Анонімне завантаження за допомогою Usenet | VPNoverview.com

Інтернет дозволяє отримати велику ступінь анонімності в Інтернеті. Але з кожним днем ​​стає зрозуміліше, що багато учасників відстежують нашу діяльність. Будь то пошукова система, яку ви використовуєте, соціальна мережа, веб-сайт для покупок в Інтернеті чи уряд, важко не відчувати чиїсь погляди на вас, як на ваш Інтернет. Щоб повернутися до днів, коли серфінг в Інтернеті був більш приватним, багато людей звертаються до старої технології. Usenet повертається, і якщо ви хочете переглядати більше анонімно або дискретно завантажувати файли, Usenet може бути відповіддю, яку ви шукаєте.  


Що таке Usenet? 

Usenet – це мережа, яка дозволяє користувачам обмінюватися інформацією, обмінюючись файлами. Usenet – це окрема мережа від всесвітньої мережі, і до неї не можна отримати доступ з Інтернету. Якщо ви коли-небудь зверталися до однієї зі старих систем дошки оголошень, Usenet буде почувати вас знайомим. Інформація та файли розміщуються в групах новин. Багато інтернет-форумів також створені так само, як і групи новин. Є тисячі груп новин з багатьма різними джерелами інформації, доступними для читання або завантаження, включаючи електронні книги, музичні файли, фотографії та відео. 

Як отримати доступ до Usenet? 

Для доступу до Usenet, як правило, потрібно буде підписатися на постачальника послуг Usenet. Деякі постачальники послуг Інтернету пропонують доступ до Usenet як окрему підписку. Але через складність хостингу доступу до Usenet та кількість пропускної здатності, необхідної для розміщення файлів для завантаження, більшість провайдерів вважають за краще просто не пропонувати це як послугу.  

Окрім підписки постачальника послуг Usenet, вам знадобиться браузер Usenet, відомий як читач новин. Таким же чином, як веб-браузер підключає вас до Інтернету, браузер Usenet підключає вас до Usenet. Якщо це звучить складно, не хвилюйтеся. На практиці це, як правило, дуже просто. Більшість постачальників Usenet пропонують читання новин, яке ви можете завантажити, тому початок роботи – це звичайна справа встановлення програмного забезпечення та входу в систему.

Групи Обговорення та Завантаження 

То чому б ви хотіли підписатися на постачальника Usenet і отримати доступ до Usenet? Для доступу до Usenet існує більша ступінь анонімності, ніж Інтернет. З цієї причини там відбувається багато дискусій та обміну ідеями, які зазвичай не відбудуться в Інтернеті. 

Це може призвести до того, що ви вважаєте, що це місце, де злочинці можуть знайти одне інше, але це зазвичай не так. У день, коли потенційні роботодавці часто здійснюватимуть в Інтернеті пошук всього, що ви сказали чи опублікували в Інтернеті, деякі абсолютно нешкідливі думки чи ідеї можуть бути відсторонені, побоюючись того, як це виглядатиме поза контекстом. Анонімність Usenet дозволяє вам вільно виражатися, не побоюючись, що ваш начальник або бабуся можуть натрапити на вашу дискусію.

Завантаження унікальних з Torrenting 

завантажити ПККрім того, Usenet добре відформатований для обміну завантаженнями файлів. Інший популярний метод зберігання або обміну цифровими завантаженнями – Torrent. Але файл Torrent потребує користувачів, які мають доступ до спільного доступу, коли потрібно завантажити його. Часто це може бути повільним і розчаровуючим процесом. На відміну від цього, Usenet розміщує файли для завантаження на сервер. Там він завжди доступний і зазвичай його можна завантажувати зі швидкістю, подібною до завантаження з будь-якого веб-сайту. 

Це робить Usenet чудовим джерелом для обміну великими медіафайлами. Аудіо- та відеофайли легко доступні для завантаження без обмежень через Інтернет-провайдера. Ця свобода розповсюдження засобів масової інформації дозволяє багатьом незалежним художникам показувати свої роботи таким чином, який інакше може бути недоступним в Інтернеті.  

Порівняння провайдерів Usenet 

Якщо ви готові спробувати Usenet, перше, що потрібно зробити – це знайти постачальника Usenet. На вибір є багато, а деякі в деяких справах краще, ніж в інших. 

Деякі основні функції, які потрібно шукати у постачальника Usenet, включають: 

 • Збереження файлів. Як довго постачальник Usenet зберігає файли, розміщені на серверах, доступними для завантаження? Чим довше, тим краще, оскільки це полегшує пошук потрібних файлів. 
 • Швидкість. Наскільки швидко проходять сервери? Очікування завантаження є нудним, ви хочете, щоб воно пройшло якомога швидше. 
 • Кількість груп новин. Чим більше груп новин доступно за допомогою сервісу, тим більше шансів на те, що ви знайдете потрібні файли або цікаву дискусію, яка буде частиною. 
 • Безпека. Постачальник Usenet, який пропонує SSL, допомагає захистити вашу анонімність краще, ніж той, який не відповідає.

Кращі постачальники Usenet

Ось кілька найкращих постачальників Usenet, які слід врахувати: 

 • Газети. Газетний газет є у багатьох списках провідних постачальників Usenet чомусь. Заснований у 1997 році, цей провайдер існував досить довго, щоб знати, що вони роблять. А ще краще – це один із менш дорогих постачальників. Маючи понад 100 000 груп новин і більше 3 000 днів зберігання, ви майже гарантовано знайдете те, що шукаєте. Newshosting пропонує безкоштовний читач новин та безкоштовну пробну версію для початку роботи. 
 • Easynews. Easynews пропонує унікальний спосіб підключення, який працює з будь-яким веб-браузером, а не потребує читання новин. Easynews також працює на мобільних пристроях, що чудово, коли ви в дорозі. Вони також забезпечують збереження файлів понад 3000 днів і забезпечують доступ до понад 100 000 груп новин. Ця послуга коштує трохи більше за необмежений план, але ви можете спробувати її протягом 14 днів безкоштовно, щоб побачити, чи Easynews підходить саме вам. 
 • UsenetServer. Іншому давно встановленому користувачеві Usenet, UsenetServer 20 років, і він все ще сильний. Якщо ви вибрали їх однорічну підписку, вона також є однією з найдоступніших. UsenetServer має деякі найшвидші доступні швидкості завантаження. Один з небагатьох недоліків у їхній службі полягає в тому, що вони не надають власного читача новин, яким ви користуєтесь. UsenetServer пропонує список декількох читачів новин, які ви можете вибрати, однак ви можете швидко розпочати роботу.

Usenet та VPN 

VPN і Usenet ідуть разом, як арахісове масло і желе. Особливо шукайте VPN, який шифрує всі вхідні та вихідні дані. Це не дозволить вашому Інтернет-провайдеру не переслідувати вашу активність в Інтернеті. Якщо ваш провайдер зрозуміє, що ви завантажуєте багато файлів, вони можуть зменшити вашу пропускну здатність. VPN також підтримує анонімність вашої діяльності, підключаючи вас до сервера, не пов’язаного з вами чи вашим місцезнаходженням. Анонімність вашої активності в Інтернеті, будь то користування Usenet чи серфінг в Інтернеті, охороняє вашу конфіденційність і є хорошим кроком для здійснення сучасного світу. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map