Nerede olursanız olun Boxing Online izleyin! | VPNOverview

Boks, dünyanın her yerinden izleyicileri çeken son derece popüler bir spordur. Sorun şu ki, boks her ülkede o kadar popüler değil. Bu, bazı ülkelerden gelen boks meraklılarının (benim gibi) en sevdikleri dövüşleri izlemekte zorluk çektiği anlamına gelir. Neyse ki nerede olursanız olun boksu izlemenin bir yolu var: bir VPN kullanın.


Çevrimiçi Boks İzlemek için VPN Kullanın

TV hakları nedeniyle, boks maçları sadece dünyanın belirli bölgelerinde gösterilebilir. Bu maçları farklı bir yerden izlemek için iki şeye ihtiyacınız var: dövüşü yayınlayan bir web sitesi ve bir VPN.

Bir VPN’e ihtiyacınız var, çünkü çoğu zaman kavgalar sadece belirli ülkelerde gösterilebilir. Kendinizi bu ülkenin dışında bulursanız, çevrimiçi bile değil bu savaşı gösteren erişim kanallarına sahip olamazsınız. Bir VPN ile başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanarak sanal konumunuzu değiştirebilirsiniz. Bu, o ülkedeki akışlara erişebileceğiniz anlamına gelir.

Örneğin: Hollanda’da yaşıyorum. İzlemek istediğim bir mücadelenin yayın hakları Hollandalı değil ABD’de bir şirket tarafından tutuluyor. Bu, ABD yayıncısının web sitesine bağlasam bile dövüşü göremeyeceğim anlamına geliyor. Doğru konumda olmadığım için akışı görüntüleyemediğimi belirten bir mesaj alacağım. Bir VPN kullanarak ABD’deki bir sunucuya bağlanabiliyorum ve web sitesinin aslında ABD’de olduğuma inanmasını sağlayabilirim. Bu içeriğin engelini kaldırır ve herhangi bir sorun yaşamadan boks maçını izleyebilirim.

VPN nedir ve avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Size VPN hizmetleri hakkında her şeyi anlattığımız yazdığımız bu makaleye göz atın.

Boks İzlemek İçin Ne Zaman Bir VPN’e İhtiyacınız Var??

Boks izlemek için bir VPN’e ihtiyacınız olan belirli durumlar vardır. En yaygın olanları:

 • Belli bir mücadele yayınlayan bir ülkenin dışındasınız.
 • Tatildesiniz ancak yorumlarla mücadeleyi kendi dilinizde izlemek istiyorsunuz.
 • Showtime gibi belirli bir boks web sitesine aboneliğiniz var, ancak şu anda doğru konumda değilsiniz.
 • Boksu çevrimiçi olarak ücretsiz izlemek istiyorsunuz (daha sonra bu makalede daha fazlası)

Boks İzlemek İçin En İyi VPN Hizmetleri

Bir VPN kullanarak boks izlemek istiyorsanız, aramanız gereken birkaç şey var. Öncelikle, VPN’in ülkede izlemek istediğiniz dövüşü yayınlayan bir sunucunun olması gerekir. İkincisi, iyi hızları koruyan bir VPN istiyorsunuz, böylece kavgalarınızın çok fazla tamponlamaya ihtiyacı yok. Son olarak, kullanımı kolay ve pahalı olmayan bir VPN istiyorsunuz. Bunları göz önünde bulundurarak, çevrimiçi boks izlemek için mükemmel olan harika VPN sağlayıcılarının bir listesini oluşturduk.

Boks için ExpressVPN

ExpressVPN muhtemelen bugün piyasadaki en iyi VPN’dir. Bu üstün VPN hizmeti inanılmaz hızlara sahiptir, iyi koruma sağlar ve dünya çapında 3000’den fazla sunucuya sahiptir. Bunu sezgisel bir arayüz, akla gelebilecek hemen hemen her cihaz için özel yazılım ve 30 günlük para iade garantisi ile tamamlayın ve çevrimiçi boks izlemek için mükemmel VPN’e sahipsiniz.

Boks için Surfshark

Surfshark muhtemelen şimdiye kadar karşılaştığımız en hızlı VPN’lerden biridir. Bu, bu harika VPN hizmetini çevrimiçi boks izlemek için çok uygun hale getirir. Akışları yükleme veya videoları arabelleğe alma konusunda bir daha asla zorluk çekmeyeceksiniz. Bunun da ötesinde, Surfshark’ın tüm dünyada çok sayıda sunucusu var ve makul fiyatlı. Surfshark ile hiçbir eylemi kaçırmazsınız.

Boks için CyberGhost

CyberGhost bu listede, çünkü daha ucuz VPN hizmetlerinden biri. Bu, bunun kötü olduğu anlamına gelmez. Aksine, gerçekten ucuz olmanın yanı sıra, CyberGhost da daha iyi VPN’lerden biridir. CyberGhost’un gücü, kullanımı kolay kullanıcı arayüzünde ve dünya çapındaki geniş sunucu havuzunda yatmaktadır. Ucuz olmasının yanı sıra, CyberGhost’un 30 günlük para iade garantisi vardır. Bu CyberGhost ile boks izlemek için harika bir VPN yapar.

Çevrimiçi Boks İzlemek için Nasıl VPN Ayarlayabilirim?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, boks yayınlayan bir web sitesine ve dünyanın her yerinden boks izlemek için bir VPN’e ihtiyacınız var. Web sitesi PPV (görüntüleme başına ödeme) veya ücretsiz (daha sonra daha fazlası) olabilir ve VPN kurulmalıdır. Bu genellikle oldukça kolaydır, ancak bir VPN oluşturmakta sorun yaşayanlarınız için farklı cihazlarda ve işletim sistemlerinde bir VPN kurma konusunda birkaç nasıl yaptık:

 • Yönlendiricinize VPN yükleme
 • Smart TV’nize VPN yükleme
 • Amazon Fire TV Stick’inize VPN yükleme
 • Android TV’nize VPN Yükleme

Akıllı telefonlar, Windows ve iOS gibi daha yaygın cihazlar ve işletim sistemleri için genellikle belirli yazılımları veya uygulamaları indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıca, kurulum prosedürü diğer herhangi bir yazılım veya uygulama türüyle aynı şekilde çalışır.

Bir VPN Kullanarak Ücretsiz Boks İzleyin

boksörBu makalede bunu ima ettik, ancak şimdi size bir VPN kullanarak boksu nasıl ücretsiz izleyebileceğinizi anlamanın zamanı geldi. Çoğu zaman, bir boks maçını bir PPV web sitesi veya bir yayın şirketinin sahip olduğu bir web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bunların her ikisi de erişim için bir kerelik ödeme veya abonelik gerektirir.

Neyse ki (genellikle yasal olarak) ücretsiz boks gösteren web siteleri de vardır. Bu web siteleri Pakistan, Mısır veya Suudi Arabistan gibi ülkelerde bulunmaktadır. Bir VPN kullanarak bu ülkelerden birindeki bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu şekilde, özellikle izlemek istediğiniz maç VPN hizmetinizin ücretsiz deneme süresi içinde kalırsa, favori dövüşlerinizi tamamen ücretsiz olarak izleyebilirsiniz..

Boks Kanalları ve Maçları

Boks izlemek için kullanabileceğiniz farklı web siteleri ve kanallar vardır. Bunlardan bazıları ücretli, bazıları ücretsiz. Aşağıda, boks yayınlayan birkaç kanalın ve web sitesinin bir listesini ve yaklaşan boks etkinliklerinin bir listesini bulacaksınız. Böylece, tek yapmanız gereken VPN’inizi açmak (ilk 5 listemizden birini seçmek), bu sitelerden birine gitmek ve dövüşün tadını çıkarmak!

Boks Yayınlayan Kanallar ve Web Siteleri

 • Sky Sports (Birleşik Krallık)
 • DAZN (Almanya, Avusturya, İsviçre, Kanada, Japonya)
 • Gösteri zamanı (ABD)
 • ESPN (Birden fazla ülke)
 • beIN SPORTS (Birden fazla ülke)
 • HBO (ABD)
 • Estrella TV (ABD İspanyolca)
 • Box Nation (Birleşik Krallık)
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me