3 найкращих дешевих VPN 2020 року: економте гроші! | VPNoverview

Besten VPN

VPN допоможе вам безпечно та анонімно переглядати Інтернет. VPN шифрують ваш інтернет-трафік, краще анонімізуйте вашу IP-адресу та допоможете обійти географічні онлайн-обмеження. Це все дуже корисно, але вибрати найкращий VPN для вас – непросте завдання. Кількість VPN на ринку вище, ніж будь-коли, що ускладнює правильний вибір.

Кожен постачальник VPN стверджує, що він найкращий, найшвидший чи найбезпечніший. І все-таки між ними існує велика кількість відмінностей. Безкоштовні VPN досить приємні, але платний VPN, як правило, робить кращу роботу. Існує навіть досить великий розрив у цінах між різними платними VPN. Звичайно, ми всі хотіли б отримати найкращий сервіс VPN за найнижчу ціну. Але який постачальник VPN насправді пропонує найкращу пропозицію? Ми розглянули це і створили власний топ-3 найкращих дешевих VPN-сервісів.

Три дешеві послуги VPN

Більшість VPN просять щомісячну плату у своїх клієнтів, щоб вони могли підтримувати та покращувати свої послуги. Зароблені ними гроші можуть, наприклад, спрямовуватися на розширення їх серверної мережі, поліпшення підтримки клієнтів або оновлення серверів, які працюють з (американською) Netflix. Частково завдяки цьому щомісячному платежу, преміальні VPN мають кращу якість, ніж безкоштовні VPN.

Ніхто не хоче платити занадто багато за свої VPN. На щастя, вам цього не потрібно буде. Існує багато дешевих VPN, які пропонують чудову якість, незважаючи на низькі ціни. Ці провайдери ідеально підходять для середньостатистичного користувача Інтернету, який прагне підвищити свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті, не надто дорого. Після дослідження ми з’ясували, що наступні три постачальники VPN – це найдешевші якісні VPN зараз на ринку.


РЕЙТЕР І VPN
НАШИЙ ЗАХОД
ЦІНА НА МІСЯЦЬ
ВЕБ-САЙТ VPN-ПОСТАВНИК
1. Surfshark8.81,99 долНа веб-сайт Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 долНа веб-сайт CyberGhost
3. PureVPN6.81,65 долНа веб-сайт PureVPN

Оцінки, які ми дали цим різним постачальникам, ґрунтуються на наших детальних оглядах. Зазначена “ціна на місяць” – найдешевша ціна, за яку можна отримати підписку. Зазвичай це підписки на рік або довше. Для отримання додаткової інформації про ці дешеві VPN ви можете прочитати їх короткі підсумки нижче.

Surfshark

Surfshark – це дуже зручний для користувачів VPN. Будучи відносно новим гравцем на ринку VPN, вони намагаються залучати нових клієнтів своїми низькими цінами, високим рівнем зручності користування та бездоганною швидкістю. Більше того, Surfshark працює з Netflix і дозволяє завантажувати анонімно. Якщо ви запитаєте нас, це найкращий VPN там, коли ви обмежуєте бюджет.

Як платформа для огляду, нам мало чого скаржитися, коли мова йде про Surfshark. Ми віримо, що цей провайдер швидко зросте і стане одним з найбільших постачальників VPN у світі. Давайте просто молимось, щоб вони зберігали ціни на своїх дорогах!

CyberGhost

CyberGhost колись почав працювати як безкоштовна послуга VPN, хоча з тих пір вони перейшли на платну систему. Ця зміна призвела до величезного покращення їх обслуговування. CyberGhost швидкий і має розгалужену серверну мережу. Більше того, він працює з американською Netflix. CyberGhost дуже безпечний і, головне, неймовірно зручний.

VPN CyberGhost дуже цінується. Більше того, цей преміум-постачальник має 30-денну гарантію повернення грошей. Це ідеально, якщо ви хочете випробувати постачальника, перш ніж присвятити себе довгостроковій підписці.

PureVPN

PureVPN може бути просто найдешевшим VPN цього моменту, якщо виключити всі безкоштовні послуги. Цей провайдер пропонує велику серверну мережу. Він також має спеціалізовані потокові сервери, за допомогою яких ви можете дивитися улюблені потокові послуги. Одну підписку на PureVPN можна використовувати одночасно на до п’яти пристроях. Крім того, ви отримаєте 31-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені.

Наша причина розміщення PureVPN на третьому списку найкращих дешевих VPN – це його історія. Ще в 2017 році PureVPN надав журнали користувачів ФБР. Це доводить, що PureVPN тримав ідентифіковані журнали своїх користувачів. Відтоді для PureVPN багато що змінилося. У 2019 році PureVPN було внесено до незалежного аудиту. Цей аудит показав, що PureVPN більше не веде журналів, які дозволяють комусь ідентифікувати конкретного користувача та / або його онлайн-діяльність. Завдяки вдосконаленню політики ведення журналів, ми вирішили включити PureVPN до трійки найкращих дешевих VPN. Це просто найдешевша преміальна VPN там, яка в даному конкретному випадку переконує нас надати цьому постачальнику користь від сумнівів.

Дешеві VPN: на що потрібно звернути увагу?

Перш ніж зробити певний вибір, важливо вирішити, що ви хочете отримати від VPN. Ви хочете VPN, яке дозволяє швидко передавати або завантажувати торренти? Тоді вам знадобиться швидка. Ви б хотіли мати VPN, що стосується підвищення безпеки? Виберіть VPN із сильним рівнем шифрування, політикою без реєстрації та відсутністю проблем із безпекою. Нарешті, можливо, вам знадобиться VPN для всієї родини. У такому випадку вам потрібна послуга, зручна для користувачів, і вона може бути використана на багатьох пристроях одночасно.

Кожен пристойний сервіс VPN забезпечить вам певний рівень безпеки, зручності та швидкості використання. Тим не менш, існує велика різниця між провайдерами. Один VPN може бути набагато безпечнішим, ніж інший, але також має менші швидкості. Деякі VPN пропонують безліч варіантів і вимагають у користувачів певних технічних знань, а інші встановлюються за мить і прості в експлуатації. Ось чому корисно мати уявлення про те, якими функціями ви хочете мати свій VPN. Прочитайте огляди та спробуйте деякі VPN-сервіси, якщо це можливо. Якщо ви шукаєте детальний огляд найкращих VPN на даний момент, ви також можете ознайомитися з іншою нашою статтею: п’ять найкращих всебічних VPN.

Безкоштовна або платна VPN?

Щит VPNКрім платних VPN, якими б дешевими вони не були, ви, можливо, натрапили на деякі безкоштовні VPN. Є кілька пристойних безкоштовних VPN, про що ви зможете прочитати в нашій статті “Топ-5 безкоштовних постачальників VPN”. Незважаючи на це, більшість безкоштовних VPN мають певні обмеження: навіть найкращий безкоштовний VPN далеко не ідеальний. Вони часто мають обмеження швидкості, обмеження даних або обмежену серверну мережу. Тому безкоштовні VPN, як правило, корисні, якщо ви хочете спробувати VPN. Однак інтенсивне користування безкоштовним сервісом або протягом більш тривалого часу швидко стане незручним.

Дослідження довели, що значна частина безкоштовних VPN, доступних в Інтернеті, не є надійною та небезпечною. Якщо ви дбаєте про свою безпеку в Інтернеті, ви, мабуть, не захочете мати нічого спільного з цими (іноді фальшивими) постачальниками VPN. Завжди будьте обережні при виборі безкоштовного VPN. Не забудьте проконсультуватися з надійними відгуками і, якщо це можливо, радимо обрати (дешевого) преміального постачальника.

Остаточні думки: найкращий дешевий VPN

Дешеві VPN – це відмінний вибір для тих, хто планує регулярно використовувати VPN, але не хоче витрачати на це занадто багато грошей. Як правило, краще вибрати дешевий VPN над безкоштовним. Оскільки на ринку так багато VPN, деякі постачальники намагаються конкурувати, знижуючи ціни. Це зручно для вас як клієнта, оскільки означає, що ви зможете отримати чудовий VPN за нижчу ціну. Оскільки у кожного є різні побажання щодо VPN, важко вибрати одну службу VPN і стверджувати, що це найкращий дешевий VPN у світі. Ми особисто обрали б Surfshark, але ви можете не погодитися. Ось чому ми хотіли б залишити вас у трійці найкращих дешевих VPN:

РЕЙТЕР І VPN
НАШИЙ ЗАХОД
ЦІНА НА МІСЯЦЬ
ВЕБ-САЙТ VPN-ПОСТАВНИК
1. Surfshark8.81,99 долНа веб-сайт Surfshark
2. CyberGhost9.52,75 долНа веб-сайт CyberGhost
3. PureVPN6.81,65 долНа веб-сайт PureVPN
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me