Ризики конфіденційності вашого крокомірника | VPNoverview.com

Можливо, ви не хотіли всіх функцій фітнес-трекера. Або ви не хотіли витрачати гроші на придбання фітнес-трекера. Можливо, все, що вам дуже хотілося, – це пристрій підрахувати кількість кроків, які ви робите, щоб ви могли відслідковувати свої фізичні навантаження протягом дня. Що б ви не вирішили придбати крокомір, напевно, це було не так, щоб ви могли розкривати свою приватну медичну інформацію невідомим третім сторонам. На жаль, навіть багато простих крокомірів можуть становити загрозу для вашої конфіденційності.

Ходьба росте як вправа на вибір

Не потрібно купувати дороге членство в спортзалі, не купувати обладнання, не потрібно їздити в спеціальне місце. Ходьба зручна, недорога і настільки просто, що це може зробити кожен. Є багато користі для здоров’я для енергійної прогулянки. Сюди можна віднести зниження ваги, управління станом здоров’я, таким як серцеві захворювання, діабет та високий кров’яний тиск, міцніші кістки, покращений настрій тощо.

Вимірювання кількості кроків, якими ви ходите в день, може допомогти мотивувати та спонукати вас дотримуватися розпорядку. З цієї причини багато людей думають купувати крокомір або додаток для крокомірів для свого телефону. Цей простий пристрій може допомогти вам помітити тенденції у ходьбі. Більше того, мотивуйте вас на вдосконалення та допоможете вам вести точний облік своєї діяльності. Якщо ви вибрали крокомір, не забудьте подумати про свою конфіденційність, перш ніж здійснити покупку.

У крокомірі менше менше

Додаток для крокомірів або крокомір робить лише одне – він вимірює кількість кроків, які ви вживаєте. Фітнес-трекери підраховують кроки, вимірюють частоту серцевих скорочень, діють як тривога, стежать за сном тощо. Однією з вагомих причин вибрати більш простий крокомір – це менший ризик потрапляння приватної інформації в чужі руки.

Фітнес-трекери відстежують багато інформації про здоров’я. Якщо ваша конфіденційність порушена, хтось може дізнатися про ваше здоров’я набагато більше, ніж ви коли-небудь хотіли б стати оприлюдненими. З іншого боку крокомір, оскільки він підраховує лише кроки, які ви робите, становить менший ризик для вашої конфіденційності.


Однак, хоч крокомір збирає менше інформації про здоров’я про вас, він все одно може становити загрозу для вашої конфіденційності. Чутлива інформація, зібрана на вашому крокомірі, може виявити важливу інформацію про вас, якщо вона виявиться.

Виявлення тенденції в даних

Маркер розташування смартфонаУ минулі роки, помічаючи тенденції в даних, які використовувались для того, щоб вимагати від спеціально навчених людей, які проходять через кургани паперу, щоб вибирати ключові шматочки інформації. Сьогодні майже кожен, хто має комп’ютер, може миттєво проаналізувати гори даних, щоб визначити тенденції. Якщо хтось зламає ваші дані крокометра, він може розкрити тенденції щодо вашої ходьби.

За допомогою цих даних легко дізнатися, який час ви проводите гуляючи і як далеко ви ходите. Більше про те, що помітити тенденцію, у який час доби ви хочете гуляти, може легко призвести до того, що злодії знають найкращий час для проникнення у ваш будинок. Виявивши тенденції у вашій ходьбі, можна легко визначити, у який час ви йдете на роботу, у який час ви залишаєте свій стіл на обід та багато іншого. Навіть скромні дані вашого крокометра можуть дати цінну інформацію для злодіїв даних, які хочуть створити профіль вашого життя.

Дані про місцезнаходження цінні

Тому що ваш крокомір є певним на вас у будь-який час, якщо він також надає дані про місцезнаходження про те, куди ви ходили, що порушує вашу конфіденційність. Створення рекламного профілю для націленої реклами значно покращується, якщо дані про місцезнаходження можна співвіднести з іншою інформацією у вашому профілі. Якщо ваші пошукові запити в Інтернеті та активність на веб-сайтах лише дають уявлення про те, що ваша діяльність в Інтернеті, дані про місцезнаходження надають набагато повнішу картину того, хто ви в офлайні.

Шагоміри часто відстежують місцеположення, щоб показати маршрут, яким ви пройшли, і як далеко ви пройшли. Але ця сама інформація може виявити ваші домашні та робочі адреси. Ваші кроки до улюбленого продуктового магазину, ресторану та місцевого паба подає ваш зручний крокомір. Навіть інформація про того, якого лікаря ви відвідуєте, чи ви відвідуєте нового спеціаліста, чи відвідуєте аптеку, може відслідковуватися за даними про місцеположення, приєднаними до вашого крокометра.

Наскільки ти активний?

Інформація про ваше здоров’я є однією з найцінніших та особистих даних, які можна зібрати. З цієї причини багато медичних страхових компаній пропонують знижку, якщо ви ділитесь інформацією з крокометра чи фітнес-трекера. Якщо не пройти достатньо кроків, це може призвести до зростання ваших премій протягом найближчих років. Багатьом людям зручно ділитися цією інформацією в надії отримати знижку на премії. Однак це може також працювати проти вас. Якщо ви не виконаєте певну квоту діяльності, ви можете не лише втратити знижку, але і в кінцевому рахунку сплатити збільшення премій протягом наступних років.

Захистіть свою конфіденційність

Ми живемо в епоху, коли інформація є найціннішим товаром. Багато компаній існують виключно для отримання прибутку від збору, збору та аналізу інформації. Ви маєте право захищати свою конфіденційність, особливо коли мова йде про інформацію про ваше здоров’я. Просто визнання потенціалу для вторгнення в конфіденційність може допомогти вам прийняти більш обґрунтовані рішення щодо того, як ви використовуєте крокомір та кроки, які ви вживаєте для захисту вашої конфіденційності.

Один з простих інструментів, який може мати великий вплив на захист вашої конфіденційності, – це послуга VPN. Підключившись до Інтернету через VPN, ви робите свої дані анонімними. Оскільки веб-сайт або служба ніколи не підключаються безпосередньо до вашого пристрою, служба VPN функціонує як посередник, зберігаючи вашу інформацію приватною. Щоб дізнатися більше про те, як VPN може допомогти вам зберегти свою інформацію приватною, перегляньте наш пост про вибір найкращої VPN для ваших потреб.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me