NHL hokey Worldwide’ı izleyin: Nasıl yapılacağını öğrenin! | VPNOverview

Buz hokeyi, ABD ve Kanada’daki en popüler sporlardan biridir ve NHL, dünyanın dört bir yanındaki birçok kişi tarafından izlenmektedir. NHL (Ulusal Hokey Ligi), ABD ve Kanada’daki en popüler Buz hokeyi ligidir. Bununla birlikte, ABD ve Kanada dışındaki buz hokeyi hayranları iyi bir canlı akışa erişimde sorun yaşayabilirler. Aşağıda en sevdiğiniz buz hokeyi oyunlarını nerede olursanız olun nasıl izleyebileceğinizi bulabilirsiniz..


Kuzey Amerika dışındaki çoğu sağlayıcı ile herhangi bir buz hokeyi maçı izlemek oldukça zor olabilir. Oyun yayınlama haklarını dağıtan Amerikan veya Kanadalı şirketler, yalnızca ABD veya Kanada’daki görüntüleyenlerin canlı akışları izlemesine izin verecektir. Favori takımınızı izlemek istiyorsanız bu çok sinir bozucu olabilir, ancak dünyada başka bir yerdesiniz.

Bir VPN (Sanal Özel Ağ) ile sanal konumunuzu değiştirebilir ve NHL’yi dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilirsiniz. Aşağıda bunun nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

NHL’yi İzlemek İçin Ne Zaman Bir VPN’e İhtiyacınız Var??

Birisinin NHL’yi izlemek için bir VPN’e ihtiyaç duymasının birkaç nedeni olabilir. Bunlar en yaygın olanlarıdır:

 • ABD veya Kanada dışında yaşıyorsunuz ve NHL’yi izlemek istiyorsunuz.
 • ABD veya Kanada dışında tatildesiniz ve NHL’yi izlemek istiyorsunuz
 • Kendi ülkeniz dışındaki bir kamu kanalında NHL’yi ücretsiz olarak izlemek istiyorsunuz

Bir VPN ile NHL’yi Nasıl İzleyebilirim??

Yukarıda bahsedilen problemlerin hepsinin aynı nedeni vardır; coğrafi kısıtlamalar. Bu, belirli içeriğin yalnızca bir veya birkaç seçili ülkedeki görüntüleyenler için erişilebilir olduğu anlamına gelir. Bu genellikle hakların dağıtılmasıyla ilgilidir. Spor oyunları yayınlama haklarını ödemek zorundasınız ve bunu her ülke için ayrı ayrı yapmak zorundasınız. Bir spor bir ülkede yeterli görüş almazsa, kanalların bu oyunları yayınlama haklarını satın alması yeterince ilginç olmayacaktır..

Çevrimiçi olarak, spor oyunları yayınlayan web siteleri, bir oyun izlemenize izin verilip verilmeyeceğini görmek için konumunuzu kontrol eder. Bunu IP adresinize bakarak yaparlar.

Bir VPN ile kendi IP adresinizi gizleyebilir ve örneğin ABD’deki bir IP adresiyle değiştirebilirsiniz. İnternet’e bir VPN ile bağlandığınızda bunu bir VPN sunucusu üzerinden yapabilirsiniz. Bu sunucunun nerede olmasını istediğinizi sık sık seçebilirsiniz, böylece o ülkedeki içeriğe erişebilirsiniz.

Bir VPN Ne Yapar??

Bir VPN’nin coğrafi kısıtlamaları atlamanıza yardımcı olabilmesinin yanı sıra gizliliğinizi de korur ve çevrimiçi işlemlerinizi anonimleştirir. Hiçbir bilgisayar korsanı, hükümet veya şirket çevrimiçi yaptıklarınızı göremez veya size geri izleyemez.

VPN bağlantısı İnternetDaha önce de belirtildiği gibi, internete bir VPN ile eriştiğinizde bir VPN sunucusuna bağlanırsınız. Genellikle kendi ülkenizde veya VPN sağlayıcılarının bulunduğu başka bir ülkede bir sunucu seçebilirsiniz. Tüm veri trafiğiniz bu sunucu üzerinden yeniden yönlendirilir. Dahası, her şey şifrelenir, böylece kimse ne yaptığınızı hackleyemez.

İnternete bu harici sunucu üzerinden bağlandığınız için o sunucunun IP adresini alırsınız. Kendi IP adresiniz gizli kalacak, bu da tüm çevrimiçi işlemlerinizi anonimleştirecektir.

Böylece, bir VPN ile sadece başka bir ülkede yayınlanan en sevdiğiniz buz hokeyi oyununu izleyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken tamamen anonim olacaksınız ve hiç kimse, internet servis sağlayıcınız bile ne yaptığınızı göremeyecektir..

Bir VPN ile NHL Kesintilerini Önleme

nhl oyuncularABD’de olsanız ve NHL oyunlarını yayınlayan bir kanala aboneliğiniz olsa bile bazen bir oyunu izleyemezsiniz. Buna karartma diyorlar ve bunun yerel yayın hakları ile ilgisi var..

Geniş bir ulusal ağa sahip bir aboneliğiniz olabilir, ancak belirli bir oyunun hakları yerel bir televizyon istasyonunun elinde olabilir. Bu yerel televizyon istasyonu bölgesinde iseniz, aboneliğiniz üzerinden oyunu izleyemezsiniz. Bunu yapıyorlar çünkü sizi o yerel kanalda izlemeye zorluyorlar.

Bir karartma çok can sıkıcı olabilir, neyse ki bir VPN ile çözülebilir. Yapmanız gereken tek şey, bu yerel televizyon kanalı dışındaki bir VPN sunucusuna bağlanmak ve aboneliğinizle oyunu canlı izlemek. Çoğu durumda bir oyunu daha sonra izleyebilirsiniz.

NHL web sitesinde, elektrik kesintisi olup olmayacağını gösteren bir karartma dedektörü vardır..

Dünya Çapında Stanley Kupası’nı izleyin

NHL içinde önemli bir fiyat Stanley Kupası. Bu nedenle, ABD ve Kanada dışındaki birçok kişi Stanley Kupası oyunlarını görmek istiyor. Bu, ABD veya Kanada’daki bir sunucuya bir VPN ile bağlanarak da mümkündür. Ayrıca, bu oyunları yayınlayan kanallardan biriyle aboneliğiniz olması gerekir. 2019/2020 oyunları için bu: NBC, NBCSN, NHLN, ABD ağı ve CNBC.

NHL’yi İzlemek için En İyi VPN Sağlayıcıları

Stanley KupasıNHL oyunlarını bir VPN ile izlemek istiyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır. VPN sağlayıcısının ABD ve / veya Kanada’da sunuculara, tercihen kararlı bir bağlantı sunan birkaç iyi sunucuya sahip olması gerekir.

Oyunları herhangi bir gecikme veya arabellek olmadan izlemek için, sunucu ile bağlantı hızlı olmalıdır. Bu aynı zamanda dünyanın neresinde olduğunuza da bağlıdır, ancak bazı VPN sağlayıcılarının sunucuları diğerlerinden çok daha hızlıdır.

Son olarak, VPN sağlayıcısının yerinde güvenliğe sahip olması ve çok yönlü iyi bir VPN olması gerekir. Aşağıda, NHL’yi izlemek için önerilen bazı VPN sağlayıcılarını görebilirsiniz.

NHL için ExpressVPN

ExpressVPN, orada en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. Bu sağlayıcı, ABD ve Kanada dahil olmak üzere dünyanın her yerinde birçok sunucuya sahiptir. Sunucuları çok hızlı ve kararlı bağlantılar sunuyor. ExpressVPN tüm abonelik planları için mümkün olan en yüksek şifrelemeye sahiptir. Uygulamaları kullanıcı dostu ve kurulumu ve kullanımı çok kolay. Tüm bunlar ExpressVPN’i NHL’yi izlemek için mükemmel bir VPN yapar.

Tüm bunların ötesinde, ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunar. Bu şekilde, Stanley Cup’ı izleyerek hizmetlerini test edebilirsiniz ve beğeninize uygun değilse, paranızı geri alırsınız, soru sorulmaz.

NHL için IPVanish

IPVanish muhtemelen tüm VPN sağlayıcılarının en hızlı sunucu ağına sahiptir. Bağlantıları her zaman kararlıdır. Birçok sunucusunun büyük bir kısmı ABD veya Kanada’da bulunuyor ve bu da VPN sağlayıcısını NHL’yi izlemek için ideal kılıyor.

IPVanish ayrıca çevrimiçi güvenliğinizi ve anonimliğinizi sağlayacak güçlü şifreleme yöntemlerine de sahiptir. 7 günlük para iade garantisi ile favori takım oyununuzu izleyerek hizmetlerini test edebilirsiniz. Sonuçta bu VPN’den hoşlanmıyorsanız, paranızı geri alabilirsiniz.

 NHL için VyprVPN

VyprVPN’i de tavsiye edebiliriz. Bu VPN sağlayıcı, ABD’de yüksek bağlantı hızları ve fazlasıyla yeterli sunucu sunuyor Genel olarak, gizliliğinizi korumak için kendi sunucularını yöneten güvenli bir sağlayıcıdır.

VyprVPN, orada daha ucuz VPN servislerinden biridir. Para iade garantisi sadece 3 gündür, ancak bu bir oyunu izlemek ve sizin için çalışıp çalışmadığını görmek için yeterlidir.

NHL: Kanallar ve Etkinlikler

Yukarıda belirtildiği gibi, NHL oyunlarını yayınlayan bir kanal bulmanız gerekir. Aşağıda farklı ülkelerdeki kanalların bir listesini ve bazı önemli NHL olaylarını bulacaksınız.

NHL Yayınlayan Kanallar ve Web Siteleri

 • NHL logosuFox Sports (Hollanda)
 • NBC, CNBC, NBCSN, NHL Ağı ve ABD Ağı (ABD)
 • CBC, Sportsnet ve SN360 (Kanada)
 • Premier Spor (İngiltere)
 • Kanal + (Fransa)
 • Spor 1 (Almanya, Avusturya ve Switserland)
 • Viasat Sport (İskandinavya, Baltık Devletleri ve Doğu Avrupa’nın bazı bölgeleri)
 • ESPN BR (Brezilya)

NHL Etkinlikleri

Etkinliktarih
Düzenli NHL sezonu2 Ekim 2019 – 4 Nisan 2020
Bütün yıldızlar oyunu25 Ocak 2020
Stanley Cup Play-offları4 Nisan 2020’den sonra
Stanley Kupası FinalleriMayıs sonu Haziran 2020’nin başına kadar
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map