Власні налаштування конфіденційності Twitter | VPNOперегляд

Використання платформ соціальних медіа, таких як Twitter в Інтернеті, дуже схоже на те, що вдома у вас немає штор. Бувають випадки, коли ви не заперечуєте за тим, щоб ваші вікна були відкриті для світу, а інший час ви вважаєте за краще зберігати речі більш приватними. Керування налаштуваннями конфіденційності Twitter дозволяє контролювати, коли штори закриті, зберігаючи вашу інформацію приватною. Twitter знає про вас більше, ніж ви могли подумати. Виділивши лише кілька хвилин, щоб переглянути свої налаштування конфіденційності, ви можете зробити свою роботу в Інтернеті більш захищеною.


Проблеми конфіденційності Twitter

Twitter логотип СмартфонНещодавно акції Twitter зазнали невдачі, оскільки інвестиційні банкіри почали скорочувати акції, виходячи з проблем конфіденційності. Згідно з доповіддю Інвестопедії, є серйозні занепокоєння, що користувачі щебетання можуть повстати, коли на світ з’явиться використання приватних даних у Twitter. Twitter продає не тільки цільову рекламу, але й продає дані користувачів рекламодавцям. Це золота шахта інформації, яка зробить Twitter за 400 мільйонів доларів у 2018 році.

У 2017 році Twitter припинив підтримку функції «Не слідкувати». Зараз Twitter має код відстеження на багатьох веб-сайтах. Ці веб-сайти повідомляють у Twitter, коли ви відвідуєте їх. Це дозволяє Twitter відстежувати вашу активність на їх платформі. Крім того, вони можуть контролювати сайти, які ви відвідуєте за межами Twitter. Маючи на увазі ці проблеми, можливо, вдалий час оновити налаштування конфіденційності.

Пошук налаштувань конфіденційності Twitter

Перший крок до контролю над своїми настройками конфіденційності у Twitter – це пошук налаштувань, до яких ви маєте доступ. На будь-якому пристрої, який ви використовуєте, перейдіть до “Налаштування” та виберіть “Конфіденційність та безпека”.

Конфіденційність та безпека Twitter

Прокрутіть униз до “Персоналізація та дані” та виберіть “Редагувати”. Ви перебуваєте на сторінці “Персоналізація та дані” і можете почати змінювати налаштування конфіденційності Twitter.

Персоналізація та дані Twitter

Відредагуйте налаштування Twitter

Після того як ви пройшли шлях через лабіринт налаштувань, ви можете змінити кілька речей. Нижче ви знайдете список налаштувань, радимо ознайомитись.

Налаштування персоналізованих оголошень

У більшості випадків, коли додаток персоналізує ваш досвід, це означає, що вони використовують вашу інформацію, щоб зробити рекламу, яку ви бачите, більш важливою для вас. У випадку Twitter моніторинг відбувається через вашу діяльність у Twitter. Але вони також знають, яким пристроєм ви користуєтесь та місця, в які ви їдете. Крім того, Twitter відстежує веб-сайти та додатки, які ви використовуєте, які інтегруються з Twitter. Натомість вони можуть надати ваші дані третім сторонам. Twitter вибирає ці параметри за замовчуванням, але ви можете змінити ці налаштування відповідно до ваших уподобань.

Налаштування персоналізованих оголошень у Twitter

Залишивши цей прапорець прапором, Twitter може відстежувати твіти, які ви читаєте чи відповідати, а також твіти, які ви надсилаєте. Цей параметр також дає Твіттеру дозвіл поєднувати вашу діяльність у Twitter із іншою активністю в Інтернеті. Якщо ви відвідаєте веб-сайт компанії на пристрої, на якому ви увійшли в Twitter, вони зможуть використовувати цю інформацію. Наприклад, вони можуть показувати вам рекламу з подібних веб-сайтів чи підприємств. Twitter також може поділитися цією інформацією з рекламодавцями. Таким чином вони можуть показувати вам більш релевантну рекламу про цей бізнес, навіть якщо ви не в Twitter.

Якщо ви не хочете ділитися цією інформацією з Twitter та його рекламодавцями, просто зніміть прапорець біля Персоналізовані оголошення.

Персоналізація на основі вашого пристрою

Персоналізація Twitter на основі пристрою

Це поле дає Twitter можливість відстежувати, з якого пристрою ви отримуєте доступ до Twitter, і відповідно «покращувати свій досвід». Так, наприклад, якщо ви схильні перевіряти сайти новин на своєму ноутбуці, як ви використовуєте Twitter, і схильні перевіряти новини розваг на своєму телефоні, Twitter буде показувати більше рекламних новин, пов’язаних із досвідом вашого ноутбука, та більше реклами, пов’язаної з розвагами, під час роботи на вашому телефоні телефон. Twitter робить це, відстежуючи веб-сайти та додатки, які ви використовуєте, які також використовують Twitter. навіть коли ви не використовуєте Twitter.

Якщо зняти цей прапорець, ви зупините цей рівень персоналізації для всіх своїх пристроїв.

Персоналізація на основі місцезнаходження

Twitter персоналізує вашу рекламну діяльність на основі кількох факторів. Наприклад, вони перевіряють, де ви зареєструвались у Twitter, де ви зараз перебуваєте та інші місця, де ви були. Залишивши прапорець “Персоналізувати на основі місць, у яких ви були”, дайте дозволу щебетати на це, відстежуючи своє місцезнаходження. Twitter може відстежувати ваше місцезнаходження за допомогою служб локації телефону, через Wi-Fi, який ви використовуєте, і навіть потенційно через з’єднання Bluetooth.

Twitter використовуватиме інформацію про ваше місцезнаходження, щоб показувати вам оголошення, пов’язані з підприємствами поблизу вашого поточного місцезнаходження. Ви навіть можете бачити рекламу для підприємств по маршруту, який часто подорожуєте. Наприклад, якщо кожного дня, коли ви їдете до школи дитини та до неї, ви передаєте хлібобулочну, яка рекламує у Twitter, ви можете побачити рекламу цієї пекарні, що з’явиться наступного разу, коли ви ввійдете в систему.

Персоналізація Twitter на основі місць, у яких ви були

Якщо ви не хочете ділитися своїм місцезнаходженням з Twitter та його рекламодавцями, зніміть цей прапорець, щоб вимкнути моніторинг місцезнаходження Twitter.

Моніторинг даних у Twitter

Також Twitter пропонує два варіанти, які ви можете скасувати, щоб змінити спосіб моніторингу та обміну вашою інформацією Twitter. Один – “Відстежуйте, де ви бачите вміст Twitter у мережі”. Цей параметр відстежує вашу активність на веб-сайтах і зберігає вашу історію веб-пошуку, щоб запропонувати вам інші веб-сайти та акаунти Twitter, які ви хочете дотримуватися.

Відстеження даних Twitter

У другому полі “Поділіться своїми даними з діловими партнерами Twitter” надано дозвіл Twitter надавати приватні дані про вас, які не включені у ваш профіль Twitter. Сюди входить вміст, який ви подивилися, та ваші інтереси на основі вашого профілю Twitter.

Twitter відключить усіхЗніміть цей прапорець, щоб увімкнути Twitter моніторинг та обмін вашою інформацією. Крім того, якщо ви хочете, щоб Twitter не використовував жодного з цих налаштувань персоналізації та даних, ви можете вибрати “Вимкнути всіх” у верхній частині списку, щоб зняти галочку з кожного з них. Звичайно, ви не матимете переваги відповідної реклами. Однак ви можете відчувати себе більш захищеними, знаючи, що ваша конфіденційність захищена.

Інші важливі параметри конфіденційності

Поверніться до екрана «Конфіденційність та безпека», щоб знайти кілька інших налаштувань конфіденційності, які ви, можливо, захочете змінити. За замовчуванням Twitter включає інформацію про місцезнаходження у ваших твітах. Якщо ви не хочете, щоб ця інформація була опублікована, зніміть прапорець “Твіт із місцеположенням”. Щоб видалити інформацію про місцеположення, вже пов’язану з твітами, натисніть кнопку “Видалити інформацію про місцезнаходження”.

Зазвичай ваші твіти є загальнодоступними для всіх, хто хоче їх переглянути. Установивши прапорець “Захистити твіти”, лише ті, кого ви затвердили, зможуть отримати доступ до твітів..

Змініть налаштування в розділі “Позначення фотографій”, щоб не допустити того, щоб хтось міг позначити вас на фотографії. Ви можете дозволити підписникам лише тегувати вас, дозволити будь-кому тегувати вас або заборонити комусь тегувати вас на фотографії.

Звичайно, Twitter час від часу оновлює свою політику конфіденційності. Таким чином, рекомендується періодично повторно перевіряти ці налаштування, щоб переконатися, що ви лише обмінюєтесь інформацією, яку ви бажаєте.

Ви контролюєте свою конфіденційність в Інтернеті

Ваша конфіденційність в Інтернеті важлива. Хоча вам може бути зручно ділитися деякою інформацією, вам не доведеться надавати всю свою інформацію рекламодавцям та іншим підприємствам. Не забудьте ознайомитись з іншими нашими статтями щодо захисту налаштувань конфіденційності в Instagram, WhatsApp та Google.

Для подальшого покращення конфіденційності в Інтернеті розгляньте можливість підключення через віртуальну приватну мережу (VPN). Якісний VPN може допомогти анонімізувати вашу інформацію в Інтернеті, захистивши вас від компаній, які відстежують вашу інформацію в Інтернеті. VPN також надають безліч переваг, включаючи доступ до вмісту, обмеженого певними географічними місцями. Крім того, за допомогою VPN ви можете уникнути брандмауерів на роботі або в інших обмежених місцях.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me