Як завантажити анонімний VPN | VPNOперегляд

Хочете послухати останній альбом улюбленої групи? Або бачите те нове шоу, про яке всі говорять? На сьогоднішній день все доступне в Інтернеті, тому вам навіть не доведеться виходити з дому.


Однак, звичайно, є проблеми, які стосуються завантаження, як і при будь-якій активності в Інтернеті. Для одного, ви, ймовірно, захочете завантажити максимально анонімно та безпечно. Торрент-мережі дуже корисні, але вони також можуть бути заражені зловмисними сторонами, які намагаються отримати ваші дані, наприклад. По-друге, деякі питання можуть виникнути під час завантаження торрентів, наприклад: Чи законно це? Мене оштрафують? Ці питання ми також торкнемося в цій статті.

Що стосується безпечного та анонімного завантаження, головна увага в цій статті – VPN – це дуже корисний інструмент для покращення конфіденційності та безпеки під час завантаження файлів. Таким чином, ми розповімо вам про використання цього зручного інструменту для завантаження торрентів набагато безпечніше та анонімно у цій статті.

Анонімне завантаження через VPN

Завантажити ноутбукКонфіденційність та захист ваших персональних даних є дуже важливими. З цієї причини було б розумно завжди підключатися до VPN, коли ви переходите в Інтернет на комп’ютері, планшеті чи смартфоні. З’єднання VPN шифрує ваш трафік даних та перепродає їх через зовнішній сервер. Це шифрування забезпечує додатковий захист від хакерів та шпигунських програм, які часто можна зустріти в деяких торент-мережах. Більше того, VPN захищає ваші особисті дані та забезпечує рівень анонімності. Коли ви переходите в Інтернет з VPN, ви робите це через IP-адресу зовнішнього сервера. Через це інші, наприклад хакери та веб-сайти, які ви відвідуєте, не зможуть побачити вашу фактичну IP-адресу. Таким чином ніхто не може підключити ваші онлайн-дії до вас. Використання VPN багато, тому і різні постачальники.

Деякі люди, які незаконно завантажують торренти або передають фільми та шоу через такі сервіси, як Popcorn Time або Kodi, використовують VPN, щоб приховати свою IP-адресу. Авторські організації не в змозі відстежувати, що ці люди роблять в Інтернеті. Звичайно, не слід використовувати VPN для незаконного завантаження та завантаження музики, фільмів та серіалів. Однак завантаження з торент-сайту не обов’язково є незаконним. Існує багато корисного юридичного контенту, доступного через P2P-мережі.

Щоб забезпечити підключення до Інтернету з метою безпеки та конфіденційності, розумно використовувати VPN під час завантаження (або робити що-небудь в Інтернеті з цього питання). На жаль, не всі постачальники VPN або сумісні з завантаженням P2P. Ось чому нижче ми перерахували 3 VPN-провайдери, які дозволяють анонімне (торрент) завантаження та забезпечують безпечне, стабільне та швидке з’єднання.

Кращі 3 VPN для анонімного завантаження

1. ExpressVPN для анонімного завантаження

ExpressVPN ідеально підходить для завантаження торентів. Цей постачальник не має юридичних зобов’язань ділитися інформацією про своїх користувачів з третіми сторонами. Власники компанії прийняли стратегічне рішення зареєструвати компанію на Британських Віргінських островах, що є раєм конфіденційності. Зрештою, компанії на Британських Віргінських островах не зобов’язані зберігати журнали, що містять Інтернет-діяльність своїх користувачів. Таким чином, ExpressVPN заявляє, що вони не зберігають жодних журналів користувачів. Більше того, вони перебувають на вершині нашого загального списку кращих постачальників VPN. Треба зауважити, що вони знаходяться на вищому кінці спектру як за якістю, так і за ціною. Їх послуги недешеві, але знову ж таки, вони пропонують преміальні, безпечні, якісні, надшвидкі зв’язки, практично ідеальні для анонімного завантаження. Це важлива особливість для завантаження великих файлів. Їх підтримка клієнтів (цілодобово) дуже хороша, а їхні програми зручні для користувачів. Також дуже приємно, що вони мають 30-денну гарантію повернення грошей. Це дозволяє випробувати їхні послуги без жодних ризиків.

2. NordVPN для анонімного завантаження

NordVPN має штаб-квартиру в Панамі, що означає, що вони не вимагають юридичного зберігання журналів користувачів. Це означає, що вони не реєструють жодних ваших дій в Інтернеті. Вони пропонують безпечне з’єднання, яке забезпечить вам високий рівень анонімності в Інтернеті. NordVPN дозволяє виходити в Інтернет разом із шістьма людьми одночасно лише з однією підпискою. Вони мають понад 5400 серверів у всьому світі майже в 60 країнах. Найголовніше, що NordVPN сумісний із завантаженням P2P.

3. Surfshark для анонімного завантаження

Surfshark – це чудовий варіант для завантажувачів, які хочуть покращити свою конфіденційність та безпеку, не порушуючи банк. Насправді, Surfshark – найдешевша, справжня преміальна VPN, яку ми змогли знайти. Найдоступніша підписка принесе вам лише 1,99 дол. США на місяць.

Однак, на відміну від ціни, яка може запропонувати деяким, Surfshark не загрожує жодним бітком щодо безпеки та конфіденційності. Насправді, як ExpressVPN, Surfshark офіційно зареєстрований на Британських Віргінських островах, тобто вони не мають і не повинні зберігати журнали користувачів. Крім цього, вони пропонують міцне шифрування, чудові протоколи та пропонують чудовий баланс між швидкістю та безпекою, коли справа стосується їх серверів. Таким чином, Surfshark дозволяє вам безпечно та приватно завантажувати великі файли торрентів.

Нарешті, Surfshark поставляється із 30-денною гарантією повернення грошей, що дозволяє вам спробувати його перед тим, як повністю взяти на себе зобов’язання..

Коли незаконне завантаження через торенти та мережі P2P незаконне?

Завантаження онлайн через торрент-сайти та мережі P2P само по собі не є незаконним. На що слід звернути увагу, це те, що ви дієте відповідно до будь-яких застосовних законів про авторські права під час завантаження файлів. Якщо вміст захищений авторським правом, і ви завантажуєте чи завантажуєте його, це незаконно. Таким чином, це залежить від завантаженого вами вмісту, чи законний він чи ні.

Деякі торент-сайти мають погану репутацію з авторськими організаціями, оскільки люди будуть використовувати ці сайти для обміну незаконними матеріалами. Найвідоміший приклад такого сайту – The Pirate Bay. У Піратській бухті люди часто діляться та завантажують фільми, серіали та музику, захищені авторським правом. У більшій кількості країн авторським правом дозволяється збирати інформацію про людей, які активно працюють на торент-сайтах та потокових службах. Вони відстежують IP-адреси тих, хто незаконно завантажує та завантажує фільми, серіали, книги та музику або використовує незаконні послуги потокового передавання. За допомогою цих відстежених IP-адрес вони навіть почали штрафувати людей у ​​деяких країнах. Ось чому деякі завантажувачі почали використовувати VPN, щоб приховати свою IP-адресу. Однак пам’ятайте, що ви завжди повинні ознайомитись із будь-якими застосовними законами про авторські права, перш ніж щось завантажувати та діяти відповідно до них.

Деякі речі, які зазвичай розглядаються як незаконні:

  • Спільний доступ або завантаження програмного забезпечення, наприклад ігор, на торент-сайти
  • Завантаження або обмін фільмами чи серіями, захищеними авторським правом
  • Спільний доступ або завантаження музики, за яку не оплачено

Законність торрентів та програм P2P

Так, завантаження платформ типу BitTorrent і Utorrent є законними. Ви можете використовувати їх для завантаження програмного виправлення, демо-гри або трейлера фільму. У цих випадках це не є незаконним, оскільки ви не порушуєте чиїсь авторські права. Знову ж, це стає незаконним лише тоді, коли вміст, який ви завантажуєте, захищений авторським правом. Визначити, чи є авторські права на файл, чи не складно. Як правило, якщо ви можете придбати його десь, воно захищено авторським правом.

Фінальні думки

Ви можете використовувати VPN для анонімного завантаження з торент-мереж. Завдяки шифруванню VPN, третім сторонам набагато складніше шпигувати за вами під час завантаження. Крім того, ті, хто відстежує IP-адреси користувачів, які завантажують, не зможуть бачити вашу особисту IP-адресу, а побачать IP-адресу, яку надає VPN. Таким чином, ваші дані та конфіденційність набагато краще захищені від хакерів, шпигунських програм та інших шкідливих сторін.

Не всі провайдери VPN дозволяють завантажувати на торент-сайти або через мережі P2P. Причиною цього є те, що вони хочуть перешкодити користувачам завантажувати незаконні матеріали. Залежно від країни, в якій зареєстрований постачальник VPN, незаконне завантаження може спричинити проблеми з владою. Може статися, що постачальник VPN дозволяє завантажувати на вибрані сервери. Це залежить від місця розташування серверів та законодавства в цій країні. Якщо постачальник VPN дозволяє завантажувати, ви можете припускати, що це станеться безпечно та анонімно, за умови, що це хороша VPN. Якщо ви вибрали один із трьох згаданих нами VPN, ви можете бути впевнені, що можете безпечно та зручно завантажувати торрент!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me