Конфіденційність на Mac: Як змінити налаштування | VPNOперегляд

Лінійка комп’ютерів Mac є одними з найкращих на ринку сьогодні. Як у сирих специфікаціях, так і в ефективності Mac важко перемогти. Apple також твердо зобов’язана зробити функції конфіденційності прозорими для користувачів. Багато користувачів не усвідомлюють важливість використання часу для коригування своїх можливостей конфіденційності, що залишає їх вразливими для викриття особистої інформації в Інтернеті. Лише за кілька хвилин ви можете налаштувати налаштування конфіденційності свого Mac, щоб захистити свої дані.


Конфіденційність на Mac

Mac давно мав репутацію безпеки та конфіденційності. Конфіденційність користувачів протягом багатьох років є пріоритетом для Apple. На жаль, в минулому році відбулися деякі публічні спотикання. Хоча Apple залишається публічно прихильною до безпеки та конфіденційності, деякі великі помилки виявилися, особливо з випуском оновлення High Sierra для Mac. Особливо клопітка помилка з’явилася у вересні 2017 року, яка дозволила користувачам отримати кореневий доступ, ввівши «root». Це дозволило б майже необмежений доступ до всіх даних на постраждалому Mac.

У той час як Apple швидко виправляє помилки, іноді навіть патч переживає помилки. Завдяки цьому багато користувачів задаються питанням, чи немає ще інших вразливих місць, що ховаються на їхніх Macs. Зміна налаштувань конфіденційності може допомогти переконатися, що ваші дані не будуть порушені у випадку появи нових помилок.

Не тримайте хакерів

ХакерЗахист брандмауера – це стандартна функція, необхідна для всіх комп’ютерів, підключених до Інтернету. Mac постачається з вбудованим в комп’ютер брандмауером, але ця функція не завжди включається за замовчуванням. Одне з перших, що потрібно зробити для захисту свого Mac – це забезпечити, щоб ваш брандмауер включений.

Відкрийте Налаштування системи та натисніть «Безпека & Конфіденційність. “Тут ви знайдете кілька налаштувань, які можна захистити, щоб захистити ваш Mac. Натисніть на замок у лівій нижній частині діалогового вікна та введіть своє ім’я користувача та пароль, щоб дозволити доступ до цих налаштувань.

Клацніть на вкладку “Брандмауер”, щоб відкрити налаштування брандмауера. Тепер натисніть “Увімкнути брандмауер”. Ви також можете налаштувати параметри брандмауера, натиснувши кнопку Параметри брандмауера. Тут ви можете змінити, які програми та служби можуть надсилати чи отримувати дані через брандмауер. Це може бути корисно, якщо ви хочете значною мірою заблокувати всі додатки, крім одного чи двох..

Зашифруйте свої дані

Незалежно від того, наскільки добре ви захищаєте свою систему, все ж є ймовірність, що визначений хакер може отримати доступ до ваших даних. Хоча шифрування файлів може спричинити незручності, це важливо. FileVault гарантує, що ваші дані не читаються навіть під час їх викрадення.

FileVault захищає вашу інформацію, шифруючи всі файли на вашому Mac. Це потребує певного часу для запуску програми шифрування під час першого ввімкнення. Існує також незручність введення пароля в будь-який час, коли ви хочете відкрити файл. Однак це невелика ціна, щоб заплатити за спокій, який випливає з того, що знання ваших даних є безпечним.

У розділі “Безпека & Екран конфіденційності, натисніть на вкладку FileVault. Натисніть кнопку з написом “Увімкнути FileVault …”, щоб розпочати процес. Вам буде наданий ключ відновлення. Щоб розблокувати файли на комп’ютері, потрібно використовувати ключ відновлення або пароль облікового запису. Якщо ви забудете обоє, ви втратите доступ до цих файлів.

Перевірте свої дозволи на додаток

Додаткам потрібен дозвіл на доступ до критичних служб на вашому Mac. Однак іноді ці програми можуть отримати доступ до інформації, яка не є строго необхідною для виконання додатком. У налаштуваннях конфіденційності ви можете вибрати, які програми мають доступ до якої інформації.

З розділу “Безпека” & На екрані конфіденційності натисніть вкладку “Конфіденційність”. Одне з найважливіших рішень, яке ви можете прийняти, щоб захистити свою конфіденційність, – обмежити доступ до свого місцезнаходження. Хоча інші джерела інформації покладаються на те, як ви отримуєте доступ до Інтернету або використовуєте сам Mac, служби локації можуть багато розповісти виробникам додатків про те, хто ви є і чим займаєтесь офлайн..

Клацніть на “Служби локації” у лівій області. Це відкриє список усіх програм на вашому Mac, які можуть отримати доступ до вашого місцезнаходження. Зніміть прапорці для кожної програми, якій ви не хочете дозволити доступ до своїх даних про місцезнаходження.

Аналогічним чином ви можете обмежити, які програми мають доступ до вашої контактної інформації, вашого календаря та нагадувань. Просто зніміть прапорці для кожної програми у відповідній категорії, щоб повернути контроль над конфіденційністю.

Слухає тебе Сірі?

Логотип SiriСеред експертів із конфіденційності існує жарт: «Американці раніше турбувались про те, що уряд клопоче про свої телефони та будинки, тепер вони платять Apple, щоб зробити це за них». Хоча Apple підтримує дані, зібрані Сірі, безпечно, це правда, що Сірі слухає кожну розмову, щоб підібрати до неї ключові слова. Сірі також може читати електронні листи та приватні повідомлення, а також вміст ваших документів. Ця інформація часто зберігається та аналізується для покращення послуг. Якщо ви стурбовані здатністю Siri слухати вас за допомогою свого Mac, вимкніть це.

На екрані системних налаштувань натисніть на значок Siri. Безпосередньо під логотипом Siri на екрані Siri, ви можете зняти прапорець “Увімкнути Siri”, щоб вимкнути службу зі свого Mac.

Залишатися анонімним у зв’язаному світі

Оскільки більше нашої інформації стає доступною для рекламодавців та інших людей в Інтернеті, збереження особистої інформації стає приватною проблемою. Використання VPN – це один із найпростіших кроків, який ви можете зробити, щоб забезпечити захист вашої конфіденційності сьогодні.

Під час підключення за допомогою якісної послуги VPN ваші дані шифруються під час подорожі на сервер VPN та з нього. Ваш трафік проходить через сервер VPN і шифрується. Такий підхід посередника означає, що ви залишаєтеся анонімними в обміні інформацією. Ви можете помітити, що оголошення, які ви бачите в Інтернеті, вже не такі персоналізовані, як раніше. Це результат рекламодавців, які не мають можливості підключити вашу Інтернет-діяльність до вашої IP-адреси.

Існує багато переваг від використання VPN, крім простого конфіденційності. Щоб дізнатися більше про те, як VPN може допомогти вам, прочитайте наш пост про вибір найкращої VPN для ваших потреб.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me