Ризики конфіденційності вашого Smartwatch | VPNOперегляд

Зображення SmartwatchНастільки ж вигідними, як і смартфони, одним з недоліків, який став зрозумілим в останні роки, є їх залежність. Смартфони захоплюють нашу увагу і споживають більше часу, який ми маємо намір приділити їм. Один чудовий спосіб допомогти вибити звичку екрану – це, як не дивно, додавання іншого екрана до зап’ястя. Маленький екран смарт-годинника надає лише необхідну інформацію. Не вимагаючи, щоб ви виймали телефон, у вас є менше шансів на всмоктування. Хоча володіти смарт-годинником багато переваг, вони несуть небезпеку для вашої конфіденційності.


З’єднання Bluetooth

Smartwatches залишаються в контакті з вашим телефоном через Bluetooth. І хоча ви можете залишити телефон позаду, розумний годинник на зап’ясті часто завжди з вами. У вересні 2017 року дослідники виявили низку проблем майже на кожному пристрої Bluetooth. Ці недоліки безпеки роблять злом кожного пристрою Bluetooth. Ці хаки можуть мати форму вірусів, які передаються з вашого смарт-годинника на ваш телефон. Інші проблеми включають викуп програмне забезпечення, яке контролює ваш пристрій, та зараження маршрутизатора. Заражений маршрутизатор може поширювати шкідливий код на кожен пристрій, підключений до вашого Wi-Fi.

Ще одна значна проблема із зв’язком може перешкоджати перехопленню ваших сповіщень. Електронний лист від вашого банку, повідомлення із соціальних медіа, текст вашої іншої особи всі надсилаються через Bluetooth. Будь-яке повідомлення, передане вашому смарт-годиннику, може бути перехоплене зламаним з’єднанням Bluetooth. Ці напади не були виявлені в минулому. З цієї причини більшість пристроїв не захищають від такого вторгнення у ваше приватне життя. Оскільки смарт-годинники сильно покладаються на Bluetooth, вони надзвичайно вразливі до цих вторгнень.

Слухає вас ваш Smartwatch?

Нещодавній звіт Норвезької ради споживачів проаналізував розумні годинники на предмет проблем безпеки. Вивчені розумні годинники були розроблені для того, щоб їх давали дітям. Вони були зроблені з метою підвищення безпеки дітей. Батьки могли скористатися програмою, щоб відстежувати місцезнаходження дітей та зв’язуватись із їхніми дітьми через смарт-годинник. Як показало дослідження, це свідчить про те, що ці пристрої можуть погіршити вашу безпеку, а не підвищити її.

Тестовані годинники можуть бути зламані, щоб отримати контроль над усіма аспектами пристрою. Хакери могли взяти під контроль мікрофон смарт-годинника та таємно слухати дітей, як вони грали. Хакерам вдалося визначити, коли власник знаходиться всередині або зовні, грає з друзями чи наодинці і навіть коли спить. Можна лише уявити можливі наслідки.

Жоден із смарт-годинників у дослідженні не був брендом, з яким ви, ймовірно, знайомі. Ви можете подумати, що дотримуватися пристроїв відомих компаній безпечніше. Незважаючи на те, що ці відомі смарт-годинники можуть включати в себе покращений контроль безпеки, ви все ще можете ризикувати іншими способами. Хоча Apple і екранні програми Google, які переходять у свої магазини додатків, сторонні додатки все ще є слабкою ланкою безпеки.

Як застосовані вами програми можуть порушити вашу конфіденційність

Сторонні програми можуть запитувати доступ до мікрофона, камери, служб локації тощо. Під час встановлення програми багато людей приймають усі необхідні дозволи. Не перевіряючи дозволів на додаток, програма може отримати доступ до зайвих сервісів. Це дає виробникам додатків можливість використовувати такі речі, як мікрофон вашого смарт-годинника, щоб слухати вас.

Крім того, погано розроблений додаток може бути більш вразливим до злому. Часто хакеру потрібен лише один злом вашої безпеки, щоб отримати доступ до вашого пристрою. Потрапивши до системи, вони часто можуть розширити свої можливості отримати контроль над іншими службами на вашому пристрої. Якщо виробник додатків залишить вразливі місця, хакер може скористатися можливістю отримати інформацію з вашого пристрою.

Інформація про місцезнаходження розкриває більше про вас

Jogger з smartwatchОдне з найпоширеніших застосувань смарт-годинників – це відслідковувати свої кроки та фітнес-діяльність. Smartwatch надає актуальну інформацію про місцеположення про вас. Це цінно для рекламодавців, які хочуть знати про магазини, які ви відвідуєте, ресторани, які ви віддаєте перевагу, та будь-яку іншу інформацію, яку вони можуть отримати у своїх руках. Як ви можете собі уявити, це також може бути цінним для хакерів.

Хакер, що має доступ до інформації про ваше місцезнаходження за допомогою смарт-годинника, знає, коли ви на роботі чи вдома. Коли ви виходите на роботу, хакер, озброєний цією інформацією, може вкрасти більше, ніж просто інформацію. Тепер вони знають, що у них є вікно на кілька годин, щоб проникнути у ваш будинок. Коли ви приїдете на роботу, ваш автомобіль із будь-якими цінностями, які залишаються всередині, буде годинами без нагляду. Є ще багато прикладів випадків, коли онлайн-ризики перетворюються на напади реального життя.

Ще один спосіб рекламодавців отримати цінну інформацію – розмістити станції Bluetooth у магазині. Знання вашого шляху через магазин може допомогти компаніям знати, куди поставити ключові продукти. Зупиніться на кілька моментів, щоб розглянути один показ, і ці дані передають ваш інтерес рекламодавцю. Зробіть паузу біля магазину, і вони отримають попередження. Можна просто відмітити проїзд по маршруту на роботу щодня. Інформація може бути використана для створення кращої реклами, щоб привернути увагу. Дані про місцезнаходження – це король маркетингових даних.

Як можна захистити себе?

Придбання вашого смарт-годинника у авторитетної компанії може допомогти покращити вашу безпеку. Більша, більш відома компанія має більше втрати від порушення безпеки. Те саме стосується програм, які ви купуєте та встановлюєте. Програми, зроблені надійними компаніями, швидше за все будуть ретельно перевірені на наявність ямок безпеки.

Але ці заходи не є дурними. Навіть визнані компанії час від часу спотикаються. Вивчення дозволів на додаток може допомогти захистити вас у випадку вразливості конфіденційності, незалежно від того, призначена вона чи ні. Якщо додаток зламано, але ви ніколи не давали дозволу на доступ до мікрофона вашого смарт-годинника, вони можуть зробити мало, щоб подолати це обмеження. Перегляд дозволів для раніше встановлених додатків займає всього кілька хвилин і може допомогти захистити вашу конфіденційність.

Анонімізуйте свої дані за допомогою VPN

Навіть маючи доступ до вашого смарт-годинника, ця інформація часто може бути мало корисною для підприємств або хакерів, не маючи змоги пов’язати її з іншою інформацією про вас. Якщо ваші дані не можуть бути пов’язані з вами, це може бути стільки випадкового шуму. Головне для тих, хто будує на вас профіль, – зібрати всю інформацію, наявну на вас, в одному місці. Якщо інформація з вашого смарт-годинника не може бути пов’язана з вашим профілем, вона набагато менш корисна для них.

VPN-з'єднанняВикористання VPN допомагає зберегти вашу діяльність та інтереси приватними під час виходу в Інтернет. Замість того, щоб безпосередньо з’єднуватися з веб-сайтами та службами в Інтернеті, ваша інформація спочатку шифрується, а потім надсилається на VPN-сервер. Веб-сайт отримує запит від сервера VPN і повертає дані на цей сервер, а не безпосередньо вам. Оскільки ви ніколи не взаємодієте безпосередньо з сайтом, ваша конфіденційність захищена. Зараз доступна лише інформація, яку ви добровільно подаєте, а не інформація про ваше місцезнаходження та особу.

Якісний VPN легко встановити та підключити. Вони часто бувають дуже швидкими, тому ви майже не втрачаєте швидкості, зберігаючи свою конфіденційність. Крім того, VPN може допомогти вам уникнути обмежень на веб-сайтах, які ви отримуєте, перебуваючи позаду брандмауера, наприклад, на роботі. Ви також можете підключитися до сервера в іншій країні, щоб уникнути обмежень на потокове передавання відео на основі вашого місцезнаходження.

Для отримання додаткової інформації про те, як VPN може допомогти вам зберегти свою конфіденційність, ознайомтеся з нашими публікаціями анонімного перегляду та анонімного завантаження..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map