Захистіть свою конфіденційність в Інтернеті в Instagram | VPNOперегляд

Instagram – це одне з найпопулярніших і добре використовуваних програм, доступних сьогодні. Мільйони людей фотографують фотографії, додають фільтри та хештеги їх їжі за допомогою програми. Більшість користувачів розкривають багато особистої інформації про себе через додаток, показуючи зображення їх їжі, сім’ї, друзів, домашніх тварин тощо. Можливо, ви не замислювалися над налаштуваннями конфіденційності Instagram, але швидке ознайомлення з вашими параметрами може зробити вашу конфіденційність більш безпечною в Інтернеті під час використання Instagram.


Чому конфіденційність в Instagram повинна вас турбувати

Логотип instagramУ липні 2010 року засновники Instagram Кевін Систром та Майк Крігер зняли перші фотографії, додані в Instagram. Спочатку доступний лише небагатьом родичам та друзям, коли додаток, коли він живе на iOS, злетів майже миттєво. До квітня 2012 року, випустивши додаток для Android та понад десять мільйонів користувачів, Facebook придбав компанію за 1 мільярд доларів.

Протягом декількох місяців Facebook порушив проблеми конфіденційності, змінивши умови надання послуг. Зміни включали право продавати фотографії користувачів третім особам без повідомлення користувачів. Відкликання користувачів Instagram викликало відмову від ідеї у Facebook. У минулому році Facebook потрапив під обстріл зі скандалом Cambridge Analytica, який світив про себе про те, як Facebook обмінюється даними користувачів з іншими компаніями.

Сам Instagram останнім часом викликав занепокоєння серед користувачів щодо змін, які оприлюднюються, коли ви користуєтеся додатком, і тим, що ви робите з ним у той час. Що стосується питання щодо того, як материнська компанія Instagram захищає вашу конфіденційність, зараз найкращий час, щоб пройти кілька хвилин, щоб перейти до налаштувань конфіденційності, щоб переконатися, що вам комфортно працювати з Instagram вашими даними.

Ваші налаштування конфіденційності в Instagram

Перший крок до забезпечення вашої конфіденційності – пошук налаштувань конфіденційності в Instagram. На сторінці свого профілю торкніться трьох крапок у верхньому правому куті, щоб відкрити “Налаштування”. Звідти прокрутіть униз – це зовсім шлях до списку – поки не з’явиться “Конфіденційність та безпека”. Довгий список під заголовком “Конфіденційність та безпека” – це ваш контроль конфіденційності. Ми вибрали ті налаштування, які є найважливішими для захисту вашої конфіденційності в Instagram. Нижче ви можете дізнатися, які параметри ви можете змінити, якщо хочете, щоб ваше граммінг було більш захищеним.Налаштування Instagram конфіденційність та безпека

Конфіденційність облікового запису

Ви можете знайти одне з найважливіших налаштувань для захисту свого акаунта в Instagram на вкладці “Конфіденційність облікового запису”. Якщо ви активуєте це налаштування, лише ваші підписники зможуть бачити ваші публікації вперед. Також вам доведеться схвалити нових підписників. Це не впливає на ваших поточних підписників, лише на тих, хто хоче слідувати за вами в майбутньому.

Статус активності

На даний момент у статусі активності є багато зацікавлених людей. За замовчуванням Instagram тепер робить вашу активність в Інтернеті загальнодоступною. Облікові записи, за якими ви стежите, і кожен, кому ви надсилаєте повідомлення, може бачити, коли ви востаннє працювали в Instagram. Якщо вимкнути його, ця інформація залишається приватною. Але ви повинні знати, що якщо вимкнути це, ви також не зможете побачити статусу активності інших.

Повторне відвідування історій

Ще одна важлива особливість, яку ви можете розглянути, як вимкнути, – це можливість Instagram ділитися своїми історіями з іншими. Коли це ввімкнено, інші люди можуть ділитися вашими публікаціями у власних історіях. Це розширює коло людей, які можуть переглядати ваші публікації – можливо, до людей, яких ви не знаєте чи не знали про своє життя. Якщо вимкнути цю функцію, не дозволяйте іншим ділитися вашими публікаціями, а ваші дані залишатимуться приватними.

Контроль історії

Натиснувши на “Контроль історії”, з’явиться екран із кількома різними варіантами на вибір. Це перший варіант, який називається “Сховати історію від”. Ця функція дає змогу приховати свою історію та будь-які відео в прямому ефірі, які ви публікуєте від конкретних людей. Якщо ви раніше цього не використовували, у налаштуваннях відображатиметься “0 людей”. Натисніть на це, щоб шукати підписників і виберіть тих, від яких хочете приховати свої фотографії.

Відповіді на повідомлення можуть бути хорошим способом продовжити розмову про публікацію. Але ви, можливо, не хочете, щоб до розмови приєднався лише хтось. Ви можете обмежити відповіді тим людям, за яким ви стежите, або повністю відключити відповіді на повідомлення, якщо хочете.

Прокручуючи вниз, опція “Спільний доступ” дозволяє обмежити інших людей ділитися вашими фотографіями та відео у вигляді повідомлень іншим. Навіть якщо ви вимкнули можливість дозволити іншим ділитися вашими публікаціями у своїх історіях, якщо ви також не вимкнете цей параметр, вони все одно можуть ділитися вашими фотографіями як повідомлення людям, яких ви не дотримуєтесь.

Контроль за коментарями

Вибравши “Контроль коментарів”, ви побачите екран, що дозволяє обмежувати коментарі до ваших публікацій. Обмежуйте коментарі людям, яких ви стежите, лише вашим підписникам або обом. Ви також можете блокувати коментарі від конкретних людей. Це ідеально, якщо ви не хочете бути лукавим. Для заблокованих це буде не очевидно, оскільки їх коментарі все одно будуть відображатися, але лише для них самих. Ви також можете автоматично фільтрувати образливі коментарі або вмикати ручний фільтр, щоб відфільтрувати певні ключові слова, які ви не хочете відображати в коментарях до своїх публікацій..

Перегляньте свою історію Instagram

Деякі роботодавці зараз просять вас відкрити свої акаунти в соціальних мережах до найму. Хоча багато хто досі обговорює законність та етичність цієї практики, якщо ви дійсно хочете роботи, вам може здатися, що найкраще просто погодитися на цю вимогу. Перш ніж робити це, ви, ймовірно, хочете перевірити, чи ви розміщували в минулому щось, що може не виглядати добре для роботодавця.

За допомогою Instagram ви можете завантажити копію всього, що ви розмістили в Instagram для огляду. Натисніть «Завантажити свої дані», і протягом 48 годин ви отримаєте посилання на файл із вашими фотографіями, інформацією про профіль, коментарями тощо. Цей простий у перегляді формат може допомогти вам помітити інформацію, яку ви, можливо, не хочете поділитися з роботодавцем, тому ви можете відповідно налаштувати. Або, можливо, ви просто хочете мати інформацію для особистого огляду, коли вас нападе приплив ностальгії. Незалежно від вашої причини, інформація доступна для завантаження.

Інші кроки для забезпечення конфіденційності в Інтернеті

Виділити час для перегляду налаштувань конфіденційності – це гарна ідея, щоб захистити вашу інформацію. Пам’ятайте, Instagram періодично змінює свою політику конфіденційності. Це може бути хорошою ідеєю регулярно переглядати налаштування конфіденційності, щоб програма використовувала ваші публікації та активність лише так, як вам потрібно.

VPN-з'єднанняОновлення налаштувань конфіденційності – це хороший спосіб захистити свою інформацію в Instagram, ви, ймовірно, проводите більшу частину свого часу в Інтернеті в інших додатках та на веб-сайтах, де ваша інформація може бути не настільки захищеною. Використання віртуальної приватної мережі (VPN) може захистити вашу конфіденційність в Інтернеті, не жертвуючи зручністю або швидкістю, коли ви серфіруєте..

VPN також надають спосіб подолати географічні обмеження, розміщені послугами потокового відео, та інші обмеження залежно від місця проживання чи роботи. Щоб вибрати кращого постачальника VPN для своїх інтернет-починань, ви можете ознайомитись з нашими топ-5 найкращих послуг.

Нарешті, Instagram, ймовірно, не єдина платформа соціальних медіа, яку ви використовуєте. Щоб повідомити про свою безпеку в Інтернеті, також ознайомтеся з нашими статтями про налаштування конфіденційності в Google, Facebook, Twitter, Snapchat, Skype та WhatsApp. Добре пам’ятати, якими можуть бути наслідки вашої поведінки на дописі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me