10 причин приховати свою IP-адресу | VPNoverview

Зміна графіки IP-адреси


Майже кожен, хто регулярно опиняється в Інтернеті, почує термін «IP-адреса». IP-адреса – це відбиток усіх ваших онлайн-дій. Цей номер унікальний для вашого інтернет-з’єднання і може бути простежено до вас. Якщо хтось знає вашу IP-адресу, він також знає ваш Інтернет-провайдер і навіть ваше місцезнаходження. Це може бути небезпечно: під питанням ваша безпека та конфіденційність в Інтернеті. Ось чому багато людей бажають приховати свою IP-адресу.

Ви можете приховати свою IP-адресу, ввівши іншу IP-адресу, яку неможливо відстежити до вас. Нижче ми розповімо вам десять причин, чому багато людей приховують або змінюють свою IP-адресу. Що ще важливіше, ми розповімо, як можна приховати власну IP-адресу. На щастя, це не так складно. З прихованою IP-адресою ви зможете переглядати анонімно, безпечно та вільно.

Contents

Що таке IP-адреса?

IP-адреса в IP-адресі означає Інтернет-протокол. Це ідентифікаційний номер будь-якого з’єднання з Інтернетом. Коли ви отримуєте доступ до Інтернету через свого постачальника послуг Інтернету, вони призначають IP-адресу для вашого інтернет-з’єднання. Цей IP-адресу підключено до вашого місцезнаходження. Це означає, що ваша IP-адреса відрізняється, коли ви використовуєте домашній Wi-Fi, порівняно з тим, коли ви користуєтесь Інтернетом на роботі.

Існує два типи IP-адрес: IPv4 та IPv6. Коли був створений IPv4, загальною ідеєю було те, що системи з 32 біт на одну адресу буде достатньо для створення унікальної адреси для всіх інтернет-з’єднань у світі. Однак Інтернет виявився більшим хітом, ніж передбачалося. З цієї причини було створено IPv6. Маючи набагато більше варіантів надання унікальних адрес, IPv6 повинен забезпечити достатню кількість IP-адрес для всього світу.

Де я можу знайти свою IP-адресу?

Дізнатися вашу IP-адресу не надто складно. Просто перейдіть до налаштувань свого пристрою. Зазвичай ви знайдете номер під властивостями своєї мережі або натиснувши логотип свого інтернет-з’єднання та вибравши там властивості. Номер за адресою “IPv4 address” або “IPv6 address” – це ваша IP-адреса.

Якщо у вас є проблеми з пошуком IP-адреси на комп’ютері, ви завжди можете перейти в Інтернет. Є безліч веб-сайтів, які покажуть вам вашу IP-адресу. Просто google “Що таке моя IP-адреса” або щось подібне. Навіть постачальники VPN часто мають розділ у верхній частині сторінки, де відображається ваша IP-адреса. Вони роблять це для того, щоб продемонструвати, що хтось має доступ до нього, тому може бути гарною ідеєю закрити його.

Причини приховувати вашу IP-адресу

Якщо ваша IP-адреса видно майже будь-кому, ваша конфіденційність та безпека загрожують. Це може здатися великою заявою, але це, безумовно, не безпідставно. Ось десять причин, чому ви хочете приховати свою IP-адресу:

Причина 1: Відвідайте веб-сайти, не розкриваючи свою особу

Анонімність смартфонаВеб-сайти збирають багато інформації про вас під час їх відвідування. Вони будують профіль на вашій поведінці на своєму веб-сайті, а іноді навіть мають доступ до інформації, яку ви проливаєте на інших веб-сайтах. Вони збирають цю інформацію, підключаючи ваші онлайн-дії до вашої IP-адреси. Ось так ваш IP стає вашим цифровим відбитком пальців.

Маючи всю інформацію, яку веб-сайти отримали про вас, вони можуть показувати вам вміст і навіть рекламу, спеціально підібрану для вас. Веб-сайт, який намагається продати вам нові замшеві черевики після того, як ви шукали ошатний взуття, не випадковість. Ваше місцеположення можна використовувати аналогічним чином. Спливаюче вікно типу “Клацніть тут, щоб знайти найдешевші iPhone в Італії!” можна використовувати для привернення вашої уваги, якщо ви переглядаєте Інтернет під час відпочинку в Римі. Ці повідомлення підроблені, але ілюструють, як веб-сайти активно “шпигують” за вами.

Якщо ви приховуєте свою IP-адресу, веб-сайтам буде набагато складніше створити профіль на вас. Ви ніколи не знаєте, що веб-сайти можуть зробити з інформацією, яку вони збирають на вас, що робить захист від відвідувачів ще більш важливим. З VPN веб-сайти бачитимуть лише випадкову IP-адресу, яка постійно змінюється. Більше того, веб-сайти не можуть відстежувати ваші онлайн-дії. Ви зможете переглядати анонімно. Ми розповімо більше про VPN та інші рішення далі в цій статті.

Причина 2. Доступ до Netflix та інших потокових служб, де б ви не знаходилися

Ви коли-небудь намагалися отримати доступ до Netflix в іншій країні? Ви виявите, що доступний вміст відрізнятиметься від звичного. Потокові сервіси, як Netflix, часто ставлять географічні обмеження на свої послуги. Це означає, що деякі (або всі) їх вміст видно лише у вибраних країнах. Наприклад, послуги трансляції більшості національних телеканалів доступні лише для людей у ​​цій конкретній країні. Це часто означає, що ви не можете дивитися улюблене шоу чи футбольний матч, коли ви перебуваєте за кордоном. Служби потокового передавання даних знають, де ви знаходитесь, перевіряючи місцезнаходження свого інтернет-з’єднання через вашу IP-адресу. Приховуючи та змінюючи свій IP-адрес, ви зможете обійти будь-які географічні обмеження, надаючи вам доступ до Netflix та інших потокових служб, як якщо б ви були в іншій країні.

Причина 3: Захистіть себе від шпигунів та хакерів

ХакерШпигуни та хакери (чорна шапочка) хотіли б отримати свої руки на вашу IP-адресу. За допомогою вашого IP-адреси хакери можуть легко дізнатися ваше місцезнаходження та особу. Як і веб-сайти, хакер може відстежувати ваші дії. Якщо хакер має погані наміри, він може використовувати цю інформацію проти вас. Тут можна зробити багато можливого збитку: подумайте про злочини, такі як крадіжка особи. Приховуючи свою IP-адресу, ви берете на себе контроль. Хакери не побачать вашу IP-адресу, але лише хибну IP-адресу, яка не може бути відстежена до вас. Вони не знають, хто або де ти є, що робить набагато складніше зробити будь-яку шкоду. Якщо ви використовуєте VPN, щоб приховати свою IP-адресу, ви навіть можете запобігти хакерам бачити будь-які ваші онлайн-дії.

Причина 4: Безпечно користуйтеся загальнодоступними точками доступу до Wi-Fi

Хакери з поганими намірами – стільки ж проблеми в нашому прямому оточенні. Громадські мережі Wi-Fi часто націлені на хакерів, оскільки вони, як правило, не дуже безпечні. Потрапивши в загальнодоступну мережу Wi-Fi, хакер може отримати доступ до багатьох пристроїв за один раз. А навколо нас хакери: злочинець із чорної капелюхи міг сидіти за двома столами від вас у Starbucks, намагаючись увірватися у ваш пристрій, поки ви потягуєте Чай Латте. Ось чому важливо приховати своє місцезнаходження та особу, коли ви користуєтесь відкритими точками доступу до Wi-Fi. Таким чином, у вас буде інша IP-адреса від Wi-Fi, щоб захистити вас. Найкращим способом убезпечити себе буде використання VPN. Програмне забезпечення VPN приховає як вашу IP-адресу, так і всі ваші онлайн-дії, зашифрувавши їх.

Причина 5. Доступ до географічно заблокованих веб-сайтів та контенту

Хоча Інтернету іноді здається бездонним ямою інформації, є обмеження щодо доступу до них. У деяких країнах уряд обмежує доступ до певних веб-сайтів. Цей тип цензури контролює, які веб-сайти та яку інформацію можуть мешканці країни бачити в Інтернеті. Багато обмежень ці обмеження схожі на геоблоки, які використовуються потоковими службами. Змінивши свою IP-адресу, ви можете зробити вигляд, що переглядаєте Інтернет з іншого місця в іншій країні. Якщо ця країна не заблокує вміст, до якого ви намагаєтесь дістатися, ви знову отримаєте вільний доступ. Коротше кажучи: зміна IP-адреси збільшує вашу свободу в Інтернеті.

Причина 6. Обхід онлайн-обмежень, встановлених вашою школою чи робочим місцем

Школи та робочі місця іноді обмежують доступ до Інтернету користувачів своєї мережі. Наприклад, школи часто блокують платформи соціальних медіа, такі як Facebook та Twitter, щоб не допустити відволікання учнів. Проксі-сервер дозволяє школі вибирати, які веб-сайти студенти роблять і до яких не мають доступу. Однак це лише той випадок, коли ці учні використовують мережу школи з IP-адресою школи. Якщо ви зміните свою IP-адресу під час використання обмеженої мережі, ви можете легко обійти будь-які обмеження.

Причина 7: Обхід підслуховування та цензура з боку урядів

Око на ноутбуціЯк згадувалося раніше, деякі уряди цензурують Інтернет для своїх громадян (приклади – Китай та Іран). Однак, крім блокування онлайн-вмісту, уряди можуть також відстежувати все, що ви робите в Інтернеті, – і використовувати те, що вони виявляють проти вас. Таке «шпигунство» громадян урядами трапляється все частіше. Альянси між країнами, такими як “5 очей”, “9” та “14”, навіть урядам спрощують обмін інформацією про своїх громадян. Іншими словами, діяльність веб-переглядачів німецького громадянина легко може опинитися в руках американського уряду.

Щоб безпечно користуватися Інтернетом у країнах, де подібний збір даних є повсякденним фактом, найкраще змінити свою IP-адресу. Коли ви отримуєте доступ до Інтернету за допомогою IP-адреси, яка, як видається, розташована в іншій країні, ваш власний уряд не зможе пов’язати вашу інтернет-діяльність з вашим місцезнаходженням або особою. Якщо ви використовуєте VPN поверх цього, ваші дані також будуть зашифровані.

Причина 8: Приховати свою Інтернет-діяльність від свого провайдера

Постачальники послуг Інтернету або Інтернет-провайдери мають доступ до неймовірної кількості інформації про вас та ваші веб-переглядачі. Усі ваші дані в Інтернеті проходять через них – зрештою, вони володіють з’єднанням, яке ви використовуєте, – і вони можуть реєструвати та зберігати все, що у вас є. Постачальники провайдерів часто вимагають вести облік використання вашого Інтернету протягом певного періоду часу. Цей запис включає все, що ви робите, навіть веб-сайти, які ви відвідуєте в режимі анонімного перегляду. Офіційні сили, такі як місцева поліція, можуть попросити Інтернет-провайдерів показати їм свою історію перегляду. Навіть після закінчення законного періоду ваш Інтернет-провайдер все ще може зберігати ваші дані. Змінивши вашу IP-адресу, ваш Інтернет-провайдер не зможе пов’язати вашу інтернет-діяльність з вами.

Причина 9: Забороніть пошуковим системам записувати ваші пошукові запити

Як і веб-сайти, такі пошукові системи, як Google та Bing, відслідковують ваші запити пошуку та веб-сайти, які ви відвідуєте. Вони використовують цю інформацію, щоб створити часто страшно точний профіль окремих користувачів. Звідти вони можуть налаштувати результат пошуку відповідно до вашої поведінки перегляду та навіть показувати націлені оголошення. Знову ж таки, вони можуть це зробити, оскільки більшість із нас отримують доступ до цих пошукових систем з однієї IP-адреси. Змінюючи IP-адресу, ви можете утримувати пошукові системи від перегляду через плече. Не забудьте також стерти куки. Веб-сайти та пошукові системи використовують файли cookie, щоб відстежувати вашу поведінку в Інтернеті. Ви будете анонімними лише в тому випадку, якщо ви видалили файли cookie та змінили IP-адресу, інакше вони все одно зможуть слідкувати за вами через Інтернет.

Причина 10: Повна свобода в Інтернеті

Інтернет повинен бути відкритою платформою для всіх. Творчість, інновації, освіта, спілкування та обмін ідеями невіддільні від свободи, яку пропонує Інтернет. Якщо ви хочете користуватися цією свободою в повній мірі, без негативних наслідків онлайн-трекерів, вам краще приховати свою IP-адресу. Це захищає вашу конфіденційність та свободу слова в Інтернеті. Іншими словами: зміна вашої IP-адреси – запорука реальної свободи в Інтернеті.

Як приховати свою IP-адресу

Очевидно, що є багато причин, щоб приховати свою IP-адресу. Якщо ви хотіли це зробити в будь-якому випадку, або ми вас просто переконали, ви, мабуть, задаєтесь питанням: як я приховую свій IP-адресу? Ми вам покажемо.

Існує кілька способів приховати свою IP-адресу, але найбільш повним та ефективним методом є захист вашого зв’язку з VPN. Нижче ви знайдете більше пояснень щодо служб VPN та що вони роблять. Ми запропонуємо декільком постачальникам послуг, які вам можуть захотіти зняти. Крім того, ми покажемо вам два інші способи приховати вашу IP-адресу: проксі та браузер Tor.

Сховати свою IP-адресу за допомогою VPN

Щит VPNVPN або віртуальна приватна мережа шифрує весь ваш інтернет-трафік і приховує вашу IP-адресу. Це забезпечує вам анонімність та безпеку в Інтернеті. Після підключення до послуги VPN ви можете отримати доступ до Інтернету через їх сервери. Ви приймаєте IP-адресу обраного вами VPN-сервера, і це єдиний IP-адресу, який зможуть побачити інші. Ваш справжній особистий IP залишається прихованим.

Великою перевагою VPN є те, що окрім приховування реального IP-адреси, він зашифрує всі ваші дані. Це означає, що ніхто не зможе побачити, що ви робите в Інтернеті. Тому VPN – найкращий спосіб приховати свою IP-адресу. Це навіть створює найменше відставання від швидкості вашого Інтернету. VPN – це найповніший захист, який ви можете отримати в Інтернеті, але як ви знаєте, яку VPN вибрати? Існує незліченна кількість VPN-провайдерів, але не всі вони хороші та надійні. Ось чому ми постійно тестуємо та оцінюємо VPN, показуючи, які з них найкращі. Щоб зробити це ще простіше, ми вибрали двох чудових постачальників, які ви можете спробувати, і коротко підсумовуємо їх для вас. Ось вони:

ExpressVPN

ExpressVPN – один з кращих постачальників VPN на ринку. Цей VPN пропонує надійне шифрування та чудове обслуговування клієнтів, що робить його легко – навіть для нових користувачів. Додатки ExpressVPN зручні у користуванні та естетично. Ви можете використовувати одну підписку ExpressVPN на до п’яти пристроях одночасно, і вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, тож ви можете спробувати їх послугу, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

NordVPN

NordVPN – це ще один надійний VPN, який дійсно цінує нашу конфіденційність в Інтернеті. Цей провайдер відомий високим рівнем шифрування та додатковими заходами безпеки. Ви можете використовувати одну підписку на до шести пристроях одночасно. NordVPN дуже доступний, простий у використанні та має чудову підтримку клієнтів. Читайте все про цього провайдера в нашому огляді NordVPN.

Сховати свою IP-адресу за допомогою проксі

Крім VPN, є й інші варіанти приховування вашої IP-адреси. Коли ви використовуєте проксі-сервер, ви приймаєте IP-адресу проксі. Це означає, що ваша фактична IP-адреса залишається прихованою – більшість часу. Хоча це дуже простий (і часто безкоштовний) спосіб приховати свою IP-адресу, він має кілька недоліків. Перш за все, це не захищає ваші дані. Проксі не шифрують ваш інтернет-трафік, тому веб-сайти все ще можуть бачити, що ви робите в Інтернеті, навіть якщо вони не можуть зрозуміти, хто ви саме. По-друге, багато проксі-серверів не закривають вашу IP-адресу повністю. Якщо ви хочете отримати повний захист та анонімність в Інтернеті, набагато розумніше використовувати замість цього VPN.

Прихойте свою IP-адресу за допомогою Tor

Логотип маршрутизатора Tor The цибуліТретій спосіб замаскувати свою поведінку в Інтернеті та змінити свою IP-адресу – це перегляд веб-сайту Tor. У браузері Tor використовується система маршрутизації, яка шифрує ваш інтернет-трафік. Вся інформація шифрується на вашому комп’ютері, а потім проходить через так звані вузли до їх кінцевого пункту призначення. На кожному вузлі або станції відшаровується один шар шифрування. Жодна окрема станція не знає весь маршрут інформації. Таким чином, дані не можуть бути відстежені до вас, і ви можете переглядати анонімно. Ваш IP-адресу приховано, оскільки ви приймаєте IP-адресу «вузла виходу», останній вузол, через який проходять ваші дані, перш ніж вони надійдуть туди, куди він повинен перейти. Браузер Tor – це приємне рішення для перегляду, але не захищає інтернет-трафік поза браузером. Для більш повного захисту всіх ваших онлайн-заходів краще використовувати VPN.

Заключна думка

Ваша IP-адреса – це ідентифікаційний номер вашого інтернет-з’єднання. За допомогою цього номера веб-сайти, уряди, хакери та інші можуть пов’язати вашу інтернет-активність із вашим місцезнаходженням та особою. Є багато причин приховувати свою IP-адресу. Найголовніше, що це збільшує вашу анонімність в Інтернеті, робить перегляд Інтернету набагато безпечнішим та забезпечує вашу свободу в Інтернеті.

Існує кілька способів приховати IP-адресу. Використання проксі-сервера або браузера Tor може бути корисним, але захист, яку пропонують ці опції, не настільки повна, як захист VPN. За допомогою VPN ви можете отримувати доступ до Інтернету вільно, безпечно та анонімно. Ви також можете комбінувати різні рішення, щоб створити ще більш безпечну мережу безпеки для себе. Прикладом може бути встановлення браузера Tor і використання VPN одночасно. У цьому випадку можуть бути враховані інші фактори, такі як сумісність різних рішень та вплив мережі безпеки на швидкість вашого Інтернету. Напевно, краще експериментувати з VPN, браузером Tor та комбінацією двох, щоб визначити, що найкраще підходить для вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me