Що про мене знає Skype? | VPNOперегляд

Skype – одне з найбільших імен в онлайн-спілкуванні, особливо якщо ви хочете здійснити відеодзвінок. Послуга популярна серед друзів та коханих людей, розділених на великі відстані, але також є важливим інструментом для багатьох підприємств. Microsoft, задумана як децентралізована послуга, яка зберігала інформацію приватною, зараз належить Skype. Протягом багатьох років багато проблем щодо конфіденційності у Skype з’явилися. Користувачі повинні знати інформацію, яку сервіс збирає про своїх користувачів. Нижче ви можете прочитати інформацію, яку збирають на вас Skype, і що вони роблять з цими знаннями.


Що сталося з конфіденційністю Skype?

skype логотипSkype був винайдений як система однорангових. Це означало, що голосові дзвінки можна здійснювати через децентралізовану систему. Виклики були зашифровані, і оскільки вони не були спрямовані через централізований сервер, конфіденційність була майже гарантована. На жаль, сьогодні це не так.

Станом на 2017 рік зареєстровано понад 1,3 мільярда зареєстрованих користувачів Skype. Це число щороку зростає з 2009 року і, за оцінками, зросте до 2 мільярдів до 2023 року. Частина того, що сприяло зростанню Skype, – це бізнес-сектор. У 2011 році Microsoft придбала Skype. Microsoft замінила свою платформу ділових комунікацій на платформу, засновану на Skype. Зараз у підприємств була створена платформа для голосового та відеодзвінка, вбудована у їхню поточну програму комунікацій. Результатом цього став різкий темп використання Skype у бізнесі.

З покупкою Skype відбулися зміни в тому, як Skype працював поза кадром. Користувацький досвід не сильно змінився з моменту його продажу. Але те, як програма підключила користувачів, докорінно змінилася. Далеко від приватної, децентралізованої системи, Skype зараз проходить через сервери, що належать Microsoft. Це змінило безпеку та конфіденційність Skype таким чином, що більшість користувачів абсолютно не знають про це.

Які проблеми конфіденційності Skype повинні мене турбувати?

Логотип MicrosoftУсі чати, голосові та відеодзвінки через Skype зараз проходять через керовані сервери Microsoft. Це означає, що вони можуть збирати та контролювати всю інформацію, яку ви надсилаєте та отримуєте через Skype. Політика конфіденційності Microsoft не надає багато деталей щодо того, скільки даних збирається. Але тепер ми знаємо, що компанія збирає велику кількість даних Skype.

Едвард Сноуден надав інформацію про безпеку, яка містила багато інформації про те, як Skype працює з урядом. Ми знаємо, що Skype надав АНБ доступ до зашифрованих повідомлень. Це демонструє, що Skype збирає та зберігає Skype-дзвінки. Skype також надасть ці дані урядові установи на запит. Хоча забезпечення безпеки терористів та інших злочинців корисно для суспільства, втрата конфіденційності є серйозною вартістю для цієї вигоди.

Нові проблеми конфіденційності

Остання угода про надання послуг від Microsoft вступила в дію 1 травня 2018 року. У ній компанія додала мову, щоб заборонити використовувати сервіс для “публічного показу або обміну невідповідним вмістом чи матеріалами”. Існує багато проблем з цією політикою, які стосуються експертів з питань політики. Перша проблема полягає в тому, що Microsoft видається готовим перевірити наявність такого роду матеріалів. Для цього Microsoft повинна мати можливість контролювати вміст, що проходить через їх сервери. Він повинен бути в змозі визначити, чи це невідповідно чи образливо. Це означає можливість збирання та зберігання вашої інформації. Майкрософт також повинен бути здатний аналізувати вміст.

Друге основне занепокоєння викликає розпливчаста мова заяви. Хто вирішує, який вміст є невідповідним? Існує широке коло думок щодо того, який контент образливий. Оскільки політика настільки розпливчаста, вона, ймовірно, буде неузгодженою. Якщо ви залежаєте від служби, щоб підтримувати зв’язок із віддаленими друзями чи колегами, це тривожна ситуація.

Проблеми з Кортаною та Skype

Кортана логотипMicrosoft інтегрує цифровий помічник Cortana у всі свої продукти. Кортана вже інтегрована з Windows 10. Microsoft також планує незабаром інтегрувати Cortana зі Skype. На жаль, Cortana вже створює проблеми з конфіденційністю за допомогою Skype.

Кортана намагається допомогти вам з контекстною інформацією в розмовах через Skype. Для цього він здійснює постійний моніторинг Skype. Якщо ви згадуєте про плани на вихідні в розмові по Skype, Кортана може спливати з прогнозом погоди. Це виявляє, що Кортана має повний доступ до ваших бесід Skype.

Як Skype використовує вашу інформацію

Політика конфіденційності Microsoft детально описує, як Skype буде використовувати ваші особисті дані. Skype використовує вашу інформацію для вдосконалення своєї продукції та для персоналізації їх продуктів для вас. Skype також використовує ваші дані, щоб представити вам відповідну рекламу. Саме ця остання частина заважає з точки зору конфіденційності. Єдиний спосіб використовувати ваші дані для поліпшення реклами – це створити детальний профіль ваших інтересів та діяльності. Потім рекламодавці використовують цю інформацію для націлювання певних оголошень на вас.

Microsoft також ділиться цією інформацією про вас у різних продуктах Microsoft. Інформація з ваших бесід Skype пов’язана з інформацією з інших джерел. Ці джерела включатимуть Outlook, Internet Explorer та інші продукти Microsoft. Обмінюючись та поєднуючи вашу інформацію, Microsoft може створити дуже детальний профіль того, хто ви є. Ці дані є цінними для цільових рекламних цілей.

Як я можу захистити свою конфіденційність під час використання Skype?

Skype, можливо, не є найбільшим правопорушником [вставте посилання на повідомлення про те, що Facebook знає про мене] у зборі приватної інформації для реклами. Це все ще викликає занепокоєння, що він може стежити за вашими розмовами. Існують прості способи покращити вашу конфіденційність в Інтернеті. Нижче ви можете прочитати про свої два найкращі варіанти в конфіденційності.

Зміна налаштувань конфіденційності Skype

Одним з найпростіших способів почати повертати свою конфіденційність у Skype – це витратити кілька хвилин на оновлення налаштувань конфіденційності. Регулюючи налаштування конфіденційності, ви можете здійснювати деякий контроль над націленою рекламою. Ви також можете обмежити приватну інформацію, доступну про вас у Skype.

Використання VPN

VPN-з'єднанняНавіть якщо ви відрегулюєте налаштування конфіденційності, Skype все одно може отримати багато інформації про вас. Один з простих способів зробити ваш інтернет-досвід більш анонімним – це використовувати хорошу віртуальну приватну мережу (VPN). VPN перенаправляє ваші дані через їх сервер, а не надсилає їх безпосередньо в Skype та інші онлайн-сервіси. Це може покращити вашу конфіденційність в Інтернеті, не забороняючи Skype з вашого життя повністю.

Налаштування якісного VPN – це просто і може бути здійснено за лічені моменти. Після налаштування підключення через VPN просте. Ви можете навіть не помітити різницю у вашій звичайній онлайн-діяльності. Ви можете помітити, що реклама, яку ви бачите, вже не здається такою пристрасно адаптованою до ваших інтересів.

VPN також дозволить вам уникнути географічних обмежень на потокове передавання вмісту в Інтернеті. Ви також можете уникнути обмежень доступу до Інтернету на робочому місці. Перегляньте наш посібник із VPN щодо пошуку якісної послуги, яка відповідає вашим потребам.

Висновок

Якщо ви нічого не робите, щоб забезпечити свою конфіденційність, Skype, ймовірно, збирає багато інформації про вас. Однак, скоригувавши налаштування конфіденційності в Skype та використовуючи VPN, ви можете повернути частину конфіденційності. Також пам’ятайте, що Skype – не єдина компанія, яка займається вашими особистими даними.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me