Безпека на Happn: як захистити своє знайомство VPNoverview

Happn логотип програми знайомствХаппн, як правило, розглядається як популярна та “чистіша” альтернатива Tinder. Це дозволить вам зв’язатися з людьми, з якими ви вже стикалися в повсякденному житті, але зазвичай не спілкуєтесь. Подумайте про інших учнів у вашому улюбленому кафе у п’ятницю ввечері. За допомогою програми ви можете легко розпочати розмову з людьми у вашому безпосередньому оточенні. Додаток було запущено у 2014 році та має понад сімдесят мільйонів користувачів у всьому світі.

Спілкуючись з іншими на такому особистому рівні, ви не хочете потрапляти в якісь проблеми. Ось чому так важливо добре піклуватися про свою конфіденційність в Інтернеті – особливо в таких додатках, як Happn. Не діліться занадто багато інформації, приховуйте своє місцезнаходження, коли це можливо, і використовуйте додаток підробленого місцезнаходження, якщо це необхідно. У цій статті ми пояснимо, як точно бути в безпеці під час знайомства в Інтернеті. Ми також надамо вам деяку інформацію про ризики конфіденційності компанії Happn та про те, як вони можуть вплинути на вас.

Які ризики конфіденційності компанії Happn?

Happn – додаток для зустрічей. Щоразу, коли ви перетинаєте шляхи з іншим користувачем Happn, ви побачите їх профіль у вашому додатку (якщо вони відповідають вашому попередньо визначеному набору налаштувань). Як тільки з’явиться збіг, що означає, що ви обидва виявили зацікавленість один в одному, ви зможете поговорити. Це весела система, яка дозволяє вам зв’язатися з людьми у вашому безпосередньому оточенні. Як і у Tinder та Grindr, можливо, ви можете розглянути кілька можливих ризиків конфіденційності.

Підключення Хаппна до Facebook

Логотип FacebookHappn дозволяє створити свій обліковий запис двома різними способами: за допомогою вашого номера телефону або за допомогою свого облікового запису Facebook. Опція, де ви використовуєте свій номер телефону, є останнім доповненням до програми. До цього ви могли входити лише за допомогою свого облікового запису Facebook. Хоча деякі можуть вважати це корисним, це також означає, що вся ваша інформація у Facebook буде пов’язана з вашим профілем знайомств.

Happn обіцяє ніколи нічого не публікувати на своїй сторінці у Facebook, а також не надсилатиме сповіщення чи запрошення друзям. Happen каже, що Facebook Connect використовується лише для обміну спільними друзями та інтересами з членами Happn, на які ви зіткнулися.


Незважаючи на це, важливо серйозно поставитися до безпеки та конфіденційності в Інтернеті. Якщо ви не використовуєте свій номер телефону для входу, ваш профіль Facebook буде пов’язаний з вашим Happn-акаунтом. Таким чином Happn простіше запобігти створенню фальшивих профілів. Однак, коли ви зв’яжете дві платформи соціальних медіа, Happn автоматично сфотографує з вашого профілю Facebook, щоб відобразитися у вашому профілі знайомств. Таким чином, користувачі могли легко здійснити пошук зворотного зображення, щоб дізнатися більше про вас та дізнатись ваш профіль у Facebook. Через те, як налаштовано Happn, важко запобігти цьому.

Facebook ID витік

У Happn у минулому були серйозні проблеми із безпекою облікових записів користувачів Facebook. У 2017 році WIRED виявив, що кілька додатків для знайомств, зокрема Happn, не захистили належним чином конфіденційність своїх користувачів. Ідентифікатори членів Facebook просочилися, це означає, що окрім їхнього імені, інтересів та статі, весь їхній профіль у Facebook може бути відстежений. Хаппн пішов шукати рішення. Ідея полягала в тому, щоб їх додаток працював як проксі. Таким чином, загальнодоступною була лише інформація, яку мали бачити інші.

Happn порушила власну політику конфіденційності, поділившись особистими даними

Ще в 2016 році Хаппн також був у біді. У той час Рада споживачів Норвегії виявила, що компанія порушує власну політику конфіденційності. Happn обіцяє ніколи не ділитися вашими особистими даними ні з ким іншим, але виявилося, що все одно це робить. Вони надіслали дані до американського маркетингового агентства під назвою UpSight. Загальні дані користувачів включали інформацію про налаштування користувачів у програмі, їх повне ім’я, дату народження, робочий стан та стать. Крім того, була використана інформація про пов’язані облікові записи Facebook. Це означало, що Happn активно протистоїть власній політиці конфіденційності, по суті брехні своїх користувачів.

Одночасно було виявлено ще одну проблему із додатком. Хоча Хаппн стверджував, що вся інформація про користувача та дані будуть видалені зі своїх серверів у момент видалення облікового запису, все було навпаки. Деякі файли cookie, включені до встановлення та використання Happn, не були видалені. По суті, користувачі Happn не змогли повністю видалити додаток зі своїх телефонів. Як результат, їхні дані також не були повністю видалені з серверів Happn.

Користувачі преміум-класу знають, коли ви їм “сподобалися”

У Happn ви можете побачити профілі користувачів і або “сподобатися їм”, відхилити їх або надіслати їм “чарівність”. За допомогою “як” або “чарівність” ви проявляєте до них свій інтерес. Однак інша людина побачить ваше «подобається» лише тоді, коли захоче вам сподобатися. Якщо так, у вас обох є “розчавлення” і ви зможете вести бесіду в додатку.

Однак є способи обійти цю систему. Наприклад, за допомогою преміум-акаунта ви побачите, хто саме вам сподобався і коли. Дуже багато користувачів Happn вирішують отримати премію. Іншими словами, ваші сподобання більше не є приватними для людей, з якими прокручуєтеся в минулому в додатку. Це може бути незручно або незручно, якщо ви боїтесь відхилення або просто не хочете, щоб хтось знав, що ви їм подобаєтесь, якщо вони теж вам не подобаються.

Крім функції Premium, час розчасування може також дозволити іншим зрозуміти ваш вибір у додатку. У цій грі ви отримуєте шанс виявити, хто з користувачів Happn вам сподобався. У грі показано чотири різних профілі, один з яких дав вам “як”. Якщо ви зможете здогадатися, хто ця людина, ви автоматично зрівняєтесь і зможете поговорити один з одним. Чим частіше ви граєте в цю гру, тим простіше буде здогадатися. Деякі профілі можуть постійно повертатися, що, ймовірно, означає, що вони вам сподобалися. Хоча це дуже громіздкий спосіб спробувати зрозуміти, хто вам сподобався, це неможливо. Якщо ви хочете залишити свої подобами приватними, поки інша людина не виявить щирого інтересу до вас, це ризик, який вам доведеться враховувати.

Ваше місцеположення більше не є приватним для Карт

Карта з розташуваннямУ 2018 році Happn представила нову функцію під назвою Карти. Завдяки Карту користувачі можуть бачити, де вони натрапили на інших користувачів на карті. Ці місця досить точні: в радіусі до 250 метрів. Також згадуються часи, в які ви та інша людина перебували в цьому місці.

Карти значно полегшують пошук у програмі людей, з якими ви стикалися в реальному житті. Ви натрапили на милого хлопця улюбленого клубу? Просто використовуйте Карти, щоб перевірити, чи він також отримав Happn. Якщо так, то ви зможете подобатися йому.

Це приємний спосіб зв’язатися з іншими, але він також має багато питань безпеки. Якщо ви зможете точно побачити, де і коли ви натрапили на учасника Happn, ці користувачі також можуть побачити цю інформацію про вас. Це робить такі практики, як переслідування, дуже легкими. Іншими словами: люди, які вирішили зловживати функцією Карт, можуть стати реальною небезпекою для вашої конфіденційності.

Переслідування: небезпеки Гапна

сталкер у кущахЗгадані вище ризики конфіденційності можуть спричинити небажані або навіть небезпечні ситуації. Поки що було дуже мало повідомлень про інциденти, які сталися на або з використанням Happn. Однак це не означає, що Happn повністю безпечний. Завжди важливо усвідомлювати можливі небезпеки.

Якщо члени Happn користуються додатком певним чином, це може дозволити їм переважати інших більш прихильно. Оскільки Happn активно стежить за вашим місцезнаходженням (GPS) та показує його іншим користувачам у певних обставинах, ви ризикуєте. The Sunday Mail досліджував використання Happn Maps. Протягом двох тижнів дослідники сім разів натрапляли на одного користувача. Оскільки вони могли бачити точне місце розташування на карті, вони могли легко зрозуміти, де живе цей користувач. Експерти з кібербезпеки заявили, що це може спричинити серйозні проблеми в майбутньому. Що робити, якщо хтось із незнайомих людей, з якими ви натрапили на Happn, раптом стоїть біля ваших вхідних дверей?

Як бути в безпеці на Happn

Програми знайомств завжди мають ризики конфіденційності, і Happn не є винятком. Ви вже ризикуєте щоразу, коли розповідаєте незнайомцям про себе. Незважаючи на це, важливо безпечно використовувати Happn та подібні програми, щоб обмежити ці ризики. Ось пара запобіжних заходів, які ви можете вжити для підвищення безпеки та конфіденційності на Happn.

Не діліться занадто багато

Можливо, ця порада здається очевидною, але багато людей все ще бездумно діляться всілякою особистою інформацією про себе в Інтернеті. Завжди будьте уважні до речей, якими ви ділитесь, будь то ваш вік, повне ім’я, робоче місце чи інші особисті дані. Це справедливо як для інформації, яку ви вводите у свій профіль Happn, так і для розмов, які ведете з незнайомцями.

Також обмежте зв’язки між вашим профілем Happn та іншими обліковими записами в соціальних мережах. Наприклад, Happn дає вам можливість зв’язати свої акаунти в Instagram та Spotify зі своїм профілем. Це може бути корисним, оскільки дозволяє іншим користувачам визначати, яка ти людина та де лежать твої інтереси. Однак це також створює ризик конфіденційності: за допомогою прямого посилання на Instagram будь-який незнайомець може отримати доступ до всіх зображень, які ви вибрали для того, щоб поділитися там. Тому завжди уважно розглядайте, чим ви ділитесь в Інтернеті, і завжди будьте в курсі зв’язку між вашим обліковим записом Happn та вашим профілем у Facebook, якщо ви використовували Facebook для налаштування свого облікового запису..

Обмежте інформацію у Facebook

Анонімний ноутбук у FacebookЩоб Happn не мав доступу до всієї вашої інформації у Facebook, ви можете зробити одну з трьох речей. По-перше, ви можете вибрати зв’язок свого акаунта зі своїм телефонним номером замість Facebook, тобто інформація, вимкнена в соціальних мережах, не буде підключена до вашого профілю знайомств. Однак це вам доведеться переконатися в момент налаштування свого облікового запису. Пізніше це змінити набагато складніше.

По-друге, ви можете створити другий обліковий запис Facebook. Це можливо, якщо ви використовуєте іншу адресу електронної пошти, ніж ту, що підключена до вашої “реальної” сторінки Facebook. Покладіть якомога менше інформації в цей обліковий запис, а потім використовуйте її для створення профілю Happn.

Третій і останній варіант – обмежити доступ, який Happn має до вашої інформації у Facebook. Після входу у Facebook ви можете натиснути “ПрограмиУ своїх налаштуваннях. Знайди Happn логотип і натисніть “видалити” Тепер увійдіть у свій додаток Happn. А вискочити на екрані з’явиться запит, якою інформацією ви готові поділитися. Тут ви можете вибрати те, що програма може використовувати. Переконайтеся, що Happn може використовувати якомога менше вашої особистої інформації, не роблячи додаток непрацездатним.

Вимкніть своє місцезнаходження

Щоб Happn працював так, як передбачалося, додаток постійно повинен знати, де ви знаходитесь. Лише тоді ви зможете побачити інших користувачів Happn, які перейшли ваш шлях. Однак часто це зовсім не потрібно. У деяких випадках це може навіть стати незручним. Наприклад, працюючи на конференції, ви б не хотіли, щоб усі там могли бачити вас у додатку для знайомств.

Щоб запобігти незручним ситуаціям, можна ввімкнути невидимий режим Happn. У цьому режимі ваш профіль не відображатиметься для інших користувачів до восьми годин. Це дозволить вам самостійно вирішувати, коли люди і не зможуть знайти вас у додатку для знайомств.

Якщо ви дійсно хочете відпочити від Happn, можете також вимкнути GPS. Таким чином, Happn не зможе прочитати ваше місцезнаходження – навіть за межами невидимого режиму. Однак якщо ви вирішите це зробити, ви повинні пам’ятати, що програма сама по собі більше не працюватиме для вас. Вся філософія Гапна заснована на знайомстві з людьми у вашому оточенні. Якщо ви не надасте їм своє місцезнаходження, ви також не зможете взяти участь у цьому.

Використовуйте підроблену програму про місцезнаходження

Відключення GPS робить Happn марним. Ви все ще бажаєте користуватися додатком, але не вагаєтесь у тому, щоб ділитися своїм місцем розташування з іншими? Ви завжди можете розглянути можливість встановлення підробленого додатка для місцезнаходження, щоб підробити своє місцезнаходження. У багатьох випадках це працює і для додатків для знайомств: Гаппн подумає, що ти перебуваєш у певному місці, яке ти сам вибрав із карти, а не там, де ти є насправді, наприклад, вдома чи на роботі. Популярні додатки, які можуть цього досягти Підроблений спонсор GPS GO Location для Android та Підроблене розташування GPS через iTools для iOS. Ми самі протестували підроблений GPS-провідник GPS GO і можемо підтвердити, що він працює з Happn.

Основна проблема підробки підрозділу полягає в тому, що ви зможете зв’язатися лише з користувачами Happn, які перетинають шляхи з цим підробленим місцем. Ви не зможете побачити користувачів, які буквально пройшли повз вас на вулиці. Щоб вирішити цю проблему до певного моменту, ви можете вибрати підроблене місце, яке знаходиться близько до місця, де ви перебуваєте, або загальнодоступне місце, де ви часто опиняєтесь, наприклад ваш улюблений клуб чи ресторан. Таким чином, ви все одно будете спілкуватися з людьми у вашому районі, не віддаючи своє фактичне поточне місцезнаходження.

Якщо ви хочете знати, як встановити один із згаданих вище підроблених додатків про розташування, ви можете дотримуватися інструкцій нижче:

Підроблений спонсор GPS GO Location

Підроблений GPS GO досить простий в установці та доступний для Android 6.0 та новіших версій. Щоб скористатися ним, пройдіть наступні кроки:

 1. Завантажити додаток підроблений GPS GO Location Spoofer.
 2. Відкрийте додаток і натисніть “Увімкнути Mock Locations“На першому екрані.
 3. Перейдіть до карти, виберіть місце розташування ви хочете використовувати, і натисніть кнопку відтворення в нижньому лівому куті екрана.
 4. Якщо з’явиться повідомлення “Зняти місця розташування вимкнено або додаток не за замовчуванням додаток Mock Location, будь ласка, увімкніть для продовження”, з’явиться, натисніть “Увімкнути“.
 5. Налаштування виробника”Відобразиться екран. Натисніть “Виберіть Mock Location App“Та виберіть”FakeGPS безкоштовно“.
 6. Поверніться назад і натисніть кнопку кнопка відтворення знову, щоб увімкнути підроблені налаштування GPS.

Підроблене GPS iTools

Виконайте наступні дії, щоб підробляти своє місцезнаходження в iOS за допомогою iTools:

 1. Встановити iTools на своєму комп’ютері.
 2. Відкрийте програму та виберіть “Безкоштовний період випробовування“.
 3. Перейдіть до розділу “Панель інструментів“.
 4. Йти до “Набори інструментів для пристроїв“Та виберіть”Віртуальне розташування“.
 5. Введіть фальшиве розташування у текстовому полі на карті та натисніть клавішу Enter.
 6. Коли на карті з’явиться маркер підробленого місця, натисніть «Рухайтесь сюди“, Щоб встановити iPhone на це місце.

Щойно ви закінчите, ви можете повернутися до Happn і використовувати додаток для знайомств, як зазвичай, лише ваше місцезнаходження в додатку та інші користувачі стануть вибраним вами віртуальним місцем..

Увімкніть VPN

VPN на мобільному пристроїБагато програм для знайомств не обробляють дані своїх користувачів досить уважно. Часто для завантаження зображень використовують небезпечні з’єднання, наприклад протокол HTTP. Це робить їх сприйнятливими до нападів людини в середині. Щоб ваші дані не потрапили в чужі руки, можливо, розумно використовувати VPN. VPN створює зашифроване з’єднання між вами та сервером. Через це інші не зможуть бачити вашу IP-адресу і не матимуть уявлення про ваш трафік даних – включаючи все, що ви робите на Happn.

Два VPN, які ви можете спробувати, це NordVPN та Surfshark. Ці двоє відомі надійними зв’язками та відносно дешевими цінами. З ними ви не будете просто захищати свою конфіденційність в Інтернеті та захищати свої дані, ви також зможете переглядати Інтернет повною свободою, оскільки це дозволяє обійти всі види цензури.

Висновок

Happn – це програма для знайомств, філософія якої відрізняється від більшості інших служб знайомств. Виходячи з свого місцезнаходження, ви можете зустріти інших користувачів, яких ви насправді зустріли в реальному житті. Це веселий і простий спосіб зустріти людей. Платформа пропонує різні варіанти зв’язку з користувачами та обміну вашими інтересами.

Незважаючи на це, потрібно бути обережним. Переконайтеся, що ви дбаєте про свою конфіденційність, обмежуючи інформацію, якою ви ділитесь в Інтернеті, вимикаючи своє місцезнаходження, використовуючи підроблений додаток про місцеположення або встановлюючи VPN. Крім цього, ви завжди повинні бути обережними, домовляючись про зустріч з кимось. Переконайтеся, що ваші друзі чи родина знають, куди ви їдете, з ким зустрічаєтесь та коли очікуєте повернутися. Також на першому побаченні також розумно зустрічатися в публічних людях. Користуючись цими порадами, ви зможете насолоджуватися Happn в повній мірі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me