Що таке виділений IP? Навіщо використовувати його? | VPNOперегляд

Якщо ви порівнювали постачальників VPN, ви, мабуть, натрапили на термін “виділений IP”. Більшість постачальників VPN перелічать це як перевагу, яку може запропонувати їх послуга перед іншими. Але що саме – це виділений IP? Чому ви хочете отримати VPN, який пропонує цей варіант? Ця стаття розповість вам про це. Ми обговоримо різницю між спільним IP-адресою та спеціальним IP-адресою. Крім того, ми викладемо переваги та недоліки спеціального ІС.


Що таке виділений IP?

Ноутбук із замкомВиділений IP – це IP-адреса, яку використовує лише одна людина. Більшу частину часу під час підключення до VPN-сервера ви ділитесь цією IP-адресою з багатьма іншими користувачами. Ви виберете місце розташування сервера, скажімо, Нью-Йорк, і вам буде призначено IP-адресу з цим місцезнаходженням. Цю ж IP-адресу також використовують багато інших користувачів VPN, які обрали Нью-Йорк. Коротше кажучи, трафік даних більше однієї людини передається через один і той же VPN-сервер. Це не у випадку із виділеним IP-адресою.

За допомогою спеціалізованої послуги IP постачальник призначить вам статичну IP-адресу, яку ви можете використовувати лише ви. Цей IP-код, звичайно, буде відрізнятися від вашого фактичного локального IP-адреси, тому ви все одно будете захищені в Інтернеті. Весь ваш трафік даних буде надсилатися через цей IP, не втрачаючи ніякого контролю над вашою конфіденційністю. Більше того, ніхто більше не може використовувати ваш виділений IP. На жаль, більшість виділених ІС дійсно коштують додаткових грошей.

Для отримання додаткової інформації про IP-адреси ви можете прочитати нашу статтю “Що таке моя IP-адреса”, яка дозволить вам перевірити IP-адресу, яку ви використовуєте для веб-пошуку в цей момент..

Яка різниця між виділеним IP та спільним IP?

Різниця між виділеним і спільним IP-адресом, можливо, вже стала зрозумілою з пояснення вище. Незважаючи на те, оскільки ця різниця настільки важлива для розуміння переваг та недоліків виділених ІС, ми хочемо присвятити їй додатковий час. З виділеною IP-адресою ви завжди маєте таку саму IP-адресу, де б ви не знаходилися. Ви завжди можете підключитися до тієї однієї IP-адреси на конкретному VPN-сервері.

Як випливає з назви, ви ділитесь спільним IP-адресою з іншими. Це норма для багатьох постачальників VPN. Це означає, що ви отримаєте ту саму IP-адресу, що й різні користувачі одного і того ж постачальника. І ваші дані, і трафік десятків інших людей по всьому світу будуть надсилатися через один сервер. Наприклад, кілька людей можуть використовувати той самий нью-йоркський сервер, щоб отримати доступ до Netflix.

Крім того, вам часто призначаються різні IP-адреси, коли ви підключаєтесь до VPN-серверів, які мають лише спільні адреси. Провайдери VPN часто переміщують користувачів з однієї IP-адреси на іншу для додаткової безпеки. Незалежно від того, підключаєтесь ви до іншого сервера чи ні, ви, ймовірно, завжди матимете зміни у вашому загальнодоступному IP-адресі, коли ви просто використовуєте спільні IP-адреси. Це не стосується виділених IP-адрес. Зображення нижче ілюструє різницю між двома типами IP-адрес.

Виділений VS Shared IP

Переваги спеціальної IP-адреси

Існує досить багато переваг використання спеціальної IP-адреси для спільного використання IP-адреси як для окремих користувачів, так і для підприємств. Нижче ми перерахували найважливіші.

Не тримайтеся в чорному списку

Список з лупоюОднією з найбільших переваг спеціалізованого IP-адреси є те, що Ваша IP-адреса не буде в чорному списку так легко. Якщо у вас виділений IP-адресу, ви будете єдиною особою, яка використовує саме цю IP-адресу, тоді як спільні IP-адреси мають багато-багато користувачів. Це по-різному впливає на те, як веб-сайти прийматимуть вас як відвідувача: виділений IP-адресу не викликає підозр.

Візьмемо Netflix як приклад. Уявіть, що ви використовуєте спільний IP, запропонований постачальником VPN для перегляду Netflix. Ймовірно, ви не будете єдиним, хто це зробив. Оскільки багато людей намагатимуться отримати доступ до різних облікових записів Netflix з цього ж спільного IP-адреси, послуга потокової передачі стане підозрілою. Вони будуть знати, що вони, ймовірно, переглядають IP-адресу від VPN-служби. Вони не зможуть перевірити, з якого місця багато різних користувачів цього IP-адреси намагаються дістатися до їх вмісту. Netflix пропонує різні серії та фільми, залежно від вашого місцезнаходження. Якщо компанія не може визначити ваше фактичне місцезнаходження, тому вона взагалі заблокує доступ. Спільний IP, який ви використовуєте для перегляду Netflix, буде доданий до їхнього чорного списку. Як результат, ви більше не зможете переглядати будь-який вміст, використовуючи цю IP-адресу. Натомість ви побачите сповіщення про те, що потрібно вимкнути проксі, якщо ви хочете ще раз отримати доступ.

Як показує приклад, веб-сайт може заблокувати спільну IP-адресу, коли багато людей використовують його для отримання доступу. Однак, використовуючи спеціалізований IP, ви будете єдиною людиною, яка намагається отримати доступ до цього веб-сайту, будь то Netflix чи інша платформа. Тому шанси набагато менші, що ваш IP буде розміщений у чорному списку. Ви зможете користуватися безкоштовним Інтернетом стільки часу, скільки захочете. Коротше кажучи: за допомогою спеціалізованого IP ви зможете отримати доступ до всіх улюблених потокових служб, не турбуючись про заблокованість.

Без додаткової перевірки

Коли веб-сайти чорний список вашої IP-адреси, це зазвичай тому, що є почуття недовіри або підозри. Швидше за все, використання цієї IP-адреси було нерегулярним та непередбачуваним. Через ці порушення, веб-сайт підозрює неправомірне використання IP-адреси або вашого облікового запису та вживає заходів. У деяких випадках це означає включити ваш IP-код у чорний список, але це також може означати, що вам потрібно пройти додатковий крок перевірки, перш ніж ви зможете ввійти в службу.

Такі сайти, як Gmail, PayPal та eBay, можуть запитати додаткову перевірку, якщо вони бачать, що кілька людей одночасно використовують IP-адресу. Вони також стають підозрілими, коли ви використовуєте іншу IP-адресу для входу в свій обліковий запис, ніж ви раніше створювали цей обліковий запис. Найчастіше вони не довіряють цим (спільним) IP-адресам, через що вони хочуть ще раз перевірити вашу особу. Наприклад, вони можуть попросити вас переконатися, що ви не робот. Є ймовірність, що кожного разу, коли ви звертаєтесь до служби з іншою IP-адресою, вам доведеться пройти додатковий крок. З виділеним IP-адресою у вас не виникне цієї проблеми, яка може заощадити багато часу.

Швидше повідомлення електронної пошти

Ще одна перевага спеціалізованого IP – це те, що повідомлення електронної пошти з цих типів IP-адрес довіряють поштовим службам, як Gmail, ніж електронним адресам, що надходять із спільної IP-адреси. Трафік електронної пошти за допомогою виділених IP-адрес має пріоритет над трафіком, створеним за допомогою спільних IP-адрес. Це так, тому що електронні листи, що надсилаються через спільні IP-адреси, повинні двічі перевірити службу. Ці електронні листи можуть навіть потрапити в папку зі спамом одержувача. Щоб переконатися, що ваші електронні листи швидше доїдуть до пункту призначення та не потраплять у папку зі спамом, ви можете використовувати спеціальну IP-адресу. Ви зможете спілкуватися набагато швидше, що може мати велике значення в деяких умовах, наприклад, на роботі.

Робота з дому

Бізнесмени вітають один одногоДля бізнес-користувачів спеціалізований IP може бути дуже корисним для отримання доступу до певної мережі. До деяких мереж доступні лише через конкретні IP-адреси з міркувань безпеки. Таким чином, ваш начальник може гарантувати, що лише ті люди, які мають доступ до підключення до Інтернету в офісі, можуть отримати важливі документи та інші дані, пов’язані з бізнесом. Недолік цієї системи полягає в тому, що ви не зможете отримати доступ до жодного з цих файлів за допомогою власного підключення до Інтернету вдома або із спільною IP-адресою, запропонованою VPN.

Завдяки спеціальному IP-адресу ви зможете отримати доступ до цих мереж, де б ви не знаходилися. Це може бути корисною, коли ви хочете працювати вдома або навіть у дорозі. Завдяки спеціальному IP-адресу ви зможете легко підключитися до своєї робочої мережі. Одночасно, спеціалізований IP захищатиме ваше з’єднання в будь-який час.

Тут важливо зазначити, що ви не зможете отримати доступ до своєї бізнес-мережі за допомогою будь-якого виділеного IP-адреси. Найкраще, що потрібно зробити, якщо ви хочете використовувати спеціалізований IP для роботи вдома, – це зв’язатися зі своїм начальником і дозволити їм організувати безпечне з’єднання з потрібною IP-адресою для вас або з вами.

Недоліки виділеної IP-адреси

На жаль, є й деякі недоліки у наявності виділеної IP-адреси. По-перше, послуга рідко безкоштовна: вам, швидше за все, доведеться платити більше за свою VPN-послугу, якщо ви хочете виділити IP. Ціна виділеного IP може коливатися від декількох доларів на місяць до понад 100 доларів на рік. Оскільки ці витрати збільшать ціну вашої щомісячної підписки, це дуже важливий фактор, який слід врахувати.

Ще одним важливим недоліком є ​​те, що ви можете принести в жертву частину конфіденційності, яку забезпечує VPN. Якщо ви використовуєте статичний виділений IP-адрес, веб-сайти все ще можуть створити профіль на основі ваших онлайн-переваг. Таким чином вони можуть показувати вам персоналізовану рекламу. Крім того, існує більший шанс, що хтось пов’язує ваші онлайн-дії з вашою людиною. Це означає, що ви дещо менш анонімні з виділеним IP.

Виділений IP: огляд переваг та недоліків

Щоб отримати короткий підсумок переваг та недоліків спеціалізованого ІР, ви можете ознайомитись із таблицею нижче.

Переваги виділеного ІС
Недоліки виділеного ІС
Вас не заблокують веб-сайти, такі як NetflixВищі витрати
Не потрібно подвійної перевірки, коли ви відвідуєте веб-сайти, такі як Gmail, eBay або PayPalМенша анонімність
Електронні листи будуть надсилатися та отримуватися швидше
Електронні листи не будуть легко спрямовуватися до папки спаму
Ви можете отримати доступ до мереж, які дозволяють лише один конкретний IP, незалежно від вашого місцезнаходження

Відмінні послуги VPN із спеціалізованою опцією IP

Ви вирішили, що хочете отримати виділений IP, але не знаєте, якого постачальника VPN вибрати для цієї мети? Нижче ми перерахували три найкращі VPN-провайдери, які пропонують спеціалізовану IP-послугу.

Виділений IP з TorGuard

Коли ми думаємо про спеціалізовані IP-сервіси, першим провайдером, який спадає на думку, є TorGuard. TorGuard, можливо, не найкращий VPN для всіх, хто користується, оскільки для правильного використання йому, безумовно, потрібна практика. Тому ми не рекомендуємо цю VPN початківцям. Користувачам потрібне певне технічне ноу-хау, що робить програмне забезпечення TorGuard дещо менш зручним для користувачів. TorGuard, тим не менше, є хорошим VPN з великою швидкістю, безліччю серверів і чудовою безпекою. Найголовніше, що з усіх провайдерів, яких ми тут згадуємо, TorGuard має найбільший вибір місцеположень для спеціалізованих користувачів IP.

IP-сервіс, призначений TorGuard, є досить дешевим. Більше того, витрати на послугу знизяться разом із щомісячною ціною підписки, коли ви вирішите на більш тривалий термін. Також дуже просто отримати спеціалізований IP з TorGuard: його можна вибрати на сторінці замовлення, як тільки ви отримуєте підписку..

Виділений IP з NordVPN

NordVPN – один з найкращих постачальників VPN на ринку. Їх VPN швидкий, безпечний, і вони пропонують спеціальні послуги IP. На наш погляд, NordVPN – найкращий постачальник, який пропонує спеціалізовану IP-послугу. Однак, їх спеціалізований IP-сервіс ще не розвинений, як, наприклад, сервіс, який пропонує TorGuard. NordVPN пропонує спеціальні IP-адреси в семи різних місцях: США, Німеччина, Великобританія, Нідерланди та Франція.

На жаль, спеціалізований варіант IP досить важко встановити та налаштувати на NordVPN. Для початку вам доведеться передплатити NordVPN, а потім створити новий рахунок, щоб оплатити ваш виділений IP через спеціальний код купона. Після цього ви можете зв’язатись із службою підтримки NordVPN, щоб поєднати два облікові записи.

Незважаючи на ці труднощі, NordVPN пропонує велику ціну за гроші, які ви витрачаєте. Це робить NordVPN фантастичним VPN, незалежно від того, чи бажаєте ви використовувати виділений IP. Якщо ви хочете виділити цільовий IP, NordVPN видасть вам додаткових 70 доларів на додаток до вартості вашої підписки. Що стосується роботи VPN взагалі, включаючи зручність у користуванні, ми віддаємо перевагу Nord над TorGuard. Однак, коли ви спеціально розглядаєте варіанти виділених IP-адрес, вам, можливо, захочеться скористатися TorGuard.

Виділений IP з CyberGhost

Наш третій вибір хороших VPN із спеціалізованою службою IP – це CyberGhost. Цей постачальник VPN дуже зручний у користуванні, дешевий і надійний. Нещодавно CyberGhost також почав пропонувати спеціальні IP-адреси. На даний момент сервіс має спеціальні IP-адреси, доступні в Канаді, Німеччині, Франції, Великобританії та Сполучених Штатах. Таким чином, ви зможете переглядати американські Netflix з виділеним IP-адресою з США.

Ви можете легко отримати спеціалізований IP-адрес у CyberGhost на тій же сторінці, де ви підписалися на послугу. Не забудьте отримати свій виділений IP одночасно з підпискою, оскільки ви не зможете додавати його згодом. Спеціальний IP коштує лише 5 доларів на місяць додатково, крім вашої звичайної підписки. На щастя, передплата на CyberGhost дуже цінна, особливо коли ви вирішили підписатися на довший час. Через це загальна ціна, включаючи виділений IP, не така вже й погана. Загалом, CyberGhost – це дуже хороший вибір бюджету для всіх, хто шукає чудовий VPN з присвяченою опцією IP.

Заключні думки

Виділена IP-адреса дає вам можливість безпечно виходити в Інтернет із тією ж IP-адресою кожного разу. Ця IP-адреса не збігається з вашим фактичним IP-адресою, але також не буде доступна для інших користувачів VPN. Не всі постачальники VPN пропонують можливість запитувати виділений IP. Якщо вони пропонують, це обійдеться вам дорожче, ніж звичайна підписка на VPN.

Виділений IP має кілька переваг та недоліків порівняно із спільним ІС. Взагалі, спеціалізований IP зробить вас більш помітними для веб-сайтів та інших сторін. Це може бути корисно, якщо ви не хочете постійно перевіряти свою особу або не хочете, щоб IP, який ви використовуєте, був заблокований веб-сайтами та службами, такими як Netflix. Однак це також означає, що ви відмовилися від деякої анонімності VPN. Якщо ви хочете отримати VPN, який має спеціалізовану службу IP, ми рекомендуємо TorGuard, NordVPN або CyberGhost.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map