Що Snapchat знає про мене? | VPNOперегляд

Snapchat був створений з метою наближення безпосередньої розмови віч-на-віч до соціальних медіа. Історії, які відбуваються в додатку, живуть лише короткий проміжок часу. Це дозволяє легко повірити, що Snapchat збирає або зберігає дуже мало вашої інформації. Дивно дізнатися, що Snapchat знає багато про ваші інтереси. Нещодавнє оновлення служби збирає дані, які стосуються також багатьох експертів із конфіденційності. Дізнайтеся, що насправді Snapchat знає про вас!


Які типи інформації збирає Snapchat?

У сучасній технології будь-яка служба, на яку ви підписуєтеся, потребуватиме певної особистої інформації для створення облікового запису. Це може включати вашу електронну адресу, номер телефону та вашу дату народження. Хоча це здається нешкідливим, але в поєднанні з інформацією з інших джерел вони можуть виявити досить багато про те, хто ви є.

Знімки, що надсилаються через Snapchat, також збираються компанією. Snapchat також збирає чати з друзями через додаток. Поки вони зникають з сайту, компанія має доступ до них перед їх видаленням. Людина, якій ви надсилаєте повідомлення, може зберегти копію поза додатком. У цих випадках ваша інформація може бути, а може бути і не захищеною, і знаходиться поза вашим контролем.

Яка інформація збирає Snapchat мимоволі?

Snapchat також збирає інформацію за лаштунками. Наприклад, вони реєструють, як часто ви використовуєте додаток і кому надсилаєте текст. Крім того, Snapchat знає, як часто ви надсилаєте повідомлення кожному другові. Він знає, скільки часу вам потрібно, щоб відкрити повідомлення від кожного друга тощо. Snapchat навіть відстежує, які фільтри ви віддаєте перевагу та які історії ви переглядаєте у програмі Discover.

Соціальна мережа також збирає інформацію про ваш пристрій, включаючи тип телефону та операційну систему, на якій він працює. Snapchat відстежує мобільного оператора, що надає вашу послугу стільникового зв’язку. Додаток збирає інформацію з датчиків вашого телефону, включаючи гіроскопи та компаси. Додаток відстежує ваші мікрофони та чи є у вас підключені навушники.

Snapchat також збирає інформацію про ваше місцезнаходження. Він відстежує, чи рухається ваш пристрій і в якому напрямку. Він також відстежує інформацію про місцезнаходження через ваш пристрій. Це відбувається, незалежно від того, надаєте ви дозвіл на використання налаштувань вашого місцезнаходження для обміну місцезнаходженням з друзями. Завдяки сусіднім мобільним вежам та Wi-Fi, Snapchat може звузити ваше місцезнаходження з розумною точністю.

Яка інформація збирає Snapchat про мене з інших джерел?

Snapchat не покладається лише на те, що ви використовуєте додаток для отримання інформації про вас. Компанія також збирає інформацію від рекламодавців та інших третіх сторін. Це використовується для створення більш повного профілю ваших інтересів. Коли ви ділитесь інформацією з рекламним партнером Snapchat, компанія збирає цю інформацію з тим, що вона вже знає. Якщо ви встановите новий додаток або гру від компанії, яка рекламує Snapchat, компанія збиратиме цю інформацію. Це допомагає їм визначити, чи показав вам Snapchat і рекламу продукту. Цей відгук робить рекламу Snapchat більш цінною.

Щоразу, коли ви взаємодієте з рекламодавцем на Snapchat, компанія повідомляється про цю взаємодію, щоб краще орієнтувати їхні оголошення. Це також допомагає Snapchat покращити свої показники того, наскільки добре працює реклама через їх додаток. Це полегшує іншим підприємствам розрахувати очікувану прибутковість за рекламні долари.

Навіть якщо ви не використовуєте Snapchat, якщо друг дозволяє Snapchat отримати доступ до їхньої телефонної книги для оновлення контактів, Snapchat буде збирати інформацію про вас з контактів вашого друга. Це може включати особисту інформацію, включаючи ваше ім’я, електронну адресу та номер телефону.

Як Snapchat використовує мою приватну інформацію?

Однією з головних цілей збору вашої інформації є забезпечення кращого націлення рекламодавців. Зазвичай Snapchat та подібні компанії висловлюють це як користь для користувача. Часто можна побачити таку мову, як “персоналізація вашого досвіду” або “показ більш релевантних оголошень”. Але вона нехтує тим, що чим більш персоналізований ваш профіль, тим більше рекламодавців готові платити. Оголошення для вас більш актуальні, оскільки рекламодавці отримали доступ до приватної інформації про вас.

Щоразу, коли ви взаємодієте з рекламодавцем на Snapchat, компанія повідомляється про цю взаємодію, щоб краще орієнтувати їхні оголошення. Це також допомагає Snapchat покращити свої показники того, наскільки добре працює реклама через їх додаток. Це полегшує іншим підприємствам розрахувати очікувану прибутковість за рекламні долари.

Чи варто мені хвилюватися щодо нової функції Snapchat Snapchat?

оснащення зображенняУ 2017 році Snap Chat представив функцію під назвою Snap Map, яка стосується багатьох експертів із конфіденційності. Ця функція дозволяє ділитися своїм місцезнаходженням з друзями через Snapchat. Відкрийте додаток, і ви можете побачити на карті анімовані емоджи, які називають Actionmojis ваших друзів. Це дозволяє вам побачити, де вони знаходяться і що вони зараз можуть робити.

Коли друг їде в машині, ви можете побачити їхню Actionmoji в машині на карті. Це може не надто тривожно, але інформація, наявна в цьому, є великою.

Дані про місцезнаходження можуть бути найціннішою інформацією для рекламодавців. Ви ніколи не можете погодитися надати Snapchat свою домашню адресу або ім’я свого роботодавця. Завдяки інформації про місцезнаходження Snapchat отримує доступ до більшої частини вашого офлайн-життя. Відстежуючи своє місцезнаходження, Snapchat може визначити, чи живете ви в мікрорайоні вищого або середнього класу. У більшості компаній начальник припаркований ближче до дверей, ніж працівник початкового рівня. Відстежуючи, як довго ви ходите після стоянки на роботі, Snapchat може відгадати вашу позицію в компанії. Це може дати уявлення про ваш дохід.

Дані про місцезнаходження також можуть попередити Snapchat про можливі нові рекламні можливості. Відвідайте магазин для гольфу і Snapchat може попередити рекламодавців, що ви на ринку, якісь нові засоби для гольфу. Відвідайте магазин велосипедів, і в додатку можуть з’являтися оголошення про велосипеди та аксесуари. Більш стурбованим є те, що це може виявити навіть дуже чутливу інформацію про здоров’я. Вперше відвідайте медичного спеціаліста, і рекламодавці можуть дізнатися про ваші проблеми зі здоров’ям. Це може виявити інформацію, яку ви ще навіть не ділилися з близькими членами сім’ї.

Чи можу я захистити свою конфіденційність і все-таки використовувати Snapchat?

У цей момент ви можете спокуситись видалити Snapchat, скасувати послугу телефону та перекинути пристрій у найближчу річку. Можна вжити декілька простих заходів для захисту вашої конфіденційності. Ви можете це робити, маючи доступ до Snapchat та інших програм, якими ви любите користуватися.

Перегляньте налаштування конфіденційності Snapchat

По-перше, пройдіть кілька хвилин, щоб пройтися по налаштуваннях конфіденційності Snapchat. Вони дозволяють взяти деякий контроль над своєю інформацією. Ви можете обмежити дані, які збираються через додаток, і як Snapchat буде ним користуватися. Забезпечення включеного режиму привидів обмежить дані про місцезнаходження, доступні для Snapchat. Сам цей крок дасть вам набагато більше конфіденційності. Майте на увазі, що навіть якщо ви вирішите не ділитися своїм місцеположенням з іншими користувачами Snapchat, програма все одно може визначити ваше місцезнаходження.

Використовуйте VPN

Використання віртуальної приватної мережі (VPN) – це один із найкращих та найпростіших способів захисту конфіденційності під час роботи в Інтернеті. Під час використання VPN ви не підключаєтесь безпосередньо до веб-сайту чи іншої онлайн-служби. Натомість ви підключаєтесь до сервера у віддаленому місці, яке пересилає ваш запит в Інтернеті. Це може допомогти зробити вашу діяльність в Інтернеті набагато анонімнішою, а також захистити вашу конфіденційність. Виділіть кілька хвилин, щоб дізнатися, як VPN може відновити вашу конфіденційність.

VPN може надавати й інші переваги. Це включає уникнення географічних обмежень для потокового відеовмісту в Інтернеті. Ви також можете уникнути обмежень доступу до Інтернету на роботі. Різні послуги надають різні переваги, тому вивчіть свої варіанти, перш ніж вибирати.

Висновок

Ми використовуємо Snapchat, щоб ділитися цінними моментами з нашими друзями та родиною. Однак ми часто не усвідомлюємо, що сам Snapchat також має багато інформації про вас. Ми бачили, що вони знають більше, ніж ви хочете. З цієї причини ви можете налаштувати налаштування конфіденційності Snapchat і використовувати VPN. Пам’ятайте, що Snapchat, безумовно, не єдиний додаток, який містить величезну кількість вашої особистої інформації.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me