Сховати або змінити свою IP-адресу: переглядати вільно! | VPNOперегляд

За останні роки наша конфіденційність та захист наших персональних даних стають все більш важливими. Можливо, ви чули, що корисно змінити або приховати свою IP-адресу під час веб-пошуку в Інтернеті. Google, платформи соціальних медіа та навіть секретні служби широко відстежують вашу поведінку в Інтернеті. Незважаючи на те, що зараз це загальновідомі відомості, багато людей все ще не приховують свою IP-адресу так, як слід. Ці люди ризикують конфіденційністю. Можливо, вони вважають, що не потрібно приховувати своє життя в Інтернеті, тому що їм немає чого приховувати. Однак є багато інших причин зміни IP-адреси. Ви потрапите на прокладку і поміняєте свою? У цій статті ми пояснимо, як ви можете легко приховати та змінити свою IP-адресу – і чому ви цього хочете.


Що таке IP-адреса?

Зміна графіки IP-адреси“IP” в IP-адресі означає “Інтернет-протокол”. IP-адреса – це унікальна серія номерів, присвоєна будь-якому інтернет-з’єднанню. Ці номери дозволяють ідентифікувати ваш пристрій під час підключення до Інтернету. IP-адреса є важливою для передачі та отримання даних через Інтернет. Без цього ви не змогли б виконувати навіть найосновніші завдання в Інтернеті.

Однак ваша IP-адреса також може порушити вашу конфіденційність. Він розкриває ваше загальне місцезнаходження, і треті сторони можуть використовувати його для відстеження вашої онлайн-діяльності. Більше того, веб-сайти та уряди можуть вирішити не показувати вам певні сторінки чи послуги залежно від вашого місцезнаходження. Ще гірше, що кіберзлочинці можуть перехопити ваш IP та завдати всілякі збитки вашому пристрою. З цієї причини багато користувачів вирішують приховати або змінити свою IP-адресу. Один з найкращих і найпростіших способів зробити це за допомогою надійного VPN. Служба VPN, яку ми рекомендуємо, – це CyberGhost. Цей провайдер пропонує великі швидкості та сильно фокусується на безпеці та конфіденційності. Більше того, це дуже дешево і зручно для користувачів, тому це чудова VPN, з якою можна розпочати роботу. Якщо ви хочете перевірити наш особистий досвід роботи з цим провайдером, ви можете ознайомитися з нашим обширним оглядом CyberGhost.

Ви б краще спробувати спершу обмежений, безкоштовний VPN? Сміливо перегляньте наш список найкращих безкоштовних VPN на ринку в даний момент. Це наші особисті фаворити, всі вони надійні і хороший вибір для всіх, хто хоче спробувати VPN, перш ніж взяти на себе річний контракт.

Як змінити свою IP-адресу за допомогою VPN: покрокове керівництво

Щоб зробити це максимально простим, ми покажемо вам, як змінити свою IP-адресу, використовуючи крок за кроком VPN. Як приклад, ми будемо використовувати CyberGhost. Процес налаштування вашого VPN є досить простим. Щоб змінити свою IP-адресу за допомогою CyberGhost, все, що вам потрібно зробити, – це виконати наступні дії:

 1. Натисніть це посилання перейти на веб-сайт CyberGhost
 2. Натисніть кнопку, щоб вимагати угоди. Ви автоматично перейдете на сторінку цін
 3. Виберіть договір що вам найбільше підходить (щомісяця, щорічно тощо)
 4. Виберіть спосіб оплати ви хочете використовувати і введіть свою електронну пошту
 5. Увійти на веб-сайті CyberGhost та завантажити клієнт VPN що працює у вашій операційній системі
 6. Відкрийте інсталяційний файл як тільки завантаження завершено
 7. Пройдіть процес встановлення повністю встановити VPN на своєму пристрої
 8. Відкрийте встановлене програмне забезпечення VPN
 9. Увійти з обліковим записом, який ви зробили
 10. Натисніть “Серфінг анонімно‘Та увімкніть VPN

Щойно VPN підключиться, ваша власна IP-адреса буде прихована, і ви перейдете на IP-адресу вибраного сервера VPN. Поки це з’єднання буде, ви зможете безпечно та анонімно користуватися Інтернетом. Залиште програмне забезпечення VPN працювати у фоновому режимі, і ваше з’єднання буде захищено.

Якщо ви хочете, ви можете змінити місце “нового” IP-адреси, вибравши інший сервер. Просто прокрутіть меню сервера та оберіть країну, в якій хочете розмістити ваш новий IP-адрес. Роблячи це розумно, ви зможете обійти гео обмеження, розміщені на веб-сайтах, про що ми більш детально підемо пізніше.

Чому слід ховати чи змінювати свою IP-адресу?

Ноутбук із замкомПриховування вашої IP-адреси – це спосіб захисту конфіденційності та анонімності в Інтернеті. Зміна вашої IP-адреси на інший IP може значно збільшити вашу свободу в Інтернеті. Зазвичай приховування та зміна вашої IP-адреси відбувається за один раз, наприклад, коли ви використовуєте VPN. Це означає, що ви можете отримати як додатковий захист, так і більше доступу до Інтернету за допомогою лише одного рішення. Змініть свій IP-адресу, і ви отримаєте:

Не дозволяйте провайдеру та іншим третім сторонам відстежувати вас

Ваш постачальник послуг Інтернету (ISP) та інші треті сторони регулярно відстежують онлайн-діяльність користувачів за їх IP-адресою. У Сполучених Штатах, як і в багатьох інших країнах, це абсолютно законно, щоб це зробили. Крім запису вашої онлайн-діяльності, ваш Інтернет-провайдер може ділитися цією інформацією з іншими сторонами. Наприклад, вони можуть передати ваші особисті дані уряду, якщо вони цього попросять. Вони навіть могли продати вашу історію перегляду рекламодавцям в обмін на прибуток.

Не тільки ваш Інтернет-провайдер, але й веб-сайти, платформи соціальних медіа та рекламні мережі можуть реєструвати ваші онлайн-дії та звички перегляду. Зазвичай вони продають ці дані рекламним компаніям, тому вони можуть показувати вам рекламу з урахуванням ваших конкретних інтересів. Якщо ви приховуєте свою IP-адресу, ваш Інтернет-провайдер, веб-сайти, соціальні мережі та інші треті сторони більше не зможуть відстежувати вас і ваш пристрій.

Будьте безпечні та анонімні на (загальнодоступних) точках доступу до Wi-Fi

Під час використання загальнодоступного Wi-Fi важливо вжити належних заходів безпеки, щоб захистити вашу IP-адресу та іншу особисту інформацію. Хоча точки доступу до Wi-Fi надзвичайно зручні, вони також дуже небезпечні. Усі в мережі могли бачити вашу IP-адресу та шпигувати за вашою діяльністю. Це залишає вас вразливими до кіберзлочинців та інших людей з поганими намірами. Приховування вашої IP-адреси – важливий крок до захисту вашої особистої інформації та веб-перегляду в незахищеній загальнодоступній Wi-Fi мережі.

До певної міри це стосується і домашньої мережі. Навіть ваша родина, сусідки по кімнаті та колеги могли легко бачити, що ви робите в Інтернеті, якщо вони трохи підковані. Якщо це не завжди може бути проблемою, це безумовно може призвести до деяких нещасних обставин. Що робити, якщо ви знайшли для мами дивовижний подарунок на день народження, про який ви не хочете, щоб вона нічого не знала? Що робити, якщо ваша бізнес-мережа не дає доступу до соціальних медіа, але вам дійсно потрібно користуватися Twitter – з будь-якої причини? У всіх цих випадках вам може допомогти зміна вашої IP-адреси.

Безпечно завантажуйте торренти

Більшість країн світу мають закони щодо завантажень. Зазвичай, коли матеріали (музика, фільми, книги) розповсюджуються в Інтернеті без дозволу власника, це вважається незаконним. Деякі національні авторські організації активно намагаються припинити цю практику. Залежно від місця проживання, завантаження незаконних матеріалів може призвести до штрафу.

Більше того, завантаження будь-чого може бути небезпечним, оскільки хакери та шкідливі торренти можуть використовувати вашу IP-адресу для відстеження всіх завантажень. Ця інформація може використовуватися у всіляких нелегальних способах. Кіберзлочинці можуть надіслати вам “фальшивий штраф”, видаючи себе за офіційну організацію, яка бореться за авторські права, хоча вони насправді є лише за вашими грошима. Навіть якщо ви завантажили щось повністю легально, вони все ще можуть спробувати вичавити гроші з вас, погрожуючи розкрити свої завантажені файли громадськості – чогось справді хочете уникнути.

Завдяки цим кіберзлочинцям та організаціям, які відстежують вашу онлайн-діяльність, швидше за все ви хочете повернути частину конфіденційності. Ви можете зробити це за допомогою VPN, щоб приховати свою IP-адресу та завантажити безпечно та приватно.

Обійдіть гео обмеження

Карта з розташуваннямПопулярна причина, коли деякі користувачі змінюють свою IP-адресу, тому що це допомагає їм отримувати доступ до вмісту, обмеженого географією. Сюди входять веб-сайти та сервіси потокової передачі (або конкретний вміст цих служб), які доступні лише в певних країнах. Наприклад, потокові послуги, такі як Hulu та HBO GO, доступні лише користувачам у Сполучених Штатах. Однак якщо користувач із Великобританії хоче отримати доступ до цих послуг, він може обійти це регіональне обмеження, маскуючи свою справжню IP-адресу та змінивши її на американську. Найчастіше це робиться з VPN, який можна запрограмувати для передачі даних через сервер, що базується в іншій країні. Потім ваша IP-адреса походить з іншої країни.

Обхід урядової цензури

У деяких країнах, таких як Китай та Іран, широко застосовується сувора (онлайн) урядова цензура. Ці уряди, як правило, обмежують доступ до великої кількості контенту та уважно стежать за онлайн-активністю своїх громадян. Вони спрямовані на контроль ЗМІ та новин, щоб вони могли впливати на їхнє населення. Ви можете обійти ці обмеження і не допустити, щоб уряд шпигував за вами, змінивши вашу IP-адресу. Якщо ви використовуєте VPN для маскування своєї справжньої IP-адреси, уряд не зможе побачити, що ви робите в Інтернеті.

Як приховати або змінити свою IP-адресу?

Є кілька способів приховати або змінити свою IP-адресу. Деякі з них набагато безпечніші за інші. Щоб отримати найкращий огляд, ми обговоримо найпоширеніші варіанти маскування вашої IP-адреси, порівнюючи їх між собою під час проходження.

Інвестуйте у якісну VPN

Щит VPNЯк ми вже пропонували в інших розділах цієї статті, найбезпечнішим способом приховати свою IP-адресу є використання високоякісної послуги VPN. VPN – це захищене мережеве з’єднання, яке передає ваші дані через віддалені сервери. Більше того, VPN шифрує ваші дані, додаючи додатковий рівень безпеки. Під час підключення до VPN ваша реальна IP-адреса прихована, і ви замість цього отримуєте IP-адресу одного з віддалених серверів вашого постачальника VPN. Треті сторони бачитимуть лише IP-адресу сервера VPN, що робить їх дуже важким, якщо не неможливим, відстежувати ваш трафік даних назад до вас.

Якщо ви хочете почати користуватися VPN, ви можете просто придбати його у надійного постачальника, як ми описали вище. Крім CyberGhost, є багато інших чудових VPN-провайдерів, такі як ExpressVPN та NordVPN.

Використовуйте проксі-сервер

Проксі-сервери – це ще один метод, який ви можете використовувати, щоб приховати або змінити справжню IP-адресу. Важливим фактом, який слід зазначити, є те, що проксі-сервери не мають жодної функції захисту, яку має більшість VPN. Проксі – це тип сервера, який функціонує як посередник між користувачами та Інтернетом. Під час використання проксі-сервера всі ваші запити в Інтернеті будуть надсилатися через проксі-сервер. Потім проксі пересилає ваші запити на веб-сервер, до якого ви намагаєтесь звернутися. Під час цього процесу проксі-сервер змінює деякі ваші дані, включаючи вашу IP-адресу. Сервер проксі-сервера матиме власну IP-адресу. Оскільки всі ваші дані надсилаються туди, цей IP буде розісланий до іншої частини Інтернету, а не до вашої.

Проксі-сервери часто використовуються для доступу до контенту, обмеженого регіонами, особливо якщо мова йде про потокові послуги. Однак найкраще використовувати проксі-сервери лише при виконанні завдань з низькою ставкою, оскільки вони не шифрують ваші дані і не можуть перешкоджати доступу сторонніх осіб до них. Використовуючи проксі, ваш Інтернет-провайдер та інші треті сторони все ще можуть стежити за тим, що ви робите в Інтернеті. Коротше кажучи: проксі-сервери можуть бути дуже корисними для подолання гео-обмежень, але не повинні використовуватися для торрент-файлів чи інших заходів, що стосуються конфіденційності.

Завантажте браузер Tor

Логотип маршрутизатора Tor The цибуліЩе один варіант приховування вашої реальної IP-адреси – встановлення браузера Tor. Tor – це безкоштовний веб-переглядач, який ви можете використовувати для анонімного веб-пошуку в Інтернеті. Він шифрує ваші дані, а потім спрямовує їх через різні сервери (вузли Tor) по всьому світу. Це набагато складніше для інших відстежувати вашу діяльність в Інтернеті. Браузер Tor також приховує вашу IP-адресу, щоб інші сторони не могли його бачити. Одним із недоліків є те, що він шифрує лише Інтернет-трафік у своєму браузері, тому він не захистить вас так повно, як VPN. Крім того, оскільки ваші дані переносяться через безліч різних серверів, ваш досвід перегляду, ймовірно, буде значно повільнішим, на відміну від використання VPN верхнього рівня.

Підключіться до загальнодоступної точки доступу Wi-Fi

Останнім способом, який потрібно використовувати, якщо ви хочете приховати IP-адресу свого приватного підключення до Інтернету, – це замість цього підключитися до загальнодоступної точки доступу Wi-Fi. Хоча це може допомогти вам замаскувати справжню приватну IP-адресу, це дуже ризикована тактика. У цій ситуації ви приймаєте IP-адресу мережі Wi-Fi замість звичної. Однак, як ми вже згадували раніше, більшість загальнодоступних точок доступу до Wi-Fi далеко не безпечні, тому кожен, хто користується тією ж мережею, може вивчати вашу діяльність в Інтернеті. Якби вони хотіли, вони могли навіть перехопити ваші дані. Незважаючи на те, що ви можете приховати свою справжню IP-адресу, підключившись до загальнодоступної мережі Wi-Fi, це робить вас надзвичайно вразливими до хакерів. Якщо ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi, ми завжди радимо вам робити це за допомогою VPN, щоб захистити вас.

Заключні думки

Якщо ви не захистите свою IP-адресу, уряди, веб-сайти, які ви відвідуєте, ваш Інтернет-провайдер і навіть ті, хто користується тією ж мережею, можуть у будь-який час переглядати ваш трафік даних. Якщо вам не подобається ця ідея, розумно приховати свою IP-адресу. Це теж випадок, якщо ви думаєте, що вам нічого не приховувати. Те, що ви робите в Інтернеті, просто не є чиєюсь справою, а лише вашою.

Більше того, зміна вашого ІР приносить кілька приємних переваг. Наприклад, ви можете використовувати VPN, щоб отримати доступ до заблокованих веб-сайтів або географічного вмісту. Аналогічно, зміна вашої IP-адреси зробить набагато складніше для вашого провайдера відстежувати вас або шпигувати за вами, а також заважатиме рекламодавцям отримувати доступ до ваших даних. Що стосується приховування та зміни вашої IP-адреси, VPN – це, безумовно, найбільш безпечний і ефективний метод. Інвестуючи у надійний сервіс VPN, ви можете приховувати свою IP-адресу та підтримувати найвищий рівень конфіденційності та безпеки, коли ви в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map