Ризики конфіденційності вашого розумного термостата | VPNoverview.com

Обіцянка про розумні термостати привернула багатьох власників будинків. Домашній термостат Nest, Honeywell, Ecobee та інші користуються цим інтересом. Галузь піднімається, і цей ріст залучив багато компаній до вступу. Але якщо клієнти не вимагають жорсткого контролю конфіденційності, їх термостат для розумного дому може стати джерелом інформації для зловмисників..


Ваш розумний термостат знає більше, ніж ви підозрюєте

Розумний термостатРозумні термостати більше ніж допомагають підтримувати ваш будинок у ідеальній температурі. Ці розумні термостати також допомагають власникам будинків економити сотні доларів на рахунках за енергію. Терморегулятор дізнається, коли ви будете далеко і повернетесь, тому ви використовуєте енергію лише тоді, коли вона вам потрібна. Ви також можете налаштувати терморегулятор з програми на телефоні. Це дозволяє дистанційно підвищувати або знижувати температуру, якщо ви збираєтеся перебувати подалі, ніж планували. Ці переваги та зручності – це те, що робить їх настільки привабливими для покупців.

Ці переваги можуть змусити вас не помітити потенційні проблеми конфіденційності при використанні розумного термостата. Ви не передаєте свій банківський пароль або електронну пошту через термостат, і скільки ризику для вашої конфіденційності це може становити? Розумні термостати можуть створити розрив у вашій безпеці конфіденційності саме тому, що вони дізнаються про ваші звички та поведінку.

Ваш термостат дізнається, коли ви будете вдома і коли будете вдома. Розумний термостат навіть дізнається, коли ви лягаєте спати, і якщо цей час у вихідні інший. Розумний терморегулятор дізнається, яка у вас бажана температура, поки ви перебуваєте вдома. Ця інформація виявляє більше про вас, ніж ви можете підозрювати.

Хто може бажати ваших даних про розумний термостат

Дані вашого розумного термостата розкривають тенденції вашого життя. Усі, хто має доступ до цих даних, можуть розібратися, коли ви вдома чи коли ви спите. Як ви можете собі уявити, ця інформація може бути досить корисною.

Хакери та злодії

Хакери можуть використовувати дані про те, коли ви не вдома, щоб знати, коли ввірватися у ваш будинок, не боячись повернутися. Аналізуючи тенденції зміни термостата, злодій міг визначити найкращий час для входу. Злодій, що має доступ до цих налаштувань, може знати, що ви далеко від дому і не скоро повернетесь..

Рекламодавці

Рекламодавці також користуються інформацією про вашу діяльність. Деякі оголошення працюватимуть краще після прокидання або пізніше ввечері. Виявивши тенденції у вашому розумному контролі терморегулятора, рекламодавець може в потрібний момент націлити їх на вашу рекламу. Це може значно збільшити шанси на продаж. Маркетологи знають цінність цієї інформації і можуть спробувати дражнити дані з вашого розумного термостата. Це може здатися не великою справою, але певним чином ви маніпулюєте.

Наскільки безпечна ваша політика конфіденційності?

Вибір того, який розумний терморегулятор купити, часто ґрунтується на перевагах одного термостата перед іншим. Ви навряд чи врахуєте безпеку, яку пропонує їх політика конфіденційності. Політика виробника терморегуляторів може вплинути на те, як вплив цього пристрою на ваш будинок впливає на конфіденційність.

Політика компанії може змінитися

Багато виробників смарт-термостатів мають чітку політику конфіденційності. Популярні бренди Nest та Ecobee виділяються своєю твердою прихильністю до конфіденційності. Але компанії в галузі технологій часто продаються і продаються знову. Політика конфіденційності Nest визначає, що якщо їх продати, вони закликають нову компанію дотримуватися тих самих високих стандартів у конфіденційності, які вони пропонують. Однак немає гарантії, що захист конфіденційності, яким ви користуєтесь сьогодні, все ще буде застосований завтра.

Пробій сервера компанії

Також існує ризик, що хакери можуть зламати та вкрасти дані, що зберігаються на серверах виробника термостату. Навіть захищені компанії, такі як банки, зазнають порушень даних, які викривають приватну інформацію. Якщо ваші дані будуть викрадені з сервера компанії, порушення вашої конфіденційності може бути серйозним.

Жоден розумний виробник терморегуляторів ще не повідомив про порушення даних щодо споживачів. Експерти з конфіденційності погоджуються, що в більшості випадків порушення даних неминуче для будь-якої компанії. Якщо Пентагон може бути зламаний, жодна компанія не застрахована від порушення даних. Найбезпечніша політика – це поводитися з вашими даними так, ніби ви очікуєте, що вони будуть порушені, і вживати заходів звідти.

Як ви можете захистити свою конфіденційність?

Зважаючи на ризики впливу конфіденційної інформації, як ви можете захистити себе, користуючись при цьому перевагами розумного термостата? Спочатку перевірте політику конфіденційності виробника смарт-терморегуляторів. Хоча ми бачили, що це не пропонує ідеального захисту, починаючи з компанії, яка надає пріоритет вашій конфіденційності, – це хороший спосіб захистити вашу інформацію.

Щоб отримати максимальну цінність від будь-якої інформації зі свого термостата, рекламодавцю необхідно мати можливість зв’язати його зі своїм профілем. Злодій, який бажає прорватися, знадобиться і для вашого місцезнаходження. Не посилаючи на себе інформацію, ваші дані викликають стільки випадкового шуму. Один із способів зберегти цю інформацію приватною – це використання VPN.

Використовуйте VPN, щоб захистити домашню мережу

Підключення через VPN захищає вашу конфіденційність, зберігаючи свою інформацію в мережі анонімною. Інформація, що виходить з вашого пристрою, шифрується та передається на сервер VPN. Цей сервер часто використовують сотні користувачів одночасно, зберігаючи всю свою інформацію анонімною. Сервер направляє вашу інформацію до місця призначення. Будь-які дані, що повертаються до вас, переходять на сервер VPN, а не безпосередньо на ваш пристрій. Ця методика посередника робить неможливою для інших підключення ваших онлайн-дій до вашого місцезнаходження чи людини.

Хоча ви не можете підключити свій розумний термостат безпосередньо до VPN, якісна послуга VPN часто дозволяє вам направляти весь інтернет-трафік у вашому домі через VPN-сервер. Оскільки ваша інформація надсилається анонімно, визначення місця розташування смарт-термостата стає майже неможливим без доступу до додаткової інформації. Зрештою, використання VPN зробить будь-які вкрадені вами дані або продані про вас майже марними.

Надійна VPN для захисту вашої домашньої мережі – NordVPN. Цей постачальник VPN має мільйони задоволених клієнтів у всьому світі та дуже солідну репутацію через їх легке застосування, велику безпеку та дружні ціни.

Щоб дізнатися більше про функції конфіденційності та інші переваги VPN, ознайомтеся з нашою публікацією про вибір найкращої VPN для ваших потреб.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me