Як керувати своїми налаштуваннями конфіденційності на Tinder VPNOперегляд

Логотип TinderTinder, безсумнівно, найпопулярніший додаток для знайомств у світі зараз. Починаючи з 2012 року, ми можемо переносити профілі сусідніх користувачів праворуч (“Мені цікаво”) або ліворуч (“Мене не цікавить”). За підрахунками, близько 50 мільйонів людей користуються додатком у всьому світі. Сенс прокручування ліворуч та праворуч навіть став загальновідомим для багатьох. Інтернет-знайомства – це здебільшого просто весело. Програми для побачень дозволяють користувачам зустрічатися з іншими, сидячи на дивані у вітальні. Однак, однак, існує декілька ризиків конфіденційності, пов’язаних із використанням цих додатків. Про це завжди розумно знати.


Ця стаття не призначена для того, щоб викликати паніку або заважати людям користуватися програмами знайомств. Ми, однак, хочемо допомогти вам максимально захистити себе від будь-яких ризиків для вашої особистої конфіденційності. Щоб користуватися такими додатками для знайомств, як Tinder, залишалося цікавим, радимо вжити декількох запобіжних заходів. Наприклад, ніколи не використовуйте зображення вашого профілю Twitter або Instagram на Tinder, будьте уважні та обережні, коли плануєте побачення, не діліться занадто багато інформації про себе, не повідомляйте про будь-яку підозрілу поведінку та використовуйте VPN, коли це можливо.

Які ризики конфіденційності використання Tinder?

Вашу діяльність можна контролювати

Ваша діяльність на Tinder може бути не такою приватною, як ви думаєте. У звіті компанії з кібербезпеки Checkmark згадуються дві основні вразливості в додатках Tinder iOS та Android. Обидві ці вразливості стосуються питання недостатнього шифрування. Одне питання полягає в тому, що додаток не використовує захищений протокол HTTPS для шифрування зображень профілю. Окрім того, різні дані надсилаються із серверів Tinder для перенесення ліворуч та праворуч.

Як результат, хоча текст, такий як імена та особиста інформація, шифрується, зображення профілю Tinder – ні. Це означає, що хакери можуть стежити за вашою активністю та бачити, які зображення профілю ви шукаєте. Вони можуть зробити це, перехопивши трафік між вашим мобільним пристроєм та серверами Tinder. Окрім того, хакери можуть використовувати дані з серверів Tinder, щоб визначити, чи ви пальцем праворуч чи пальцем по лівому екрану провели пальцем. Для того, щоб хакери перехопили ваші дані, вони повинні знаходитися в тій же мережі Wi-Fi, що і ви, а загальнодоступні мережі є найбільш вразливими.

Хоча малоймовірно, що хакер, що перехопить ваші дані Tinder, призведе до крадіжки особистих даних, користувач все ж може спричинити наслідки. Особливо це стосується країн з негативними поглядами на побачення, гомосексуальні стосунки та інтимні стосунки поза шлюбом.

Інші користувачі можуть знайти ваше місцезнаходження

Маркер розташування смартфонаНа жаль, під час використання Tinder ваше місцезнаходження може бути видимим іншим користувачам. Дані обліку даних Tinder відбувається на стороні клієнта. Дані про місцезнаходження для відповідних користувачів у радіусі 25 миль надсилаються на пристрої користувачів і є надзвичайно точними. У липні 2014 року було виявлено вразливість безпеки стосовно того, як Tinder надсилає координати широти та довготи на пристрої користувачів. Уразливість означала, що кожен, хто має базові знання з програмування, може знайти координати вашого місцезнаходження. Це також збільшило ризик користувачів переслідувати хижаків, які використовували додаток Tinder.

Tinder виправив цю вразливість, замінивши координати на міри відстані, що ускладнює, хоча й не неможливо, для користувачів розкрити ваше місцезнаходження.

Tinder зберігає ваші особисті дані

Політика конфіденційності Tinder вказує, що ваші дані можуть використовуватися для рекламних цілей. Далі йдеться про те, що “ви не повинні сподіватися, що ваша особиста інформація, чати та спілкування завжди залишатимуться в безпеці”. На практиці це може перекласти на сотні сторінок даних.

У 2017 році французька журналістка Джудіт Депорттейл просила Тиндер оприлюднити її особисті дані та була в шоці, коли Тіндер надіслав їй 800 сторінок своєї особистої інформації. Випадок Deportail не є незвичним, оскільки Tinder має величезну кількість даних про всіх своїх користувачів. Типи інформації, яку отримує Tinder, включає ваше місцезнаходження, подобається Facebook, посилання на фотографії в Instagram (навіть якщо обліковий запис було видалено), розмови з Tinder із сірниками та кількість друзів у Facebook у вас.

Важливо пам’ятати, що під час спілкування з людиною, що перебуває через Tinder, ви розкриваєте свою інформацію в додатку на додаток до людини, з якою ви спілкуєтесь..

Ваша активність Tinder може бути помітна у Facebook

Якщо ви вирішили зареєструватися в Tinder за допомогою свого облікового запису Facebook, пам’ятайте, що вам потрібно буде вжити заходів для того, щоб ваша діяльність Tinder не була видно у Facebook. Коли ви підписуєтесь на Tinder за допомогою програми Facebook, програма отримує повний доступ до вашого профілю Facebook. Потім він витягує дані з вашого профілю, щоб отримати ваші фотографії, місцеположення та інтереси, щоб допомогти вам зрівнятися з людьми у вашому районі. Мінусом цієї інтеграції є те, що ви можете випадково виявити, що ви використовуєте Tinder для всіх своїх друзів у Facebook. Також існує ризик того, що хтось, кого ви зустріли на Tinder, знайде вас у Facebook і зв’яжеться з вами там. Якщо ви зареєструєтесь у Facebook, вам потрібно буде відрегулювати налаштування конфіденційності, щоб цього уникнути. Ще один варіант – зареєструватися в Tinder за допомогою свого мобільного телефону.

Небезпеки у щоденному житті

Tinder є і залишається послугою онлайн знайомств. Це означає, що незалежно від того, яким чином ви користуєтеся програмою, ви контактуєте з незнайомцями. Ви, ймовірно, не знаєте абсолютно нічого про цих незнайомих людей, тому завжди є можливість, щоб вас полювали. Хоча це може здатися страшним, це не зовсім несподівано. Все ж ми хочемо повідомити вам про різні небезпеки, які криються на Tinder. Це не означає, що сама програма небезпечна, але люди зловживають наявною соціальною мережею, яку може запропонувати Tinder.

“Посібник з переслідування Tinder”

сталкер у кущахНа кількох форумах та веб-сайтах люди говорять про “Посібник з переслідування Tinder”. Це онлайн-посібник, який точно розповів, як можна дізнатися якомога більше інформації про ваш матч з Tinder. За лічені хвилини можна було знайти особисту інформацію про понад 40% профілів Tinder, відстеживши, наприклад, їх акаунти в Twitter, Instagram або Facebook.

Цей посібник, здається, зник з Інтернету чи принаймні з поверхневої павутини, але навіть незнайомим людям часто дуже легко знайти інформацію про вас. Єдине, що їм може знадобитися – це ваше зображення профілю Tinder та ваше ім’я. Через Google вони могли використовувати зворотний пошук зображень, щоб дістатися до інших ваших каналів соціальних медіа. Ви згадуєте місто, в якому живете, свою роботу чи улюблений там ресторан? Тоді кожен, хто має погані наміри, може використовувати цю інформацію, щоб переслідувати вас або шантажувати. Деякі користувачі, можливо, захочуть ознайомитись трохи більше про вас, перш ніж починати знайомства. У такому випадку ви повинні запитати себе, чи добре, що вони зможуть дізнаватися всілякі речі про ваше приватне життя без вашого дозволу, просто гугл.

Тендер та злочинність

Гріндр з’являвся в новинах досить часто, оскільки злочинці використовували додаток для вчинення злочинів проти членів ЛГБТ-спільноти. Деякі сайти новин містять цілу колекцію новин про дати Тиндера, які гіршими способами помилилися. У 2017 році американка Сідней Луф була вбита її датою Тиндера. За рік до цього кістки жінки були знайдені в Мехіко. Це все, що залишилося після того, як чоловік, якого вона познайомилася на Тіндері, скидав її тіло соляною кислотою.

Існує незліченна кількість інших прикладів людей, які стали жертвою вбивства чи зловживань через Tinder. І чоловіки, і жінки ризикують цим. Майже у всіх випадках зустріч у реальному житті після початкової зустрічі на Тіндері пройшла вкрай не так. Такі злочини важко запобігти Tinder, оскільки жоден з них насправді не відбувається в самому додатку. Ось чому вкрай важливо бути обережним, коли ви вирішили зустрітися з кимось.

Шантаж

Це не лише фізичне насильство може перетворити початковий матч Тиндера у кошмар. Онлайн-шантаж також відбувається регулярно. Два роки тому 20-річний хлопчик у Нідерландах закінчив своє життя після того, як його обдурили та шантажували на Tinder. Чоловік там прикинувся жінкою і обмінявся оголеними фотографіями та відео з жертвою. Після цього початкового сома чоловік за фальшивим профілем обернувся проти хлопця і змусив його заплатити, якщо він не хотів, щоб матеріал був розісланий усім його друзям та родинам. У паніці хлопець покінчив життя самогубством.

На жаль, випадки такого шантажу трапляються досить часто на Tinder. Оскільки цей вид злочину не потребує зустрічей у реальному житті, кіберзлочинці легко можуть поставити себе за когось іншого. Чоловік може шукати пару фотографій в Google і придумати жіночий профіль Tinder, щоб націлити гетеросексуальних чоловіків. Таким чином, ви ніколи не знаєте, з ким маєте справу.

Як можна захистити свою конфіденційність на Tinder?

З огляду на всі можливі порушення конфіденційності, які можуть статися з Tinder, що ви можете зробити, щоб захистити свою конфіденційність? Існує безліч заходів, які можна вжити, щоб приховати своє місцезнаходження та особистість на Tinder. Ось кілька найважливіших з них:

Будьте обережні, чим ділитесь в Інтернеті

Важливо врахувати наслідки, перш ніж публікувати що-небудь в Інтернеті або в додатках для знайомств. Навіть якщо ви не вкажете повне ім’я чи контактну інформацію, інші користувачі можуть ідентифікувати вас іншими способами. Наприклад, хтось із Tinder міг би зробити зворотний пошук зображення, щоб побачити, чи з’являється ваше зображення деінде в Інтернеті. Якщо ви використовували Facebook для реєстрації в Tinder, хтось легко міг знайти ваш профіль у Facebook, оскільки Tinder витягує вашу фотографію профілю з Facebook. Щоб захистити свою конфіденційність, слід використовувати іншу картину для Tinder, якої немає в інших місцях Інтернету. Ви також повинні уникати розміщення на Facebook ім’я свого робочого місця чи школи. Крім того, уникайте розміщення посилань на Instagram або ваших ручок соціальних медіа у своєму профілі Tinder.

Використовуйте обліковий запис Facebook Burner для Tinder

Популярний спосіб розділити свої профілі Tinder і Facebook – це створити додатковий обліковий запис Facebook, який ви використовуєте лише для Tinder. Таким чином, ви можете використовувати свій обліковий запис Facebook, щоб отримати доступ до Tinder, маючи більший контроль над конфіденційністю. Підписуючись, використовуйте тимчасову адресу електронної пошти та використовуйте псевдонім для свого облікового запису Facebook. Також добре завантажити декілька фотографій, яких немає в Інтернеті. Вживаючи ці заходи обережності, ви можете ускладнити того, хто знайшов вас в Інтернеті.

Відрегулюйте свої налаштування конфіденційності Facebook

Незалежно від того, чи ви вирішили використовувати обліковий запис Facebook на пальниках, важливо відрегулювати налаштування конфіденційності Facebook. Мета полягає в тому, щоб зберегти свої матчі Tinder в онлайн-програмі і не допустити їх контакту з вами через Facebook. Найкращий спосіб зробити це – перейти на вкладку конфіденційності Facebook і змінити налаштування на наступне:

 • Хто може бачити твої майбутні пости? > Тільки я
 • Хто може бачити ваш список друзів > Тільки я
 • Хто може надіслати вам запит про друзів? > Друзі друзів
 • Хто може шукати вас за електронною поштою? > Друзі
 • Хто може вас шукати за номером телефону > Друзі
 • Дозволити пошуковим системам за межами Facebook зв’язуватися з вашим профілем > Зніміть прапорець

Наступним кроком є ​​натискання на вкладку «Теги та часові шкали» у налаштуваннях Facebook. Змініть ці параметри на такі:

 • Хто може публікувати на вашій шкалі часу? > Тільки я
 • Хто може бачити позначені повідомлення на вашій шкалі часу? > Тільки я
 • Хто може бачити, що інші публікують на вашій шкалі часу? > Тільки я
 • Коли вас позначають у публікації, кого ви хочете додати до аудиторії? > Тільки я
 • Теги пропозицій > Ніхто

Здійснення цих кроків може допомогти гарантувати, що ваш профіль у Facebook не буде видно стороннім.

Приховати додаток Tinder від Facebook

Оскільки Facebook дозволяє інтегрувати з багатьма службами, включаючи Tinder, вам потрібно буде вжити заходів, щоб сховати свою програму Tinder від Facebook. Якщо ви хочете приховати той факт, що ви перебуваєте на Tinder від своїх друзів у Facebook, вам потрібно перейти до налаштувань конфіденційності Facebook і вибрати “Переглянути інші настройки”. Тут потрібно вибрати додатки, знайти додаток Tinder і натиснути опцію «Редагувати» праворуч від програми. Перейдіть до пункту «Видимість програм і публікацій» та виберіть параметр «Тільки я». Це означає, що лише ви зможете побачити доступ до Tinder.

Використовуйте VPN

VPN на мобільному пристроїБагато програм для знайомств недостатньо обережні зі своїми даними. Вони використовують небезпечні з’єднання, як протокол HTTP, для завантаження зображень. Це робить їх дуже вразливими для людини в середині нападів. Щоб переконатися, що ваші дані про знайомства не потрапляють в інші руки, ви можете використовувати VPN. VPN створює зашифроване з’єднання між вами та сервером. Таким чином, інші не бачать вашу IP-адресу і не знають, що ви робите в таких додатках, як Tinder. VPN може допомогти зберегти ваші особисті дані.

Для ЛГБТ-спільноти: використовуйте Повідомлення про подорожі

Нещодавно Tinder здійснив оновлення, яке може допомогти захистити будь-яких членів ЛГБТ за допомогою програми. Завдяки функції попередження про подорожі, додаток попереджає вас щоразу, коли ви входите на землю чи територію, де є закони щодо ЛГБТ-людей. Щоразу, коли ви подорожуєте в такій країні, Tinder надсилатиме вам сповіщення. Якщо ви показуєте свої сексуальні переваги у своєму профілі, це автоматично стане непомітним, поки ви не вийдете із зазначеної області. Крім цього, ви можете відключити опцію “Показати мені на Tinder” у налаштуваннях програми для додаткової безпеки. Якщо ви це зробите, ваш профіль більше не буде видно нікому. Оскільки деякі уряди карають ЛГБТ-контакти і стосунки за законом, а програми для знайомств іноді використовуються для відстеження ЛГБТ-людей, нове оновлення є дуже необхідним і важливим.

Повідомте про підозрілу поведінку

Tinder постійно намагається видалити фальшиві профілі, злочинців та ботів зі своєї програми. Ви можете допомогти їм, повідомивши про будь-яку підозрілу поведінку. Якщо ви повідомляєте про підозрілий обліковий запис, команда Tinder може розслідувати та видалити його. Це може зробити вас та інших користувачів безпечнішими. Ось кілька прикладів поведінки, що порушує умови Tinder:

 • Користувачі, які просять гроші або пожертву
 • Користувачі, які запитують фотографії
 • Діти неповнолітнього віку, які використовують додаток
 • Користувачі, які переслідують інших
 • Користувачі, які діють невідповідно після зустрічі
 • Підроблені профілі / сом
 • Спам, спроби продати продукти користувачам

Якщо ви заохочуєте будь-яку з речей, згаданих вище, ви можете зв’язатися безпосередньо з Tinder. Ви також можете заблокувати користувачів, які вас переслідують. Таким чином, їм неможливо зв’язатися з вами через додаток.

Фінальні думки

Хоча Tinder та інші програми для знайомств надзвичайно популярні, вони також становлять ризик для вашої конфіденційності. Уразливість програми Tinder може призвести до того, щоб хакери шпигували за вашою діяльністю, або інші користувачі Tinder з’ясовували ваше місцезнаходження. Крім того, Tinder збирає ваші особисті дані, а інтеграція програми з Facebook також може призвести до порушення вашої конфіденційності. Це міркування, про які повинен знати кожен користувач Tinder. Хоча Tinder може отримати доступ до ваших даних, вживаючи запобіжних заходів, ви можете певною мірою захистити свою конфіденційність, використовуючи додаток для знайомств.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map