Як телефонувати та надсилати текст анонімно | VPNoverview.com

Завдяки нескінченному постачанню програм на наших смартфонах, іноді легко забути, що ми ще можемо використовувати свої телефони для надсилання текстів та здійснення телефонних дзвінків. Оскільки проблеми конфіденційності та безпеки в Інтернеті стають все більш гострими за останні кілька років, ви можете повірити, що немає жодного способу надіслати повідомлення або зателефонувати анонімно. На щастя, є.


Більшість людей використовують своє справжнє ім’я під час налаштування свого смартфона та прив’язують пристрій до особистої адреси електронної пошти. Таким чином, більшість телефонних номерів пов’язані з активною адресою електронної пошти і зазвичай їх можна простежити до власника. Однак існує декілька способів зателефонувати та надіслати повідомлення анонімно за допомогою декількох простих хитрощів або сторонніх додатків.

Ви хочете зателефонувати комусь, але ви не хочете, щоб ця людина мала свій особистий номер телефону? Або ви хочете надсилати тексти як приватний відправник? Можливо, ви просто віддасте перевагу спілкуватися з ким-небудь захищеним та зашифрованим способом, тому ніхто, крім вас двох, не має доступу до вашого спілкування. Усі ці варіанти доступні будь-якому користувачеві смартфона. Ось як це зробити.

Дзвінок анонімно

Смартфон із зображенням вухо

Є багато причин, чому ви не хочете, щоб певні люди чи організації мали свій особистий номер телефону. Ви можете, наприклад, уникати телемаркерів, аферистів, роботових дзвінків або навіть сталкерів. Однак налаштуванням для будь-якого смартфона за замовчуванням є відображення вашого номера телефону, коли ви телефонуєте комусь.

Щоб дзвонити анонімно, вам потрібно сховати свій ідентифікатор абонента в налаштуваннях програми телефону. Коли ви це зробите, людина, якій ви телефонуєте, не побачить ваш фактичний номер телефону, а лише те, що їх називають “приватним номером”. Різні мобільні операційні системи мають різну конфігурацію для приховування вашого ідентифікатора абонента, але ми ознайомимо вас з основними налаштуваннями пристроїв, що працюють на Android або iOS.

Приховування ідентифікатора абонента в Android

На ринку існує багато версій Android. З появою нових версій меню налаштувань часто коригується з часом. Якщо ваш телефон не повністю оновлений або використовується інша шкіра розробника (наприклад, Samsung або Motorola на замовлення), є ймовірність, що меню налаштувань буде трохи відрізнятися від показаних на екрані екранів. У цьому випадку ви можете просто шукати потрібні ключові слова, і з часом ви знайдете те, що шукаєте. Скріншоти цього підручника зроблені на моделі OnePlus, що працює на Android 9.

Хочете сховати свій ідентифікатор абонента на пристрої Android? Виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте додаток телефону на своєму пристрої. Це додаток, який ви використовуєте для виклику інших. Додаток зазвичай розміщується на головному екрані в нижньому лівому куті і виглядає як (зелений) квадрат з телефоном у ньому.
 2. Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті та виберіть “Налаштування”.
 3. Відкрийте “Налаштування дзвінків”.
 4. Виберіть SIM-карту Ви зараз використовуєте Якщо у вас на смартфоні є лише одна SIM-карта, цей крок можна пропустити.
 5. Перейдіть до “додаткових налаштувань”.
 6. Торкніться опції “ID номера”.
 7. Виберіть “Сховати номер”.

Скріншоти налаштувань ідентифікатора Android Caller
Відтепер ваш номер телефону більше не буде видно нікому, кому ви телефонуєте. Це чудово підходить для вашої конфіденційності, але може мати і негативну сторону. Не дивуйтеся, якщо менше людей раптом відповідає на їхній телефон, коли вам дзвонить.

Сховання ідентифікатора абонента в iOS (iPhone)

Як і в Android, приховувати ідентифікатор свого абонента в iOS дуже просто. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.
 2. Виберіть “Телефон“.
 3. Виберіть “Показати мій номер телефону“.
 4. Перемкніть “Показати мій номер абонента”, щоб вибрати варіант вимкнений.

Знімки екрана налаштувань ідентифікатора телефону iOS iPhone

Здійснення одного анонімного дзвінка

Можна також приватно зателефонувати комусь, додавши невеликий код перед номером, який ви телефонуєте. Перевага цього методу полягає в тому, що вам не доведеться пройти всі налаштування, а потім змінити його назад, коли ви хочете, щоб ваш номер знову був видимий. Якщо це лише один приватний телефонний дзвінок, який ви проводите, все, що вам потрібно зробити, – це з’ясувати, який код додати для вашої конкретної країни.

Код
Працює для
* 67США (крім AT&T), Канада (стаціонарний), Нова Зеландія (телефони Vodafone)
# 31 #США (AT&T телефони), Австралія (мобільний), Албанія, Аргентина (мобільний), Болгарія (мобільний), Данія, Канада (мобільний), Франція, Німеччина (деякі мобільні провайдери), Греція (мобільний), Індія (лише після розблокування мережі), Ізраїль (мобільний), Італія (мобільний), Нідерланди (телефони KPN), Південна Африка (мобільний), Іспанія (мобільний), Швеція, Швейцарія (мобільний)
* 31 #Аргентина (стаціонарна), Німеччина, Швейцарія (стаціонарна)
1831 рікАвстралія (стаціонарний)
3651Франція (стаціонарна)
* 31 *Греція (стаціонарна), Ісландія, Нідерланди (більшість перевізників), Румунія, Південна Африка (телефони Telkom)
133Гонконг
* 43Ізраїль (стаціонарний)
* 67 #Італія (стаціонарний)
184Японія
0197Нова Зеландія (телефони телекомунікацій або свічок)
1167 рікРотаційні телефони в Північній Америці
* 9 #Непал (лише передплачені / післяплатні телефони NTC)
* 32 #Пакистан (телефони PTCL)
* 23 або * 23 #Південна Корея
067Іспанія (стаціонарний)
141Великобританія, Ірландія

Якщо ваш телефон працює через мережу GSM (як і більшість андроїдів), ви завжди можете набрати номер 31 # щоб заблокувати ідентифікатор абонента. Те саме стосується, якщо ви все ще не впевнені, який код використовувати. # 31 # працює в більшості випадків.

Повідомлення анонімно

Також можна надсилати анонімні тексти через спеціальні веб-сайти. Якщо ви плануєте робити це, майте на увазі, що існує багато підроблених веб-сайтів, які пропонують фальшиві текстові послуги. Вони обіцяють надсилати ваші текстові повідомлення, але замість цього намагаються встановити зловмисне програмне забезпечення на свій пристрій. Тим часом ваш текст ніколи навіть не надсилається. Якщо ви коли-небудь отримаєте дивний текст з невідомого джерела, переконайтеся, що ніколи не натискайте жодних посилань всередині повідомлення. Це може серйозно поставити під загрозу ваш пристрій.

Один надійний веб-сайт, який фактично надсилає ваші анонімні тексти, – це anonimtext.com. Процедура на їхньому веб-сайті дуже проста, і сайт дуже простий у використанні. Якщо ви хочете скористатися цією послугою, ви можете зробити це, виконавши наступні кроки:

 1. Перейти до веб-сайт anonymoustext.com.
 2. Виберіть спосіб відображення відправника на пристрої одержувача Найбільш очевидний вибір – це тримати це на «Анонімний”. Однак ви також можете вибрати номер Великобританії чи США для відображення.
 3. Введіть номер телефону одержувача. Не забудьте додати правильний код країни!
 4. Введіть повідомлення ви хочете надіслати.
 5. Виберіть, чи бажаєте ви надішліть його зараз або пізніше.
 6. Клацніть продовжити
 7. Платіть за текст. Це можна зробити через PayPal, Apple Pay, Google Pay або кредитною карткою.

скріншот веб-сайту анонімні текстові повідомлення

Anonymoustext.com пропонує надійну послугу, але це не зовсім дешево. Один текст обійдеться вам у цілих 1,25 долара. Однак існують спеціальні варіанти, якщо ви бажаєте надіслати більше одного анонімного тексту:

“Надсилання тексту коштує 1,25 долара за повідомлення. Довгий текст із понад 160 символів коштує на 0,25 долара більше за додаткове повідомлення. Ви можете платити за допомогою PayPal, Apple Pay, Google Pay або кредитною карткою. Це один платіж, і підписка не додається. З одержувача текстового повідомлення плата не стягується. “

Зашифровані VoIP та текстові повідомлення

Можливо, ваше занепокоєння необов’язково полягає в тому, що ви хочете залишатись анонімним людині, з якою спілкуєтесь. Якщо ви хочете залишатися прихованими від сторонніх людей, які могли б шпигувати за вашою розмовою, є ряд додатків сторонніх комунікаторів для приватного спілкування. На щастя, ці альтернативні додатки здебільшого безкоштовні та доступні для всіх користувачів онлайн.

Програми за замовчуванням, які постачаються разом із вашим смартфоном, недостатньо захищені від можливого спостереження. Тому ми пропонуємо дві альтернативи, які можуть значно зменшити ймовірність того, що хтось слухатиме вашу розмову. Таким чином, це чудові інструменти для винуватців, журналістів, людей, які живуть в автократичних країнах, або для тих, хто просто хоче спілкуватися приватно. Доступні додатки приватного обміну повідомленнями, але два запропоновані тут сигнали та лінфон постійно підтримують безпечне спілкування для будь-якого користувача в Інтернеті. Хорошим джерелом для перевірки програмного забезпечення для приватних комунікацій є privacytools.io.

Сигнал: зашифровані дзвінки та текстові повідомлення

Сигнал був розроблений спеціально для безпечного, зашифрованого зв’язку. Усі його тексти та телефонні дзвінки захищені за допомогою шифрування в кінці. Крім цього, Signal може похвалитися низкою корисних функцій, наприклад таймером повідомлень про самознищення. Сигнал повністю безкоштовний і доступний для Android, iPhone та Windows.

Лінфон: зашифрований VoIP

Якщо ви хочете зробити відеодзвінок комусь у безпечний і безпечний спосіб, Linphone – це дуже пристойний варіант. Програмне забезпечення є повністю відкритим кодом та доступне безкоштовно. Він доступний для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android. Усі повідомлення, що надсилаються через Linphone, захищені шифруванням від кінця до кінця.

Заключні думки

Існує кілька способів надіслати повідомлення та дзвінки безпечно та анонімно. Ви можете приховати свій ідентифікатор абонента, використовувати зовнішній веб-сайт для надсилання своїх повідомлень або використання сторонньої програми, яка забезпечує шифрування в кінці для будь-яких повідомлень, які ви надсилаєте. Остаточне зауваження, яке ми хочемо зрозуміти, полягає в тому, що ці поради та інструменти існують, щоб забезпечити користувачам безпеку та анонімність. Вони не існують, тому ви можете використовувати їх для зловживань чи цькування інших. Кілька людей потрапили в проблеми після того, як набридали іншим по телефону за допомогою анонімних номерів телефонів. Ваша конфіденційність важлива, але вона не повинна надходити за рахунок інших.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me