Будьте безпечні на Grindr: Як захистити свою конфіденційність | VPNOперегляд

Grindr логотип


Маючи мільйони користувачів у всьому світі, Grindr – це одне з найпопулярніших додатків для знайомств для геїв та бісексуальних чоловіків. Додаток було запущено в 2009 році, зробивши його старшим за Tinder. З тих пір Гріндр повністю змінив гей-сцену. Мета Гріндра – забезпечити чоловіків з ЛГБТ-спільноти безпечною платформою для знайомств. Користувачі програми можуть перевіряти профілі людей у ​​їх околицях, обмінюватися повідомленнями та шукати побачення.

Інтернет-знайомства – це в основному дуже весело. Незважаючи на це, завжди добре бути обізнаним про потенційні ризики конфіденційності, які пов’язані з такими додатками для знайомств, як Grindr. Ми не маємо на меті викликати паніку чи заважати людям користуватися програмами для знайомств. Ми, однак, хочемо забезпечити, щоб ви та інші користувачі мали можливість захистити себе та свою конфіденційність. Особливо в деяких країнах, де місцеві закони не сприймають ЛГБТ-спільноту, обережність є надзвичайно важливою. На жаль, багато хто все ще дискримінує інших за ознакою їх сексуальності, що робить необхідними заходи безпеки.

VPNOverview розмовляв з експертом Філіпом Тійсма, який входить до складу COC, офіційної асоціації ЛГБТ в Нідерландах, а також Ацзо Султан, асоційований директор Grinder for Equality. Згодом ми створили список порад для тих, хто серйозно ставиться до конфіденційності Grindr: не діліться зайвою особистою інформацією, не вимикайте своє місцезнаходження та не використовуйте підроблений додаток про місцезнаходження через емулятор Android.

Contents

Які ризики конфіденційності несе Grindr?

Для багатьох користувачів Grindr – це платформа, на якій вони можуть бути самими без сорому. Бути геєм – це даність. Це часто величезне полегшення у світі, де багато хто досі судить двох чоловіків за руки. На жаль, невелика група людей з поганими намірами використовує Гріндр у своїх цілях. Це створює потенційні небезпеки для вашої конфіденційності та добробуту.

Інші користувачі можуть розкрити ваше місцезнаходження

Маркер розташування смартфонаЯкщо ви хочете отримати максимальну користь від Grindr, додатку постійно потрібно знати, де ви знаходитесь. Програма використовує GPS та Wi-Fi, щоб підходити до інших користувачів Grindr у вашій географічній області. Однак Grindr, як і інші популярні додатки для знайомств, має кілька вразливих місць, які дозволяють незнайомцям дізнатися ваше місцезнаходження. Наприклад, програма показує, наскільки далеко ваші “збіги” знаходяться в деталях. У 2014 році дослідники кібербезпеки Synack виявили, що користувачі Grindr можуть легко використовувати цю інформацію, щоб розкрити місцезнаходження інших користувачів. Grindr вирішив цю проблему, дозволивши користувачам відключити обмін місцезнаходженням.

Однак, наступне дослідження, проведене Тревером Фаденом, продемонструвало, що дослідники кібербезпеки все-таки можуть знайти місцезнаходження користувачів Grindr, а також інші особисті дані. Це було можливо навіть тоді, коли користувачі відключили спільний доступ до геоданих, оскільки дані про місцезнаходження користувача все ще надсилаються на сервер Grindr, де їх можна розкрити. Фаден створив веб-сайт, де користувачі могли визначити, хто їх заблокував у Grindr. Щоб розкрити цю інформацію, користувачам потрібно було лише ввести ім’я користувача та пароль Grindr.

Після дослідження Фадена, Гріндр обмежив доступ до даних користувачів, які заблокували інших користувачів. Крім того, Grindr сказав користувачам не використовувати їх логін Grindr для інших веб-сайтів.

Користувачі Grindr у країнах із анти-гей-регуляцією можуть загрожувати небезпеці

Завдяки Grindr дозволяє людям визначати точні місцеположення користувачів, ризики конфіденційності є достатніми, особливо в місцях, де гей вважається злочинним злочином. Гомосексуалізм досі вважається незаконним у 69 країнах, а деякі з цих країн навіть застосовують смертну кару. Бути користувачем Grindr в одному з цих місць може мати надзвичайні наслідки. Наприклад, уряд Єгипту використовував додаток Гріндр та його невдачі для відстеження та навіть арешту геїв, хоча гомосексуалізм технічно там не є незаконним. Іран теж використовував відсутність безпеки Grindr для ідентифікації користувачів програми. Врешті-решт 200 користувачів Grindr були взяті під варту. Гріндр намагався боротися з цією небезпекою, приховуючи прапор відстані, який використовується в додатку, але ці зміни легко було обійти.

Гріндр має на меті з’єднати людей, які проживають в одній місцевості. Тому повне видалення місцезнаходження кожного користувача зробить додаток безглуздим. Без цієї інформації люди, які знаходяться на відстані сотень чи тисяч миль один від одного, можуть зрівнятися між собою, не маючи жодної можливості зустрітися в реальному житті. Можливо, ці практичні проблеми відіграють важливу роль у рішеннях Гріндра щодо боротьби з будь-яким зловживанням їх додатком.

Ваша інформація про стан здоров’я може бути розкрита

Смартфон охорони здоров'я значокЩе один ризик конфіденційності, пов’язаний з Grindr, пов’язаний з вашими особистими даними. Відомо, що компанія ділиться конфіденційними даними, включаючи чутливу інформацію про здоров’я, своїх користувачів. У квітні 2018 року Гріндр опинився в поганому світлі, коли було виявлено, що компанія ділиться статусом ВІЛ користувачів з іншими компаніями, а також дані про місцезнаходження та електронні адреси.

Представники Гріндра спочатку захищали цю практику. Вони заявляли, що обмін даними широко поширений і що користувачі дають згоду на обмін даними, коли вони підписуються на додаток. Однак на практиці багато користувачів Grindr не підозрювали про те, що їх інформація про здоров’я надається. Якщо користувачі Grindr вирішили розкрити свій ВІЛ-статус, ця інформація буде видимою для кожного користувача Grindr, який переглядає їх профіль. Тим не менш, багато користувачів не очікували, що додаток поділиться чутливою інформацією про здоров’я поза межами Grindr.

Це серйозне порушення конфіденційності викликало розгул громадськості, і Grindr врешті видав заяву про те, що дані користувачів ніколи не будуть продаватися третім особам. Тим не менш, користувачі Grindr повинні серйозно задуматися над тим, чи хочуть вони включити інформацію про стан здоров’я у свій профіль.

Grindr допомагає користувачам, пропонуючи поради та поради

Очевидно, Grindr постійно працює над зміною своїх послуг. Компанія намагається бути прозорою, інформуючи своїх клієнтів так само, як вони можуть. Крім того, вони розробляють нові варіанти та виправлення, коли люди просять їх. Ми запитали Grindr про останні події, пов’язані з безпекою та конфіденційністю їх користувачів, і отримали таку відповідь від Azza Sultan, асоційованого директора Grindr щодо рівності:

«Ми в Гріндрі розуміємо, що безпека не є лише відповідальністю знайомства з користувачами додатків. Тому Grindr постійно прагне розвивати та вдосконалювати свої функції безпеки, щоб не лише захистити своїх користувачів, але й надати їм важливу інформацію про безпеку, необхідну для забезпечення безпечного досвіду побачень. Окрім рекомендацій щодо безпеки, які ми надаємо для наших користувачів, ми зараз розробляємо цілісний посібник із безпеки, який незабаром буде доступний на різних мовах ».

Цей посібник зараз знаходиться на веб-сайті Grindr, і його можна знайти, перейшовши за наступним посиланням: grindr.com/safety.

Небезпеки в повсякденному житті

Програми для знайомств, такі як Tinder, Happn та Grindr, несуть конфіденційну інформацію про своїх користувачів. Якщо ці дані потраплять в чужі руки, це може мати серйозні наслідки. Особливо це стосується країн, де існування ЛГБТ загрожує місцевим законодавством. Це може здатися не таким актуальним, якщо ви живете в країні, де гомосексуалізм є абсолютно законним, але, на жаль, це не завжди так. Упередженість та відсутність соціального сприйняття створюють великі ризики для всіх користувачів Grindr.

Вивезення Гріндра за кордон

Літак над планетою ЗемляЗнайомства у відпустці можуть стати приємним способом познайомитися з новими людьми. Це все добре, але потрібно бути обережними. Якщо ваша країна повністю приймає ЛГБТ-спільноту, ви можете очікувати, що будь-яка інша країна також буде такою. Це не завжди так. Grindr автоматично налаштовує ваше місцезнаходження щоразу, коли ви активуєте додаток. Як згадувалося раніше, це може бути небезпечно у багатьох місцях, таких як Алжир, Нігерія, Барбадос, Індія та Пакистан. Усі ці країни мають політику, яка робить одностатеві дії незаконними.

Так само є країни, де гомосексуалізм є законом законним, але все ж карається. Приклади – Росія та Єгипет. В Єгипті, який для багатьох залишається популярним місцем відпочинку, уряд наказав побиття та ув’язнення кількох людей після того, як вони домовились про побачення через Гріндр. Молодий Фірас був однією з жертв: він планував побачення з хлопчиком, якого він зустрів у додатку, але його посадили, затримали та засудили за «розпусти», що єгипетським законодавством є незаконним.

Ви використовуєте Grindr або подібний додаток для знайомств, і збираєтесь подорожувати? Тоді завжди переконайтесь у місцевих законах та загальному ставленні до гомосексуалізму. Щорічні звіти про дослідження спонсорованої державою гомофобії ILGA (Міжнародної асоціації лесбіянок, геїв, бісексуалів, транс та інтерсексу) можуть стати хорошим місцем для початку. Внизу цієї статті ми підсумували країни, в яких одні й ті ж статеві акти вважаються незаконними. Наша порада уважно розглянути цей список, а також зробити додаткові дослідження, щоб ви не випадково опинилися в такому місці, як Єгипет, із активованою програмою Grindr.

Більше того, навіть країни, які повністю приймають гомосексуалізм за законом і на практиці, не завжди є хорошим місцем. Особи суддів можуть намагатися використовувати Гріндр способами, шкідливими для членів ЛГБТ-спільноти. Ось чому завжди важливо захищати себе та свою конфіденційність так само, як можна – також під час побачень.

Анонімні знайомства на Гріндр?

Анонімність смартфонаЗберігати свою конфіденційність під час знайомства виникає певна дилема. Якби кожен користувач Grindr ставив своє приватне життя на перше місце, побачення стане набагато складніше – якщо не неможливо. Як ви точно знатимете, що ваш матч – це той, за кого він каже? Коли безпечно зустрічатися з кимось? І як ви можете повідомити іншим, що ви не означаєте їм ніякої шкоди і просто шукаєте побачення?

Незважаючи на негативну увагу, яку Гріндр отримує останнім часом, це залишається позитивним простором. 99% усіх побачень, бесід та зустрічей проходять добре і без проблем. Для того, щоб переконатися, що це стосується і вас, є кілька запобіжних заходів, які ви можете вжити. Grindr склав список заходів безпеки, якими можуть і повинні користуватися всі його користувачі. Приклади: завжди повідомляйте друга або члена родини про своє місцезнаходження, коли ви зустрічаєтесь з кимсь із Grindr, і довіряйте своєму інстинкту. Якщо щось відчуває, мабуть, так і є.

Як захистити свою конфіденційність на Grindr

Окрім дотримання загальних правил безпеки, які надає Grindr, ви завжди можете використовувати кілька інших заходів безпеки, щоб максимально захистити себе. Ось три корисні поради, які допоможуть вам у цьому:

Не діліться занадто багато

Як і в інших додатках для знайомств, завжди розумно обмежувати кількість особистої інформації, яку ви включаєте у свій профіль. Уникайте використання повного імені, номера телефону, електронної адреси, ВІЛ-статусу та іншої конфіденційної інформації. Крім того, розумно завантажувати фотографію профілю, яка не з’являється більше ніде в Інтернеті. В іншому випадку користувачі можуть спробувати зробити зворотний пошук вашої фотографії та знайти інші ваші соціальні мережі. Якщо ви використовуєте ту саму фотографію у Facebook чи Twitter, вони вмить знайдуть ваші облікові записи і зможуть скористатись інформацією там для подальшого розкриття вашої особи.

Крім того, якщо ви вирішите зняти розмову з програми, безпечніше використовувати Google Voice або подібну послугу. Такі програми дозволяють вам зберігати приватний номер телефону та замість цього працювати з додатковим номером.

Вимкніть функцію відстані

Grindr та інші додатки для знайомств використовують GPS-адресу вашого телефону, щоб відповідати вам людям у вашому районі. Ви зможете точно побачити, як далеко ви та ця людина розділені в режимі реального часу. Зручно, якщо ви хочете миттєво зустрітися: бар за кутом легко доступний для вас обох! На жаль, це також означає, що інші користувачі можуть розкрити ваше точне місцезнаходження. Якщо інший користувач Grindr знає відстань між вами, він може обчислити, чи використовуєте ви процес трилатерації. З цієї причини важливо приховати інформацію про відстань.

Ви можете приховати відстань на Grindr, зробивши такі дії:

 1. Відкрийте Додаток Grindr на своєму пристрої
 2. Перейдіть до свого профіль
 3. Натисніть “Налаштування“У верхньому правому куті
 4. Йти до “Налаштування відображення
 5. Вимкнути “Показати мою відстань

Однак майте на увазі, що вимкнення цієї функції лише перешкоджатиме іншим користувачам бачити, як далеко ви знаходитесь. Ваш профіль все одно буде класифікований та показаний іншим користувачам Grindr у вашому районі. Це означає, що ваше місцезнаходження все ще буде вразливим, якщо інші місцеві користувачі Grindr розкриють інформацію про відстань.

Використовуйте підроблену програму про місцезнаходження

Карта з розташуваннямПриховування відстані на Гріндрі вже може полегшити ваш розум. Оскільки ви все ще зустрічаєтесь з людьми у вашому безпосередньому оточенні, це не забезпечує повну конфіденційність. Можливо, ви не думаєте, що вам це знадобиться. Зрештою, Гріндр – це зустріч з людьми.

Якщо ви хочете зробити щось на крок далі, ваш найкращий варіант – встановити додаток з підробленими адресами та підробляти своє місцезнаходження. Ці програми можуть обдурити інші програми, коли вони думають, що ви десь в іншому місці. Майже у всіх випадках це також працює на додатках для знайомств. На жаль, через недавнє оновлення Grindr, підробники локації більше не працюють на мобільних пристроях. Це може призвести до небезпечних ситуацій для деяких користувачів. Якщо ви хочете все-таки підробити своє місцезнаходження, ви можете завантажити емулятор Android на свій комп’ютер і використовувати там Grindr. Це допоможе вам приховати своє справжнє місцезнаходження.

Bluestacks для вашого комп’ютера

Надійний емулятор Android, який допоможе вам обійти останні обмеження Grindr, коли справа доходить до підробки локації, – це Bluestacks. Якщо ви завантажите Bluestacks на свій комп’ютер і продовжуєте використовувати Grindr там, ви все одно зможете змінити своє віртуальне місцезнаходження для Grindr. Виконайте ці дії, щоб розпочати роботу Bluestacks на вашому комп’ютері.

 1. Завантажити останню версію Bluestacks з офіційного веб-сайту.
 2. Увійти в Google Play з обліковим записом.
 3. Завантажити офіційний додаток Grindr від Play Store.

Перш ніж іти далі, вам доведеться знайти додаток, який дозволяє підробляти своє місцезнаходження. Популярний варіант – підробляючий підроблювач GPS GO. Ми перевірили цю програму і можемо сказати, що вона працює як для Grindr, так і для Happn.

Підроблений спонсор GPS GO Location

Підроблений GPS GO досить простий в установці та доступний для Android 6.0 та новіших версій. Щоб використовувати його, виконайте наступні дії:

 1. Завантажити додаток у Bluestacks.
 2. Відкрийте додаток і натисніть “Увімкнути Mock Locations“На першому екрані.
 3. Перейдіть до карти, виберіть місце розташування ви хочете скористатися і натисніть кнопку відтворення в лівому нижньому куті екрана.
 4. Якщо з’явиться повідомлення “Зняти місця розташування вимкнено або додаток не за замовчуванням додаток Mock Location, будь ласка, увімкніть для продовження”, з’явиться, натисніть увімкнути.
 5. Налаштування виробникаЗ’явиться екран ” Натисніть “Виберіть Mock Location App“Та виберіть”FakeGPS безкоштовно“.
 6. Поверніться назад і натисніть кнопку кнопка відтворення знову, щоб увімкнути підроблені налаштування GPS.

Після налаштування підробленого місцезнаходження ви можете увійти до свого облікового запису Grindr на емуляторі та використовувати його як завжди.

Підроблене місцезнаходження iTools *

Виконайте наступні дії, щоб підробляти своє місцезнаходження в iOS за допомогою iTools:

 1. Встановити iTools на своєму комп’ютері.
 2. Відкрийте програму та виберіть “Безкоштовний період випробовування“.
 3. Перейдіть до розділу “Панель інструментів“.
 4. Йти до “Набори інструментів для пристроїв“Та виберіть”Віртуальне розташування“.
 5. Введіть фальшиве розташування у текстовому полі на карті та натисніть клавішу Enter.
 6. Коли на карті з’явиться маркер підробленого місця, натисніть «Рухайтесь сюди“, Щоб встановити iPhone на це місце.

* З часу останніх оновлень Grindr необхідно використовувати емулятор Android, якщо ви хочете підробляти своє місцезнаходження. Це означає, що вам доведеться скористатися програмою “Підроблений GPS GO Location Spoofer”.

Будьте безпечні, але знайдіть потрібні профілі

Налаштування GPS вашого телефону на фальшиве місце в даний час є найбільш ефективним способом захисту вашого місцезнаходження в Grindr та інших додатках для знайомств. Пам’ятайте, однак, що ви будете збігатися з профілями, які знаходяться неподалік від підробленого місця, а не з вашим фактичним місцезнаходженням. Незважаючи на це, підробка може бути дуже корисною: ви завжди можете вибрати місце, яке знаходиться лише в декількох милях від місця, де ви знаходитесь. Таким чином, ви співставитеся з людьми, які перебувають у вашому районі, але ви не надасте фактичне місцезнаходження.

Можливо, це може не почувати себе справедливим до вашого побачення, коли ви використовуєте підроблені місця. Якщо так, то цілком чудово піднести цю тему під час першого чи другого побачення, тож вас не побачать як сома. Поговоріть про можливості налаштування місця розташування Grindr та поговоріть про переваги. Завжди є ймовірність того, що людина, що сидить навпроти вас, має такі самі турботи про конфіденційність та безпеку, як і ви. Можливо, він навіть хотів би дізнатися про це більше.

СКРУФ

Grindr постійно переслідує рішення проблем, з якими стикалися користувачі. Безпека відіграє в цьому величезну роль. Однак Grindr – не єдиний додаток, який працює над цим. Ще одна платформа для знайомств для геїв та бісексуальних чоловіків – SCRUFF. Їх метою є створення мережі (геїв) людей, які можуть обмінюватися інформацією, щоб захистити один одного. У додатку є можливість зв’язатися з місцевими послами: спеціальні члени програми, до яких ви можете попросити поради, коли ви їдете в їхню країну чи місто.

Ми вирішили перевірити додаток для себе і зв’язалися з послами SCRUFF у різних країнах. На наші запитання відповіли швидко та ґрунтовно, і ми навіть отримали кілька корисних порад щодо подорожей. Очевидно успішна система. Окрім цих послів, SCRUFF використовує дані ILGA, щоб попередити своїх користувачів про місцеву ситуацію в понад 80 країнах, що нещодавно Tinder також почало робити. Це особливо корисно, якщо ви не до кінця в курсі ситуації щодо місця призначення, коли ви вже їдете.

Заключні думки

Знайомства, в реальному житті чи в Інтернеті, повинні бути безпечними для всіх. Програми для побачень самі по собі не небезпечні; це просто інструменти, які полегшують люди зустрічатися один з одним. Це здебільшого просто весело. На жаль, все ще багато людей з поганими намірами, які ненавидять такі програми, як Grindr, оскільки вони спрямовані на геїв та бісексуальних чоловіків. Ці люди можуть спричинити багато проблем, особливо в країнах, де гомосексуалізм досі вважається незаконним.

Grindr має ті ж вразливості безпеки, що й інші додатки для знайомств, особливо якщо мова йде про те, щоб зберігати місцеположення користувачів приватними. Незважаючи на спроби Гріндра виправити цю вразливість, користувачі Grindr, а іноді навіть уряди, можуть розкрити особистість користувачів. Наразі обмеження інформації, якою ви ділитесь у своєму профілі, та використання додатка з підробленими адресами на своєму комп’ютері – одні з найкращих запобіжних заходів, які ви можете вжити, використовуючи Grindr.

Що стосується Grindr, важливо бути обізнаним про можливі ризики, яким ви піддаєтесь під час користування послугою знайомств. Однак не дозволяйте цьому відхиляти вас від програми. Поки ви ставитесь до своєї особистої інформації розумно і продумуєте свої дії, шанси на те, що щось погане трапиться, дуже малі.

Де такі ж статеві акти вважаються незаконними?

Показана нижче інтерактивна карта світу дає огляд законності гомосексуалізму в країнах світу. Зверніть увагу на те, що деякі країни та райони, де гомосексуалізм вважається законним, все ще не завжди підтримують права ЛГБТ. Можна зіткнутися з дискримінацією, насильством та стигматизацією в тих місцях, наприклад, у Росії.

Інтерактивна карта світу про права ЛГБТ (що вказує на незаконність гомосексуалізму)

Кілька країн потребують додаткових пояснень, оскільки ситуація там не так легко визначається. Ви знайдете ці країни та необхідні зауваження в таблиці нижче.

Країна
Законність гомосексуалізму
Примітки
ЄгипетОфіційно законний, але все одно можна притягнути до кримінальної відповідальностіТеоретично кажучи, гомосексуалізм не є незаконним, але на практиці це часто сприймається як порушення «моральних законів». Правила щодо жінок залишаються незрозумілими.
ІндонезіяЗалежно від місця розташуванняБути геєм законний у більшості Індонезії, за винятком таких районів: Ачех, Південна Суматра та місто Палембанг.
ІракЮридичніЗгідно із законом, гомосексуалізм є законним в Іраку, але виражати себе частиною ЛГБТ-спільноти є надзвичайно небезпечним через громадян, які візьмуть закон у свої руки.
ЛіванНезаконне для чоловіків і жінокДеякі судді вирішили не притягати до відповідальності осіб, але це ще не вирішено законом.
Північна КореяЮридичніУ Північній Кореї немає законів проти гомосексуалізму. Країна просто взагалі заперечує своє існування.
ПалестинаЗалежно від місця розташуванняБути геєм заборонено для чоловіків у Газі. Гомосексуалізм офіційно законний в іншій частині країни.
РосіяЗалежно від місця розташуванняНезаконне в Чечні. Повідомлялося, що геїв розміщують у концтаборах.
СінгапурНезаконне для чоловіківЮридичні для жінок. Що стосується чоловіків, то закон не дотримувався з 1996 року.
Шрі ЛанкаНезрозумілоДеякі джерела повідомляють, що гомосексуалізм був декриміналізований.

Однією з найбільших міжнародних організацій, що займаються правами ЛГБТ, є Міжнародна асоціація лесбіянок, геїв, бісексуалів, транс та інтерсексусів, або ILGA. Вони склали ще більш детальну карту світу з інформацією щодо законів та законодавства про сексуальну орієнтацію.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me