Що Instagram знає про мене? | VPNOперегляд

Instagram швидко набув популярності незабаром після свого первинного випуску на iOS у 2010 році. Щойно 500 мільйонів щоденних активних користувачів, сайт продовжує зростати як перехідний сайт для редагування та обміну фотографіями. З тим, що багато активних користувачів, звернення до рекламодавців очевидно. Платформа стає орієнтиром для маркетологів, що будують бренди в Інтернеті. Для розміщення кращої реклами Instagram збирає особисті дані користувачів. Обсяг даних, які Instagram має про вас, цілком може вас здивувати. 


Ви відчуваєте, що хтось спостерігає за вами?

Чи відчуваєте ви коли-небудь таке відчуття у натовпі людей, що хтось спостерігає за вами? Кожен раз, коли ви озираєтесь, ви когось ловите так само, як вони відволікають погляд. Звичайно, це може бути збіг. І вони можуть подумати, що ви спостерігаєте за ними, виходячи з того, як часто ви переглядаєте, чи бачите вони за вами. Але коли збіги трапляються занадто часто, ви можете мати рацію бути підозрілими.

Це трапляється так регулярно в таких додатках, як Instagram, що ви можете навіть не помічати цього більше. Ви вирушаєте в Інтернет, шукаючи нову пару навушників. Пізніше, коли ви відкриваєте Instagram, з’являється реклама тих навушників, на які ви дивилися раніше. Або натискаєте оголошення в Instagram, лише щоб пізніше з’явилося оголошення тієї самої компанії або для того, щоб подібний продукт з’явився на Facebook. Ніби хтось спостерігає за вами, але ви не можете їх бачити.

Насправді Instagram робить саме це. Instagram заробляє гроші, продаючи цільову рекламу. І це не просто невеликі гроші. За даними Statista, Instagram принесе понад 6 мільярдів доларів доходу від реклами у 2018 році. Рекламодавці виграють лише такі гроші, якщо вони побачать результати. Instagram може отримати такий великий дохід, виходячи з того, наскільки вони знають про вас. Отже, що Instagram знає про вас? Відповідь може вас шокувати.

Instagram порівнює нотатки про вас

Пам’ятаєте, коли з’явився новий малюк у школі? Ви зі своїми друзями зібралися б, щоб порівняти нотатки про те, що про них знали один одного. Instagram робить те саме. Facebook, Instagram та Messenger всі діляться інформацією про вас один з одним. Кожен хештег в Instagram порівнюється з лайками у Facebook. Вони порівнюються з повідомленнями, які ви надсилаєте через Messenger. Разом вони будують детальний профіль того, хто ти є. 

Instagram також збирає інформацію від своїх рекламних партнерів та інших розробників додатків. Facebook пропонує можливість увійти на інші сайти через їх додаток. Це зручний спосіб уникнути створення нового пароля для запам’ятовування. Він також надає Facebook та Instagram доступ до інформації про вас через цей сайт. Отже, відвідуючи цей сайт, Instagram стежить за вами. Клацніть на посилання, і Instagram знає. Використовуйте це для додатків та Instagram, помічаючи, як часто ви використовуєте додаток, і як довго ви залишаєтесь.

Кожен крок, який ви робите

Як і сталкер, який, здається, завжди знає, де ви знаходитесь, Instagram знає ваше місцезнаходження. Навіть якщо ви налаштуєте параметри конфіденційності, щоб обмежити свої дані про місцезнаходження, Instagram звертає увагу на те, де ви знаходитесь. Instagram може точно вказати ваше місцезнаходження через сусідні випромінювачі Bluetooth, точки доступу до Wi-Fi або місце розташування GPS. Додаток може навіть використовувати те, що видно через вашу камеру або на тлі фотографій. Це не параноїдальні сутички якогось хлопця в капелюсі з олов’яної фольги. Політика даних Instagram є зрозумілою та доступною для всіх, хто хоче скористатися проблемою, щоб насправді її прочитати.

 Instagram знає вашого мобільного оператора, номер телефону та вашу IP-адресу. Ця інформація може бути використана для того, щоб знати ваше місцезнаходження з розумною точністю. Instagram стежить за цією інформацією та порівнює її з картою. Роблячи це, Instagram може знати, де ти живеш, де працюєш, улюблені місця для покупок, де діти відвідують школу та інше. 

Відвідайте магазин обладнання на свіжому повітрі, а Instagram знає, що ви можете скоріше відвідати кемпінг. Ви можете очікувати відповідного оголошення найближчим часом. Відвідайте нового медичного спеціаліста, і рекламодавці будуть оповіщені про ваш медичний стан. Візьміть собаку до ветеринара, а Instagram може показувати рекламу товарів, що цікавлять власників домашніх тварин.

Кожне слово, яке ви говорите

Якщо чесно, Facebook насильно заперечує використання мікрофона вашого пристрою для прослуховування ваших розмов. Але є багато достовірних звітів, добре задокументованих звітів від людей, які пропонують інше. Багато хто з них повідомляє про розмову про продукт, а потім незабаром бачать оголошення про продукт. Так, ці звіти можуть бути збігом обставин. Можливо, вони раніше шукали товар в Інтернеті і забули про нього. Якщо ці звіти не є точними, висновок може бути ще більш тривожним. Це означало б, що Instagram знав лише з вашого профілю, коли саме ви будете зацікавлені в продукті.

Що Instagram може зібрати разом із ваших даних

Відвідування магазину в Інтернеті чи особисто, може надати Instagram цінну інформацію. Види товарів, які можуть бути зацікавлені у покупці, а також коли можна краще націлювати оголошення. Instagram збирає всю вашу значну інформацію про вас і створює повне уявлення про те, хто ви є. Саме ця повна картина дозволяє Instagram заробляти мільярди рекламних доларів.

Відстежуючи відвідувані вами веб-сайти, Instagram створює ваш профіль. Вони отримують цю інформацію або клацаючи посилання в Instagram, або відвідуючи веб-сайт, який співпрацює з Facebook та Instagram. Відвідайте FoxNews.com, а Instagram додає до свого профілю ваші політичні схильності. Відвідайте сайт про медитацію, а Instagram додасть ще один фрагмент головоломки до ваших релігійних переконань. Пошук спортивних результатів для команди, і ваші інтереси оновлюються.

Instagram спирається на ваш профіль на інформацію, доступну їм під час використання їх сервісу. Вони знають ваші уподобання одягу, вашу стать, вік, смак їжі та, ймовірно, ваші сексуальні вподобання. Instagram, напевно, знає про вас речі, про які здивувалися б ваші найближчі друзі.

Відома YouTuber Сафія Нігаард спробувала придбати предмети, рекомендовані їй в Instagram, щоб з’ясувати, як працюють алгоритми. Цікаво побачити, як Instagram трактує її активність на їх платформі.

Обмін дбайливим

Instagram не зберігає всю вашу інформацію при собі. Вони агрегують вашу інформацію з мільйонами інших користувачів і продають її третім сторонам. Це можуть бути рекламодавці, дослідники, продавці, правоохоронці тощо. Ця інформація особисто не ідентифікує вас за замовчуванням. Але користувачі можуть надати Instagram дозвіл на обмін особистою інформацією з третіми сторонами. Якщо ви коли-небудь натискали кнопку “погодитися” на те, що ви не дуже добре прочитали, ви можете дозволити Instagram обмінюватися вашою особистою інформацією з третіми сторонами. Навіть якщо ви скасуєте цей дозвіл пізніше, ваші дані вже є.

Хоча багато хто з тих, хто отримує спільну інформацію від Instagram, мають розумну політику конфіденційності, багато хто з них не мають. Вони, в свою чергу, можуть ділитися вашою інформацією з іншими. Сторонні сторони, які зберігають вашу інформацію, також не завжди мають найвищу безпеку. Хоча Instagram повинен підтримувати сувору безпеку даних або ризикувати публічну реакцію, компанія, про яку ви ніколи не чули, зіштовхується зі значно меншим ризиком, якщо їх безпека викриває вашу інформацію.

Ваша конфіденційність варте охорони

Немає нічого поганого в Instagram, використовуючи інформацію, яку вони збирають на вас, щоб переконатися, що реклама, яку ви бачите, стосується продуктів, які ви хочете придбати. Насправді багато людей цінують зручність націленої реклами. Однак більшість людей дуже стурбовані тим, що вони дізнаються, скільки інформаційних програм, таких як Instagram, можуть зібрати у користувачів. 

Хоча коригування налаштувань конфіденційності може обмежувати дані, які Instagram збирає на вас, у них все одно буде достатньо для створення всебічного профілю. Один з найпростіших способів зробити вашу роботу в Інтернеті з Інстаграмом та іншими додатками анонімнішими – це використання віртуальної приватної мережі (VPN). VPN розставляє відстань між вами та веб-сайтами та програмами, які ви використовуєте, щоб компанії не змогли зібрати стільки особистих даних. Це допомагає захистити вашу конфіденційність і може забезпечити інші корисні переваги, такі як розблокування обмеженого вмісту в Інтернеті.

VPN також може допомогти вам уникнути обмеження доступу до Інтернету на роботі. Існує багато чудових VPN-сервісів, які надзвичайно просто налаштувати та користуватися регулярно. Якщо конфіденційність для вас важлива, чому б не розглянути свої варіанти захисту вашої інформації в Інтернеті? 

Що б ви в кінцевому підсумку не робили, важливо навчати себе на шляхах використання цих платформ. Таким чином ви не здивуєтесь, якщо отримаєте персоналізовану рекламу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map