Вони пропонують велику кількість серверів, розповсюджених у понад 60 країнах. Таким чином ви можете вибрати, до якої версії Netflix, а також до яких фільмів і фільмів ви хочете отримати доступ. Більше того, їхні сервери відмінні, і вони не надто сповільнить ваш зв’язок. Завдяки спеціальним параметрам потокової передачі VPN програмного забезпечення CyberGhost, ви можете легко підключитися до працюючого сервера Netflix. Додаток CyberGhost пропонує перелік спеціальних серверів, оптимізованих для всіх видів потокових служб у всьому світі. Це означає, що ви зможете використовувати CyberGhost для легкого та швидкого перегляду Netflix. Вам не доведеться самостійно шукати робочий сервер, як це відбувається у більшості інших VPN.

Додаток CyberGhost простий у використанні і навіть має специфічний режим для потокового передачі. Це чудовий додаток для початкових користувачів VPN. Якщо під час трансляції у вас виникнуть проблеми, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів CyberGhost, яка допоможе вам вийти. Загалом CyberGhost, безумовно, є одним з кращих постачальників VPN, якщо ви хочете переглянути американську версію Netflix. Дізнайтеся більше про цього провайдера в нашому розширеному огляді CyberGhost.

3. Легко передайте Netflix за допомогою NordVPN

NordVPN – дуже популярний постачальник VPN, який добре працює з американською Netflix. NordVPN активно працює над доступністю Netflix. Вони мають особливу функцію Smart Play, завдяки якій дуже легко відвідувати американську версію Netflix. Технологія Smart Play (зашифрована функція SMART-DNS) автоматично робить його таким, що ви перебуваєте в США, коли переглядаєте веб-сайт Netflix. Після встановлення зв’язку з американською мережею Netflix сервери більше не будуть перезавантажуватися. Ця функція зменшує втрату швидкості, яка зазвичай трапляється під час використання VPN. Мабуть, Netflix досить важко виявити такий тип обходу.

Великим плюсом є те, що NordVPN дуже доступний за якість, яку вони пропонують. NordVPN також пропонує спеціалізовані IP-адреси та затуманені сервери, які забезпечують додаткову «камуфляж» для вашого VPN-з’єднання. Це може стати в нагоді, оскільки іноді Netflix блокує відразу багатьох «регулярних» VPN-користувачів (через блокування сервера). Тим не менш, звичайне з’єднання NordVPN вже надасть вам доступ до американської мережі Netflix у більшості випадків. Якщо Netflix не працює, просто оновіть сторінку або виберіть інший сервер у додатку. Вам цікаво цього провайдера? Читайте все про безпечні та зручні додаткові параметри NordVPN в нашому огляді NordVPN.

4. Доступ до різних бібліотек Netflix за допомогою Surfshark

Surfshark – це відносно новий постачальник, який швидко піднявся на вершину ринку VPN. Їх програмне забезпечення є надзвичайно зручним для користувачів, а їх швидкість також чудова. Шанси, що ви постраждаєте від будь-якого відставання через цього постачальника, дуже невеликі. Якщо ви використовуєте Surfshark для перегляду Netflix, ви зможете отримати доступ до безлічі різних версій Netflix. Surfshark здатний розблокувати п’ятнадцять різних бібліотек Netflix. Наприклад, використання голландського сервера надасть вам доступ до голландської версії платформи, тоді як американський сервер надасть вам Netflix USA. Якщо ви відвідаєте Netflix із сервером, який не в змозі розблокувати локальну версію платформи, вас автоматично надішлете на американський Netflix.

Крім доступу до Netflix, у Surfshark є багато додаткових варіантів, які покращать вашу роботу в Інтернеті. Наприклад, Surfshark використовує надзвичайно безпечні протоколи та дозволяє також анонімно завантажувати торренти. Вони пропонують усі ці послуги за неймовірно доступною ціною, роблячи це дуже цінним VPN. Є ще щось, що робить Surfshark чудовим VPN для перегляду Netflix: за допомогою однієї доступної підписки ви можете підключити необмежену кількість пристроїв. Іншими словами, за допомогою Surfshark ви та уся ваша сім’я можете дивитися (американську) Netflix на будь-якому пристрої, який ви хочете! Прочитайте наш повний огляд Surfshark, щоб дізнатися більше про цього постачальника.

Різний контент на Netflix

Netflix – це потокова послуга, яка пропонує велику кількість фільмів та серіалів. Як ви можете знати, фільми та шоу, які ви можете переглядати, залежать від того, де ви перебуваєте у світі. Не дивно, що американська Netflix пропонує найбільшу кількість контенту. Більшість інших країн мають лише близько третини від загальної кількості вмісту Netflix. Це не тому, що Netflix намагається бути прихильним до своїх клієнтів. Компанія насправді має договори з дистриб’юторами в будь-якій країні, які вони повинні виконувати. Ці дистриб’ютори підштовхують Netflix контролювати, де клієнти можуть отримати доступ до певного контенту. На щастя, ви можете обійти ці обмеження за допомогою VPN.

Оригінали Netflix, як-от 13 причин «Помаранчевий» – це новий чорний, а корона випускається у всьому світі. У цих випадках Netflix володіє правами і не потрібно мати справу з середнім чоловіком. Це, на жаль, не стосується решти серіалів та фільмів, які він пропонує. Ось пара серіалів і фільмів, які доступні в американській версії Netflix, але не скрізь у світі. По-перше, ось кілька серій:

 • Всі американські
 • Анатомія Грей
 • Нова дівчина
 • Парки та відпочинок
 • Портландія
 • Приватна практика
 • Виправити
 • Надприродне
 • Управління (США)
 • Зоні сутінків
 • Twin Peaks

Netflix US також має багато фільмів, які доступні не скрізь:

 • Серйозна людина
 • Синій Валентин
 • Горіння
 • Френсіс Ха
 • Власна країна Бога
 • Її
 • Гачок
 • Індіана Джонс та рейдери загубленого ковчега
 • Безславні гадюки
 • Джиро Мрії про суші (документальний фільм)
 • Убити Білла (т. 1 + 2)
 • Повертається Мері Поппінс
 • Пані Лабіринт
 • Дитина Розмарі
 • Зведені брати
 • Подорож сто футів
 • Омар
 • Принцеса та жаба

Існує кілька способів обходу обмежень області для Netflix. Однак Netflix намагається боротися з цими “розблокуючими фокусами”. Тому деякі з цих методів більше не працюють (завжди). На наш погляд, VPN – це найкращий метод дивитися Netflix вільно та комфортно. VPN також забезпечує свого користувача свободу, анонімність та безпеку. Угорі цієї статті ви можете знайти чотири найкращі VPN, на яких слідкувати Netflix. Ми розповімо, як ми прийняли рішення щодо цих чотирьох і чому краще не використовувати безкоштовну VPN. Нарешті, ми також опишемо деякі альтернативи VPN, такі як використання проксі-сервера або браузера Tor.

Скільки фільмів та серіалів має Netflix?

Існує сайт під назвою uNoGS, який підтримує сучасну базу даних бібліотеки Netflix у певних країнах. За допомогою цих даних ми склали графік, який показує, скільки вмісту Netflix США порівняно з іншими країнами:

Бібліотека Netflix в різних країнах

Як ви бачите, Netflix USA очолює цей список, за ним ретельно йдуть інші країни з великою кількістю мовців англійської мови (Канада, Великобританія, Індія та Австралія). Не дивно, що країни з великою кількістю жителів, як правило, мають більше доступних фільмів і шоу, ніж країни з меншою кількістю жителів. Наприклад, Мексика (іспаномовна країна) та Бразилія (країна, що говорить португальською мовою) мають більшу бібліотеку шоу та фільмів Netflix, ніж відповідно Іспанія та Португалія. Однак, багато англосаксонських країн заперечують це правило в порівнянні зі своїми партнерами, які не говорять англійською мовою, як це видно вище. У австралійців доступний їм більше вмісту, ніж у німців, хоча в Німеччині живе більше ніж утричі більше людей.

Майте на увазі, що фільми та серіали, які Netflix пропонує для різних країн, постійно змінюються. Вміст додається та видаляється щодня, тож цифри будуть постійно коливатися. Незважаючи на це, відмінності залишаться. Взагалі, версія Netflix у США є найбільшою бібліотекою з найбільшим вмістом.

Чому Netflix не працює з кожною VPN?

Netflix не завжди працює, коли ви використовуєте VPN. Це тому, що компанія активно намагається зупинити людей, коли вони намагаються обійти їх географічні обмеження. Як ми вже згадували, Netflix має юридичні договори з продюсерами та розповсюджувачами фільмів у всьому світі, що означає, що величезна частина їх контенту може бути показана лише в конкретних країнах. Ви не знайдете всіх американських серіалів і фільмів у британській версії Netflix, ні навпаки.
Для того, щоб застосувати ці “правила”, Netflix використовує місцезнаходження, приєднане до вашої IP-адреси, щоб визначити, чи слід отримувати доступ до певного контенту. Якщо ви, наприклад, використовуєте німецьку IP-адресу для виходу в Інтернет, ви побачите німецьку версію Netflix під час входу в обліковий запис. VPN може змінити це, оскільки він змінює IP-адресу, яку ви використовуєте для доступу до Інтернету.

Однак Netflix знає, що це відбувається. Ось чому вони намагаються з’ясувати IP-адреси, які використовуються VPN, переглядаючи номери трафіку, а згодом блокують ці IP-адреси. Замість того, щоб переглядати будь-який фільм чи серіал на Netflix, багато користувачів VPN, таким чином, отримують повідомлення про помилку, заявляючи, що їм потрібно вимкнути інструмент підключення / розблокування проксі, щоб мати можливість використовувати платформу.

помилка netflix

На щастя, Netflix намагається зробити свої шоу та фільми доступними в будь-якій точці світу. Це означатиме, що всі користувачі Netflix отримали б доступ до абсолютно однакових фільмів та серіалів у часі. Однак ми пройдемо деякий час, перш ніж ми досягнемо цієї точки. Наразі хороший VPN, який не блокується Netflix, дасть вам найбільший шанс набути закордонного вмісту Netflix за допомогою вашого облікового запису..

Використання VPN для обходу географічних обмежень

Ми перевірили кілька постачальників VPN на наступних функціях та створили топ-4 найкращих VPN-провайдерів для перегляду (американського) Netflix.

Доступ до Netflix

Для перегляду Netflix постачальник VPN повинен відповідати декільком вимогам. Як вже згадувалося раніше, Netflix закриває такі види послуг. Netflix виведе повідомлення про помилку, якщо виявить використання VPN. Не всі провайдери VPN намагаються (і вдається) обійти це обмеження, тому це найважливіша особливість, яку ми перевірили. Якщо ми не могли дивитися Netflix з провайдером, ми не включали їх у цей список. Зауважте, що ми намагаємось оновлювати якомога частіше, але, враховуючи, що це постійний рух назад і назад між послугами Netflix та VPN, доступність Netflix через конкретні сервери та навіть провайдери може змінитися надзвичайно швидко.

Швидкість

Щит VPNЩе одна особливість, важлива при перегляді Netflix з VPN, – це швидкість. Під час перегляду Netflix вам не хочеться чекати завантаження фільму чи епізоду. Таким чином, швидкість є дуже важливою для цього рейтингу. Використання VPN може зробити ваш зв’язок повільнішим, оскільки ваш інтернет-трафік часто перенаправляється через різні країни. Зрозуміло, що чим більше відстань між серверами, тим повільніше з’єднання. Але між різними постачальниками існують і великі різниці в швидкості. З деякими провайдерами навряд чи можна помітити різницю, але з іншими повільні швидкості можуть бути дуже неприємними.

Те ж саме стосується стабільності з’єднання. Наш досвід швидкості та стабільності з’єднання може дещо відрізнятися від вашого, якщо ви живете за межами Європи. На щастя, більшість провайдерів дозволяють протестувати їхні послуги протягом певного часу, перш ніж здійснити передплату.

Обслуговування клієнтів

Оскільки постачальникам VPN постійно доводиться знаходити шляхи навколо геоблокад, може статися, що Netflix заблокує певні сервери, якими користується постачальник. Це момент, коли обслуговування клієнтів стає важливим. Якщо у постачальника є гарне обслуговування клієнтів, він зможе направити вас на сервер, який ще не заблокований Netflix.

Виділена IP-адреса

Ще одна послуга, яку мають деякі провайдери, – це виділений IP. Netflix в основному виявляє IP-адреси VPN, коли вони бачать, що багато людей одночасно використовують Netflix з тієї ж IP-адреси. За допомогою послуги спеціалізованого ІР-провайдеру постачальники VPN нададуть вам персональний ІС, наприклад, у США. Ви будете єдиною особою, яка використовує цю IP-адресу, тому, швидше за все, не викликайте підозр у Netflix. Однак ця функція часто коштує додатково і трохи знижує рівень конфіденційності.

Різні пристрої

Якщо ви використовуєте Netflix приблизно стільки, скільки ми (що багато), ви, мабуть, любите також дивитися фільми на різних пристроях. Ваш розумний телевізор, ноутбук, планшет та смартфон можуть відтворювати вміст Netflix. Але чи можете ви також перейти на вміст Netflix іноземної країни? Відповідь – так: деякі VPN також працюють на всіх цих пристроях. Усі VPN, які ми рекомендуємо для Netflix, мають корисні програми, які можна легко завантажувати та встановлювати на вашому смартфоні, а також на планшеті та смарт-телевізорі. Іншими словами, ви можете насолоджуватися більшою пропозицією фільмів і серіалів на будь-якому пристрої, який ви володієте: iPhone, iPad, Mac, Windows PC, Chromecast, Android TV та інших пристроях Android.

Безкоштовний VPN для використання з Netflix

Хоча є кілька безкоштовних VPN-провайдерів, які дозволять вам обійти гео обмеження, ми не рекомендуємо їх використовувати. Перш за все, безкоштовні постачальники VPN можуть використовувати отриману інформацію про вас для продажу іншим сторонам. Вони, швидше за все, будуть більш схильні до цього, ніж платні послуги, через сильніший фінансовий стимул. По-друге, швидше за все вони заразить ваш ПК шкідливим програмним забезпеченням, оскільки їх захисту та внутрішньої безпеки може бути відсутнім. Більше того, більшість з них не пропонують жодного обслуговування клієнтів. Це означає, що вони не зможуть вам допомогти, якщо вам потрібна допомога у доступі до вмісту в США Netflix або у вас виникнуть інші проблеми.

Платіть менше за підписку на Netflix за допомогою VPN

Якщо у вас ще немає підписки на Netflix, ви також можете скористатися VPN, щоб отримати хорошу знижку. Ми проводили великі дослідження щодо різних цін на передплату Netflix в різних країнах. Вибравши VPN-сервер у певній країні, ви зможете підписатися на Netflix так, ніби ви знаходитесь у цій країні. Це не впливає на вміст, який ви зможете бачити на платформі. Зрештою, ви завжди можете бачити версію Netflix, яка відповідає вашому розташуванню. Не має значення, чи підписалися ви на Netflix з Аргентини чи Туреччини: якщо ви використовуєте американську IP-адресу для доступу до Netflix, ви все одно переглянете всі фільми та фільми, що входять до американського каталогу.

Зараз найдешевше підписатися на Netflix з турецькою IP-адресою. Якщо вам цікаво, як це зробити, ви можете ознайомитися з нашим дослідженням: Економте гроші на Netflix. Там ви знайдете все, що вам потрібно знати, щоб отримати дешеву підписку на Netflix за допомогою VPN.

Інші переваги використання VPN

Розблокування вмісту Netflix, що відповідає конкретній країні, – не єдина користь, яку може запропонувати служба VPN. Це забезпечує вам майже повне свобода в інтернеті. Обласні обмеження встановлюються потоковими послугами, але є також країни, які обмежують доступ до Інтернету своїх громадян. Цей тип цензури також можна обійти за допомогою VPN.

VPN шифрує весь ваш інтернет-трафік. Він також перенаправляє весь трафік через свої сервери. Ці функції значно ускладнюють хакерам, урядам чи іншим сторонам доступ до будь-яких ваших особистих даних. Таким чином, VPN пропонує свій безпека що ви можете безпечно пересуватися в Інтернеті.

Ще одна важлива особливість VPN – це анонімність це може запропонувати вам. Оскільки VPN перенаправляє ваш трафік через іншу IP-адресу, ніхто не побачить вашу власну IP-адресу. Ваша IP-адреса пов’язана з вашим місцезнаходженням і, зрештою, з вашою особою. Приховуючи IP-адресу за допомогою VPN, ви набагато анонімніші в Інтернеті.

Загалом, VPN корисний набагато більше, ніж просто перегляд американського вмісту Netflix. Він пропонує вам більше свободи, безпеки та анонімності в Інтернеті. Якщо вам цікаво прочитати ці інші переваги, ви можете прочитати нашу статтю про переваги VPN.

Інші методи обходу обмежень області: проксі-сервери та Tor

Логотип маршрутизатора Tor The цибуліДеякі кажуть, що ви можете використовувати проксі-сервер або браузер Tor, щоб дивитися американський Netflix. Однак наш досвід полягає в тому, що Netflix блокує використання більшості проксі. Більше того, з’єднання буде не таким стабільним і швидким, як з іншими методами, а це означає, що завантаження може бути дуже стомлюючим.

Tor функціонує як браузер і працює, надсилаючи ваш Інтернет-трафік через різні сервери по всьому світу. Кожен сервер запропонує ще один шар анонімності. Оскільки трафік повинен проходити через стільки різних “вузлів”, Tor також може бути повільним. Крім того, ви не можете переконатися в браузері Tor, що сервер виходу (останній вузол перенаправлення) знаходиться в США. Це означає, що намагатися отримати доступ до американських Netflix через Tor – це не набагато більше, ніж гра з низькими шансами. Для передавання відео в Netflix потрібна велика швидкість передачі даних. З цієї причини ми рекомендуємо замість цього використовувати хороший VPN. Більше того, VPN може забезпечити вам набагато більше привілеїв, ніж просто дивитися американські Netflix, як це описано в попередньому розділі.

Фінальні думки

Постійні пошуки розповсюджувачів у кіноіндустрії заборонити незаконне завантаження та трансляцію означає, що іноді навіть люди, які мають дійсну підписку на Netflix чи іншу потокову підписку, націлені на блокади. Нашою рекомендацією зараз є використання VPN для обходу обмежень області та перегляду американської Netflix або будь-якої іншої версії Netflix, яку ви любите дивитися. Сподіваємось, ця стаття допомогла знайти правильну VPN для вас. Ми будемо продовжувати тестувати ці служби на їх ефективність та тримати вас у курсі!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me