Як забезпечити свою конфіденційність на Reddit VPNOперегляд

Reddit – це широко відкритий форум для обговорення всього, що від земного до страшного. Щорічно на Reddit переглядають понад 168 мільярдів сторінок, це 8-ий веб-сайт у світі. Незважаючи на те, що Reddit є безкоштовним для користувачів, сайт надає рекламу на своєму сайті, включаючи рекламу, орієнтовану на вас, на основі вашої активності на сайті та в Інтернеті. Доступ до налаштувань конфіденційності Reddit простий, а їх перегляд займає лише кілька моментів. То чому б не захистити свою інформацію під час серфінгу на форумі?


Чому ви повинні турбуватися про конфіденційність на Reddit

Reddit – це один з найбільших та найпопулярніших веб-сайтів у світі. Це робить його багатим джерелом інформації для рекламодавців, які прагнуть звузити цілі своїх оголошень. Широко відкритий характер дискусій про Reddit сприяє готовності користувачів ділитися думками чесніше, ніж вони можуть бути в інших місцях. Більше того, характер дощок для обговорень може виявити інтереси, які зазвичай не виражаються на інших форумах. Іншими словами, рекламодавці дивляться на Reddit і дізнаються про вас, що вони більше ніде не можуть дізнатися. Якщо це стосується вас, може знадобитися певний час для покращення конфіденційності.

Параметри конфіденційності на Reddit

Можливо, у вас не було причин відвідувати налаштування та налаштування Reddit. Хоча параметри персоналізації на платформі дещо обмежені, є кілька кроків, які можна вжити для покращення конфіденційності в Інтернеті. У будинку Reddit шукайте посилання “Налаштування” безпосередньо над панеллю пошуку в Інтернеті. Ви також можете натиснути на значок свого профілю та вибрати “Налаштування користувача”. Перейдіть на вкладку з позначкою «Конфіденційність та безпека», щоб отримати доступ до параметрів конфіденційності. Нижче ви зможете побачити, які налаштування може бути цікаво змінити.

Персоналізація даних на Reddit

Reddit логотипReddit допомагає рекламодавцям орієнтуватися на користувачів на основі інформації, зібраної в особистому профілі. Цей профіль використовує вашу активність у програмі Reddit, підписки, відвідування різних підреєстрацій та те, що ви натискаєте, використовуючи платформу. Сторонній сайт, який інтегрується з Reddit, також може давати інформацію Reddit для створення вашого профілю.

Натиснувши на “Персоналізація даних”, ви відкриєте екран із деякими опціями для зміни цієї поведінки. Пам’ятайте, що ці налаштування застосовуються лише до використання Reddit під час входу в систему. Використання Reddit без входу в систему буде скидати ці налаштування за замовчуванням кожен раз.

Перший варіант – відкликати дозвіл Reddit на використання вашої активності на сайті для показу більш релевантних оголошень. Це відкликає дозвіл Reddit на використання вашої активності, відвідувань subreddit та посилань, на які ви натискаєте, щоб націлювати оголошення. Ви все одно будете отримувати рекламу, але рекламодавці не отримуватимуть вашу інформацію.

Існує також можливість відкликати дозвіл Reddit використовувати інформацію з сторонніх веб-сайтів для кращого націлювання реклами. Ви можете заборонити це повністю, заборонити персоналізацію реклами за допомогою цих даних або заборонити персоналізацію вмісту за допомогою даних.

Авторизовані програми

Як додаток Reddit, так і інші додатки сторонніх розробників можуть інтегруватися з Reddit, щоб змінити вашу роботу користувачів на сайті. Можливо, ви давали дозвіл додатку відстежувати та публікувати в Reddit від свого імені раніше. Ви можете скасувати цей доступ. У налаштуваннях натисніть «Авторизовані програми», знайдіть програму, яку ви хочете несанкціонувати, і натисніть «Скасувати доступ» внизу зліва в цьому розділі.

Індексація пошукових систем

За замовчуванням Reddit дозволяє пошуковим системам індексувати ваш профіль. Це означає, що пошук у Google може з’явити Reddits, які ви коментували в минулому, підредовища, в яких ви працюєте, тощо. Рекламодавці, колишні партнери, ваш роботодавець та будь-хто інший можуть знайти вашу активність у Reddit за допомогою простого пошуку в Інтернеті, якщо це ввімкнено. Клацніть повзунок біля пункту “Індексація пошукових систем”, щоб вимкнути цю опцію. Таким чином, ваша активність на Reddit не буде індексуватися в пошукових системах.

Увійти Вихідні кліки

За замовчуванням Reddit записує посилання, які ви натискаєте на Reddit, які переносять вас на інший сайт. Ця інформація надзвичайно цінна для рекламодавців, щоб створити кращий профіль ваших інтересів. Рекламодавці, хакери чи хтось, хто переглядає вашу активність в Інтернеті, можуть використовувати цю інформацію для відстеження вас на веб-сайтах за вашою IP-адресою. Клацніть повзунок поруч із “Увійти Вихідні кліки”, щоб вимкнути це.

Вхідні повідомлення

Це може бути приємно, що люди хочуть зв’язатися з вами, якщо тільки це не виявиться божевільним сталкером або рекламним ботом, який розсипає вас пропозиціями продажу. Прокрутіть униз до “Конфіденційність повідомлень” та натисніть стрілку біля “Хто може вам надіслати повідомлення”. У вас є можливість дозволити всім повідомляти вам або додавати користувачів, які можуть вам надіслати повідомлення. Якщо у вас все добре, коли всі вас обмінюються повідомленнями, за винятком невеликого списку людей, ви також можете переглядати цих користувачів у чорний список. Таким чином вони більше не можуть надсилати вам повідомлення на Reddit.

Подальший захист конфіденційності на Reddit і далі

Ви можете подумати, що просто використання Reddit під час виходу може захистити вашу конфіденційність і не давати рекламодавцям дізнатися про ваші інтереси та діяльність. Однак, навіть виходячи з системи, ви залишаєте слід. Рекламодавці та будь-хто інший, який має лише помірний талант або доступ до таланту для відстеження в Інтернеті, може легко створити портфоліо вашої діяльності як на Reddit, так і в Інтернеті.

VPN-з'єднанняВикористовуючи послугу VPN, ви ставите захищеним посередником між вами та іншим онлайн-світом. Дані до і від VPN зашифровані, що гарантує, що ваше з’єднання не може бути перервано. Використовуючи VPN-сервери, ви анонімізуєте свої дані. Ці сервери можуть бути в будь-якій точці світу. Якщо вас турбує ваша конфіденційність, VPN – це одна з найкращих речей, які ви можете зробити, щоб захистити себе в Інтернеті. Щоб знайти ідеального постачальника VPN для ваших потреб в Інтернеті, ви можете прочитати нашу статтю з топ-5 найкращих послуг.

У цей день і вік важливо захищати вашу особисту інформацію від сторонніх очей. Зміна налаштувань конфіденційності у всіх облікових записах може стати хорошим початком.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me