Налаштування конфіденційності Facebook: Кінцевий посібник | VPNOперегляд

Блокування ноутбука для конфіденційності FacebookСтаном на перший квартал 2018 року Facebook має понад 2,1 мільярда активних щомісячних користувачів у всьому світі. Завдяки їхньому величезному охопленню, Facebook має потенціал сильного впливу на споживачів. Від того, де ми купуємо шкарпетки, до того, як ми голосуємо на виборах, Facebook може зіграти певну роль. Facebook може мати таку кількість впливу, оскільки він так багато знає про нас. Останні новини новин показали, що Facebook дозволив використовувати особисту інформацію для корпоративної та політичної реклами. З цієї причини ви можете переглянути свої налаштування конфіденційності Facebook. Ви можете забезпечити більший контроль над своєю інформацією. Ось ваш посібник із забезпечення вашої інформації у Facebook.


Дивіться, де ви ввійшли

Може, це траплялося з вами раніше? Ви забудете вийти на комп’ютер або смартфон друзів, і вони дають вам про це знати, розміщуючи дурне повідомлення на вашій шкалі часу. Це нешкідливо і зазвичай досить смішно. Але що робити, якщо ви увійшли в загальнодоступний комп’ютер і забули вийти? Це не так смішно, якщо наступна людина, яка користується комп’ютером, раптом отримає доступ до вашої особистої інформації у Facebook.

На щастя, ви можете переконатися, що цього не відбувається декількома простими кроками. У розділі “Налаштування” у Facebook натисніть “Безпека та вхід”. Угорі сторінки буде список, звідки ви ввійшли в систему. Більше того, ви можете дізнатися, чи сесія активна. Ви можете повернутися через останні входи, щоб побачити будь-які пристрої чи входи, які не були вами. Якщо ви знайдете логічний логін, натисніть на 3 точки праворуч від запису та виберіть “Не так?” повідомити про це. Якщо ви залишили ввійти на інший пристрій, ви можете натиснути “Вийти”, щоб змусити цей пристрій вийти з Facebook.

FB Securitylogin, де ви забуваєте

Візьміть під свій контроль теги Facebook

Facebook дозволяє взяти під контроль того, хто може позначати вас у публікації чи фотографії та за яких обставин. У меню “Налаштування” виберіть “Хронологія та теги”. У цьому меню ви можете редагувати, хто може публікувати на вашій шкалі часу, ваших друзів чи лише вас, а також хто може бачити, що інші публікують на вашій шкалі часу.

Ви також можете контролювати, хто може бачити публікації, на яких ви позначені тегами: усі, друзі друзів, друзі, лише ви. Ви навіть можете налаштувати, хто може переглядати ці публікації повністю. Наприклад, ви можете поділитися фотографією лише з 12 найкращих друзів. Це може бути корисною функцією, якщо ви хочете дружити з людьми з роботи, але не обов’язково дозволити їм отримати доступ до всього вашого профілю. Наприклад, ви можете не хотіти, щоб ваш начальник бачив усі сторони, на які ви ходите.

FB тимчасові позначки, хто бачить

Ви також можете налаштувати Facebook, щоб повідомляти вас про публікацію, на якій ви позначені тегом. Таким чином, ви можете надати схвалення до того, як повідомлення з’явиться на вашій шкалі часу.

Перегляньте, що інші бачать на своїй часовій шкалі

Один з найпотужніших інструментів безпеки для керування тим, що інші бачать на вашій часовій шкалі, знаходиться в меню “Хронологія та теги”. У розділі «Огляд» ви знайдете запис із написом «Перегляньте, що бачать інші люди у вашому профілі». Клацніть на “Переглянути як”, і він перейде на вашу сторінку профілю. Вигляд за замовчуванням показує, як виглядає ваш профіль для загального користування. Тобто, якщо хтось, хто не є вашим другом у Facebook, знайде ваш профіль, це те, що вони побачать. Ви можете прокручувати публікації, щоб змінити налаштування конфіденційності будь-яких публікацій, які, швидше за все, не були б видимі громадськості.

Зверху у верхній частині профілю ви можете змінити погляд з “Загальнодоступного” на “переглянути свій профіль з точки зору конкретної людини”. Так, наприклад, ви можете віддати перевагу, щоб мати не бачила цих фотографій на вечірці. За допомогою цих налаштувань ви можете бачити свій профіль таким, яким його бачить людина. Ви можете гарантувати, що нічого, що ви хочете залишати приватним, не доступне для цієї людини.

Легко обмежуйте минулі пости

Якщо ви користуєтесь Facebook декілька років, можливо, коли ви вперше почали користуватися Facebook, ви не були б у безпеці, як ви стали сьогодні. Протягом багатьох років у вас можуть бути сотні публікацій, які публікувалися публічно. Тепер ви можете віддати перевагу, щоб вони були обмежені лише вашими друзями або, можливо, навіть були повністю приватними.

Для обмеження цих публікацій перейдіть до меню “Налаштування” та виберіть “Конфіденційність”. У розділі “Ваша активність” виберіть “Обмежити минулі повідомлення”. Це дозволить обмежити аудиторію, яка може переглядати всі ваші минулі публікації.

Попередні повідомлення про конфіденційність FB

Надання спільного профілю Facebook пошуковим системам

Якщо ви коли-небудь шукали своє ім’я в Інтернеті, ви, напевно, бачили, що ваш профіль Facebook відображається в результатах пошуку. Однак багато людей не знають, що ви можете обмежити це. У меню конфіденційності ваших налаштувань подивіться у розділі з написом “Як люди знаходять і зв’язуються з вами”. Клацніть “Редагувати” у запитанні “Чи хочете, щоб пошукові системи за межами Facebook пов’язали ваш профіль?”. Тут ви можете зняти цю опцію. Як результат, ваша сторінка Facebook більше не з’явиться в пошуковій системі.

Пошук конфіденційності FB

Керування входами в додатки

Часто коли ви підписуєтесь на веб-сайт або входите в новий додаток, вони пропонують вам зручність входу в систему за допомогою Facebook. З часом, однак, додатки та веб-сайти, на які ви дозволяєте входити в систему таким чином, можуть виходити на повітряну кулю. Більше того, більшість людей рідко думають повернутися назад і відкликати дозвіл, коли вони припиняють користуватися додатком або відвідують веб-сайт. Ви можете керувати цими дозволами безпосередньо з Facebook.

У меню “Налаштування” виберіть “Програми та веб-сайти”. Ви побачите перелік активних додатків та веб-сайтів із дозволами кожного. Щоб дізнатися більше про інформацію, що надається додатку, та дозволи, надані йому, натисніть на логотип, щоб відкрити екран інформації. Тут ви можете редагувати дозволи та видимість програми.

Активні веб-сайти програм FB

Якщо ви бажаєте відкликати дозвіл, поставте прапорець біля імені та логотипу та натисніть «Видалити”. У діалоговому вікні, що випливає, у вас є можливість також видалити будь-які публікації, які додаток, зроблене у Facebook від вашого імені.

Якщо ви не хочете дозволити будь-яким додаткам чи веб-сайтам інтегруватися з вашим профілем у Facebook, ви можете вимкнути всі дозволи, знайшовши опцію “Програми, веб-сайти та ігри” та натисніть “Редагувати”, щоб вимкнути цю функцію у Facebook.

Контроль оголошень з Facebook

Facebook вільний для використання, оскільки вони продають рекламу для підприємств. Facebook знає про вас багато, що вам подобається, і натисніть на. Через це вони можуть допомогти підприємствам орієнтуватися на користувачів на основі цієї інформації. Якщо вам цікаво дізнатися більше про рекламодавців, націлених на ваш профіль, ви можете переглянути інформацію в налаштуваннях Facebook.

У меню “Налаштування” натисніть “Оголошення”. Верхній запис – “Ваші інтереси”. Натиснувши на нього, ви побачите види речей, на які ви натискали та спілкувались через Facebook. Ось як Facebook створює профіль того, хто ти повинен продавати цільову рекламу. Ви можете переглянути свої інтереси, а іноді і знайти щось, з чим ви ніколи не мали наміру взаємодіяти. Ви можете видалити ті інтереси, які, на вашу думку, не повинні стосуватися вас. У результаті Facebook має кращу картину того, хто ви є. Більше того, оголошення, які ви бачите, будуть більш відповідні вашим інтересам.

FB оголошує ваші налаштування реклами

У цьому розділі є розділ “Рекламодавці, з якими ви взаємоділи”, ви можете бачити тих рекламодавців, з якими ви поділилися інформацією, і тому вони знайшли вас у Facebook. Серед них будуть рекламодавці, веб-сайт чи додаток яких ви використовували раніше. Крім того, знайдуться рекламодавці, чиї оголошення ви натиснули. Для будь-якого з цих рекламодавців ви можете натиснути їх логотип і вибрати “Сховати рекламу від …”, щоб більше не бачити оголошення цього рекламодавця..

Один з найбільш захоплюючих розділів – це розділ “Ваша інформація”. У розділі “Про вас” є основна особиста інформація, така як ваш статус стосунків, роботодавець та освіта. Здебільшого Facebook знає ці речі, тому що ви їх раніше заповнювали. Клацніть на вкладці “Ваші категорії”, щоб побачити інформацію, яку має у вас Facebook. У цьому розділі Facebook покаже, на що він вважає ваші політичні погляди, типи пристроїв, якими ви користуєтесь, чи є ви батьком, і скільки років вашим дітям, та багато іншого. Це інформація, яку Facebook з часом взяв із вашої діяльності у Facebook. За допомогою цієї інформації рекламодавці можуть знайти людей, які цікавляться їх продуктом чи послугою.

Взяття під контроль вашої інформації

Багато людей вважають за краще, щоб їх життя було відкритою книгою для кожного, хто піклується їх знайти. Вони багато навіть по-справжньому вважають за краще, щоб реклама була орієнтована на їх інтереси. Однак інші вважають за краще зберігати якомога більше своєї інформації. Який би вибір ви не зробили, тут неправильної відповіді немає. Однак добре мати певні знання, як взяти під контроль свою інформацію. Дізнайтеся, як ви можете захистити свою інформацію на Facebook і переконайтеся, що вони є настільки ж приватними, як ви хочете. Однак Facebook – не єдине додаток, яке збирає велику кількість даних про вас. Ви також можете розглянути можливість зміни налаштувань конфіденційності в таких додатках та веб-сайтах, як Twitter, Instagram, Snapchat, Google, WhatsApp, Skype та Reddit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me