Nerede olursanız olun, NFL Football Online izleyin! | VPNOverview

Amerikan futbolu ABD dışında çok sayıda taraftar var NFL (Ulusal Futbol Ligi) dünya futbolunun en önemli ligi olduğundan, dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar bunu izlemek istiyor. ABD dışındaki bazı spor kanalları NFL’de önemli oyunlar yayınlıyor. Bununla birlikte, bazı ülkelerde televizyonda veya canlı yayınlarla izlemek mümkün değildir. Aşağıda NFL’yi nerede olursanız olun nasıl izleyebileceğinizi öğreneceksiniz.


NFL oyunlarını yayınlayan Amerikan ağları, yalnızca ABD’deki izleyiciler için oyunları yayınlamak için dağıtım haklarına sahiptir. Neyse ki, bu coğrafi kısıtlamanın etrafında bir yol var. Bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanarak, aslında başka bir yerdeyken ABD’den İnternet’e erişiyormuş gibi yapabilirsiniz..

Amerikan Futbolu Çevrimiçi İzlemek için VPN Kullanın

Bir VPN ile tüm dünyadaki sunuculara bağlanabilirsiniz. ABD’deki bir sunucuya bağlanırsanız, Amerikan spor kanalları ABD’de olduğunuzu varsayar. Böylece Super Bowl dahil istediğiniz herhangi bir NFL oyununu izleyebilirsiniz. Amerikan spor kanalında bir hesabınız olması gerekir. Amerikan kredi kartınız yoksa bu bazen zor olabilir. Bunun bir yolu Sling Television ile bir hesap almak olacaktır. Bunun nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Sling TV ile NFL’yi izleyin

SlingTVSling TV, birkaç Amerikan kanalının içeriğine erişim sağlayan bir akış hizmetidir. Normalde, bu kanallardan birine abone olmak için bir Amerikan adresine veya kredi kartına ihtiyacınız olacaktır. Ancak, hediye kartı ile Sling TV aboneliği satın alınabilir. Bu hediye kartları PayPal ile satın alınabilir, yani bunu dünyanın neresinde olursanız olun yapabilirsiniz.

Bir VPN ile birlikte, NFL oyunlarını Sling TV hesabınızda izleyebilirsiniz. VPN hizmeti, Sling TV’nin web sitelerine ABD’den eriştiğinizi düşündüğünden emin olacaktır..

Bir VPN Ne Yapar??

VPN, tüm çevrimiçi etkinliklerinizi şifreleyen ve anonimleştiren bir yazılımdır. Sizi bilgisayar korsanlarına ve kişisel bilgilerinizin peşinde olan diğer kişilere karşı korur. Ayrıca, verilerinizin dolaşabilmesi için tüm verileriniz şifrelenir ve bir VPN tüneli oluşturulur. İnternete VPN sağlayıcınızın sunucuları üzerinden bağlanırsınız. Çoğu sağlayıcı farklı ülkelerde çok sayıda sunucuya sahiptir. Coğrafi kısıtlamaları atlamak için bu farklı sunucuları kullanabilirsiniz.

Böylece, Amerikan akışlarına erişmek istiyorsanız, ABD’deki bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bir Amerikan IP adresi alırsınız ve web siteleri ABD’de olduğunuzu düşünür. Bu, içeriklerine erişmenizi sağlar. Artık en sevdiğiniz NFL takım oyununu izleyebilirsiniz.

NFL’yi İzlemek için En İyi VPN Hizmetleri

NFLplayersNFL’yi izlemek için en iyi VPN sağlayıcılarının Amerikan sunucuları ve mükemmel hızları var. Bu, Amerikan kanallarına erişebileceğiniz ve oyun sırasında herhangi bir gecikme yaşamayacağınız anlamına gelir. Son olarak, iyi bir fiyat ve kullanım kolaylığı da iyi bir VPN’nin önemli özellikleridir. Tüm bunları akılda tutarak, NFL’yi izlemek için kullanılabilecek aşağıdaki VPN sağlayıcılarını seçtik.

NFL için ExpressVPN

ExpressVPN şu anda en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Birçok sunucusu hızlı ve istikrarlı bir internet bağlantısı sunar ve şifreleme en üst düzeydedir.

Oluşturdukları yazılım kullanıcı dostudur. Herkesin sunucularından birine bağlanması ve NFL’yi izlemek için güvenli bir bağlantı kurması kolay olacaktır.

30 günlük para iade garantisi ile, örneğin Super Bowl’u izleyerek hizmetlerini deneyebilirsiniz. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, oyundan sonra paranızı geri alabilirsiniz, soru sorulmadı.

NFL için IPVanish

IPVanish muhtemelen piyasadaki en hızlı VPN’dir. Hizmetlerine abone olursanız, herhangi bir gecikme veya arabelleğe alma işleminden rahatsız olmazsınız. Dahası, IPVanish’in tüm dünyada çok sayıda sunucusu ve iyi güvenliği var.

IPVanish’in 7 günlük para iade garantisi ve makul fiyatlı planları vardır. En sevdiğiniz oyunu yayınlamak ve hizmeti beğenip beğenmediğinizi neden denemiyorsunuz? IPVanish, NFL’yi dünyanın her yerinden Amerikan spor kanallarında izlemek için ucuz bir seçenektir.

NFL için CyberGhost

CyberGhost, üstün kullanıcı dostu ve düşük abonelik ücretlerine sahip bir VPN sağlayıcısıdır. Bu VPN hizmeti hızlı, güvenlidir ve çevrimiçi içeriğin engelini kaldırmak için kullanılabilir.

İnsanların CyberGhost’u seçmelerinin en önemli nedenlerinden biri düşük fiyatlandırmalarıdır.

Abonelik aldıktan sonra, 30 günlük para iade garantisi de sunarlar, bu da hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız paranızı geri alabileceğiniz anlamına gelir.

VPN ile NFL Çevrimiçi Nasıl İzlenir

NFL Logosu

NFL’yi çevrimiçi izlemek için ihtiyacınız olan tek şey, bir Amerikan spor kanalına (veya Sling TV’ye) abonelik ve sanal konumunuzu değiştirmek için bir VPN.

Bazı oyunlar ABD dışındaki ülkelerde yayınlanmış olabilir. Bu durumda, bu akışlara erişmek için bir VPN de kullanabilirsiniz. NFL’ye erişmek istediğiniz ülkedeki bir sunucuya bağlanabilir ve NFL’yi yayınlayan spor kanalına abone olabilirsiniz. Bir maçı kaçırmadan tüm ligi izlemek istiyorsanız, bir kanalın tüm oyunları mı yoksa en önemlilerini mi yayınladığını kontrol etmenizi öneririz..

VPN’inizi açıp doğru sunucuya bağlandıktan sonra NFL’yi izlemek için çevrimiçi olabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerindeki Super Bowl’u İzleyin

Super Bowl, NFL’deki en önemli oyundur. Çoğu ülkede bu oyunu canlı olarak yayınlayan bir spor kanalı olacaktır. Bir VPN ile oyunu geniş bir yorumla bir Amerikan kanalında izleyebilirsiniz. Dahası, VPN sağlayıcıları ve Amerikan spor kanalları için ücretsiz denemelerle Super Bowl’u tamamen ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

NFL Kanalları ve Etkinlikleri

NFL birkaç farklı kanal ve web sitesinde yayınlanmaktadır. Bazı kanallar, herkesin Super Bowl gibi daha büyük oyunları ücretsiz olarak izleyebilmesini sağlıyor. Aşağıda NFL oyunları ve NFL’deki önemli olayları sunan bazı kanalların ve web sitelerinin bir listesini bulabilirsiniz..

NFL Yayınlayan Kanallar ve Web Siteleri

  • Fox Sports (Hollanda)
  • Ziggo (Hollanda)
  • ESPN (Birleşik Devletler)
  • Sling TV (Birleşik Devletler)
  • BBC iPlayer (İngiltere)
  • Sky Sports (Birleşik Krallık)
  • Spor 1 (Almanya, Avusturya ve İsviçre)
  • NTV Plus (Rusya)
  • Viasat Sport (İskandinavya)

Etkinlikler

Etkinlik
tarih
Düzenli NFL sezonu5 Eylül – 29 Aralık 2019
Play-Offbaşlangıç ​​4 Ocak 2020
Pro Bowl (all-star oyunu)26 Ocak 2020
Süper Kase LIV2 Şubat 2020
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me