Що Facebook знає про мене? | VPNOперегляд

facebook логотипМаючи понад 2 мільярди активних користувачів, Facebook є головною силою соціальних змін у світі сьогодні. Привабливість цього веб-сайту поширюється на всю демографічну групу та практично в усі країни світу. Експерти з конфіденційності вже давно стурбовані тим, як Facebook збирає та використовує інформацію. З останніми скандалами в новинах все більше людей починають турбуватися про свою конфіденційність у Facebook. Більшість людей мають мало уявлення про детальні профілі користувачів, які створює Facebook. На основі активності на сайті та поза ним, Facebook знає про вас більше, ніж багато ваших найближчих друзів.


Вниз по кролячій норі

Більшість людей знають, що Facebook знає про нас щось, і використовує цю інформацію для доставки оголошень, які ми були б більш зацікавлені у тому, щоб побачити. Це може здатися маленьким пришвидком або двома, що використовуються в нешкідливих цілях. Наприклад, ви шукаєте товар на Amazon, а пізніше ви бачите в Facebook рекламу цього продукту. Це здається нешкідливим і, можливо, навіть корисним. Оскільки ми бачимо лише невеликий ефект на нашій рекламі, ми часто не можемо побачити складний профіль, який Facebook має у кожного з нас.

Реальність ситуації полягає в тому, що Facebook знає про вас більше, ніж ви, ймовірно, підозрюєте. Facebook повідомив про заробіток за 1 квартал 2018 року в розмірі 11,97 мільярда доларів. Досягнувши майже двох мільярдів людей по всьому світу, цей приголомшливий дохід майже повністю від прибутку від маркетингу та реклами. У Сполучених Штатах Facebook за 4 квартал 2017 року приносив понад 26 доларів на користувача, середній показник у всьому світі – понад 6 доларів на користувача. Facebook може отримувати такий дохід через цільову рекламу. Як результат, рекламодавці мають можливість розміщувати рекламу, що відрізняється високою ефективністю.

Facebook знає, що ви думаєте

Обговорення релігії та політики часто суперечливі. Вони несуть у собі потенціал для пошкодження почуттів та ненавмисних правопорушень. З цієї причини багато людей часто уникають обговорювати ці теми. Не рідкість навіть близькі друзі не знають про багато наших більш суперечливих думок. Це часто виявляється на великих виборах, де більшість людей, яких ви знаєте, може бути категорично проти кандидата, який у підсумку переможе. Ми не завжди розкриваємо друзям свою правдиву думку про ці речі.

Не так у Facebook. Європейський Союз приймає закони для захисту конфіденційності з цих тем, які не охоплені законами США. Facebook збирає інформацію про вас навіть з цих чутливих тем. Приховане під меню налаштувань у Facebook – це меню, яке дозволяє бачити частину інформації, яку Facebook збирає про вас. У розділі про політику в США розкривається, що Facebook знає про вашу політичну думку. Хоча ваші друзі можуть вірити, що ви дуже середина дороги, людина Facebook знає, чи дуже консервативний ви, чи дуже ліберальний.

Знання вашої політичної схильності допомагає Facebook визначити, яка реклама була б більш ефективною. Навіть реклама одного і того ж товару може бути розроблена так, щоб приваблювати більше до тієї чи іншої групи. Політична реклама особливо розроблена для досягнення конкретних цілей.

Facebook знає, де ти є

Понад 75 відсотків користувачів Facebook отримують доступ до платформи на мобільному пристрої. Зручність можливості з’являти додаток Facebook, коли він не працює, і занадто добре, щоб більшість людей не змогли пройти. Більшість людей не замислюються над питаннями щодо конфіденційності щодо використання програми на своєму телефоні. Facebook використовує дані про місцезнаходження з вашого телефону, щоб відстежувати, де ви знаходитесь кожну хвилину дня. Скільки Facebook може дізнатися з вашого місцезнаходження?

Історія місцезнаходжень

Тепер Facebook дозволяє отримати доступ до історії вашої локації в Інтернеті. Увійдіть, і ви зможете побачити всюди, де ви були з додатком Facebook на своєму телефоні. З цього детального журналу Facebook може легко визначити, де ви живете. Хоча багато хто намагається захистити свою конфіденційність, опустивши цю інформацію зі свого профілю. Поки ви можете приховати інформацію від громадськості, Facebook все одно побачить її. Виявивши тенденції у своєму щоденному маршруті, Facebook може визначити, де ви працюєте. Ваше місцеположення показує, куди ви скидаєте дітей до школи. Знаючи, в якому типі шкіл ви їх відмовляєте, Facebook може дізнатися приблизний вік ваших дітей. Facebook може дізнатися ваші улюблені місця для покупок, як довго ви любите затримуватися в цих магазинах та який день тижня ви, швидше за все, купуєте.

Facebook може використовувати дані про місцезнаходження, щоб знати, коли ви відвідуєте автосалон. Рекламодавці отримують сповіщення про те, що зараз може бути час для деяких автомобільних оголошень у вашому каналі. Відвідайте гінеколога кілька разів за кілька тижнів, і ви можете почати бачити рекламу дитячих товарів у своєму кормі.

Як вони це роблять?

Facebook отримує цю детальну інформацію про місцезнаходження за допомогою багатьох джерел. Точки доступу Wi-Fi, сигнали Bluetooth та мобільні вежі поблизу показують, де ви знаходитесь. Навіть із вимкненою GPS, ці методи дадуть точний прогноз вашого поточного місцезнаходження. Facebook навіть може визначити місцезнаходження з того, що бачить ваша камера, або з того, що знаходиться на тлі ваших фотографій. Це не спекуляції, це прописано у політиці даних щодо Facebook, доступній громадськості.

Facebook знає все

Facebook відстежує кожну публікацію, на яку натискаєте кнопку “подобається”. Він відстежує кожне відео, яке ви переглядаєте, і як довго ви переглядаєте це відео. Крім того, кожен друг, який просить вас схвалити або відхилити, і кожне оголошення, яке ви натискаєте, подає його дані. Об’єднання всіх каналів даних, якими користується Facebook, дозволяє компанії створити детальний профіль того, ким ви є. Facebook має понад 1300 категорій для рекламодавців, щоб звузити інформацію про націлювання.

Ваші фінанси

Facebook класифікує вас за кількістю кредитних карток, якими ви володієте. У ньому є категорія того, чи є ви зайнятим покупцем, який, ймовірно, натисне на цікаве посилання. Facebook знає, як довго ви користувались мобільним пристроєм і хто ваш оператор. Платформа соціальних медіа відстежує, чи є у вас будинок чи орендна плата, скільки земельної ділянки ви перебуваєте в будинку та багато іншого.

Facebook займається не лише тим, що користувачі роблять в Інтернеті, він також купує інформацію про ваші звички в режимі офлайн. Збираючи інформацію про використання вашої кредитної чи дебетової картки в Інтернеті, вона може краще орієнтувати ваші дані. Це дозволяє компанії представити кращий профіль рекламодавцям.

Партнерство з рекламодавцями

Facebook також збирає дані від рекламодавців. Дані, надані компанії, яка є партнерами з Facebook, передаватимуться вашому профілю. Інші рекламодавці збирають інформацію про те, як ви взаємодієте зі своїми веб-сайтами. Це також може бути надано у Facebook. Об’єднавши цю інформацію від рекламодавців, Facebook отримує подальше розуміння вашої поведінки та активності в Інтернеті. Це робить ваш профіль Facebook більш привабливим для рекламодавців. Чим краще ваш профіль, тим вигідніше ви компанії.

Дослідження великих даних

Facebook також агрегує інформацію для груп користувачів. Потім компанія може звернути та продати цю інформацію компаніям, які проводять аналіз та дослідження для Facebook. Вони також продають сукупну інформацію постачальникам та постачальникам послуг. Вони продають цю інформацію вченим та іншим, хто проводить наукові дослідження. Facebook також надає інформацію правоохоронним органам або у відповідь на юридичні запити.

Як я можу краще захистити свою конфіденційність?

Facebook – це безкоштовний сервіс. Це допомагає залучити користувачів, які інакше не змогли б скористатися послугою. Багато людей готові здати свою конфіденційність в обмін на більш релевантну рекламу та доступ до Facebook. Але якщо ви віддаєте перевагу обмеження деяких своїх даних, ви можете зробити деякі кроки.

По-перше, налаштування конфіденційності Facebook дозволяють впорядкувати деякі способи збирання та використання вашої інформації. Це дозволить вам змінити налаштування розпізнавання облич Facebook, які програми мають доступ до інформації вашого облікового запису, типи оголошень, які Facebook знає, що вас цікавлять, та багато іншого.

Щоб зробити ваші дані та дії в Інтернеті більш анонімними, подумайте про використання віртуальної приватної мережі (VPN). Перегляньте наш посібник з вибору потрібного VPN для ваших потреб. VPN функціонує як проміжок між віддаленням від інформації, яку ви надсилаєте та отримуєте в Інтернеті. Хороший VPN-сервіс простий у налаштуванні та використанні та допоможе захистити вашу конфіденційність, поки ви зможете отримати доступ до Facebook та інших послуг, від яких ви залежите..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map