Найпопулярніші розширення веб-переглядача для конфіденційності та безпеки в Інтернеті

На даний момент ви можете бути єдиною людиною, яка фізично використовує ваш комп’ютер. Ви навіть можете бути єдиною людиною в кімнаті. Однак якщо ви не вживаєте заходів, щоб залишатись анонімними в Інтернеті, ви не переглядаєте один. Кожен раз, коли ви переходите в Інтернет, ви залишаєте слід інформації, яку бачать більше третіх сторін, ніж ви могли подумати – і очищення історії веб-переглядача нічого не змінить з цього приводу.


У ці дні ми не можемо пройти тиждень без новин про перевищення урядів, які намагаються контролювати та контролювати своїх громадян в Інтернеті. Але уряди не єдині, хто намагається ознайомитись із вашим інтернет-трафіком. Є кілька інших об’єктів нижчого профілю, які можуть збирати вашу ідентифікаційну інформацію без вашого відома. До них відносяться ваш Інтернет-провайдер, пошукові системи, окремі веб-сайти, соціальні мережі, адміністратори локальної мережі, додатки, ваша операційна система та всіма улюблений злодій у мережі Інтернет: хакери.

У цій статті ви знайдете ряд розширень веб-переглядачів, які допоможуть вам стежити за своєю конфіденційністю. Розширення VPN допоможуть вам анонімно здійснювати серфінг та запобігати небажаному доступу до ваших даних, тоді як рекламодавці можуть блокувати набридливу рекламу, а менеджери паролів зберігатимуть ваші паролі без необхідності запам’ятовувати їх.

Що таке а брозширення rowser?

Перш ніж представити самі розширення, важливо зрозуміти, що саме таке розширення для браузера. Розширення для браузера – це програма, яка приєднується до вашого браузера, наприклад, до Firefox, Chrome, Edge або Safari, щоб посилити свою роботу. Кожне розширення має свою специфічну функцію і має брати на себе завдання, яке браузер не може виконати сам. У більшості веб-переглядачів є лише необхідні речі, коли справа стосується функціональності. Вашу конфіденційність та захист в Інтернеті можна значно підвищити, вибравши правильні сторонні додатки. Хоча веб-переглядачі продовжують просуватися у своїх можливостях, вони не можуть відповідати функціям спеціальних програм. До таких додатків належать віртуальні приватні мережі (VPN), блокатори оголошень та менеджери паролів.

Розширення VPN для безпечного та приватного перегляду

VPN-з'єднання-ІнтернетВіртуальні приватні мережі існують вже давно, але донедавна вони були цариною ІТ-професіоналів. Уряди та підприємства використовували їх для забезпечення безпечного доступу працівників із віддалених місць. Однак зараз користуватися ним може практично кожен. VPN перенаправляє ваш трафік через окрему приватну мережу на шляху до кінцевого пункту призначення. VPN замінює інформацію користувача на свою, тому навіть кінцевий веб-сайт не знає, звідки взявся початковий трафік. Є три основні переваги для VPN:

 • Анонімність: Кожен веб-сайт читає і часто зберігає IP-дані своїх користувачів. Ці дані містять інформацію про ваш комп’ютер та мережеве з’єднання, і вони можуть бути використані для ідентифікації вас особисто. Як згадувалося вище, VPN додає проміжний крок до шляху ваших даних. Тому цільовий веб-сайт може бачити лише IP-інформацію віддаленої мережі, а не вашу.
 • Безпечна навігація: Окрім анонімності даних, мережі VPN добре шифруються. Це робить самі дані надзвичайно важкими, іноді неможливими для читання сторонніми сторонніми сторонами. Це особливо корисно при підключенні до незахищених загальнодоступних мереж Wi-Fi, наприклад, у кафе, бібліотеках тощо.
 • Розблокований вміст: Інтернет – це найбільший прогрес у тому, щоб зробити світ меншим та краще пов’язаним місцем для людства. Він насичений багатим, різноманітним вмістом з усього світу. На жаль, певний вміст все ще недоступний за межами певного географічного району. Або ще гірше: деякий вміст навіть заблокований у певних країнах. Користувачі YouTube і Netflix досить часто зустрічаються з повідомленням про те, що популярне відео недоступне в їхній країні. VPN дозволяють вам обійти такі геоблоки, направляючи трафік через сервер у країні перебування відео.

VPN найчастіше доступні як окремі програми, але два наших улюблених включають інтуїтивні розширення браузера для легкого доступу до їх функцій. Ось вони:

Розширення браузера ExpressVPN для Firefox, Chrome та Safari

ExpressVPN – популярний сервіс VPN, який постійно заробляє найкращі оцінки в наших внутрішніх відгуках. Як і всі преміальні VPN, ExpressVPN вимагає підписку, хоча ви, звичайно, отримуєте те, за що платите. Після встановлення програми на комп’ютер розширення надає вам прямий доступ до налаштувань та функцій безпосередньо з обраного вами браузера. Це дозволяє змінити VPN-сервери, щоб вони відповідали цільовій веб-сторінці, не виходячи з браузера. ExpressVPN може похвалитися мережею з понад 2000 серверів у 94 країнах, тому у вас не виникне жодних проблем з пошуком того, який відповідає вашим потребам. Як і сама програма, розширення дуже просте у використанні та приємне для роботи.

ExpressVPN протягом тривалого часу займає позицію номер один у топ-5 найкращих VPN. Їхнє розширення для браузера VPN теж працює однаково добре. Щоб скористатися цим розширенням, спочатку потрібно отримати підписку на ExpressVPN, натиснувши кнопку в полі нижче. Завантаживши додаток та розширення для веб-переглядача на веб-сайті ExpressVPN, ви зможете переглядати та завантажувати безпечно лише за кілька кліків.

Розширення для браузера, яке пропонує ExpressVPN, з’явиться у верхньому правому куті браузера після його встановлення. На екрані, що з’являється, ви можете легко вибрати місце та активувати VPN. Скріншоти нижче можуть дати вам уявлення про зовнішній вигляд цього розширення.

Активовано розширення браузера ExpressVPN

Розширення браузера NordVPN для Chrome і Firefox

NordVPN – ще одна послуга VPN з добре розробленою опцією розширення браузера. Хоча це і є менш дорогою альтернативою для ExpressVPN, це все-таки дуже преміальна послуга. Він має мережу з майже 4500 серверів, розкладених у понад 60 країнах. Якщо безпека є першочерговим завданням, шифрування SSL з 2048 біт NordVPN та підтримка всіх основних протоколів VPN роблять це впевненим вибором. Це може бути не таким швидким або досягти стільки країн, скільки ExpressVPN, але вам важко буде знайти щось краще в цій ціновій точці.

Розширення для браузера NordVPN доступне для Chrome, Brave та Firefox. Завантажити його дуже просто, хоча для роботи вам потрібна підписка. Натисніть кнопку нижче, щоб перейти на веб-сайт NordVPN. Дотримуйтесь інструкцій, завантажте розширення, і ви будете готові зайти за кілька хвилин.

Розширення VPN для Opera

Браузер Opera використовується не так багато, як інші браузери, такі як Chrome, Edge та Firefox. Отже, більшість сервісів VPN, таких як ExpressVPN та NordVPN, не пропонують розширень для браузера для Opera. Це не означає, що користувачі Opera не мають жодних варіантів. Багато VPN пропонують розширення VPN, які також підтримуються браузером Opera. Серед опцій: Zenmate VPN, PIA та Tunnelbear. Переглянувши сторінку розширень Opera, ви також зможете знайти всі інші розширення браузера, доступні для Opera.

Деякі з згаданих розширень, наприклад, Tunnelbear, можна використовувати абсолютно безкоштовно. Однак важливо зауважити, що безкоштовні VPN – це, як правило, погана ідея. Багато додатків VPN, які пропонуються в Інтернеті, насправді не захищатимуть вас та ваш трафік даних. Вони можуть збирати вашу особисту інформацію, щоб продати її іншим учасникам, імплантувати всілякі зловмисні програми на вашому пристрої або заробляти гроші, показуючи вам надмірну кількість реклами. Якщо ви дійсно хочете користуватися безкоштовним сервісом VPN, переконайтеся, що ви отримаєте хорошу якість, наприклад, попередньо ознайомившись із нашим списком із гідними безкоштовними VPN-послугами..

Попередження: не використовуйте Hola VPN

Hola – дуже популярне розширення VPN, яке можна використовувати в декількох браузерах. Це легко, швидко, і ним можна користуватися безкоштовно! Звучить ідеально, правда? Ну не дуже. Насправді, Холу взагалі навіть не можна назвати VPN. На відміну від преміальних VPN-опцій, Hola не шифрується, не обслуговує клієнтів і не підтримує Netflix або торрент. Крім того, хоча такі сервіси, як NordVPN та ExpressVPN не зберігають журналів трафіку, Hola робить. Це означає, що всі ваші дані в Інтернеті зберігаються і ваш трафік легко простежується до вас.

Ще гірше, Hola – це мережа однолітків. Люди за Hola не підтримують власну мережу серверів. Натомість вони повертаються на пропускну здатність своїх користувачів. Це означає, що платні користувачі підключаються через IP-адреси неплатних користувачів. Хола стверджує, що цей спосіб безпечний, але насправді це не так. Без будь-якого шифрування, політики без журналів та будь-якого іншого запевнення, що-небудь може піти не так, коли ви використовуєте Hola. Коротше кажучи: тримайтеся далеко від цієї підробленої VPN.

Блокатори оголошень для усунення небажаних оголошень та сценаріїв

Розширення для блокування оголошень – це один із найкращих та найпростіших способів покращити вашу роботу в Інтернеті. Як випливає з назви, ці розширення блокують показ оголошень та інших небажаних сценаріїв на відвідуваних вами сторінках. Оголошення можуть дратувати, особливо спливаючі види, але зазвичай нешкідливі для кінцевого користувача. Однак це стосується не всіх оголошень: деякі містять зловмисне програмне забезпечення або переспрямування на такі сторінки, інші містять образливий вміст та зображення NSFW, які, навіть не пов’язані з реальним вмістом сторінки, яку ви відвідували, можуть створити незручну ситуацію. якщо ти на публіці. Блокатори оголошень дають вам кращий контроль над вашим досвідом роботи в Інтернеті, саме тому ми настійно рекомендуємо їх використовувати – доки ви використовуєте правильний.

uBlock Походження

Логотип UBlockuBlock Origin працює з усіма основними браузерами та використовує мало системних ресурсів. Як і більшість рекламодавців, ви можете завантажити його безкоштовно. Після того, як ви успішно встановили uBlock Origin у своєму браузері, це розширення ефективно фільтрує будь-які оголошення та небажані сценарії. Оскільки воно існує давно і постійно надсилає нові оновлення, майже всі оголошення, з якими ви могли зіткнутися, будуть заблоковані.

Це розширення постачається з вичерпним списком блокувань за замовчуванням та інструментом для блокування елементів сторінки на ходу. Все, що вам потрібно зробити – це клацнути правою кнопкою миші зображення або поле і вибрати “Блокувати елемент”. Це виводить текстове поле, заповнене URL-адресою елемента. Клацніть «Створити», щоб додати елемент до списку блокувань, і він негайно зникне. Походження uBlock також налаштовується, що дозволяє переглядати білі довірені сторінки.

Хоча деякі інші adblockers можуть бути дещо простішими у використанні, uBlock Origin – надзвичайно хороший adblocker. Він працює чудово, абсолютно безкоштовний і не пропускає будь-яку рекламу лише для того, щоб заробити на них гроші.

AdBlock Plus

adblock плюс логотипНайпопулярніший блокатор реклами на ринку – AdBlock Plus. Це безкоштовне розширення, доступне для кожного головного веб-переглядача (а саме для Firefox, Chrome, Edge, Safari та Opera), а також для кількох другорядних (таких як Яндекс, Maxthon та Chromium). Щойно встановлене розширення заблокує більшість оголошень зі списком за замовчуванням. Це дозволяє імпортувати інші списки або створювати свій власний. Також у вас є можливість увімкнути або вимкнути блокування на певній сторінці. Це дуже важливо для подальшого існування багатьох веб-сайтів. На жаль, AdBlock Plus також має негативну сторону.

Одним з головних недоліків AdBlock Plus є їх ініціатива “Прийнятні оголошення”. Один з найважливіших способів, як AdBlock Plus заробляє гроші, – дозволяє компаніям платити за те, щоб рекламувати. Тому, навіть якщо ви використовуєте “Блокувальник реклами”, ви все одно можете розміщувати рекламу, якщо компанія платить достатньо. Для нас це повністю перемагає мету, і ми радимо шукати таку альтернативу, як uBlock Origin.

Підтримуйте улюблені веб-сайти, додаючи їх до списку

Важливо визнати, що блокування оголошень безпосередньо впливає на дохід відвідуваних сайтів. Розширення для веб-переглядачів, такі як uBlock Origin та AdBlock Plus – це глит свіжого повітря для нашої особистої конфіденційності в Інтернеті та нашого досвіду в Інтернеті, але вони негативно впливають на веб-сайти, які ви відвідуєте. Це, у свою чергу, може погано обернутися для вас як відвідувача.

Більшість веб-сайтів безкоштовно користуватися, оскільки творці можуть продавати рекламний простір. Якби всі заблокували ці оголошення, багато веб-сайтів повністю пропустили б свої доходи. Щоб продовжувати існувати, веб-сайти можуть вимагати платного членства. У цьому випадку вам доведеться платити, щоб отримати доступ до вмісту веб-сайту. Якщо веб-сайт цього не робить або не може, він може повністю зникнути.

Створення та обслуговування веб-сайту коштує часу, сил і, в більшості випадків, грошей. Чи є певний веб-сайт, який, на вашу думку, заслуговує на будь-який дохід, який він може заробити від показу оголошень? Тоді ви можете вибрати білий список цього веб-сайту в AdBlock Plus і uBlock Origin. Таким чином, ви все одно побачите рекламу на цих сторінках, і ви допоможете їм підтримувати свій веб-сайт. Тому, якщо ви довіряєте веб-сайту, а їхні реклами не надто нав’язливі, подумайте про підтримку, додавши URL-адресу до вашого білого списку..

Деякі веб-сайти навіть повністю забороняють користувачам доступ до їх вмісту, коли вони використовують рекламний блок. Якщо ви переходите на такий сайт, ви побачите повідомлення, яке скаже вам, що ви отримаєте доступ лише тоді, коли ви переймете його в білий список. Таким чином, веб-сайти можуть «змусити» користувачів Інтернету (частково) вимкнути свої рекламодавці.

Розширення, щоб допомогти вам безпечно та анонімно шукати серфінг

Популярно в Інтернеті майже неможливо, не залишаючи слідів інформації про себе. Ви, безсумнівно, зіткнетеся з файлами cookie та іншими трекерами, які намагаються простежити вашу поведінку в Інтернеті. На щастя, було розроблено досить багато розширень для браузера, які допоможуть зробити ваші Інтернет-сеанси набагато безпечнішими та анонімнішими. Ми обговоримо кілька хороших варіантів тут.

Конфіденційність Badger

Конфіденційність BadgerКонфіденційність Badger – це розумне, безкоштовне розширення, розроблене Фондом Electronic Frontier, який поступово вчиться блокувати невидимі трекери. Після його встановлення розширення почне стежити за всіма можливими трекерами на кожному веб-сайті, який ви відвідуєте. Розширення не буде блокувати файли cookie. Натомість Badger-конфіденційність використовуватиме інформацію, яку він збирає, щоб дізнатися. Із часом конфіденційність Badger зрозуміє, які сторонні файли cookie постійно стежать за вами в Інтернеті, і заблокує їх. Як результат, ви не будете постійно працювати в одній сумочці в своїх оголошеннях, а корисні та менш нав’язливі файли cookie залишаються недоторканими.

Розширення Privacy Badger працює з унікальною системою навчання. Через це розширення буде працювати краще і ефективніше, чим довше його використовувати. Badger конфіденційності в даний час працює для Opera, Chrome, Firefox та Firefox на Android.

Ghostery

GhosteryGhostery – це ще одне розширення, яке спрямоване на контроль трекерів веб-сайтів. Він виявляє будь-які файли cookie-відстеження, активні на веб-сайті, який ви відвідуєте, і дає вам можливість їх заблокувати. Якщо ви заблокуєте файли cookie, веб-сайти зможуть збирати менше інформації про вас. Тому Ghostery підвищує вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті. Ваші оголошення більше не будуть адаптуватися до вашої поведінки в Інтернеті. Наприклад, ви не знайдете всю цю рекламу про весільні сукні зі знижками скрізь, тому що ви повідомили у Facebook, що ви були на весіллі свого двоюрідного брата минулого тижня.

Як і багато розширень браузера, про які йдеться в цій статті, Ghostery є безкоштовним та доступним для більшості браузерів, включаючи Firefox, Chrome, Opera, Safari, Edge, Brave та Cliqz. Вони пропонують мобільну версію і для Android, і для iOS.

Порада: Деякі користувачі висловлюють стурбованість власною політикою конфіденційності Ghostery. Можна включити програму Ghostery під назвою GhostRank collection. Ця інформація зібрана для покращення якості послуги. Однак якщо ви вирішите не брати участь у GhostRank, вам не доведеться турбуватися про збирання даних під час використання Ghostery.

Автоматичне видалення файлів cookie

Автоматичне видалення файлів cookieНазва цього розширення в значній мірі говорить сама за себе. Функція cookie AutoDelete забезпечує автоматичне видалення будь-яких файлів cookie у вашому браузері після закриття вкладки. Деякі файли cookie можуть пройти повз Ghostery або Badger для конфіденційності, де саме починає діяти AutoDelete Cookie. Важливо регулярно видаляти файли cookie. Не роблячи цього, веб-сайти зможуть стежити за вами в Інтернеті протягом тривалого часу. Використовуючи це розширення, вам не доведеться пам’ятати, щоб очистити кеш: програма робить це за вас.

Якщо ви хочете, ви можете додати файли cookie до списку файлів cookie AutoDelete. Це означає, що ви довіряєте цим файлам cookie та не хочете, щоб вони були видалені. Використання білого списку файлів cookie може бути дуже корисним. Наприклад, якщо ви додасте до цього списку файли cookie Netflix, вам не доведеться входити в систему, коли ви переходите на домашню сторінку Netflix на новій вкладці. Функція cookie AutoDelete доступна для Firefox та Chrome.

HTTPS скрізь

HTTPS скрізьВеб-сайти можуть працювати з HTTP або протоколом HTTPS. Ви можете це чітко побачити в URL-адресі веб-сайту, який розпочнеться з http: // або https: //. Додаткові “s” в останньому означають, що ваше спілкування з веб-сайтами, що використовують цей протокол, буде зашифровано. Це забезпечує вашу безпеку та конфіденційність в Інтернеті: ваша онлайн-діяльність на цьому веб-сайті не буде видимою для інших. Більше того, обмін інформацією між вами та веб-сайтом не може бути змінений сторонніми силами. Таким чином, шанс, що ви випадково опинитесь на підробленому веб-сайті, прикидаючись своїм онлайн-банком, значно скорочується.

Про власне розширення: HTTPS Everywhere забезпечує те, що будь-які веб-сайти, які можуть працювати з HTTPS, будуть робити це. Це збільшує вашу безпеку в Інтернеті. Розширення HTTPS Everywhere було розроблено як співпраця між Фондом Electronic Frontier, який також розробив Badger щодо конфіденційності, та The Tor Project. HTTPS скрізь доступний для Firefox, Chrome, Opera, Android та Brave.

Основи конфіденційності DuckDuckGo

DuckDuckGo

DuckDuckGo – компанія, що займається питаннями конфіденційності, яка присвятила себе розповсюдженню конфіденційності в Інтернеті, пропонуючи альтернативні послуги для компаній, що не стосуються конфіденційності. Найбільше, що DuckDuckGO створив альтернативну пошукову систему Google, яка фактично поважає вашу конфіденційність. Ви можете відвідати його за адресою https://duckduckgo.com

Основи конфіденційності – це остання ітерація їхнього портфоліо. Це розширення допомагає захистити вашу конфіденційність за допомогою трьох механізмів:

 1. Автоматично блокувати будь-які небажані трекери
 2. Автоматично змушуйте сайти використовувати свою краще захищену версію HTTPS веб-сайту. (встановлення цього розширення означає, що вам більше не потрібні HTTPS скрізь.
 3. Наведіть огляд будь-якого веб-сайту, який ви відвідуєте, де ви зможете швидко оцінити надійність та надійність веб-сайту у окремому вікні.

DuckDuckGo Privacy Essentials безкоштовний і доступний для Firefox, Chrome, Brave, Opera, Android, en iPhone.

Розширення браузера паролів

Багато хто з нас має кілька облікових записів в Інтернеті на такі речі, як банківська справа, соціальні мережі, дошки оголошень, електронна пошта тощо. В ідеалі у вас має бути інше ім’я користувача та унікальний надійний пароль для кожного облікового запису. Запам’ятати всі ці різні паролі важко, і ви не хочете записувати їх на папері, які можуть бути втрачені або вкрадені. Натомість ви можете використовувати менеджер паролів. Менеджер паролів шифрує та зберігає ваші паролі в одному центральному місці, тому замість того, щоб запам’ятовувати десятки, вам потрібно запам’ятати лише один. Здебільшого менеджер паролів – це просте розширення браузера. Ми обговоримо кілька хороших менеджерів паролів тут, щоб допомогти вам розпочати роботу.

LastPass

Логотип LastPassLastPass – популярний менеджер паролів, який захищає всі ваші паролі під однією головною парольною фразою. Це дозволяє підтримувати оберіг довгих і складних паролів для всіх своїх облікових записів, тому вам більше не доведеться покладатися на свою пам’ять. LastPass може похвалитися надійною шифруванням AES-256 для локальних мереж, яка зберігає ваші дані прихованими від усіх, крім вас. Ваш головний пароль та ключі шифрування зберігаються на вашому пристрої та ніколи не надсилаються на сервери LastPass.

Lastpass пропонує плагіни та розширення майже для всіх великих браузерів і працює на робочому столі, ноутбуці, планшеті та смартфоні. Будь-які зміни, внесені до вашого облікового запису, наприклад, коли ви додаєте новий логін, синхронізуються на ваших пристроях.

Основні функції LastPass доступні безкоштовно. Окрім цих, компанія пропонує різноманітні преміальні рівні, які надають такі функції, як багатофакторна автентифікація, пріоритетна технічна підтримка, зашифроване зберігання файлів, багато ліцензій, спільні папки та безліч функцій, орієнтованих на бізнес. Щоб отримати доступ до всіх цих додаткових функцій, вам доведеться заплатити. Незважаючи на це, LastPass – це дуже пристойний менеджер паролів з безкоштовною версією, який працює більш ніж адекватно. Хочете дізнатися більше про це? Ви можете відвідати веб-сайт LastPass тут.

Дашлан

Дашлане огоDashlane – ще один хороший варіант для тих, хто шукає простий менеджер паролів. Розширення працюють у всіх популярних браузерах, включаючи Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, Edge, Opera та Brave. Як і LastPass, він використовує високий рівень шифрування і має модель freemium, що означає, що доступна безкоштовна версія, але вам доведеться платити, щоб працювати з певними функціями. Програмне забезпечення Dashlane підтримує ваші ключі шифрування та головний пароль локально на вашому пристрої, тому сама компанія не має до них доступу.

Завдяки своїй безкоштовній версії Dashlane дозволяє керувати до 50 паролів на одному пристрої. За допомогою преміум-плану вам доступні необмежені пристрої, безпечне зберігання файлів, віддалений доступ до облікового запису, сильніша двофакторна автентифікація тощо Dashlane також стежить за темною павутиною за списками виточеної та викраденої інформації облікового запису та надсилає вам сповіщення, якщо ваша інформація з’являється. Якщо ви зацікавлені у використанні Dashlane, ви можете відвідати їх офіційний веб-сайт тут.

RememBear

RememBear ЛоготипТретій можливий варіант – RememBear. Цей менеджер паролів був розроблений TunnelBear. TunnelBear також має власну службу VPN, яку ми пройшли тестування на нашій платформі. RememBear і TunnelBear відомі своїм зручним і навіть веселим інтерфейсом. Все тематизовано: коли ви використовуєте RememBear, вам буде призначений власний “ведмідь”, який зберігатиме ваші паролі. Крім того, інтерфейс заповнений ведмедями, як вже може підказувати назва служби.

Однак ця захоплююча зовнішність не означає, що в RememBear бракує безпеки. Розширення використовує потужне шифрування AES256 в кінці та успішно здійснило його шляхом незалежного аудиту. RememBear працює на декількох пристроях одночасно і автоматично синхронізує будь-яку інформацію на цих пристроях. Окрім лише ваших паролів та логінів, ви можете використовувати програму і для збереження чутливих приміток. RememBear має розширення для браузера для Chrome, Firefox та Safari. Крім того, програми доступні для iOS, Android, Windows та MacOS. Для отримання додаткової інформації та завантаження власного ведмедя ми хотіли б перейти до вас на веб-сайт RememBear.

Заключні думки

Використання правильних розширень веб-переглядача може зробити ваше онлайн-життя простішим та безпечнішим. Ви хочете отримати максимальну користь від досвіду роботи в Інтернеті? Це можна зробити, активно використовуючи такі програми та розширення:

 • Правильний Інтернет-браузер
 • Послуга VPN
 • Розширення для браузера для вашої послуги VPN
 • Adblocker для фільтрування дратівливих та напористих оголошень із екрану
 • Менеджер паролів для створення та збереження будь-яких (сильних) паролів, які ви використовуєте

Це наші рекомендовані розширення для безпеки в Інтернеті. Звичайно, існує багато інших способів підвищення анонімності та безпеки в Інтернеті. Хочете прочитати більше? Обов’язково перегляньте наш розділ «анонімний перегляд».

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me