Ви перевірили налаштування конфіденційності WhatsApp? | VPNOперегляд

WhatsApp – духовний наступник текстових повідомлень, на який ми витрачали стільки грошей у своєму щомісячному телефонному плані. Хоча WhatsApp включає багато корисних функцій, він також може зробити приватну інформацію легко доступною. Ви можете не знати, що Facebook належить WhatsApp. З ростом занепокоєння з приводу того, як Facebook використовує вашу інформацію, можливо, вдалий час зробити перевірку ваших налаштувань конфіденційності WhatsApp.


Побоювання конфіденційності щодо WhatsApp

Facebook придбав WhatsApp у співзасновників Яна Кума та Брайана Актона в 2014 році. Актон покинув компанію в 2017 році і часто жорстоко критикував Facebook за підхід до питань конфіденційності. 30 квітня 2018 року Ян Кум заявив, що теж покидає компанію. Хоча повідомлення Кума не критично ставилося до компанії, люди за кадром повідомляють, що він також стурбований тим, що Facebook використовує особисту інформацію WhatsApp. Це повністю говорить про те, що творці WhatApp стрибали на кораблі.

WhatsApp за замовчуванням збирає велику кількість інформації про користувачів у додатку. Налаштування параметрів конфіденційності WhatsApp може допомогти вам обмежити дані, зібрані додатком, лише тією інформацією, яку ви надаєте комфортно. Однак добре пам’ятати, що ви не можете використовувати WhatApp, не розсипаючи якусь особисту інформацію. Є кілька альтернатив WhatsApp, які ви можете подивитися, якщо ви хочете залишитися справді анонімним.

Змініть налаштування конфіденційності WhatsApp

Якщо ви хочете відрегулювати налаштування конфіденційності WhatsApp, ви можете ознайомитись з наведеним нижче оглядом. Ми пояснюємо, де ви можете знайти потрібні налаштування. Крім того, ви можете побачити, що ви можете змінити, щоб підвищити свою конфіденційність на WhatsApp.

Знайдіть свої налаштування конфіденційності WhatsApp

У WhatsApp натисніть кнопку меню. Звідти натисніть «Налаштування» та шукайте «Обліковий запис». У розділі “Обліковий запис” ви знайдете “Конфіденційність”. Тут знаходяться налаштування конфіденційності, які ви шукаєте. За замовчуванням WhatsApp дозволяє будь-якому користувачеві бачити вашу фотографію профілю, розділ «про», коли ви останній раз працювали в додатку та чи читали ви отримане повідомлення.

Керування квитанціями про читання

Повідомлення WhatsAppЗа замовчуванням, коли ви отримуєте повідомлення в WhatsApp, будь-який користувач може бачити, читаючи повідомлення. Ви можете вимкнути цю функцію для окремих повідомлень. Іноді може бути хорошою ідеєю не повідомляти автоматично відправника про те, що ви бачили їх повідомлення. Це може дати вам час подумати над відповіддю перед поверненням повідомлення. Однак для групових повідомлень завжди увімкнено читання квитанцій.

Розуміння останнього побаченого

Функція “Останнє побачення” показує іншим, коли ви востаннє працювали в WhatsApp. Це може бути корисно дізнатися, чи нещодавно перевірена особа, з якою ви спілкуєтесь, чи не була активною протягом декількох днів. Ви, можливо, не хочете, щоб ця інформація була доступна іншим.

WhatsApp надає кілька інших варіантів на вибір. Виберіть “Ніхто”, щоб переконатися, що остання переглянута інформація нікому не доступна. Ви повинні знати, якщо ви виберете цей параметр, ви також не зможете побачити інформацію останнього побачення інших людей. Ви також можете обмежити цю інформацію лише іншим у списку контактів. Для багатьох це розумний компроміс між корисністю та надмірним обміном.

WhatsApp онлайн VPNOverview

Також слід пам’ятати, що немає варіантів приховувати, коли ви перебуваєте в Інтернеті. Ця інформація залишається загальнодоступною незалежно від того, які варіанти ви вибрали. WhatsApp також сигналізує під час набору тексту. Якщо ви хочете залишати свою діяльність в Інтернеті більш приватною, WhatsApp не пропонує такої безпеки.

Керування локальним місцезнаходженням

Налаштування місцеположення знаходяться в іншому розділі налаштувань, ніж у налаштуваннях конфіденційності. WhatsApp надає можливість ділитися своїм поточним місцеположенням з іншими в індивідуальному чи груповому чаті. Коли ви ділитесь своїм місцеположенням, ви можете встановити час, щоб продовжувати ділитися своїм місцезнаходженням, або WhatsApp продовжуватиме ділитися, поки ви не скажете йому припинити. Якщо ви вирішили поділитися своїм місцеположенням раніше, не встановлюючи термін придатності, можливо, ви захочете припинити ділитися своїм місцезнаходженням.

У меню “Налаштування” перейдіть до розділу “Додатки” & Сповіщення “та натисніть” Дозволи на програму “. Знайдіть опцію Місцезнаходження та торкніться цього. Тут ви можете вимкнути всі дозволи про місцезнаходження та припинити ділитися своїм місцезнаходженням. Якщо ви просто хочете припинити ділитися своїм місцеположенням у чаті, відкрийте цей чат і торкніться “Зупинити спільний доступ”.

Керування конфіденційністю в Інтернеті

Facebook належить і WhatsApp, і Instagram. Інформація про будь-яку з цих платформ може надходити до рекламодавців на будь-якій із цих платформ, а також доходить до вас у пошукових запитах Google та інших веб-сайтах в Інтернеті. У взаємопов’язаному світі в Інтернеті, навіть якщо ваші налаштування конфіденційності в WhatsApp встановлені так, як вам завгодно, може бути важко захистити свою конфіденційність в Інтернеті..

Першим кроком може стати налаштування конфіденційності у всіх додатках соціальних мереж, якими ви користуєтесь. Ми написали посібники для багатьох з них, включаючи: Facebook, Instagram, SnapChat та Google.

VPN-з'єднанняІншим, більш безпечним варіантом буде отримання віртуальної приватної мережі (VPN). Це ставить посередника між вами та службами, якими ви користуєтесь в Інтернеті, щоб захистити свою конфіденційність. Якісна послуга VPN забезпечить більш високий рівень анонімності без шкоди для швидкості та зручності. Крім того, послуга VPN може надавати інші переваги, такі як можливість передавати американську версію Netflix під час подорожі за кордон або обходу брандмауерів, які заважають працювати певним веб-сайтам на роботі. Для отримання додаткової інформації про VPN та про те, як вони можуть сприяти покращенню конфіденційності в Інтернеті, перейдіть до нашої основної статті про VPN.

Який би варіант ви не вибрали, безпека в Інтернеті з кожним днем ​​стає все важливішою. Знайте, що не вся ваша інформація є безпечною в руках великих компаній із соціальних медіа.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me