Як я дивлюсь порно в Інтернеті анонімно? | VPNoverview

Якщо ви зайшли на цю сторінку, швидше за все, ви час від часу переглядаєте порно. Не хвилюйтесь – це роблять мільйони людей. Так це стало бізнесом на мільйон доларів. Немає нічого поганого в тому, щоб дивитися порно, хоча навколо нього існує величезна табу. Багато людей переживають, що інші можуть дізнатися, що вони регулярно переглядають порно. Отже, вони хочуть приховати цей аспект свого життя.


Так само, як це стосується вашого звичайного інтернет-трафіку, ви, можливо, захочете переглянути своє порно повністю анонімно. Зрештою, незалежно від того, шукаєте ви свої банківські реквізити, шукаєте нову роботу чи переглядаєте порно, ніхто не займається тим, що ви робите в Інтернеті. Як ви можете переконатися, що ваша поведінка в Інтернеті залишається приватною? Це насправді досить просто: користуйтеся VPN разом із переглядом у режимі анонімного перегляду. Таким чином, ви зможете переглядати своє порно анонімно.

Які ризики конфіденційності пов’язані з переглядом вмісту для дорослих в Інтернеті?

Перегляд еротичного вмісту зовсім не погана справа. На жаль, це пов’язано з кількома ризиками, зокрема стосовно вашої конфіденційності. Це може налякати вас, коли ви дізнаєтесь, що багато людей можуть шукати ваш інтернет-трафік, де вони зможуть точно побачити, коли ви відвідали порносайт. Можливо, ви захочете бути в курсі наступних ризиків, перш ніж ви вирішите переглянути більше порно:

Ваш адміністратор мережі може бачити вашу історію переглядів

Значок Wi-Fi смартфонаУ більшості випадків ваша поведінка в Інтернеті видно для всіх, хто користується тією ж мережею, особливо вашим адміністратором. Якщо ви використовуєте спільну мережу Wi-Fi, адміністратори цієї мережі можуть бачити кожен веб-сайт, який ви відвідували. Залежно від мережі, яку ви використовуєте, це може означати, що ваш начальник, колеги, члени сім’ї чи сусідки по кімнаті мають доступ до інформації про веб-сайти, які ви відвідали. Це особливо небезпечно, коли ви користуєтесь загальнодоступною мережею Wi-Fi.

Використання режиму анонімного перегляду у вашому веб-переглядачі не дає більше конфіденційності в цьому випадку. Навіть коли ви користуєтесь цим “анонімним режимом”, всі ваші дані в Інтернеті все ще будуть видимі для всіх у вашій мережі. Цей режим виключно гарантує, що ваші онлайн-дії не будуть збережені в історії вашого комп’ютера. Крім цього, кожен може із задоволенням дивитись через плече. Не дуже втішна думка.

Ваш Інтернет-провайдер може бачити, що ви робите в Інтернеті

Якщо ви хочете спілкуватися з рештою всесвітньої мережі Інтернет, ваш трафік даних повинен бути відправлений в Інтернет через сервер. Як правило, ваш провайдер (постачальник послуг Інтернету) робить це за вас. Тому ваш Інтернет-провайдер точно знає, які веб-сайти ви переглядали. Зрештою, вся ваша інформація надсилається через їх сервери, що дозволяє їм отримати доступ до ваших даних. Коротше кажучи, люди, яким ви платите ваш рахунок в Інтернеті, можуть точно бачити, яке порно ви хочете дивитися.

Безлічі інших сторін знають, які веб-сайти ви відвідали

Дізнатися, скільки учасників дивляться на веб-сторінках, просто страшно. Подумайте про уряди та хакери, а також про гігантські технологічні компанії, такі як Google, платформи соціальних медіа та біля кожного веб-сайту, який ви відвідуєте. Ці учасники часто йдуть в ногу з тим, що ви робите в Інтернеті, розміщуючи файли cookie у своєму браузері або беручи участь у відбитках пальців. Остання методика є дуже хитрою: навіть VPN не може повністю захистити вас від неї, що робить надзвичайно важко залишатися 100% анонімним в Інтернеті.

Можливо, ви помітили, як реклама в Інтернеті завжди відповідає тому, що ви шукали раніше. Одне плаття з веб-сайту, про яке ви ніколи не чули, раптом перебуває на всіх каналах ваших соціальних медіа. Так само оголошення про дешеві канікули до Італії постійно з’являються, оскільки ви трохи вивчили цю можливу подорож до Риму. Це не просто збіг. Треті сторони контролюють вашу поведінку в Інтернеті з метою маркетингу. Вони розміщують файли cookie у вашому браузері, а це означає, що вони точно знатимуть, коли ви відвідуєте певні веб-сайти. Ці вечірки постійно стежать за вами – і це не змінюється, коли ви відвідуєте веб-сайти із сексуальним вмістом.

Ви вразливі до порушень даних

Якщо ви відвідуєте веб-сайти для дорослих і на цих сайтах спостерігається порушення даних, ви можете зіткнутися з серйозними наслідками. Одне з найбільш гучних порушень даних сталося у 2015 році за допомогою сервісу онлайн-знайомств Ешлі Медісон. Цей веб-сайт був спрямований на одружених чоловіків і жінок і активно дозволяв його користувачам займатися справами та обманом. Хакери отримали доступ до бази даних сайту та оприлюднили інформацію користувачів. В результаті було виявлено мільйони випадків невірності, а також всіляка конфіденційна особиста інформація. Якщо трапляється порушення даних і виявляється, що ви відвідуєте веб-сайти для дорослих, це може мати руйнівний вплив на вашу репутацію та стосунки.

Деякі уряди заборонили порно

Перегляд порнографічних матеріалів є незаконним у багатьох країнах. Якщо ви живете, наприклад, в Об’єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії, Омані чи Катарі, вам доведеться мати справу з цими законами. Ви проживаєте в такій країні і все одно володієте чи переглядаєте порнографію? Тоді ви можете загрожувати серйозним штрафом, висаджуватися в тюрму або навіть депортуватися. У багатьох випадках це стосується також емігрантів, які переглядають порно, незалежно від їхньої культури, походження чи релігії.

Уряди цих країн зазвичай стежать за Інтернетом, щоб мати можливість диктувати, що цивільні люди можуть робити і бачити в Інтернеті. Це часто призводить до того, що вони встановлюють всілякі обмеження в Інтернеті, позбавляючи доступу до певного контенту, включаючи порно, коли ви перебуваєте за межами країни. Тобто, якщо ви не знаєте, як обійти ці обмеження.

Ви можете зіткнутися із шкідливим програмним забезпеченням

Ще одна поширена загроза для тих, хто відвідує веб-сайти для дорослих, – це зловмисне програмне забезпечення. Самі сайти для дорослих не поширюють цих небезпечних файлів, але хакери можуть розміщувати на веб-сторінках зловмисну ​​рекламу, що називається “неправильною рекламою”. Якщо відвідувачі сайту натискають на одну з таких шкідливих оголошень, вони можуть ненавмисно завантажувати на свій пристрій шкідливі програми, такі як віруси, трояни чи черв’яки. Ви навіть можете стати жертвою викупного програмного забезпечення, яке є зловмисним програмним забезпеченням, яке блокує доступ до ваших даних і передає повідомлення про те, що ви повинні сплатити комісію за повернення файлів. Якщо ви відвідуєте веб-сайт для дорослих, хакери також можуть погрожувати оприлюднити ваші дані для громадськості або навіть повідомити про це в поліцію..

Залишайтеся анонімними в Інтернеті за допомогою VPN

Анонімний Інтернет з VPNЩо ви можете зробити, щоб захистити себе і мінімізувати ці ризики конфіденційності? Легко. Просто використовуйте VPN (Virtual Private Network). З VPN ваше підключення до Інтернету буде надіслане через зовнішній сервер, а саме через постачальник VPN. Цей провайдер захищає ваш зв’язок сильним цифровим шифруванням, тобто весь ваш інтернет-трафік буде зашифрований та стане невидимим для інших. У багатьох випадках постачальники VPN дотримуються політики без журналів, тобто навіть вони не зможуть побачити, які веб-сайти ви відвідуєте.

Під час використання VPN ви отримаєте насолоду від Інтернету так само, як і раніше, лише ви будете абсолютно анонімними. VPN спеціально призначені для забезпечення анонімності та додаткової безпеки під час перегляду. Неважливо, чи проводите ви вільний час за читанням наукових робіт, шукаючи GIF-файки милого кота, переглядаючи порно або все вищезазначене: що б ви не робили, ви можете це робити без будь-яких глядачів.

Найкращі VPN для анонімності

Ми зробили вибір декількох надійних, швидких VPN-сервісів, які не ведуть журнали про своїх клієнтів. Ці провайдери використовують захищене шифрування (принаймні 256-бітне) разом із безпечними протоколами, такими як IKEv2 / IPSec та OpenVPN. Використовуючи будь-якого з перерахованих тут провайдерів, ви перейдете (переважно) анонімно: комусь буде набагато складніше дізнатися, які веб-сайти ви відвідали.

1. NordVPN

NordVPN має швидке з’єднання, добре зашифрований і не зберігає журналів. Коротше кажучи, вам не доведеться турбуватися про те, щоб ваші дані потрапили в поле зору громадськості. Крім того, вам не доведеться чекати, коли відео завантажуватиметься. NordVPN дозволяє захистити до шести пристроїв одночасно лише однією підпискою VPN. Ціна підписки також дуже пристойна. Хочете дізнатися більше про NordVPN? Не соромтеся прочитати наш детальний огляд про цього провайдера тут.

2. Surfshark

Surfshark пропонує повний пакет. Цей постачальник піклується про вашу конфіденційність і працює з високим рівнем безпеки. У Surfshark є сервери в понад 60 країнах, тому у вас буде багато варіантів, якщо ви хочете розблокувати певну веб-сторінку. Швидкість серверів Surfshark під час щоденного використання є чудовою. Більше того, Surfshark пропонує спеціалізовані P2P-сервери, тому ви також можете завантажувати торренти анонімно. Це особливо корисно, якщо ви віддаєте перевагу завантажувати своє порно, а не переглядати його в Інтернеті. Природно, Surfshark, як і інші згадані провайдери, не зберігає журнали. Крім того, це дуже дешево. Для повного огляду Surfshark натисніть тут.

3. ProtonVPN (безкоштовна версія)

Ще один хороший вибір для забезпечення анонімності в Інтернеті – ProtonVPN. Головною перевагою цього постачальника є його безкоштовна версія. ProtonVPN відомий своїм хорошим шифруванням та безпекою, тому вам не доведеться турбуватися про будь-який із визначених нами ризиків конфіденційності. Безкоштовна версія Proton захищатиме один пристрій протягом необмеженого часу, хоча він надасть вам доступ лише до трьох різних серверів: США, Японії та Нідерландах. Крім того, ви будете ділитися цими серверами з усіма іншими користувачами ProtonVPN Free. Це може створити серйозні падіння швидкості.

Хочете дізнатися більше про премію ProtonVPN? Ви можете ознайомитися з нашим повним детальним оглядом цього провайдера тут. Вас цікавлять інші пристойні та безкоштовні VPN? Переконайтесь, що на даний момент перебувають у кращих 6 безкоштовних VPN-провайдерів або просто натисніть на кнопку нижче, щоб отримати ProtonVPN Free.

Переваги VPN під час відвідування порносайтів

Які переваги використання VPN, коли ви плануєте переглядати порно? Ми підсумували їх для вас:

 1. Серфінг анонімно: Ваша поведінка в Інтернеті вже не буде такою легко видимою для інших, оскільки всі ваші дані були зашифровані вашим VPN та надіслані через зовнішній сервер. Ваш Інтернет-провайдер і адміністратор не зможуть бачити, що ви робите в Інтернеті. Так само ваша IP-адреса захищена від допитливих очей урядів, Google, Facebook та незліченних численних сторін.
 2. Завантажується анонімно: Окрім того, що ви дозволяєте серфінгу (в основному) анонімно, багато VPN також надають вам можливість завантажувати торрент анонімно. Якщо ви краще скачаєте свою порнографію, вам буде краще робити це і з VPN. Таким чином, ніхто не зможе побачити, який тип контенту ви завантажуєте.
 3. Розблокування обмежень: Коли ви розумно використовуєте VPN, ви зможете обійти всілякі географічні обмеження. Це може бути корисно, коли ви хочете переглянути порно в країні, що блокує веб-сайти для дорослих. Ви зможете отримати доступ до будь-якого веб-сайту, який хочете, весь час залишаючись в основному анонімним і не відстежуваним.
 4. Захищеність в Інтернеті: VPN також значно підвищують вашу безпеку в Інтернеті. Підключившись до мережі VPN, ваше з’єднання буде захищено, тобто ви будете краще захищені від хакерів. Крім того, багато VPN підтримують використання HTTPS на веб-сайтах, які ви відвідуєте, що робить ваш досвід перегляду набагато безпечнішим.

Чи слід використовувати режим інкогніто під час перегляду порно?

Значок режиму анонімного переглядуVPN може захистити вас різними способами. Це дозволяє переглядати порно анонімно, вільно та безпечно. Ваш трафік захищений і захищений від сторонніх очей у мережі, але він все ще буде доступний на вашому власному комп’ютері. Це означає, що такі дані, як історія перегляду, файли cookie та інші трекери, встановлені під час перегляду, залишатимуться на вашому пристрої.

Якщо ви хочете, щоб ніхто, навіть люди, які мають доступ до того ж пристрою, що і ви, не мав змоги бачити веб-сайти, які ви відвідали, у вас є два варіанти:

 • Видаляйте історію веб-переглядача та файли cookie щоразу, коли ви переглядаєте
 • Використовуйте режим анонімного перегляду (приватний перегляд), коли хочете переглянути порно

Видаляючи історію веб-переглядача або займаючись серфінгом в режимі інкогніто, ви не залишите жодних слідів своєї поведінки на своєму комп’ютері. Навіть ви не зможете побачити, що ви робили в Інтернеті раніше. Крім того, трекери та файли cookie від третіх сторін автоматично перестануть працювати. Взагалі простіше просто запустити режим анонімного перегляду, а не вручну видаляти історію кожного разу перед тим, як закрити вікно.

Важливим фактом, який слід зазначити, є те, що використання режиму інкогніто буде недостатньо для того, щоб не залишати вас анонімними. Без VPN майже всі зможуть побачити, що ви робите в Інтернеті. Ось чому ми радимо завжди використовувати режим приватного перегляду разом із VPN.

VPN та анонімний режим для анонімності в Інтернеті

Якщо ви хочете отримати більш чіткий спосіб піклуватися про файли cookie та трекери, які намагаються поховати себе у вашому браузері, ви можете розглянути можливість додавання деяких розширень браузера. Існує маса хороших додатків, які допомагають вам блокувати невидимі трекери та автоматично видаляти файли cookie. Прикладами є Badger конфіденційності, Ghostery та Cookie AutoDelete. Для отримання додаткової інформації про ці та інші розширення веб-переглядача, щоб покращити безпеку та конфіденційність в Інтернеті, перегляньте нашу сторінку з найкращими розширеннями браузера..

Остаточний вердикт

Дуже багато людей люблять дивитися порно в Інтернеті. Але все-таки є табу навколо теми. Завдяки цьому табу, багато людей хочуть мати можливість відвідувати веб-сайти для дорослих у повній анонімності. Цього можна досягти (здебільшого) за допомогою надійного VPN. За допомогою цього безпечного з’єднання ви зможете переглядати повністю анонімно. Більше того, VPN може допомогти вам розблокувати певний Інтернет-вміст. Якщо ви одночасно використовуєте режим анонімного перегляду свого веб-переглядача, навіть власний комп’ютер не пам’ятатиме, де ви були.

Однак є, але навіть використання VPN не може гарантувати вашу конфіденційність в Інтернеті. Сучасні методи, такі як відбитки пальців у браузері, все більше використовуються і дозволяють відстежувати вас в Інтернеті, навіть коли ви очищаєте файли cookie та використовуєте помилкову IP-адресу. Тим не менш, VPN вже проходить довгий шлях. Якщо ви використовуєте його для перегляду (легального) порно, це, швидше за все, буде достатньо.

Більшість гідних VPN-сервісів можуть допомогти вам анонімно дивитися сексуальний вміст в Інтернеті. У цій статті ми рекомендуємо три послуги, які є особливо безпечними. NordVPN захистить вашу конфіденційність та безпеку будь-якою ціною. Surfshark пропонує чудовий сервіс за низькою ціною. Нарешті, ProtonVPN може допомогти вам анонімно переглядати Інтернет за допомогою своєї безкоштовної (але дещо обмеженої) підписки.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map