10 веб-сайтів у Темній павутині варто відвідати | VPNOперегляд

Темна павутина – це таємнича частина Інтернету, до якої більшість людей потрапляє лише за допомогою браузера Tor. Веб-сайти з суфіксом “.onion” ховають приховані служби, які недоступні через звичайні веб-переглядачі (якщо ви не зробите багато налаштувань). Браузер Tor, однак, дозволяє вам відвідувати ці сервіси, одночасно надаючи шару анонімності. Коли темна павутина в новинах, вона часто асоціюється з незаконними звичаями. Існує незліченна кількість історій про «темні ринки», де ви можете придбати все незаконне, наприклад наркотики, зброю чи підроблені паспорти. У цьому є елемент істини, але досить часто ці історії перебільшені, неправдиві та перебільшені. Зазвичай ніколи не згадуються позитивніші, а часом і дивно корисні речі, які ви можете знайти в темній павутині. Ця стаття присвячена тому, щоб показати, що існує інша сторона темної павутини. Ми навіть надаємо найсвіжіші посилання, щоб ви могли дізнатися самі. Якщо ви хочете дізнатися більше, ви можете завітати на нашу сторінку про темну павутину або переглянути наш темний веб-словник.


Не знаєте, як потрапити в темну павутину? Перегляньте наш посібник щодо доступу до темної мережі!

Ми склали список веб-сайтів, які ви можете відвідати, якщо вам цікаво темна павутина, але хочете відвідати її в безпечному порядку. Деякі веб-сайти в списку досить серйозні, а інші – просто дуже дурні. Щасливі дослідження!

Застереження: Перш за все безпека під час доступу до темної павутини

Якщо ви заходите далі в темну павутину, розумно вжити заходів безпеки. Оскільки темна павутина нерегульована, підвищується ризик зараження зловмисними програмами та / або кібер-злочинців за вашими даними. Переконайтеся, що у вас встановлено антивірусне програмне забезпечення та ви використовуєте VPN. VPN шифрує та забезпечує весь ваш інтернет-трафік, захищаючи вашу конфіденційність в Інтернеті та захищаючи вас від певних форм кіберзлочинності. Для початку спробуйте NordVPN. Менш ніж за 5 доларів США на місяць NordVPN захищає всі ваші Інтернет-дані сильним шифруванням. Крім того, ви станете анонімними під час використання NordVPN, оскільки ваша IP-адреса буде прихована. Це заважає іншим відслідковувати ваші кроки в Інтернеті. NordVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете спробувати це без ризиків.

Якщо ви хочете дізнатися більше про цю частину Інтернету та про те, як дістатися, ви можете відвідати нашу сторінку про темну павутину.

Розділ 1: Пошук

Хоча темна павутина не розміщує жодних пошукових систем, таких як Google, все ж можна орієнтуватися на ландшафт темної павутини через пошукові системи та каталоги, якщо ви знаєте, де шукати. На вашому шляху може допомогти ряд наступних сайтів.

1. Прихована Вікі

The Hidden Wiki – це темна Вікіпедія, де ви можете знайти посилання на різні веб-сайти в темній мережі. Як ви можете помітити в цій статті, URL-адреси темних веб-сторінок часто є безглуздими. Це ускладнює пошук веб-сайту, який ви шукаєте. На прихованій Вікі вони багато шукають для вас. Більше того, вони надають інформативні сторінки на різноманітні теми, які можуть бути цікавими для читання.

Слідкуйте, що ви не натискаєте на посилання на те, що не хочете бачити, тому що прихована Вікі не просто індексує легальні веб-сайти. Насправді існує багато різних сайтів “Прихованої Вікі”. «Прихована Вікі» була відомою для розміщення або принаймні індексації педофільних веб-сайтів, і тому ФБР та Анонімні підлягали кібератакам. Створено також багато копій та спінатів прихованої Вікі. Не дивуйтеся, якщо натрапите на “Офіційну приховану Вікі” або “Нецензуровану приховану Вікі”. Однак найкраще триматися подалі від цих спін-оф сайтів. На сьогоднішній день більшість прихованих сайтів Wiki містять посилання на деякі частини темної павутини, які ви не хотіли б відвідувати. Найкращий спосіб вирішити це – просто дотримуватися категорій, які відносно безризикові.

Посилання на приховану Вікі: http://zqktlwiuavvvqqt4ybvgvi7tyo4hjl5xgfuvpdf6otjiycgwqbym2qad.onion/wiki/index.php/Main_Page

2. DuckDuckGo

DuckDuckGoDuckDuckGo – це пошукова система, яка також доступна в поверхневій мережі. На відміну від інших пошукових систем, DuckDuckGo не збирає та не надає жодної вашої особистої інформації. Пошукова система ідеально підходить, якщо ви хочете бути абсолютно анонімними в Інтернеті. У темній павутині вона використовується, оскільки вона також показує .onion веб-сайти. Більшість звичайних поверхневих пошукових систем не індексують веб-сайти .onion. Таким чином, звичайна пошукова система не приведе вас нікуди з темної павутини, але DuckDuckGo зробить це.

Посилання на DuckDuckGo: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

3. Свічка

Цей влучно названий сайт є там, щоб допомогти вам побачити свій шлях через темну павутину, образно кажучи. Candle – це пошукова система лише для темного Інтернету і функціонує в основному так само, як Google, за винятком того, що вона ніде не є такою корисною. Темна павутина просто не розроблена так, щоб бути чітко впорядкованою та індексованою. Основна мета більшості сервісів у темній мережі полягає в тому, щоб залишатися прихованими, за винятком групи людей, які «знають». Ось чому Свічку слід розглядати як другорядний інструмент, маленьку свічку у довгій темній передпокої. Пошукова система дозволить вам побачити лише крихітний трохи чіткіше в темряві, але не дуже. Також будьте обережні, натискаючи будь-які посилання, які пропонує пошукова система Candle, оскільки вони не фільтруються для шкідливого чи незаконного вмісту. Як завжди під час перегляду темної павутини, проявляйте здоровий глузд і будьте пильні.

Посилання на Свічку: http://gjobqjj7wyczbqie.onion/

4. Не зло

Це ще одна пошукова система в темній мережі. Цей веб-сайт цікавий тим, що, здається, прямо суперечить його власній місії, яка має бути «внеском у те, що сподіваються, – зростаючий щит проти свавілля нетерпимої більшості». Вони не приймають пожертви, і вони суворо забороняють незаконний вміст, такий як дитяча порнографія, зброя, наркотичні засоби чи будь-який інший незаконний вміст.

Це, однак, не заважає сайту розміщувати посилання на незаконні приховані сервіси. Якщо ви шукаєте “кокаїн”, наприклад, пошукова система “Не зло” знайде посилання на інтернет-ринки, путівники або сайти, що стосуються рефералу, пов’язані з незаконною речовиною. Not Evil також розміщує службу чату, де будь-який учасник може створити нову тему. Ці теми варіюються від порушених до розпусних. Однак більша частина вмісту – це спам.

Доцільно припустити, що хакери, шахраї та навіть представники правоохоронних органів можуть бути знайдені в таких службах чату. Працівники правоохоронних органів іноді вирушають у темну павутину, намагаючись зловити кривдників і, можливо, навіть намагаються підманути вас на незаконні дії в рамках “операції з медовим горщиком”.

Посилання на не зло: http://hss3uro2hsxfogfq.onion/

5. SearX

Searx – це ще одна пошукова система, яку можна використовувати як у звичайній, так і в темній мережі. Перевага SearX полягає в тому, що ви можете зробити пошукові запити неймовірно детальними. Ви можете шукати файли, зображення, карти, музику, новини, науку, публікації в соціальних медіа, відео та багато іншого. Отже, якщо ви шукаєте щось неймовірно детальне, SearX – це пошукова система.

Посилання на SearX: http://ulrn6sryqaifefld.onion/

Розділ 2: Зупинка

Темна павутина наповнена дивовижними сайтами. Один з них – Facebook. Хоча ми не рекомендуємо входити у Facebook для будь-якого захисту в Інтернеті, вражає, що цей сайт соціальних медіа має таку величезну присутність у темній мережі.

6. Facebook

Це дзеркальний веб-сайт реального Facebook. Створюючи обліковий запис Facebook через темну мережу, ви можете спробувати зробити це абсолютно анонімним. Однак для цього потрібна велика робота, адже, як ми знаємо, Facebook любить збирати всі дані, які вони можуть.

Що ще важливіше, ця дзеркальна версія соціальної мережі – це шлях до урядової цензури. Деякі режими цензурують соціальні медіа або роблять їх зовсім недоступними для своїх людей. Вони роблять це для усунення будь-якої форми опозиції. За допомогою темної веб-версії Facebook люди можуть спробувати залишитися анонімними.

Посилання на дзеркало Facebook: https://www.facebookcorewwwi.onion/

7. BlockChain

Хоча біткойни лише зараз набувають популярності у широкої громадськості, вони вже протягом багатьох років є валютою темної павутини. Не здивується, що в темній павутині існує багато веб-сайтів криптовалют. На веб-сайті BlockChain ви можете керувати своїми криптовалютами, а також купувати та продавати їх.

Крім того, ви можете перевірити, як працюють акції, щоб побачити, чи настав час придбати чи продати. Оскільки біткойни використовуються для придбання продуктів на темній павутині, недарма також існує віртуальний гаманець.

Посилання на BlockChain: https://blockchainbdgpzk.onion/

8. Бібліоманія

Серед іншого, темна павутина – це місце, де поділяються ідеї щодо широкого кола питань. Більше того, заохочуються інтелектуальні бесіди. У темній павутині є багато веб-сайтів, які пропонують книги або онлайн-клуби книг, і Бібліоманія є одним з них. Погляньте на велике багатство знань, якщо колись опинитесь у темній павутині.

На цьому веб-сайті ви можете справді знайти будь-яку книгу. Слідкуйте, що ви не завантажуєте жодного захищеного авторським правом матеріалу, оскільки це незаконно.

Посилання на Bibliomaniac: http://mx7rwxcountermqh.onion/ Оновлення: Цей веб-сайт знято в режимі офлайн. Якщо він пожвавиться, або з’явиться не менш хороший сайт, він буде розміщений на цій сторінці.

9. Метрика Тор

Логотип маршрутизатора Tor The цибуліНа метриці Tor ви можете знайти більше інформації про проект Tor. Якщо вас цікавить конфіденційність та те, як працює проект Tor, цей веб-сайт може дати вам деяке розуміння. Крім того, якщо ви вивчаєте Тор та темну павутину для шкільного проекту, цей веб-сайт може допомогти вам у статистиці. Крім усього іншого, ви можете побачити, скільки людей користуються браузером Tor та скільки веб-сайтів .onion. Статистика користувачів Tor також може дати точну інформацію про те, яка кількість активних темних мереж існує, скільки прихованих сервісів існує та звідки більшість користувачів темної мережі..

Деякі цікаві факти:

  • Лише близько 6% користувачів Tor використовують веб-переглядач для доступу до темної мережі.
  • Деякі з найбільш плідних користувачів Tor є вихідцями з країн з відносно невеликим населенням, таких як Німеччина чи Нідерланди.
  • Один лише у 2019 році браузер Tor завантажено близько півмільйона разів.

Посилання на метрику Tor: http://rougmnvswfsmd4dq.onion/

10. Приховані відповіді

Приховані відповіді можна описати як темну веб-версію Reddit або Quora. Ви можете задати будь-яке вподобане вам питання без будь-якої цензури. Інші у спільноті спробують відповісти на ваші запити. Також може бути весело просто озирнутися. Пам’ятайте, що це нефільтрована частина Інтернету, і ви можете стикатися з розмовами, яких ви не хочете бачити.

Це також чудове місце, щоб задати питання про темну павутину, якщо ви новачок у цій частині Інтернету. Однак, більш безпечним є варіант відвідати деякі темні веб-піддані для конкретних питань у темній мережі.

Посилання на приховані відповіді: http://answerstedhctbek.onion/

11. Безпечний падіння

Безпечна крапляБезпечна крапля – це місце, де можуть зустрітися винуватці та журналісти. Темна павутина – це єдиний спосіб, коли винуватці мають шанс поділитися своєю інформацією, не будучи впевненими, що їх буде відстежено. Винуватці пошкоджують інформацію про компанію чи уряд і намагаються поділитися цим з журналістами. Якщо вони будуть робити це на поверхневій павутині, їх, швидше за все, простежать і, в деяких випадках, покарають. Secure Drop – це веб-сайт .onion, який захищає конфіденційність винуватців та журналістів у всьому світі. Багато важливих публікацій усвідомили силу анонімних викрадачів у темній мережі та створили власну URL-адресу SecureDrop. Деякі помітні приклади: Forbes: http://t5pv5o4t6jyjilp6.onion/, The Financial Times: http://xdm7flvwt3uvsrrd.onion/ та Reuters: http://smb7p276iht3i2fj.onion/.

Посилання на безпечне падіння: http://secrdrop5wyphb5x.onion/

Розділ 3: Електронна пошта

Окрім Outlook та Gmail є багато постачальників електронної пошти. Огляньте деякі чудові послуги, які надаються безкоштовно.

12. ProtonMail

ProtonMail – це швейцарська зашифрована електронна пошта, яка є однією з найкращих клієнтів електронної пошти. Вони використовують повне шифрування і не ведуть журналів. Крім того, вам не потрібно надавати їм особисту інформацію, якщо ви хочете створити обліковий запис.

Посилання на ProtonMail: https://protonirockerxow.onion/

13. SecMail

SecMail став одним з найбільш використовуваних темних веб-провайдерів електронної пошти за останні кілька років. Хоча вони забезпечують лише 25 мбіт на користувача, це, як правило, більше ніж достатньо для шифрованих PGP повідомлень. Однак цього, мабуть, буде недостатньо, якщо ви хочете використовувати його як стандартну поштову послугу.

Посилання на SecMail: http://secmailw453j7piv.onion/

14. Mailpile

Mailpile – це ще один клієнт електронної пошти, який має на меті утримати вашу електронну пошту з рук інших. Він шифрує ваші електронні листи, і ви можете зберігати власні електронні листи, не обмінюючись ними у хмарі. Ще один великий плюс – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом.

Посилання на: http://clgs64523yi2bkhz.onion/

Розділ 4: Інше

15. Шахи

На цьому веб-сайті ви можете грати в гру в нешкідливі шахи з незнайомцем, нічого більше, нічого менше, лише шахи. Вони представляють вам широкі правила гри і, зробивши простий рахунок, ви можете почати грати. Веб-сайт має на меті створити спокійне місце, де можна зустріти любителів шахів.

Посилання на шахи: http://theches3nacocgsc.onion/

16. Тор Кіттенц

Темна павутина має цікаві стосунки з котами. Відомий веб-сайт із темних котів – Факт анонімної кішки, однак, схоже, його більше немає. На щастя, темна павутина рясніє випадковими веб-сайтами з котами. На Tor Kittenz можна побачити випадкові фотографії котів. Ви можете знайти безліч цих дурних типів веб-сайтів у темній павутині.

Посилання на Tor Kittenz: https://mqqrfjmfu2i73bjq.onion.link/

Увага

Цікавість – це прекрасна річ, але пам’ятайте, вона також вбила кота! Це може бути цікаво поглянути в темну павутину, але це також досить небезпечно. Перш ніж це знати, ви могли натиснути пошкоджене посилання, і ваш комп’ютер може бути заражений шкідливим програмним забезпеченням. З цієї причини радимо вам не їздити туди, якщо у вас немає вагомих причин для цього.

Якщо ви хочете оглянути навколо, переконайтеся, що у вас є якісь заходи безпеки для захисту від будь-яких онлайн-атак.

Заходи безпеки

Щит VPN

Відвідування темної павутини не обходиться без ризиків, саме тому ми радимо вжити наступних заходів для захисту вас і вашого пристрою.

Перш за все, вам потрібно хороше програмне забезпечення проти зловмисних програм. Щоб запобігти зараженню вашого пристрою вірусами чи шпигунським програмним забезпеченням, вам потрібно встановити хороші анти-шкідливі програми. Цей тип програмного забезпечення є важливим, навіть коли ви лише переглядаєте поверхневу павутину.

По-друге, вам потрібно знайти хороший VPN. VPN (віртуальна приватна мережа) – це програмне забезпечення, яке шифрує весь ваш інтернет-трафік і приховує вашу реальну IP-адресу. Щоб забезпечити безпеку, найкраще використовувати VPN, щоб ніхто не побачив, що ви відвідуєте темну мережу. Крім того, хакери в темній мережі не зможуть відстежувати ваші дії до вашої особистої IP-адреси. Деякі хороші VPN-провайдери – ExpressVPN, NordVPN та IPVanish.

Нарешті, ви повинні використовувати свій здоровий глузд. Не натискайте жодних посилань, яким ви не довіряєте, і не заповнюйте будь-яку особисту інформацію в темній мережі.

Фінальні думки

Темна павутина звучить загадково і, можливо, навіть страшно, але деякі сайти .onion дуже буденні. Для постійних користувачів Інтернету немає справді вагомих приводів їхати туди. Але якщо це зробити, можливо, ви захочете відвідати один з цих 10 веб-сайтів. Пам’ятайте, що в темній павутині відбувається велика кількість насіннєвих справ, тому не натискайте на все, що не довіряєте.

Скористайтеся своїм здоровим глуздом і весело вивчайте!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map