Вражаючі деталі Google знає про вас | VPNOперегляд

Google була заснована в 1998 році як пошукова система, продукт, який вони досі відомі. Сьогодні Google набирає в середньому понад 40 000 пошукових записів щосекунди, за понад 1,2 трлн пошуків за рік – і ця кількість продовжує зростати. Але Google робить набагато більше, ніж допомагає вам знайти смішні відео з котами та улюблені рецепти. Google надає електронну пошту, відео, соціальні мережі через Google+, офісне програмне забезпечення через свої продукти Google Office та багато іншого. Чим більше ви використовуєте продукти Google, тим більше Google дізнається про вас. Більше того, вони можуть порівняти вас із аналогічними профілями інших користувачів. Дізнайтеся, що Google знає про вас, але будьте готові до шоку.


Що говорить Ваша історія пошуку

Логотип Google ChromeЦе звичайне явище. Ви шукаєте продукт у Google, і наступне, що ви знаєте, є реклами цього продукту скрізь. Але реклама на основі пошуку продуктів – це лише мала частина інформації, яку Google збирає про вас, щоб сформувати рекламний профіль. Зробіть в Інтернеті пошук інформації про певну породу собак, а Google записує інформацію про вас. Чим більше пошукових запитів щодо собак взагалі чи тієї породи собак, тим більше ймовірно, що система Google оцінює вас як власників цієї породи собак.

Ви можете бачити, як швидко Google може створити профіль майже кожного аспекту вашого життя. З медичних проблем, які ви шукаєте, Google може визначити, що ви страждаєте від частої печії. FoxNews – це ваше джерело новин? Google відзначає ваші політичні схильності. Почніть шукати будинки в новому районі, і Google дізнається, що ви можете роздумувати про такий крок. Кожен пошук, який ви проводите, додає до інформації, яку має створити Google.

Електронна пошта є – переважно – конфіденційною

gmail логотипДо 2017 року Google сканував вміст облікових записів Gmail для отримання інформації про створення націленої реклами. Google сканував кожен електронний лист, надісланий з особистих облікових записів Gmail, як вхідних, так і вихідних, на предмет інформації, яка була б корисна рекламодавцям. Ця політика вже не діє. Однак у Gmail є ще деякі речі, які ми хочемо відзначити.

Google не видаляв інформацію, яку він отримав про вас, з електронної пошти до 2017 року. Якщо Google дізнався через електронний лист, який ви надіслали в 2016 році, що ви плануєте звільнитися в Арізоні протягом п’яти років, ця інформація залишається частиною вашого цільового профілю для рекламодавців..

Крім того, Google не припиняє сканувати ваші електронні листи на наявність спаму та фішинг-спроб. Що означає, що Google відслідковує електронні адреси, які надходять та йдуть на ваш рахунок. Хоча Google заявив, що припинить сканувати вміст електронної пошти для націленої реклами, незрозуміло, чи Google перестав використовувати інформацію з адрес для націленої реклами. Отже, якщо ви надсилаєте електронний лист новому брокеру чи агенту з нерухомості, цілком імовірно, що інформація буде використана і для створення вашого профілю..

Google Документи – це сховище інформації

логотип Google ДокументиЯк тільки ви зупинитесь і подумаєте про це, це здається очевидним. Корпорація Майкрософт отримує великий прибуток від своєї марки Microsoft Office, включаючи текстові текстильні програми, електронні таблиці та презентаційні програми. Як Google може пропонувати вам ті самі продукти безкоштовно? Частина відповіді полягає в тому, що Google сканує ваші документи, щоб надати вам відповідний вміст – також відомий як цільова реклама. Чим краща якість інформації для націлювання на потенційних клієнтів, тим більше Google може стягувати плату за вашу інформацію.

Якщо ви коли-небудь писали листа за допомогою Документів Google, щоб надати адвокату інформацію про майбутній розлучення, Google може використовувати цю інформацію для націлювання на вас. Наприклад, показуючи вам рекламу додатків для знайомств. Якщо ви складете простий бюджет за допомогою Google Sheets, Google може помітити, що ваш бюджет на телебачення значно вищий за середній у вашому районі. Корисна інформація для компаній, що пропонують послуги конкурентного телебачення.

Хоча нам може сподобатися такий тип націленої реклами, ми не повинні забувати про небезпеку. Продаж вашої інформації для націлених оголошень – одне. Але що компанії починають продавати цю інформацію страховим компаніям чи уряду?

Google Диск – прекрасне місце для зберігання інформації

документи GoogleНаявність інформації на будь-якому пристрої надзвичайно корисна. Ви можете зберігати важливі документи та квитанції в Інтернеті, зберігати улюблені пісні, зберігати податкові документи. Згідно з умовами надання послуг, ви знаєте, що ви повинні перевірити, чи погоджуєтесь ви, щоб мати обліковий запис, але ви ніколи не читали, Google сканує вміст вашого диска, щоб надати “особистісні функції продукту”. Навіть якщо документи, які ви зберігаєте там, не були створені з використанням офісних продуктів Google, компанія тепер має доступ до цієї інформації.

Карти можуть забезпечити найкращий профіль вашого життя

Піктограма карт GoogleКарти Google та подібні продукти зробили пошук міста набагато простішим. Але хоча Карти Google не стягують з вас плату за її використання, нічого ніколи не є безкоштовним. Якщо ви ніколи не використовували будь-який інший продукт Google, Google може створити ретельний профіль вашого життя лише на основі Карт. Карти надають інформацію про вашу домашню адресу, де ви працюєте, де ваші діти ходять до школи, улюблені ресторани, як часто ви ходите в продуктовий магазин, як любите проводити вільний час, будь то рибалка на озері чи пиття у себе бар, і багато, багато іншого. Ви в основному дозволяєте комусь переслідувати вас.

Інші джерела інформації

Google Chrome очевидно надає Google багато інформації про ваші звички в Інтернеті. Рекламодавцям важливо знати, яку рекламу ви натискаєте та як довго ви залишаєтесь на сторінці. YouTube розповідає Google про ваш смак у музиці, трейлерах фільмів та смішних відео з кішками. Google Translate розповідає, якими мовами вас можуть зацікавити та якими ви намагаєтесь спілкуватися цими мовами. Google Shopping повідомляє Google про ваші звички покупок в Інтернеті, яку ви вважаєте зависокою ціною, щоб заплатити за найновішу електроніку, чи задоволені ви своїми поточними пристроями тощо. Кожна взаємодія, яку ви маєте з Google, надає їй ключову інформацію, яку рекламодавці використовують для націлювання на вас оголошень.

Дізнайтеся, що Google знає про вас

Google вивезтиХоча це захоплююче або страшно, залежно від вашої точки зору, скільки Google може знати про вас, можна дізнатися багато про те, що Google знає про вас. Перейдіть на Google Takeout і виберіть продукти, які ви хочете включити до завантаження інформації. Список довгий, вам потрібно буде прокрутити донизу.

Клацніть “Далі”, щоб відкрити параметри того, як ви хочете, щоб інформація була доставлена ​​вам. Ви можете вибрати .zip або .tgz файл, файли максимального розміру, перш ніж він розбиває інформацію (подумайте, гігабайти інформації тут). Крім того, ви можете вибрати, чи хочете ви, щоб дані надходили вам електронною поштою або додавали до параметра хмарного зберігання. Таким чином ви зможете отримати всередині знання, яке Google накопичив на вас протягом багатьох років.

Ви повинні нести відповідальність за свої дані

Немає нічого поганого в тому, що Google сканує вашу інформацію, щоб допомогти рекламодавцям зробити свою рекламу відповідно до ваших інтересів. Деякі люди можуть вирішити, що вважають за краще рекламувати товари та послуги, які вони насправді зацікавлені. Замість того, щоб заливатися додатками для речей, які вони ніколи не купували б. Однак це ваша інформація, і ви повинні бути в курсі інформації, яку ви надаєте Google. Крім того, добре бути в курсі того, що Google робить з цими даними. Ви можете налаштувати налаштування конфіденційності Google таким чином, щоб дещо покращити вашу конфіденційність. Однак бути абсолютно анонімним під час використання Google просто неможливо.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me