Керуйте налаштуваннями конфіденційності у додатку для фітнесу | VPNOперегляд

Нам подобається чи ні, навіть самі конкретні деталі повсякденного життя розробили цифрові компоненти. Від холодильників, підключених до Wi-Fi та освітлення, до управління цілим будинком з підтримкою AI, оскільки технології продовжують просуватися, як і наш зв’язок. Особиста фізична підготовленість не є винятком, про що свідчить безліч доступних трекерів калорій, реєстраторів маршрутів і плануючих тренувань. Є тисячі додатків для фітнесу, які супроводжують вас у вашій фітнес-поїздці, і багато з них є досить ефективними. Однак вони, як правило, вимагають багато особистої інформації. Людина, яка займається конфіденційністю, захоче перевірити, який доступ вони надають новій програмі. У цій статті ви знайдете огляд основних дозволів, які вимагають додатки для фітнесу, та пояснення того, чому вони повинні чи не повинні вас стосуватись.


Загальні дозволи та додатки для фітнесу

Практично кожен наявний додаток для смартфонів вимагає певних дозволів на виконання своїх основних функцій. Особливо це стосується фітнес-програм, яким потрібно збирати та обробляти конфіденційну інформацію. Наприклад, вони збирають ваше безпосереднє місцезнаходження, стан зв’язку та показники продуктивності. Ось перелік найбільш часто запитуваних дозволів та їх функції.

Мережа

Як і багато з цих категорій, мережевий дозвіл насправді є декількома дозволами в одному пакеті. Програми з таким доступом можуть виконувати такі дії, як зміна типу вашого з’єднання (Wi-Fi, 4G, LTE тощо) та запобігання сну вашого телефону. Це здається великою силою для надання єдиної програми, але реальність полягає в тому, що багато фітнес-програми просто використовують її для синхронізації своїх даних. Як і більшість програм, додатки для фітнесу зазвичай не зберігають дані на телефоні, а на централізованому сервері.

Додаткам потрібен мережевий дозвіл для передачі даних через поточне активне з’єднання. Із відомими авторитетними програмами, такими як Strava, Garmin, MapMyRun та MyFitnessPal, цей дозвіл не повинен викликати серйозних проблем щодо безпеки, але це не означає, що він є абсолютно доброякісним. Деякі програми можуть намагатися передати дані через “неактивне” з’єднання, що може вплинути як на дані, так і на використання акумулятора.

Покупки через додаток

Програми потребують цього дозволу, щоб стягнути плату з вашого облікового запису за оновлення та преміальні функції, як-от вимкнення оголошень або посилення взаємодії з додатками. Без цього дозволу Google Play відхилить будь-яку спробу грошової транзакції. Цей дозвіл є стандартним і не повинен викликати тривогу, але будьте впевнені, що ви завжди знаєте, хто використовує ваш телефон. Там багато батьків розповідей, які відповідали за покупки, зроблені їх дитиною, коли вони не шукали.

Пов’язані: The Ідентичність дозвіл допомагає дозволу на придбання через додаток. Це дозволяє програмам читати та перевіряти інформацію облікового запису під час будь-яких транзакцій.

Контакти

Дозвіл контактів іноді суперечливий, оскільки дозволяє додатку отримувати доступ до адресної книги вашого телефону. Програми використовують цей дозвіл, щоб з’єднати вас із друзями на одній платформі та запросити користувачів, які не користуються сервісом, за допомогою їх електронної адреси безпосередньо з інтерфейсу користувача. Програми кажуть, що вони не використовують дозвіл, якщо користувач навмисно не має доступу до функції, яка цього вимагає. Однак важливо знати, що з увімкненням дозволу програма може читати цю інформацію в будь-який час і без попередження.

Цей дозвіл часто можна заблокувати, не впливаючи на функціональність програми. Користувачі Android можуть це зробити, відкривши Налаштування пристрою > Програми > * Назва заявки * > Дозволи та вимкнення контактів вимикаються.

Зберігання / ЗМІ

Дозволи до медіа дозволяють програмі отримувати доступ до вмісту внутрішньої пам’яті вашого пристрою та SD-картки. Додатки використовують його для таких дій, як завантаження фотографій, збереження та експорт статистики. Хоча вам, швидше за все, буде дозволено цей доступ до авторитетних програм, варто зауважити, що цей дозвіл можна включати та вимикати через налаштування телефону..

Розташування

Дозвіл на місцезнаходження надає додаткам доступ до вашого приблизного та точного місцезнаходження. Аналізуючи послуги зв’язку навколо вас, як-от пристрої Wi-Fi та вежі стільникового зв’язку, додаток може визначити ваше загальне місцезнаходження та використовувати його для розміщення націлених на географічну рекламу. Ваша точна адреса визначається з GPS вашого телефону і дозволяє службам точно визначати ваше місцезнаходження в межах кількох метрів. Окрім того, щоб використовувати його для розміщення оголошень, пов’язаних з місцем розташування, для додатків для відстеження тренувань, таких як Strava та MapMyRun, потрібна інформація про GPS для того, щоб слідкувати за ходом та велосипедом. Це дозволяє додатку відображати показники маршруту та швидкості у режимі реального часу та у звітах про активність.

GPS-відстеження є важливим для основних функцій багатьох фітнес-програм. Однак не дивно, що багатьом не зручно, щоб програма постійно знала їхнє місце розташування. Крім того, додатки для відстеження часто публікують вашу діяльність у загальнодоступному каналі. Показуючи, де ви починаєте або закінчуєте тренування, це може показувати незнайомцям, де саме ви живете, якщо ви не уважні. Такі програми, як “Страва”, мають можливість затемнити ваше початкове / кінцеве місце розташування на основі налаштованого користувачем радіусу.

Bluetooth

Дозвіл Bluetooth необхідний для підключення до зовнішнього обладнання, наприклад розумних годин, моніторів частоти серцевих скорочень та сторонніх GPS-пристроїв, таких як Garmin. Однак не всі програми для фітнесу потребують цього дозволу, щоб функціонувати.

Керуйте налаштуваннями конфіденційності та безпеки різних додатків для фітнесу

У той час як для більшості додатків для фітнесу потрібні кілька пакетів дозволів, щоб виконувати їх основні функції, багато з них дозволяють точно налаштувати неістотні параметри конфіденційності та безпеки. Налаштування цих процедур зазвичай є простим процесом, і ви можете керувати певним місцеположенням, конфіденційністю та параметрами, пов’язаними з контактами безпосередньо з меню програми. Ось короткий огляд налаштувань конфіденційності деяких найпопулярніших додатків для фітнесу.

Керування налаштуваннями конфіденційності у Страві

strava логотипУ меню налаштувань Страви в розділі “Налаштування конфіденційності” ви бачите, що ваша діяльність та дані за замовчуванням є дуже загальнодоступними. Якщо ви не вирішите відмовитися, Strava опублікує вашу діяльність у загальнодоступних стрічках та лідерах сегментів. Функція програми “Flyby” додатка також дозволяє іншим користувачам бачити, чи передали вони вам під час активності, чи навпаки. Крім того, Strava використовує ваші дані про діяльність, щоб створити загальнодоступні “теплові карти”, які показують найбільш проїжджаючі дороги у вашому районі. Ви можете вимкнути окремі параметри в Налаштуваннях, або для користувачів, які бажають зберегти свою діяльність повністю приватною, Strava пропонує покращений режим конфіденційності одним дотиком, який активує найбільш обмежуючі налаштування конфіденційності.

Також Strava також дозволяє дозволу контактів за замовчуванням. Це дозволяє йому отримати доступ до вашої адресної книги, не запитуючи вас попередньо. Однак ви можете відключити цей доступ з меню налаштувань.

Керування налаштуваннями конфіденційності в MapMyRun

За замовчуванням MapMyRun ділиться вашими даними лише з друзями. Це включає ваш профіль, маршрути та тренування. Ви можете змінити ці налаштування на “Загальнодоступні” або “Тільки я”, відкривши меню та торкнувшись Налаштування > Конфіденційність. У MapMyRun також є “Центр конфіденційності” з інформацією про згоду, яку вимагає програма, як експортувати свої дані та як видалити весь обліковий запис.

Керування налаштуваннями конфіденційності в Runkeeper

логотип бігунаПід час першого входу в Runkeeper, під час створення облікового запису програма автоматично вибирає вікно, яке дає дозвіл на надсилання електронної пошти. У вас є можливість відмовитися, але вам потрібно вжити заходів. Він також просить вказати дату народження (обов’язково), поточну вагу (необов’язково) та стать (необов’язково).

За замовчуванням Runkeeper публікує вашу діяльність у стрічці, яку бачать усі. Ваші друзі за замовчуванням можуть бачити ваші карти. У меню налаштувань ви можете змінити їх, щоб їх переглядали лише ви, ваші друзі чи всі.

Керування налаштуваннями конфіденційності в Endomondo

Endomondo, як і Runkeeper, захоче надсилати вам електронні листи. Однак це не таємно встановити прапорець для вас. Натомість Endomondo дозволяє легко відмовитися, запитуючи вас безпосередньо. Щоб змінити параметри конфіденційності, торкніться опції Додатково > Налаштування > Центр конфіденційності > Конфіденційність. Тут Endomondo пропонує простий варіант конфіденційності одним дотиком, а також розширені налаштування, які дозволяють контролювати, хто бачить вашу особисту інформацію. Такі дані, як день народження, зріст, вага та частота серцевих скорочень, за замовчуванням є приватними. Ваші тренування, середня швидкість, карти та особисті плани тренувань бачать друзів за замовчуванням. У Центрі конфіденційності ви також можете переглядати дозволи, на які ви погодилися, завантажити копію своїх особистих даних та видалити свій обліковий запис..

Керування налаштуваннями конфіденційності в MyFitnessPal

MyFitnessPal дуже ліберальний тим, що ділиться з вашою новинною стрічкою. Якщо ви не вживатимете заходів, додаток поділиться майже всім, що ви робите в ньому. Однак ваш особистий щоденник харчування автоматично встановлюється приватним. Ви можете поділитися ним публічно або з друзями, або можете заблокувати його паролем. Перегляньте ці налаштування, перейшовши в Налаштування > Центр конфіденційності > Обмін & Налаштування конфіденційності.

Керування налаштуваннями конфіденційності в Garmin Connect та Polar Flow

Garmin логотипВикористання розумного пристрою для фітнесу, як-от годинник Garmin GPS або Polar, дає вам доступ до розширених показників, недоступних через ваш телефон. Ці пристрої збирають багато даних і мають кілька обов’язкових дозволів на функціонування, але це легко контролювати рекламу. За замовчуванням Garmin встановлює приватний профіль та діяльність. Ви можете зробити їх видимими лише для ваших зв’язків або для всіх, але вам потрібно вжити заходів. Ваша стать, зріст, вага, вік та VO2 Max можуть відображатися у вашому профілі, але додаток приховує їх за замовчуванням.

Так само Polar Flow встановлює ваш профіль та діяльність приватними за замовчуванням; даючи вам можливість ділитися публічно або лише з вашими підписниками, якщо ви захочете.

Цифрова конфіденційність та безпека – це особиста відповідальність

Навіть найвідоміші компанії непереможні. Хоча безпека вашої інформації є головним пріоритетом для цих підприємств, вони повинні постійно захищати себе від зовнішніх атак. Це нечасто, але іноді ці захисні збої не вдається, і ваша інформація може бути поставлена ​​під загрозу.

Під програмою MyFitnessPal Armour: попередження про попередження

У березні 2018 року Under Armor оголосив, що “несанкціонована сторона отримала дані, пов’язані з обліковими записами користувачів MyFitnessPal, наприкінці лютого 2018 року”. Звичайно, команда з питань зв’язків з громадськістю Under Armor принизила цей випадок. Вони обов’язково зауважили, що жодних «державних ідентифікаторів» не було вкрадено, незважаючи на те, що компанія навіть не збирає таку інформацію в першу чергу. Не було вкрадено жодної платіжної інформації; але імена користувачів, паролі та адреси електронної пошти були порушені в порушенні.

Можливо, не здасться згубним змінити пароль для програми для фітнесу, але важливо врахувати, що багато людей використовують однакову комбінацію імені користувача / пароля для всіх своїх облікових записів. Це означає, що ці облікові записи, як правило, також були поставлені під загрозу. Такий випадок – це тверезо нагадування, що компанії можуть зробити стільки, щоб зберегти вашу інформацію. Ви також повинні вжити заходів, щоб захистити себе. Обов’язково перегляньте параметри конфіденційності та дозволу програми перед його використанням. Змініть свій пароль, як тільки дізнаєтесь про можливе порушення, і не використовуйте однаковий пароль для всіх своїх облікових записів. Зрештою, залишатися в безпеці – це особиста відповідальність.

Фінальні думки

Фітнес-програми збирають багато особистої інформації. У більшості додатків ви можете налаштувати, хто отримує цю інформацію. Однак, навіть якщо ви переконаєтесь, що лише ви можете бачити інформацію, яку може застосувати і компанія, яка додає додатки. Використання додатка для фітнесу може бути ідеальним способом отримати форму, пам’ятайте, що ви передаєте особисту інформацію під час цього процесу. Щоб залишитися повністю анонімним, краще було б відслідковувати свої вправи старомодно.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me