Nerede olursanız olun, Rugby Online izleyin! | VPNOverview

Rugby, tüm dünyada birçok hayranı olan zorlu bir spordur. Six Nations’da (İngiltere, Fransa, İtalya, İrlanda, İskoçya ve Galler) veya Rugby Şampiyonasında (Arjantin, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika) yarışan ülkelerde televizyonda ragbi izlemek kolay olsa da, oyunları dünyanın geri kalanında yayınlamak zor olabilir. Neyse ki, dünyanın neresinde olursanız olun, rugby’yi çevrimiçi izlemenin yolları vardır. Bunu yapmanın en kolay yolu bir VPN ile.

Rugby izlemek için neden bir VPN’e ihtiyacınız var?

Aşağıdakilerden biri sizin için geçerliyse ragbi izlemek için bir VPN’e ihtiyacınız olabilir.

 • İzlemek istediğiniz rugby oyunu ülkenizde yayınlanmazsa.
 • Eğer ragbi oyunları yayınlamayan bir ülkede tatildeyseniz.
 • Örneğin, ragbi yayını yapan bir İngilizce kanalına aboneliğiniz varsa, ancak İngiltere’de değilseniz.

Ragbi oyunlarını izleyebildiğinizden emin olmak için coğrafi kısıtlamaları atlamak için bir VPN yükleyebilirsiniz.

Rugby’yi İzlemek için En İyi VPN Sağlayıcıları

Bir VPN ile rugby’yi çevrimiçi izlemek için, VPN sağlayıcısının rugby’nin televizyonda yayınlandığı ülkelerde yeterli sunucuya sahip olması önemlidir. Dahası, VPN sunucusuyla bağlantı hızının yeterince yüksek olması gerekir, böylece bir oyunu gecikmeden izleyebilirsiniz. Son olarak, kullanıcı dostu ve güvenli olan iyi bir VPN istiyorsunuz. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak, çevrimiçi rugby izlemek için aşağıdaki VPN sağlayıcılarını önerebiliriz.

Rugby için ExpressVPN

ExpressVPN, mükemmel müşteri hizmetleri ile harika bir premium VPN sağlayıcısıdır. Bu sağlayıcı güvende olduğunuzdan emin olacak ve bağlantı problemlerini fark etmeyecektir. Şaşırtıcı sunucu ağlarıyla, istediğiniz ülkede her zaman bir sunucu bulabileceksiniz. Bu şekilde çevrimiçi rugby oyunları izlemek kolay olacak.


ExpressVPN nispeten pahalı bir VPN’dir, ancak bu mantıklıdır, çünkü hız, güvenlik ve kullanıcı dostu olmanın en iyi kombinasyonunu elde edersiniz. Bu VPN’yi 30 günlük para iade garantisi ile deneyebilirsiniz.

Rugby için IPVanish

IPVanish çevrimiçi akış için en hızlı VPN olabilir. Ayrıca sunucular iyi bir teklif var ve nispeten ucuz. Bu özellikler, çevrimiçi istediğiniz tüm ragbi oyunlarını izlemenin kolay olmasını sağlar.

Hala emin değilseniz, 7 günlük para iade garantisi ile IPVanish’i deneyebilirsiniz. Bu garanti, yalnızca belirli bir rugby oyununu izlemek istiyorsanız da idealdir.

Rugby için NordVPN

Güvenlik açısından, NordVPN en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. Ayrıca, birçok sunucuya sahip, kullanıcı dostu ve oldukça hızlı bir VPN’dir. Her şeyden önce, NordVPN’in çok iyi bir fiyatı var, ancak rugby izlemek için bir VPN kullanmak istiyorsanız idealdir.

NordVPN, harcadığınız para için büyük bir değer sunan bir VPN’dir. Tüm abonelik planlarının 30 günlük para iade garantisi vardır, bu da taahhütte bulunmadan önce hizmeti test edebileceğiniz anlamına gelir.

Bir VPN Ne Yapar??

VPN bağlantısı İnternetVPN (Sanal Özel Ağ), çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi artıran bir yazılımdır. VPN, tüm internet trafiğinizi şifreler, böylece kimse bunu anlayamaz. Böylece, üçüncü taraflar çevrimiçi yaptıklarınızı kaydedemezler.

Bir VPN ile internete harici sunucular üzerinden bağlanır ve bu sunucunun IP adresini alırsınız. IP adresi internet bağlantınızın parmak izidir ve dünyanın neresinde olduğunuzu bulmak için kullanılır. VPN sunucusunun IP adresini alarak, bulunmadığınız bir yerde gibi davranabilirsiniz.

Bir ragbi maçı gibi içerik coğrafi olarak engellenirse, bunu bir VPN ile çözebilirsiniz. Oyunları yayınlayan web sitelerinin içeriği yalnızca belirli ülkelerdeki kullanıcılara göstermesine izin verilir. Bir VPN ile gerçekte orada olmadan bu ülkelerden birinde gibi davranabilirsiniz.

VPN ile Rugby Online Nasıl İzlenir

Rugby’yi dünyanın herhangi bir yerinden çevrimiçi izlemek için iki şeye ihtiyacınız var. Öncelikle oyunu aktarabileceğiniz veya izleyebileceğiniz bir web sitesi bulmanız gerekiyor. İkinci olarak, web sitesinin oyunları yayınladığı ülkede olduğunuzu iddia etmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır. Örneğin, Amerikan yayıncı NBC’de bir hesabınız varsa, ancak ABD’de değilseniz bir VPN kullanmanız gerekir ABD sunucusuna bağlanmak için. Dahası, rugby oyunlarını ücretsiz olarak yayınlayan birçok kanal var. Bu durumlarda, yalnızca bir VPN’e ihtiyacınız vardır.

Rugby Online Ücretsiz İzle

rugby oyuncusuRugby, çevrimiçi olarak ücretsiz olarak yayınlanabilen birkaç spordan biridir. Özellikle ragbinin popüler olduğu ülkelerde oyunlar canlı olarak yayınlanıyor. İzleyebilmek için oyunları yayınlayan kanalla bir aboneliğiniz olması gerekmez. Sanal konumunuzu değiştirmek için yalnızca bir VPN’e ihtiyacınız vardır, böylece web sitesi içeriğe erişmenize izin verildiğini düşünür.

Bazı ücretsiz VPN hizmetleri var, ancak ücretli sürümler kadar iyi değiller. Ücretsiz VPN hizmetleriyle verilerinizi, hızınızı ve güvenliğinizi genellikle sınırlarlar. Gerçekten rugby’yi ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız, yukarıda belirtilenler gibi ücretli VPN hizmetlerinin deneme sürelerini veya para iadesi sürelerini kullanmanızı öneririz..

Six Nations Şampiyonasını Çevrimiçi İzleyin

Six Nation Şampiyonası kuzey yarımküredeki en önemli ragbi turnuvasıdır. Yarışan altı ülke Fransa, İngiltere, Galler, İskoçya, İrlanda ve İtalya’dır. 2000 yılından bu yana bu ülkeler açgözlü Şampiyonluk Kupası için yarışıyor. İngiltere kendi adına en çok galibiyete sahip ancak 2018’de İrlanda rekabeti katletti. Six Nation Championship’i bir VPN ile çevrimiçi (ücretsiz) izleyebilirsiniz..

Rugby Şampiyonasını Çevrimiçi İzleyin

Rugby Şampiyonası güney yarımküredeki en önemli rugby yarışmasıdır. Arjantin, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika 2012’den beri birbirleriyle yarışıyor. Six Nation Şampiyonasına benzer şekilde, Rugby Şampiyonasını bir VPN ile çevrimiçi (ücretsiz) izleyebilirsiniz..

Rugby Dünya Kupasını Çevrimiçi İzleyin

2019 Rugby Dünya Kupası Japonya’da gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından en iyi takımlar, kimin eve gideceğini görmek için yarışacak. Katılan ülkeler de oyunları yayınlayacak, ancak diğer ülkelerde durum her zaman böyle olmayabilir. İzlemek için yerel İrlanda pub’ınıza gidebilirsiniz, ancak evde kalmak ve maçları izlemek istiyorsanız bunu yapmak için bir VPN’e ihtiyacınız olabilir..

Rugby Yayınlayan Kanallar ve Web Siteleri

Aşağıda ragbi oyunları yayınlayan web sitelerine genel bir bakış bulabilirsiniz. Bazıları ücretsizdir ve diğerleri için bir aboneliğe ihtiyacınız vardır.

Rugby Kanalları (Çoğunlukla Ücretsiz)

 • BBC iPlayer (İngiltere)
 • 7Plus (Avustralya)
 • CBC (Kanada)
 • CCTV (Çin)
 • Kanal + tr FranceTV (Fransa)
 • ARD en ZDF (Almanya)
 • RTE (İrlanda)

Rugby Kanalları (Çoğunlukla Ücretli)

 • NBC (ABD)
 • Rede Globo (Brezilya)
 • NTV Plus (Rusya)
 • Sky TV (Yeni Zelanda)
 • Rugby Pass (rugby’nin popüler olduğu birkaç ülke)

6 Millet Programı 2020

6 ulus tekrar açık. Galler’in bu kez tekrar kazanıp kazanamayacağını görmek ister misiniz? Tüm önemli tarihler için aşağıdaki oyun programına göz atın.

tarih
oyun
Salı 1 ŞubatGaller-İtalya
İrlanda-İskoçya
Pazar 2 ŞubatFransa-İngiltere
Saterday 8 Şubatİrlanda-Galler
İskoçya-İngiltere
Pazar 9 ŞubatFransa-İtalya
22 Şubat Salıİtalya-İskoçya
Galler-Fransa
Pazar 23 Şubatİngiltere-İrlanda
Salı 7 Martİrlanda-İtalya
İngiltere-Galler
Pazar 8 Martİskoçya-Fransa
Salı 14 MartGaller-İskoçya
İtalya-İngiltere
Fransa-İrlanda
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me