Візьміть на себе відповідальність за налаштування конфіденційності Google | VPNOперегляд

Перевірка конфіденційності GoogleУсі ми мали досвід пошуку продукту в Google, лише щоб реклама цього продукту з’являлася всюди, де ви шукаєте в Інтернеті протягом наступних кількох днів. Націлена реклама є основним джерелом доходу Google. Google додатково вдосконалює свої дані про вас, щоб забезпечити кращу інформацію для рекламодавців. Вони роблять це, відстежуючи ваше місцезнаходження за допомогою програми Google і карт Google. Крім того, вони відзначають, які відео YouTube ви шукаєте та переглядаєте, та багато іншого. Насправді кількість інформації, яку Google може зібрати про вас, є приголомшливою. Відстеження та коригування налаштувань конфіденційності Google – це один із способів забезпечення конфіденційності в Інтернеті.


Проблеми конфіденційності та Google

У нещодавньому коментарі, опублікованому на CNBC, генеральний директор компанії Duck Duck Go, пошукової машини для тих, хто стурбований приватністю, вказав на величезну кількість інформації, яку Google збирає у своїх користувачів. Більшість веб-сайтів мають приховані на ньому трекери Google, що дозволяє Google відслідковувати вас не лише, коли ви перебуваєте на веб-сторінці Google, але й майже на всіх веб-сайтах, які ви відвідуєте за день. Ви можете подумати, що це просто конкурент, який відлякує людей, але цифри підкріплюють його. Конгрес США майже не вживав заходів щодо обмеження можливостей Google у пилососі вантажівок на своїх користувачів. За великим рахунком, Google регламентує себе з питань конфіденційності. Хоча підтримка хорошого публічного іміджу важлива для Google, вона майже повністю отримує дохід від цільової реклами. Наскільки це впливає на рішення Google? І що це говорить нам про те, що Google щойно видалив “Не будь зла” зі свого Кодексу поведінки.

Пошук налаштувань конфіденційності Google

Як ви, можливо, помітили час від часу зміни Політики конфіденційності Google. Компанія спростила доступ до налаштувань та елементів керування, необхідних для керування налаштуваннями конфіденційності – якщо ви знаєте, куди йти! Нижче ви можете дізнатись, які налаштування ви можете внести в налаштування для покращення конфіденційності.

Одне з перших місць для відвідування – сторінка конфіденційності Google. Тут Google викладає, як вони використовують інформацію, яку вони збирають, щоб покращити вашу роботу в Інтернеті та полегшити ваше життя. Звичайно, вони також продають цю інформацію рекламодавцям. Ви самі приймете рішення щодо інформації, якою ви будете ділитися, і що ви віддаєте перевагу залишати приватним. Однак використання Google завжди обійдеться вам.

Ласкаво просимо в обліковий запис Google

На сторінці конфіденційності ви можете перейти на сторінку “Мій обліковий запис”, яка дозволить вам змінити налаштування конфіденційності. Одним із найпомітніших сфер цієї сторінки є розділ “Вхід та безпека”. Тут ви можете змінити свій пароль і відстежити, які пристрої використовувались для входу у ваш обліковий запис Google. Постійне оновлення пароля із сильною комбінацією – це хороший захід безпеки.

Перевірка конфіденційності невеликаВи також побачите область з позначкою “Перевірка конфіденційності”. Це допоможе вам ознайомитися з різними варіантами конфіденційності, які ви можете змінити в Google. Натиснувши “Почати”, розпочнеться процес оновлення налаштувань конфіденційності.

Які параметри можна змінити?

На сторінці перевірки конфіденційності ви можете налаштувати налаштування під свої вподобання. Це не лише надає вам можливість отримати більшу конфіденційність, але й показує, які типи даних збирає Google. Нижче ви можете прочитати про всі різні розділи та про те, як можна налаштувати налаштування. Ви побачите, що Google збирає інформацію про все, від пошукових запитів, до місць, які ви відвідали.

Активність в Інтернеті та додатках

Google регулярно стежить за веб-сайтами, які ви відвідуєте в Інтернеті, використовуючи браузер Chrome. Крім того, вони відстежують додатки, які ви використовуєте на телефоні, типи речей та місць, де ви шукаєте, та інше. Коли ви починаєте вводити веб-пошук або Інтернет-адресу, Google пропонує пропозиції, які могли б завершити ваш пошук. Ці пропозиції походять від аналізу вашого профілю. Це робить ваше серфінг швидшим та інтуїтивнішим. Google обмінюється цією інформацією на всіх ваших пристроях та між додатками, такими як Chrome, Карти, Google Assistant та інші.

Щоб змінити цю поведінку, потрібно натиснути кнопку “Керувати веб & Активність програми “, на наступному екрані натисніть” Змінити налаштування “. На наступному екрані можна остаточно вимкнути цю опцію або обмежити, через які програми Google може збирати інформацію.

Веб-діяльність

Історія місцезнаходжень

Використання Google вашої історії місцезнаходжень може бути однією з найбільш тривожних особливостей Google для тих, хто турбується про їх конфіденційність. Компанія може передбачити, чи їздите ви на велосипеді, на прогулянку чи на автомобілі на основі даних про ваше місцезнаходження. Google також відстежує вас через Wi-Fi поблизу і може відстежувати вас через Bluetooth – навіть якщо вимкнено Bluetooth. В обмін Google надасть інформацію про трафік за звичними маршрутами та націленими оголошеннями на основі вашого місцезнаходження. Google робить це, аналізуючи звичні маршрути, які включатимуть вашу домашню адресу, робоче місце, куди ви відводите дітей у школу, і ваш улюблений бар, у який ви потрапляєте після роботи.

Google наполягає, що вони не продають цю інформацію рекламодавцям. Однак якщо ви шукаєте ресторан поблизу, він використовує ваше місцеположення для кращих пропозицій. Це, безумовно, робить рекламу через Google більш цінною для бізнесу.

Якщо ви хочете вимкнути відстеження місцезнаходження Google, на екрані “Перевірка конфіденційності” натисніть “Керувати історією місцезнаходжень”. Це переведе вас до карти, де відображається кожне відвідуване вами місце. Звідти натисніть на “Керувати історією місцеположень”, і ви нарешті з’явиться на екрані, де ви можете відключити відстеження місцезнаходження Google.

Історія місцезнаходжень

Інформація про пристрій

Інформація про пристрій дозволяє Google розпізнавати імена контактів у вашому телефоні, розпізнавати події у вашому календарі та програми, які ви використовуєте. Google використовує цю інформацію для розпізнавання, коли ви попросите її зателефонувати на збережений вами контакт. Щоб вимкнути цю функцію, натисніть на Керувати інформацією про пристрій, а потім натисніть Змінити налаштування, щоб вийти на екран, де ви можете вимкнути цю інформацію.

Інформація про пристрій

Голосова та звукова діяльність

Коли ви говорите “Привіт Google”, це запускає помічника Google слухати та виконувати всі команди, які наступні. Щоб бути готовим почути вас у будь-який час, коли ви даєте команди, ваш пристрій повинен постійно слухати ці тригерні слова. Однак є й інші варіанти. Ви можете обмежити прослуховування Google Voice лише тоді, коли ви запускаєте його певною дією. Наприклад, ви можете утримувати кнопку додому, щоб підтягнути помічника і прослухати команду.

Google також записує ваш голос, щоб програма легше зрозуміла вас. Якщо це не функція, яку ви вважаєте за краще ввімкнути, у вікні «Перевірка конфіденційності» натисніть «Керувати голосом & Аудіоактивність ”. З “Голосу” & Екран аудіоактивності », натисніть« Змінити налаштування ». Це відкриє екран, де ви можете вимкнути функцію запису голосу.

Голосова активність

Історія пошуку YouTube і історія перегляду

Якщо ви думаєте про пошукову систему Google, ви, мабуть, пам’ятаєте екран Google.com, де ви проводите більшість пошукових запитів. Однак у YouTube, програми Google, є понад мільярд користувачів. Щодня мільйони користувачів шукають на YouTube інформацію, практичні відео, розваги тощо. Google записує дані та використовує їх, щоб допомогти створити “більш персоналізований досвід у сервісах Google”. Це означає, що пошук на YouTube буде розповсюджуватися у всіх службах Google, які ви використовуєте, щоб створити більш персоналізований профіль, який вам подобається та не подобається.

Ви можете керувати своїми даними та вимкнути цю функцію, щоб зберегти ваші особисті дані більш приватними. У розділі “Перевірка конфіденційності” натисніть “Керувати історією пошуку YouTube”. Це перенесе вас на сторінку активності, де ви можете видалити пошукові запити YouTube зі свого запису. Хоча не можна одночасно видалити всі пошукові запити, ви можете натиснути три крапки поруч із датою та натиснути Видалити, щоб видалити всі пошуки з цього дня. Ви також можете шукати речі, які ви шукали, і які ви хотіли б видалити зі свого запису. Нагорі введіть “Джастін Бібер”, щоб знайти кожен раз, коли ви шукали Джастіна Бібера. Потім можна видалити кожен із цих пошуків, щоб приховати свою любов до Бібера – будь-якою мірою від Google.

Клацніть на “Змінити налаштування”, і ви перейдете на екран, щоб зупинити Google від запису ваших пошуків у майбутньому. Таким же чином Google зберігає записи відео, яке ви переглядаєте на YouTube. На екрані “Перевірка конфіденційності” натисніть “Керувати історією перегляду YouTube”. Це перенесе вас на екран активності, де ви можете шукати та видаляти відео, які ви переглядали на YouTube, із запису Google. Натисніть “Змінити налаштування”, щоб Google не відстежував майбутні відео, які ви переглядаєте на YouTube.

Історія YouTube

Інші кроки щодо захисту вашої конфіденційності

Досягнення Google через Інтернет широко поширене, і більшість із нас покладаються на послуги, які надає Google. Це майже неможливо уникнути того, щоб Google відслідковував частину вашої інформації в Інтернеті. Окрім наведених вище кроків, ви можете зробити, щоб зменшити свій слід у Google. Поширення веб-пошуку в різних пошукових системах допомагає будь-якій компанії створити загальну картину того, ким ви є. Використання різних браузерів для доступу до різних типів інформації також може допомогти заблудити вашу інформацію в Інтернеті.

Використання VPN для підключення до Інтернету може поставити посередника між вами та інформацією, яку ви шукаєте в Інтернеті. Просто пошук в Інтернеті, пошук на YouTube та перегляд VPN можуть обмежувати інформацію, яку Google може зібрати про ваші звички в Інтернеті. Спробуйте підписатися на якісну послугу VPN, щоб захистити свою конфіденційність.

Пам’ятайте, що це не спрацює, якщо ви ввійшли в будь-який із своїх облікових записів Google. Сюди входять такі речі, як YouTube та Gmail. Однак, змінивши налаштування свого облікового запису Google, ви вже можете обмежити те, що Google знає про вас!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me