Що Twitter знає про мене? | VPNOперегляд

Twitter – один з найбільших сайтів соціальних медіа у світі. Люди користуються платформою по всьому світу, щоб підтримувати причини та бути в курсі. Twitter надає цю послугу безкоштовно для користувачів, продаючи цільову рекламу, приносячи мільярди доларів доходу. Twitter збирає дивовижну кількість особистої інформації про вас, навіть якщо ви ніколи не входите в систему.


Яка ваша конфіденційність варта для вас?

Уявіть, якби хтось стежив за вами, читав через плече кожен раз, коли ви надсилали твіт, відвідували новий веб-сайт або натискали оголошення. Почуття вторгнення, яке ви відчуєте, змусить вас вжити заходів, щоб втратити грубий сталкер. Незважаючи на це, мільйони людей прокручують свій обліковий запис Twitter, не знаючи, що Twitter робить нотатки про все, що ви робите. Ви можете налаштувати свої налаштування конфіденційності Twitter, щоб повернути великий контроль над своїми даними. Однак Twitter все одно зможе отримати багато інформації про вас.

Мегафон світові

Інформація, розміщена у Twitter, є загальнодоступною. Якщо ви не захистили публікацію, вони доступні для всіх у світі. Ваші публікації можна шукати в Інтернеті, а те, що ви публікуєте, розкриває багато про те, ким ви є рекламодавці. Твітніть про поточну подію в новинах, а Twitter і рекламодавці можуть почати формувати думку про ваші політичні позиції. Опублікуйте жартівливе спостереження про свою роботу і Twitter зазначає тип роботи, яку ви виконуєте. Оголошення можуть з’являтися для допомоги у пошуку нової роботи або націлених на людей, які мають ймовірний щорічний дохід.

Порівнюючи твіти з іншими та помічаючи людей, яких ви стежите, Twitter може знати вашу стать та навіть ваш вік. Twitter об’єднує цю інформацію разом, навіть якщо ви не надали цю інформацію як частину інформації свого профілю. Якщо ви не вимкнете опцію позначення фотографій, Twitter може розпізнати ваше зображення та порівняти його з іншими зображеннями, знайденими у вас в Інтернеті. Потім вони дізнаються ще більше про те, хто ти, щоб налаштувати їх профіль.

Все, що ви публікуєте у Twitter, доступне третім особам через інтерфейси програмування відповідно до їх політики конфіденційності. Це дозволяє компаніям розчісуватись через Twitter і аналізувати ваші дані. Рекламодавці шукають користувачів, які поділяють думку чи інтерес, щоб краще орієнтувати свою рекламу. Вони також використовують інформацію для дослідження того, як ви можете відповісти на оголошення. Для невеликих масштабів вбудованих твітів це безкоштовно. Але Twitter стягує плату за широкомасштабний доступ до ваших даних.

Прихована інформація за твітами

Коли ви користуєтесь Twitter, навіть якщо ви просто прокручуєте твіти інших користувачів, Twitter отримує інформацію від вас. Тип пристрою, з яким ви спілкуєтесь, має велике значення для рекламодавців, а також для Twitter. Ви користуєтесь Twitter дворічним телефоном? Ви можете зробити ставку, що рекламодавці хотіли б це знати і продати вам нову.

Ви підтягуєте Twitter на зупинці? Наскільки корисно рекламодавцям знати ваш маршрут, щоб вони могли розміщувати націлені оголошення на ваш погляд у дорозі? Twitter отримує доступ до інформації про місцезнаходження з вашого пристрою для покращення реклами. Навіть якщо ви відрегулюєте налаштування конфіденційності, щоб зберегти своє місцезнаходження прихованим на твітах, воно доступне додатку.

IP-адреса пристрою, який ви з’єднуєте з точковими точками, саме там, де Twitter також надсилає дані. Це дає Twitter інформації про сусідство, в якому ви проживаєте, і де ви працюєте. Twitter відстежує, скільки часу ви проводите, використовуючи Twitter на роботі, зберігаючи вас часто та інше.

Twitter відстежує тип браузера, який ви використовуєте, операційну систему вашого пристрою та мобільний оператор. Ваша інформація є цінною для Twitter. Це допомагає рекламодавцям зрозуміти, хто ви є, і як презентувати рекламу, яка найкраще відповідає вашим інтересам. Чим краще Twitter вас знає, тим ціннішою є їх рекламна платформа. На основі мільярдів доларів щорічного доходу Twitter вони дуже добре знають вас.

Вам навіть не потрібно бути користувачем Twitter

Ви можете подумати, що постійне підслуховування Twitter не стосується вас, оскільки ви не переходите на Twitter. Але Twitter збирає інформацію про багатьох, хто не є їх платформою. Компанія має угоди з іншими веб-сайтами, які вставляють твіти та використовують Twitter іншими способами. Через ці угоди Twitter може відстежувати активність навіть тих, хто не користується їх послугою.

Коли ви сідаєте на веб-сайт, який має угоду з Twitter, вони отримують скарбницю інформації про вас. З вашої IP-адреси Twitter отримає точне уявлення про те, де ви знаходитесь. Це може сказати їм, де ви живете чи працюєте, залежно від вашого поточного місцезнаходження. Також Twitter дізнається веб-сайт, з якого ви прийшли, перш ніж перейти на відповідний веб-сайт. Коли ви вийдете з сайту, Twitter дізнається, куди ви пішли. Якщо ви дозволите cookie-файли у вашому браузері, ваша веб-активність може відслідковуватися далеко за межами наступного веб-сайту.

Рекламні партнерства

Звичайно, і в інтересах Twitter, і у рекламодавців найкраще співпрацювати над покращенням вашого профілю. З цією метою рекламодавці в Twitter часто діляться даними, які ви надали їхній компанії, або вони дізналися про вас іншими способами. Це може включати демографічну інформацію, таку як ваш вік, раса, стать та етнічна приналежність. Рекламодавці часто діляться хеш-адресами електронної пошти, за допомогою яких можна ідентифікувати вас. Партнери також діляться інформацією, яка їм належить, про ваші інтереси та діяльність в Інтернеті.

Якщо ви дозволите третій стороні отримати доступ до вашої інформації в Twitter, ваша особиста інформація може бути надана цим компаніям. Їх політика конфіденційності може дозволяти їм обмінюватися цією інформацією з іншими третіми сторонами. У деяких випадках це можна зробити без вашої активної згоди. Погоджуючись з їх “умовами та умовами”, вони дають імпліцитну згоду на обмін інформацією.

Що я можу зробити, щоб захистити свою конфіденційність у Twitter?

Огляд налаштувань конфіденційності у Twitter може допомогти захистити вашу інформацію. Провівши декілька хвилин, щоб перейти до налаштувань, ви можете обмежити інформацію, яку ви надаєте Twitter. Ви також можете обмежити, як ці дані використовуються, і переконатися, що ви більше можете сказати, що ділиться про вас.

Як ми вже бачили, Twitter збирає інформацію навіть від людей, які не є користувачами Twitter. Хороший спосіб не допустити отримання платформи такої кількості інформації, якою ви могли б анонімізувати ваші онлайн-дії.

Один з найкращих кроків, які ви можете вжити для запобігання вторгнення у вашу конфіденційність у Twitter та інших платформах, – це підписатися на якісну віртуальну приватну мережу (VPN). VPN допоможе зберегти вашу конфіденційність, зробивши вас більш анонімними в Інтернеті. Виділіть кілька хвилин, щоб дізнатися більше про те, як VPN покращує вашу конфіденційність, і про те, які постачальники послуг ви можете розглянути. Різні постачальники працюють краще для різних потреб. Знайдіть його, щоб найкраще відповідати вашим потребам та захистити свою конфіденційність.

Можливо, важливішим, ніж можливим захистом від збору даних, є обізнаність. Важливо знати, яку інформацію ви даруєте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me